fot. Mishka / Legionisci.com

Bukmacherzy: Legia razy 2!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kurs na wygraną Legii w Krakowie wynosi 2,05. Bukmacherzy Fortuny uważają, że "Wojskowi" w sobotę mają ok. 46% szans na zdobycie trzech punktów. Zwycięstwo Cracovii szacowane jest na 26%, a remis na 28%. Z "Pasami" Legii gra się wyjątkowo dobrze - od powrotu krakowian do Ekstraklasy zanotowaliśmy 10 zwycięstw na 10 rozegranych spotkań!

Ponad 100 zakładów na mecz Legii z Cracovią

Cracovia nie potrafi pokonać Legii już od 25 meczów (20 zwycięstw Legii, 5 remisów). Wysoka skuteczność podopiecznych Romeo Jozaka w pierwszych dwóch spotkaniach sugeruje, że na stadionie przy ulicy Kałuży padną co dwa gole.

Wyniki ostatnich meczów Legii na Cracovii:
22.04.2017 - Cracovia 1-2 Legia
12.03.2016 - Cracovia 1-2 Legia
26.07.2014 - Cracovia 1-3 Legia
31.08.2013 - Cracovia 0-1 Legia

Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (14)

Grucha - 22.02.2018 20:40:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Trzeba grać grubo na remis, kto gra grubo, grubo wygrywa.

Chudy - 22.02.2018 21:09:01, *.dynamic.chello.pl

...albo grubo przegrywa.
W Krakowie tylko zwycięstwo!

Buk - 22.02.2018 21:09:54, *.internetia.net.pl

A JAKA JEST STAWKA NA TRANSFER W TYM OKIENKU TRANSFEROWYM JESZCZE JEDNEGO DOBREGO NAPASTNIKA ? 105 - TAK - 100000000.232422334 NIE ? :D

(L)egia - 22.02.2018 21:12:44, *.play-internet.pl

No to Probierz musi kupic sobie jakas dobra whisky.

Wyrocznia - 22.02.2018 21:30:56, *.warszawa.vectranet.pl

Cracovia-Legia 0:2.

Groch - 22.02.2018 21:40:55, *.play-internet.pl

Posłuchajcie starszego i mądrzejszego. Nigdy nie stawia się na swoją drużynę,co najwyżej przeciwko (ewentualnie remis). Jak nie wygrają to jest hajs na pocieszenie w kieszeni

Eryk - 22.02.2018 22:39:54, *.dynamic.chello.pl

Kto gra grubo wygrać musi

Wasta - 22.02.2018 23:31:24, *.static.ip.netia.com.pl

Ostatnio prawie trafilem wynik Legii stawiałem na 4:0 teraz uwazam ze bedzie wysoki wynik nawet 0:6 dziwi mnie wysoki kurs na Legie 2,05 realnie kurs powinien byc w granicach 1,15-1,2 z racji ze Ceacovia obok Termalici i Sandecji to najgorsza do druzyna ligi takze bez problemy poradzowy sobie kazdy wynik poza naszym zwyciestwem nie bedzie niespodzianka a wrecz wstydem i hanba Cracovia to poziom III badz IV ligi. Łatwe 3 pkt oczywiscie korzystajac z okazji postawie dwa kupony po 1000zl

Wasta - 22.02.2018 23:47:10, *.ee.pw.edu.pl

Dlaczego dwa kupony po 1tyś na zwycięstwo (L), a nie jeden z 2tyś?

Do groch - 23.02.2018 00:23:13, *.centertel.pl

10/10

do Wasta - 23.02.2018 07:45:33, *.dynamic.mm.pl

Jak myślisz, że realny kurs na Legie powinien oscylować w granicy 1,15-1,2, to lepiej więcej się nie odzywaj w temacie kursów, bo nie masz o nich zielonego pojęcia.

ZenonM - 23.02.2018 08:25:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wasta, 22.02.2018 23:47:10 - *.ee.pw.edu.pl

Dlaczego dwa kupony po 1tyś na zwycięstwo (L), a nie jeden z 2tyś?

Bo jeden kupon za 2tys wyjdzie podatek
1000x2.01=1848 x2 daje wygraną na czysto 3696
a za 2000X2.01= 3 696 - podatek 369.60 = 3326.40
Chyba już wiesz jak lepiej grać :)

gracz - 23.02.2018 10:10:55, *.89

wata nigdy nie postawiał więcej niż 2 złote, a już na pewno nigdy nie wygrał kuponu powyżej 2tys. więc nie ma bladego pojęcia.
powyżej tej kwoty nie chcą wypłacać, w kolekturach, a w centralach, w których przestajesz być anonimowy, bo cię dokładnie spisują i zgłaszają do opodatkowania dochodu od wygranej
mi po wygranej 15tys w internecie konto zablokowali :) a na wypłatę czekałem koło miesiąca

Do gracz - 23.02.2018 10:35:21, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Nigdy nie miałem takich problemów grając w Fortunie :) a podatek jest na kuponie automatycznie odprowadzany i to Fortuna rozlicza się z fiskusem nie ty.