fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

4 marca o godzinie 18:00 w ramach 26. kolejki ekstraklasy Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Lecha Poznań. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Łazienkowską 3. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Na chwilę obecną zajętych jest ponad 24 000 miejsc. Żyleta jest pełna.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (54)

Legia dla wybranych - 28.02.2018 07:53:29, *.play-internet.pl

Barany co wy z tymi biletami robicie co innego mowicie co innego robicie debile zarzadzaja tym klubem

WTF? - 28.02.2018 07:54:56, *.centertel.pl

Na żylete już nie dostanę ?Czy o co kaman?

D - 28.02.2018 08:04:55, *.centertel.pl

o 10 mieli otworzyc sprzedaż. Aż podejrzane że cały stadion wyprzedany. Wczoraj ledwo 12.000

walo - 28.02.2018 08:14:58, *.dynamic.chello.pl

na waszej mapce bilet na 201,202 jest za 50 zł a na oficjalnej za 65. więc o co chodzi?

Redakcja (LL!): Przecież jest za 65.

Marcin_do_Redakcji - 28.02.2018 08:27:41, *.77

Jak to jest, że sprzedaż miała ruszyć o 10, a jest 8:27 i nie ma już biletów?

Ciekawski - 28.02.2018 08:43:09, *.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam wszystkich Legionistów
Czy ktoś wie ile zostało biletów?

Kris - 28.02.2018 08:51:32, *.centertel.pl

Hahahaha paranoja. Ceny biletów = obecna gra i forma kopaczy. Bilety powinny być max po 40 zł i odrazu na wejście po setce dla każdego na rozgrzanie. Na trzeźwo nie da się tego oglądać.

kibic L - 28.02.2018 08:51:49, *.internetdsl.tpnet.pl

Na żylete bilety zablokowane, Jak janusze kupią wszystkie na wschodniej to otworzą sprzedaż na północnej.

lusio - 28.02.2018 09:02:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

tak jest słuchać gamoni. bilety były w sprzedaży już wczoraj po meczu z jagą

Dolusio - 28.02.2018 09:18:23, *.131.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Bilety były sprzedawane wczoraj po meczu z jaga jedynie drogą internetową. A dzisiaj o 10.00 rusza sprzedaż e kasach klubu pozdro

ludzik - 28.02.2018 09:20:14, *.centertel.pl

Jakbyscie mieli karnety to by placzu nie bylo. A tak to do was kibice jednego meczu: " przyszliscie chamy bo..."

marcelinho - 28.02.2018 09:26:24, *.centertel.pl

Nie spinajcie sie. Klub pewnie z sobie znanych powodów zablokował Żyletę.. chyba nie myślicie ze przy tej grze i pogodzie będzie takie ciśnienie nawet na ten mecz. Ze ludzie sie tak rzucili ze serwery "popadały"

kibic - 28.02.2018 09:30:36, *.116.atman.pl

teraz wysypało sektor 214 jest ponad 45% dostepnych biletow.. o co kaman zarzad??????

umpire - 28.02.2018 09:31:48, *.static.chello.pl

Sprzedaż biletów on-line ruszyła już wczoraj. Do godziny 16 była sprzedaż pakietów na Jagę + Lecha. Potem byla przerwa i wieczorem ruszyła sprzedaż na Lecha. Na Żylecie były chyba jeszcze tylko ze 2 sektory z biletami, na zielono, ze 3 na czerwono, reszta wykupiona.

Marcin - 28.02.2018 09:34:28, *.8

Do redakcji.. Czy jest problem z servwrem bo bilety jakieś cząstkowe niby zostały ale po wybraniu jest komunikat że jest już wybrane to miejsce. Wczoraj dzwoniłem i uzyskałem informację że na spokojnie bilet kupię jeszcze w dzień meczu... Tłumaczyłem Pani że mieszkam w Holandii i specjalnie wykupiłem bilet by przyleciec z kolegą na mecz Legii z Holandii.. A teraz jesteśmy w czarnej..... Lot opłacony, hotel zarezerwowany a a niekompetentna Pani udzieliła złych informacji. Mieszkając w Polsce byłem na każdym meczu Legii na Łazienkowskiej.. A teraz wziąłem wolne by być na meczu i nic z tego nie będzie..... Dziękuję

Redakcja (LL!): O 10 ruszy sprzedaż w kasach, istnieje więc szansa, że do tej pory część sektorów została zablokowana. Na pewno też będą pojawiać się jakieś zwroty - trzeba sprawdzać.

