Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com

Jozak: Koncentrujemy się tylko na Cracovii

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Chris Philipps nie wystąpi z Cracovią. W meczu ze Śląskiem grał nie do końca zdrowy. W przerwie pytałem go jak się czuje. Mówił, że dobrze, ale nie chcieliśmy ryzykować. Na pewno będzie gotowy na mecz z Jagiellonią. Antolić zajmie miejsce Philippsa w środku boiska, to mogę powiedzieć. Mam kilka niepewności co do składu, ale przed nami jeszcze trening i po nim zadecydujemy, kto zagra - mówi trener Legii Romeo Jozak.

- Nie wiem, czy wszyscy są świadomi, ale mamy jutro mecz z Cracovią o trzy punkty. Wiem, że wszyscy czekają na spotkania z Lechem i Jagiellonią, ale w szatni rozmawiamy tylko o Cracovii. Mamy sporo problemów w meczach z mniej znanymi czy słabszymi zespołami, dlatego musimy się skoncentrować bardziej. Spodziewam się, że zarówno zawodnicy Cracovii, jak i kibice dadzą z siebie więcej niż 100% i dlatego ten mecz jest dla nas teraz najważniejszy.

- Mogą do nas jeszcze dołączyć dwaj nowi zawodnicy. Dzisiaj ma przyjść jeden z nich, a kolejny może dołączyć na koniec okienka.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (4)

Rychu - 23.02.2018 12:06:43, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Prowadź do zwycięstwa wodzu!

nitka - 23.02.2018 17:58:42, *.play-internet.pl

Od zwycięstwa do zwycięstwa....po Mistrza wodzu!!! :)

Daszka - 23.02.2018 20:46:46, *.dynamic.chello.pl

Koledzy, gadu, gadu o ewentualnych kolejnych wzmocnieniach, a ja - za trenerem Jozakiem - proponuję aktualnie skupić się na sobotnim meczu z Cracovią. Dobry rezultat z tego meczu może mieć kapitalne znaczenie dla Legii zarówno w sensie sportowym (utrzymanie pozycji lidera), jak i mentalnym (ew. wygrany trzeci mecz z rzędu) - jeszcze bardziej scementuje naszą "świeżą" wyjściową jedenastkę.
Ps.: ja osobiście będę "żył w pełni" tymi dwoma domniemanymi transferami po zakończonym meczu w Krakowie, a już na pewno po konfrontacji z Jagielonią. Zresztą, niezależnie od tego jaki będzie ich finał, to nie sądzę, aby któryś z ew. nowo pozyskanych piłkarzy zasilił wyjściowy skład Legii w arcyważnym niedzielnym meczu z Lechem.

Tomasz - 24.02.2018 12:14:11, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po trzy punkty (L) .

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.