Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Legionisci.com
fot. Legionisci.com
Poniedziałek, 26 lutego 2018 r. godz. 12:05

Przekaż 1% dla Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Jak co roku podatnicy podatku dochodowego od osób fizycznych, podatnicy opodatkowani ryczałtem od przychodów ewidencjonowanych oraz podatnicy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą i korzystający z 19 % stawki podatku (tzw. podatek liniowy) mogą przekazać swój 1% na Organizację Pożytku Publicznego. Istnieje możliwość wsparcia stowarzyszeń oraz fundacji związanych z Legią, a także do pomocy osobom chorym.

Wesprzeć Legię mogą też emeryci, jeśli samodzielnie rozliczają PIT (nie przez ZUS). Należy także pamiętać, że jeśli rozlicza Cię pracodawca, nie masz możliwości przekazania swojego 1% potrzebującym.

Więcej informacji na temat Organizacji Pożytku Publicznego oraz przekazywania 1% podatku znajduje się na stronie Ministerstwa Finansów.

Piłka nożna - Fundacja Legii (dawniej Akademia Piłkarska Legii Warszawa)
Nazwa OPP: Fundacja Legii
Numer KRS: 0000312389

Boks
Nazwa OPP: Fundacja "Tradycja Olimpijska"
Numer KRS: KRS 0000202950
Sekcja przygotowała gotowe programy do uzupełnienia PIT Online lub elektronicznie na komputerze. Więcej informacji znajduje się na stronie sekcji.
Celem fundacji jest m.in. świadczenie pomocy zawodnikom, trenerom, działaczom i organizatorom sekcji bokserskiej CWKS Legia, a także wsparcie w zakresie sportu młodzieżowego.

Kick-boxing
Nazwa OPP: Fundacja Studencka "Młodzi-młodym"
Numer KRS: 0000270261

Na formularzu zeznania PIT, w polu "I. Informacje uzupełniające" określającym cel szczegółowy 1% należy wpisać: Legia Kickboxing 695

Szermierka
Nazwa OPP: Fundacja Partnerstwo
Numer KRS: 0000197334

Na formularzu zeznania PIT, w polu "I. Informacje uzupełniające" określającym cel szczegółowy 1% należy wpisać: Stowarzyszenie Szermierzy Legia Warszawa, ul. Powązkowska 59, 01-728 Warszawa

Piłka wodna
Nazwa OPP: Fundacja Partnerstwo
Numer KRS: 0000197334

Na formularzu zeznania PIT, w polu "I. Informacje uzupełniające" określającym cel szczegółowy 1% należy wpisać: UKPW Legia Warszawa

Jeździectwo
Nazwa OPP: Stowarzyszenie "Klub Jeździecki Legia Kozielska"
Numer KRS: 0000152850


przeczytaj więcej o: , , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!