Rychu - 28.02.2018 09:40:19, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Kompletu pewnie nie będzie po ostatnich popisach naszych gwiazdek...

DO PŁACZKÓW O BILETY NA LECH - 28.02.2018 09:42:27, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Gdzie byliście wczoraj kiedy grała Legia?????
Za zimno??? Na Lechu już zimno nie będzie???

NIE MA BILETÓW I DLA was NIE BĘDZIE!

WIELKI SZACUNEK DLA OBECNYCH WCZORAJ!

walo do redakcji - 28.02.2018 09:45:32, *.dynamic.chello.pl

zwracam honor, coś źle spojrzałem, chyba że podmieniliscie mapke ;)
... ale trzeba przyznać klub sie bardzo ch...o zachował otwierając sprzedaż zaraz po meczu z jagą gdyż wcześniej jak byk było napisane: otwarta sprzedaż 28-go o 10:00. Oj nie ładnie. Więcej szacunku do kibiców drogi zarządzie !

do DO PŁACZKÓW O BILETY NA LECH - 28.02.2018 09:46:25, *.116.atman.pl

Widzisz, byłem wczoraj wrociłem po 23 i nawet bym nie wpadł na pomysł ze puszcza o 22 bilety.... a dziś nie ma....

Kibic - 28.02.2018 09:52:09, *.play-internet.pl

Do wszystkich płaczków,wchodźcie i kupujecie

ja - 28.02.2018 10:07:22, *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem. Najpierw wołanie - "przyszliście chamy, bo my tu gramy", a później taka napinka na mecz z Lechem.

A gdzie byłeś wczoraj czy na jakiś innych meczach?

Lucki - 28.02.2018 10:15:41, *.248

Panowie spokojnie już wszystko odblokowane!!!!
Biletów jest dużo!!!!

Roni88 - 28.02.2018 10:18:50, *.dynamic.mm.pl

Do Marcin: Wlaśnie weszły bilety. Jest jeszcze sporo miejsc na Żylecie. Weszła druga tura biletów więc jeszcze śmiało można kupić online. Pozdro! :)

ja - 28.02.2018 10:38:00, *.189

Tak to jest że wczoraj był komunikat iż bilety na mecz z Lechem będą dostępne po meczu z Jagiellonia. Ja kupiłem wczoraj 4 bilety chwile po godzinie 23. Na Legionistach nie było takiej informacji przekazanej

do płaczków - 28.02.2018 10:38:34, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Macie bilety. Szybko internetowcy bo zabraknie dla was wiernych kibiców Legii.
Co za ludzie teraz przychodzą na mecze.. Boże zagrzmij.

Peter - 28.02.2018 10:39:52, *.183

Bezproblemowo kupiłem przed chwilą dla siebie i kumpla.

eLka - 28.02.2018 11:53:17, *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem jak można nie posiadać karetu na całą rundę. Opłaca sie spinać tylko na jeden góra dwa mecze w roku na Ł3? TV nie wystarczy?

Marcin - 28.02.2018 11:56:21, *.145

DO Roni88... Dziękuję już kupiłem :)

L87 - 28.02.2018 14:08:26, *.play-internet.pl

Kupiłem karnet 180zł na Zyletę co daje 6 meczy po 30 zł za bilet

@eLka - 28.02.2018 14:23:42, *.dynamic.chello.pl

A ja nie rozumiem skąd takie rozumowanie. Legia ma wielu kibiców rozsianych po całej Polsce i po za nią i jeśli ktoś ma jechać 500 km na Ł3 to chyba wiadomo że wybierze mecz z Lechem niż Termaice..

