Kick-boxing: Kleczkowska i Pacak przegrali walki o MP K-1 Pro-Am

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczka kick-bokserskiej Legii, Klara Kleczkowska przegrała w Markach walkę o mistrzostwo Polski w K-1 Pro-am z Sylwią Kalis, w kategorii wagowej do 56 kilogramów. Walkę wieczoru przegrał inny legionista, Miłosz Pacak, który pomimo zaciętej postawy przegrał przez techniczny nokaut w 1. rundzie z mistrzem Świata, Łukaszem Wichrowskim.

"Zbyt lekkie podejście do przygotowań skutkowało słabą dyspozycją i w efekcie porażką. A jej przeciwniczka nie miała zamiaru zostawić miejsca na przypadek, drugi oddech, zastanawianie się czy nabranie animuszu. Sylwia ciężko pracowała całą walkę, była zawzięta, zacięta, agresywna, dominowała przez cały pojedynek i widać było, że jest świetnie przygotowana" - podsumował walkę Klary trener Przemysław Ziemnicki.

"Miłosz ciężko ćwiczył i dawał z siebie wszystko na treningach, ale nie zapominajmy, że są to jego pierwsze poważniejsze sezony startowe. Stanięcie w szranki z Mistrzem Świata było kolosalnym wyzwaniem, które nasz zawodnik podjął i z którego nie wyszedł zwycięsko. Łukasz Wichowski zaprezentował fantastyczną formę, spokój, opanowanie, świetną technikę a jego bogate doświadczenie zrobiło resztę. Podręcznikowo pięknym wręcz prawym kopnięciem okrężnym trafił Miłosza w skroń i obalił go na deski. Miłosz uparcie wstawał, ale Łukasz nie dał mu czasu i miejsca na odzyskanie rezonu i po trzecim knockdownie sędziowie przerwali pojedynek ogłaszając techniczny nokaut w pierwszej rundzie" - podsumował walkę Miłosza trener Ziemnicki.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (3)

Mkr - 22.02.2018 08:26:26, *.centertel.pl

Mam wrażenie, że więcej i cieplej mówi o rywalach niż o swoich zawodnikach.

Tonki Ponki - 23.02.2018 02:56:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda . A nie mógł się pobujać w narożniku , żeby dojść do siebie ? ( Nie wiem czy jest tak , jak w boksie ? ... ) .

WkzL - 23.02.2018 13:22:20, *.dynamic.chello.pl

Do @Tonki Pionki jeżeli zawodnik 3X dostanie knock down walka zostaje przerwana.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.