Śląsk Wrocław na wyjazdowym meczu z Legią Warszawa - fot. Mishka / Legionisci.com

Śląsk ukarany za mecz z Legią

Woytek, źródło: Ekstrakalsa SA

Komisja Ligi Ekstraklasy SA ukarała Śląsk Wrocław za zachowanie kibiców w czasie wyjazdowego meczu 23. kolejki z Legią Warszawa. W drugiej części piątkowego spotkania fani WKS-u odpalili race, z których dym zasnuł całe boisko na kilka minut. Na wrocławski klub nałożono karę 15 tysięcy złotych oraz zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na najbliższy ligowy mecz.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (33)

Ponti - 21.02.2018 17:01:30, *.adsl.inetia.pl

pzpn pzpn ..... ..... pzpn !

Luk - 21.02.2018 17:07:34, *.play-internet.pl

Ponti Ponti ..... Ponti !

SlawoL - 21.02.2018 17:16:44, *.rev.snt.net.pl

ha ha ha jak by to była Legia kara byłaby 3x większa i zakaz minimum na 3 wyjazdy

me(L)o1916 - 21.02.2018 17:33:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

...chyba komisję ligi !

Janusz Dobra Rada - 21.02.2018 17:34:43, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ja bym na miejscu PZPN zrobił progresje. Od dziś przerwanie meczu przez race, jeden zakaz wyjazdowy, drugie przerwanie meczu - 2 zakazy wyjazdowe, trzecie przerwanie meczu - 3 zakazy wyjazdowe... przy 20 przerwaniu meczu przez race, zakaz wyjazdowy trwałby już ponad rok. Prosto i uczciwie, a przy tym odpalający race sami poczuliby że sobie szkodzą. Bo tak to klub zapłaci i nikt tego nie odczuwa, a jeden zakaz wyjazdowy to pewnie po wszystkich spływa, jak to jeszcze jakaś Nieciecza to pewnie się jeszcze wszyscy cieszą że nie trzeba tam jechać.

Groch - 21.02.2018 18:10:34, *.play-internet.pl

Za mała kara przerwali mecz na dobre 10minut. Ludzie przychodzą mecz oglądać a nie racowisko

Pio - 21.02.2018 18:17:59, *.dynamic.chello.pl

Komisja Ligi jeden z ostatnich bastionów tamtych czasów

Amir (L) - 21.02.2018 19:46:04, *.play-internet.pl

Łaskawe oko komisji ligi wydało werdykt!!!!
Brawo

Do Janusz - 21.02.2018 21:27:11, *.play-internet.pl

Janusz, to sie nazywa dobry troling, a nie jakies "gdyby to była Legia, to...".

do Groch - 21.02.2018 21:36:47, *.dynamic.chello.pl

Zacznij oglądać mecze siatkówki lub piłki wodnej tam twoje miejsce

KO - 21.02.2018 21:40:21, *.static.ip.netia.com.pl

Race tak, Przerywanie meczów nie.

Jeśli się nie da tych rzeczy pogodzić to trzeba odpuścić race.

Ttt - 21.02.2018 22:19:36, *.122

Gdyby to kibice Legii przerwali kara była by większa o 0...:)

antyk - 21.02.2018 22:42:59, *.18.ipv4.supernova.orange.pl

wydaje mi się że kiedyś race tak nie dymiły(kiedyś dachów nie było to ma pewnie duży wpływ),może mnie pamięć myli ale w latach 90 nie przypominam sobie meczu na Legii albo na wyjazdach(a zaliczyłem ich kilkadziesiąt wtedy)żeby mecz był przez dym przerwany,no ale szczerze to z tym dymem to przegięcie bo to ani rac wtedy nie widać ani oprawy

Norma - 21.02.2018 22:44:13, *.adsl.inetia.pl

Najbliższy mecz wyjazdowy : 28.02.2018 (ŚR) godz. 20:30 Lech Poznań - Śląsk Wrocław

do Groch - 21.02.2018 22:56:34, *.dynamic.chello.pl

Zacznij oglądać mecze siatkówki lub piłki wodnej tam twoje miejsce

TWARDY LEGIA! - 21.02.2018 22:57:28, *.dynamic.chello.pl

To race, czy malinowe nosy się po prostu świecą?