Bałtyk - 28.02.2018 14:29:59, *.centertel.pl

Modern football u was pełną gębą! Dajcie chłopy do zrozumienia waszemu Chopenowi że nie jesteście klientami lecz fanami swojego CWKSu!!!6 dych to można dać ew. na champions league! Ja w Gdyni chodzę na 4 ligę choć to produkt tylko ekstraklaso-podobny to przynajmniej mnie stać wydać 10 zeta na spektakle mego 4 frontu:-))))

eLka - 28.02.2018 14:34:55, *.internetdsl.tpnet.pl

no widzisz kolego tv nie wystarczy, jak się mieszka 600km od stolicy, a Legie masz w sercu to muszą Ci wystarczyć 3-4 mecze na rundę, ale ty chyba tego nie ogarniesz do czasu, aż nie będziesz w takiej sytuacji

Marko - 28.02.2018 15:05:28, *.play-internet.pl

Gdzie te czasy,kiedy na derby czy mecz z pyrami,padały serwery a bilety znikały w kilka godzin...

... - 28.02.2018 15:43:44, *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Witam. Dziś o 8 rano zamówiłem bilet ale na meilu zero odzewu z biletem. Zazwyczaj trwało to tylko kilka minut i bilet był na skrzynce. Czy ktoś ma podobna sytuacje?

Do ... - 28.02.2018 16:18:06, *.play-internet.pl

Dzwoń do POK,,bo pewne cos poszło nie tak w trakcie kupna, i zwrócę pieniądze ale na kupno biletu może być za późno,przerabiałem to kiedyś

Gocław - 28.02.2018 17:59:42, *.dynamic.chello.pl

Za tanio.

Topowa liga Europy, z której drużyny co rok grają w Euro-pucharach. Legia gra porywający futbol, po którym ręce same składają się do oklasków, wyniki to same zwycięstwa, żadnych zawirowań w klubie od długiego czasu, pogoda dopisuje, opakowanie widowiska w atrakcje lepsze niż w NBA.

Dodatkowo przyjeżdża czołowy klub Europy, ze wspaniałymi piłkarzami światowego formatu, których maestrię gry chce zobaczyć każdy na żywo.

To trzeba cenić. Szanujmy się. Bilety na mecz z Lechem to minimum 200zł lub nawet 250zł. Na rodzinny.
Ewentualnie jak ktoś udowodni, że chodzi bez przerwy od wojny, to promocja 199zł.

FOREVER LEGIA - 28.02.2018 19:58:33, *.play-internet.pl

Bylem wczoraj na meczu i h w d,ze zimno bylo jak diabli i ze kosztowalo mnie to 40 zl,ale za ten kabaret,co oni odstawili,to niech ich szlag..Od kolezki dowiedzialem sie,ze "w szatni jest konflikt" miedzy pilkarzami(wiadomo-miedzynarodowka).Jak mam isc na Legia-lech,zaplacic 65 zl i patrzec jak jedna pani pilkarz jest obrazona na druga pania pilkarz i dlatego jej nie poda pilki,to ogolnie rzecz mowiac"MAM WYWALONE".I nie prawda jest,ze "czy wygrywasz,czy nie.......",bo takie podejscie ma sens,gdy pilkarze sie staraja,cisna caly mecz,ale za zadne skarby nic do sieci nie wpada.Natomiast,gdy zawodnicy maja swoje fochy,to pedzej zrozumiem "akcja pusty stadion" niz "wszyscy na mecz"

damian - 28.02.2018 22:37:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do redakcji , czy posiadając starą karte na którą kupiłem dziś bilet i mam go na niej wejde na mecz cy musze karte wymienic na nową??

