Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Czwartek, 22 lutego 2018 r. godz. 08:13

Kick-boxing: Kleczkowska i Pacak przegrali walki o MP K-1 Pro-Am

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka kick-bokserskiej Legii, Klara Kleczkowska przegrała w Markach walkę o mistrzostwo Polski w K-1 Pro-am z Sylwią Kalis, w kategorii wagowej do 56 kilogramów. Walkę wieczoru przegrał inny legionista, Miłosz Pacak, który pomimo zaciętej postawy przegrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie z mistrzem Świata, Łukaszem Wichrowskim.

"Zbyt lekkie podejście do przygotowań skutkowało słabą dyspozycją i w efekcie porażką. A jej przeciwniczka nie miała zamiaru zostawić miejsca na przypadek, drugi oddech, zastanawianie się czy nabranie animuszu. Sylwia ciężko pracowała całą walkę, była zawzięta, zacięta, agresywna, dominowała przez cały pojedynek i widać było, że jest świetnie przygotowana" - podsumował walkę Klary trener Przemysław Ziemnicki.

"Miłosz ciężko ćwiczył i dawał z siebie wszystko na treningach, ale nie zapominajmy, że są to jego pierwsze poważniejsze sezony startowe. Stanięcie w szranki z Mistrzem Świata było kolosalnym wyzwaniem, które nasz zawodnik podjął i z którego nie wyszedł zwycięsko. Łukasz Wichowski zaprezentował fantastyczną formę, spokój, opanowanie, świetną technikę a jego bogate doświadczenie zrobiło resztę. Podręcznikowo pięknym wręcz prawym kopnięciem okrężnym trafił Miłosza w skroń i obalił go na deski. Miłosz uparcie wstawał, ale Łukasz nie dał mu czasu i miejsca na odzyskanie rezonu i po trzecim knockdownie sędziowie przerwali pojedynek ogłaszając techniczny nokaut w pierwszej rundzie" - podsumował walkę Miłosza trener Ziemnicki.Komentarze: (3)

Mkr, 22.02.2018 08:26:26 - *.centertel.pl

Mam wrażenie, że więcej i cieplej mówi o rywalach niż o swoich zawodnikach.

Tonki Ponki, 23.02.2018 02:56:33 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda . A nie mógł się pobujać w narożniku , żeby dojść do siebie ? ( Nie wiem czy jest tak , jak w boksie ? ... ) .

WkzL, 23.02.2018 13:22:20 - *.dynamic.chello.pl

Do @Tonki Pionki jeżeli zawodnik 3X dostanie knock down walka zostaje przerwana.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!