Domagoj Antolić podczas meczu ze Śląskiem - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Antolić: Walkę za drużynę mam we krwi

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

W Krakowie Domagoj Antolić zagra na pozycji Chrisa Philippsa, który nie wystąpi z powodu kontuzji. - Grałem już w przeszłości sporo na tej pozycji. W związku z występem na środku pomocy nie mam więc żadnego problemu - zapowiedział Chorwat, który dał się poznać jako bardzo charakterny zawodnik.

- Kiedy przyszedłem do drużyny, poczułem duże wsparcie. Wszyscy mnie zaakceptowali. Byłem kapitanem w Dinamie, więc mam we krwi walkę za zespół - dodał Antolić.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (18)

Otwock - 23.02.2018 12:14:28, *.play-internet.pl

Aby tak bylo.

Ehh - 23.02.2018 12:17:37, *.134

Juz kontuzja?

ja do Ehh - 23.02.2018 13:02:20, *.189

jak już? I tak długo wytrzymał bez kontuzji

znajca - 23.02.2018 13:20:47, *.static.ip.netia.com.pl

Póki co, moim skromnym zdaniem, ten gostek jest największym wzmocnieniem. Większym od wychwalanego przez wszystkich Remi.giusza

Zamoj - 23.02.2018 13:22:21, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

Anatolić jest ewidentnie kreowany na lidera, ciekawe komu najbardziej na tym zależy ;) i ciekawe czy szatnia go jako takiego przyjmie.
Myslę że dużo zależy od Rado

A z innej beczki to trochę mało się zaczyna Polaków w składzie robić, mam nadzieje ze to tylko etap przejściowy.

ja do Zamoj - 23.02.2018 13:28:21, *.189

Kolego ale jakich Polaków chciałbyś oglądać w składzie Legii? W pierwszym składzie wychodzą Malarz, Jędrzejczyk (koleś o którym nawet prezes mówi że trzeba go sprzedać), Mączyński, Pazdan i Niezgoda. Jest to połowa pierwszej 11 więc tragedii nie ma. Ja bym z tej piątki pozbył się Jędrzejczyka bo jet cieniutki. No i mam nadzieję, że nie myślisz o Kucharczyku czy Kopczyńskim w pierwszym składzie, bo to byłby sabotaż ze strony Jozaka.

Nadzieja - 23.02.2018 13:32:32, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam cicha nadzieje ze Legia kupi napastnika na miare naszego kluby ten Niezgoda razi w oczy tym brakiem techniki

krys008 - 23.02.2018 13:34:17, *.serv-net.pl

Zamoj mam podobne odczucia co do Antolicia. RJ bardzo dobrze go zna i wie co robi. Chociaż faktycznie niepokojące jest to, że Polacy są w odwrocie. Jeszcze Jedza, Pazdan, za chwilę Malarz, może Mączyński i zostaną tylko nieliczni. Mam nadzieję, że przemawiają za tym tylko względy ekonomiczne - wartościowi gracze z Polski są nieracjonalnie drodzy. Jak pokazuje przykład tego okienka można kupić wartościowych zawodników w rozsądnej cenie, ale niestety nie Polaków.

Zlb - 23.02.2018 14:11:17, *.centertel.pl

Najważniejsze że grają dla Legii!!! A do panie ja to cichutko pupa na temat Kuchego!!!! KUCHY KING!

ja - 23.02.2018 14:13:17, *.189

Jasne że cichutko bo się jeszcze gwiazdorek obrazi jak po pytaniu od dziennikarza po meczu z Ajaxem

syjon85 - 23.02.2018 14:16:01, *.play-internet.pl

Antolić dopiero zaczyna swoją przygodę z Legią, jednak osobiście widzę w Nim coś co pozwoli mu stać się jednym z liderów i ważnych elementów tej drużyny .... nie zamierzam wystawiać Mu oceny po dwóch ligowych meczach, jednak jeśli dalej będzie systematycznie pracował na rachunek drużyny to trzeba będzie to docenić

grzesiek - 23.02.2018 15:51:54, *.dynamic.gprs.plus.pl

Coz . Przy tych transferach widac ze byly optymalnie przygoptowane i przemyslane. Gdyby tranfery dokonywal Mr Zewlakow to pewnie za eduardo bysmy mieli kolejnego sadiku, za reemyego , berto z nadwagą i za antolicia bysmy mieli hit transferowy-cristiano pasquato....

jnq - 23.02.2018 16:07:15, *.static.ip.hexaoperator.pl

Nadzieja, 23.02.2018 13:32:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ty razisz za to debilizmem...

Zamoj do jnq - 23.02.2018 16:16:19, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

akurat ten post Nadziei niczym nie razi

Niezgoda to okrutny drewniak ale go ostatnio Jozak dobrze hebluje wiec się trochę wyrobił
Osobiście nie dawałem mu szans jeszcze nawet podczas zgrupowania ale widze że się chłopak zaczyna powoli uczyć i może coś z tego będzie bo stary nie jest

Problemem jest nie to że trzeba nam napadziora bo tak na prawde z przodu w miare jakość jest i ma kto bramki strzelać nawet jak nie grałby Niezgoda

nam trzeba defensywnego pomocnika NA POZIOMIE Philipsa przynajmniej jeszcze 1 bo jak Philips nie gra to jak widzimy wchodzi Paskłato a to piłkarz o dość ograniczonych walorach.... a jak dobrym i ważnympiłkarzem jest/będzie Luksemburczyk pokazałą róznica miedzy 1 a 2 połową ze Śląskiem

Transfer - 23.02.2018 16:57:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jozak o obiecał dwa wzmocnienie oby to był napastnik bo z Niezgoda to mozemy grac ze slaskiem albo nieciecza, Europy z drewnianym Jarkiem nie zwojujemy przeciez on piłki przyjac nie umie a gole strzela odbitym kantami, rzeznik.

Kipkorir - 23.02.2018 17:34:52, *.dynamic.chello.pl

O jakich Polakach mówicie? Chcecie w pierwszej drużynie oglądać asów typu Kucharczyk czy Kopczyński? I tak mam już dość wyczynów duetu Pazdan, Jędrzejczyk. No chyba, że chcecie wydać min. 800tyś EUR na kolejnego Masłowskiego...

siwy - 24.02.2018 14:00:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

o Lewym tez Trzeciak mowil ze ma slaba technike i ze Legia ma super technika w postaci Arrubareny.

tomiacab - 24.02.2018 14:26:11, *.play-internet.pl

Antolic jest typem zwycięzcy i lidera podobnie było z Vrodljakiem kiedy do Nas przychodził. Obaj przyzwyczajeni do wygrywania w swojej luzie. Takich ludzi nam trzeba. Ja widzę w nim przyszłego kapitana. Ktos napisał że dużo zajrzy od Rado. Niech on najpierw wróci do gry bo to co pokazał w meczu z Śląskiem to.... nic nie pokazał. Czas leci i przychodzą zmiany. Nawy jeśli pierwsi si opaski są Malarz i Radovic, to i tak tylko kwestia czasu jak w miejsce kapitana wskoczył Domagoj. Mi w to graj bo widać że to charakterny zawodnik