Cult❤️Legia - 28.02.2018 23:33:11, *.76

Porażka z Łachem to poczâtek końca planòw Darka obałkańskich kròlestwach

Bubu - 01.03.2018 09:41:28, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Kupowacc , nie za Dario w Rama he przeprosin Prezesie

Nieborów - 01.03.2018 09:43:03, *.um.warszawa.pl

Wszystkich, których Legia kupuje to typ zwycięzcy, tylko że później ogrywają ich nounejmy z Białorusi. I nie moga się z tym pogodzić, więc faulują i dostają czerwone kartki. Więcej takich zwycięzców! Więcej drewna kupuj Legio! A napastnika jak nie było tak nie ma.

Garil - 01.03.2018 09:57:16, *.um.warszawa.pl

Mioduski już wie, że go bałkańskie Cygani dymają dlatego wziął sobie do pomocy Szwajcara. Tyle, że póxniej ten szrot z szatni to trudno mu będzie wywieźć!

Rychu - 01.03.2018 10:17:52, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Na meczu z łachem pewnie będzie ponad 25 tys. W niedzielę mróz już ma być mniejszy.

mG - 01.03.2018 10:41:17, *.17

Do zobaczenia na Ł3!
Tylko zwycięstwo !

do Rychu - 01.03.2018 11:05:29, *.centertel.pl

No tak, sa tabuny "prawdziwych" kibicow, ktorzy chodza tylko wtedy gdy jest cieplo i popcorn w promocji. Wielu z nich ujadalo tu powyzej gdy biletow nie mogli kupic

LW1916 - 01.03.2018 11:19:23, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do redakcji LL: Jeśli macie taką możliwość to przekażcie naszym zawodnikom żeby po meczu podeszli pod sektor rodzinny podziękować najmłodszym fanom za przybycie i doping. Powinni tak zrobić już po meczu z jagiellonią za to że pomimo takiego mrozu ci najmłodsi przybyli na mecz mimo że wielu dorosłych odpuściło. Tego zabrakło. Naprawdę nie trzeba dużo wysiłku poświęcić te 5 minut a frajda i przeżycia dla dzieci niezapomniane.

(L) - 01.03.2018 12:49:37, *.201.edial.pl

Na Żylete już resztki zostały.

R - 01.03.2018 12:56:21, *.104

Witam,

Mam do odstąpienia bilet normalny na Żyletę. Kontakt na rlszymanscy@poczta.fm

Cult❤️Legia - 02.03.2018 01:18:08, *.3


Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia. A może mała poprawka Darku na zapełnienie stadionu,Dzieci do lay 13 wchodzá za darmo z pełnoletnim opiekunem ,osoby uczâce sie do 30lat ulgowe!Seniorzy of 50 lay i mamy! 5000tyś kibicòw wiecej ,młodzież i dzieciaki! Przyszłość!Legii!

(L) - 02.03.2018 12:02:07, *.201.edial.pl

odblokowane BILETY na Żylete!

PRAGA - 02.03.2018 13:20:12, *.11

HHHHUUUUURRRRRRRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Artic - 02.03.2018 13:57:44, *.adsl.inetia.pl

Dla tych ktorzy byli na meczu Leg-Jag powinny byc w pierwszej kolejnosci bilety na np.final PP o ile L awansuje A NIE DOSTANA JE KUMACI I WSZELKIEJ MASCI CELEBRYTY BO MAJA UKLADY Z ZARZADEM.

@Cult❤️Legia - 02.03.2018 14:51:05, *.internetdsl.tpnet.pl

uczący się do 30 lat !!! toż to jakaś żenada. Może jeszcze mieszkający z rodzicami do lat 40? Jak idziesz na studia zgodnie z planem to kończysz w wieku 26 lat a jak masz 30 i się uczysz to jesteś niezłym spadem, bo cztery lata przeterminowanym....

Pawełek - 02.03.2018 15:58:07, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Redakcjo, już prawie 27 tys. biletów sprzedanych. Poza sektorem dla niebiesko-białych kur.wów, pozostało jeszcze około 1500 biletów dla najlepszych kibiców na świecie. Bilety się powoli kończą. Jutro powinno się sprzedać wszystko.