Szpilordzik - 21.02.2018 23:37:25, *.wapgw.era.pl

@ Janusz Dobra Rada: Idz ty sie chlopie jeb...ij w ten pusty leb... Tak zes zablysnal? To wg ciebie Legia powinna chyba dozywotnio dostac jak i inne kluby, i fajnie by byly pustki?...nie wiem czy ty z tej komisji ale smierdzi na odleglosc szczawiu...zadymili to zadymili taki urok stadionowych rac... Pozdr Legijna Brac.. Woj.opolskie

wwwojtecky (L) - 21.02.2018 23:57:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

do groch i janusz- skąd wy sie bierzecie opurtańce?!!

Juri - 22.02.2018 00:09:32, *.centertel.pl

Co takiego zrobił klub Śląsk?

Do Groch - 22.02.2018 04:27:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecz przerwano na 6 minut z zegarkiem w reku.

Do Janusz Dobra Rada - 22.02.2018 04:49:53, *.play-internet.pl

Baran jesteś i tyle

tomiacab - 22.02.2018 06:29:25, *.know.cable.virginm.net

jeba.. pzpn i komisje.
@Janusz dobra rada. spier...j do tvn.

FOREVER LEGIA - 22.02.2018 07:00:48, *.play-internet.pl

@Groch.A podczas meczu z Legii z Gornikiem paluchy do lokcia obgryzles ze stresu,zeby po trzecim przerwaniu meczu sedzia walkowera Zabrzanom nie przyznal.No chyba,ze Twoje kibicowanie zaczyna sie i konczy tylko na LegaLive.

Typer - 22.02.2018 08:26:06, *.static.ip.netia.com.pl

Mysle ze za 3 kolejki mozna zaczac powoli swietowac mistrzostwo:)

Janusz Dobra Rada - 22.02.2018 08:39:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Prawo nie ma się wam podobać, tylko ma być skuteczne. Mogę być baran, ale skoro tak was to przeraziło to chyba by działało. Mielibyście wybór, przerwanie meczu, czy wyjazd i wszystko od was by zależało.

Kobo(L)t - 22.02.2018 09:33:06, *.edelkey.net

Akurat przerywanie meczów racami jest bardzo słabe i trzeba mieć wyczucie z nimi. Przed pierwszym gwizdkiem, Przed drugą połową etc. Ewentualnie w trakcie fety, gdy mecz jest o pietruche. Serio oczekiwanie w zeszłym sezonie 10 minut na koniec meczu w Białymstoku nie dość, że dało przewagę rywalą, to ostro wkurzyło i dostarczyło wielu siwych włosów.

Juri - 22.02.2018 12:02:31, *.static.gprs.plus.pl

Listy wyjazdowe są imienne a bilety rozprowadza Stowarzyszenie. Wiadomo kto był na meczu,czemu karać klub?

Jakub - 22.02.2018 14:37:21, *.internetdsl.tpnet.pl

Jak komuś przeszkadza dym to niech zostanie w domu! To stadion nie teatr! Wielka mi sprawa odpocząć 10 minut od oglądania wielkiego widowiska polskiej ekstrakalsy. NASZE TRYBUNY to jest ekstraklasa. Im mniej będzie na trybunach pajaców typu Grzyb czy Janusz Dobra Rada tym lepiej, zostańcie przed tv albo lećcie na kółko szachowe (ale ostrzegam że i tam Andrzeje potrafią zakląć) :)

@Jakub - 22.02.2018 15:34:28, *.centertel.pl

Ty nawet w warcaby byś przegral z Januszem

kokojambo - 22.02.2018 18:22:47, *.236.ipv4.supernova.orange.pl

O ile kary finansowe jako tako jestem w stanie zrozumieć (by zachować jakiekolwiek pozory przed UEFA) to zakazy wyjazdowe za świeczki są kretynizmem.

Robitur - 22.02.2018 22:17:56, *.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Piłka nożna dla kibiców!!! komu się nie podoba wypad do teatru, filharmonii i opery, będzie bez rac (L)

do Groch - 22.02.2018 22:38:06, *.elartnet.pl

Dla ciebie mam karę 90 minut klęczenia na grochu

profesor - 23.02.2018 09:50:30, *.89

do wwwojtecky

a skąd ty bierzesz takie słowa co nawet w słowniku ich nie ma?