fot. Mishka / Legionisci.com

Pakiety i bilety na mecze z Jagiellonią i Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

27 lutego o godzinie 20:30 Legia zagra na własnym stadionie z Jagiellonią Białystok, natomiast 4 marca o godzinie 18:00 z Lechem Poznań. Klub przygotował pakiety biletów na oba spotkania. Ponadto posiadacze biletów na mecz z Jagiellonią mogą zakupić wejściówkę na spotkanie z Lechem w przedsprzedaży. Obecnie na mecz z Jagiellonią zajętych jest ok. 16 000 miejsc.

Cena pakietu jest sumą dwóch biletów, przy czym wejściówki na mecz z Lechem będą droższe niż standardowo. Zakup pakietu możliwy będzie do wtorku 27.02. do godz. 16:00 w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Punkt w M1 czynny jest od poniedziałku do niedzieli w godz. 11:00-20:00.

Zakup pakietu możliwy jest wyłącznie dla posiadaczy kart kibica.

UWAGA! Wszystkie osoby, które już zakupiły bilet na mecz z Jagiellonią Białystok mają możliwość dokupienia biletu na mecz z Lechem Poznań w przedsprzedaży. Posiadacze kart kibica mogą to zrobić przez internet, natomiast osoby bez kart kibica zapraszamy do kas klubu.

Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań rozpocznie się w środę 28.02. o godz. 10:00.

Cennik pakietów:


Cennik biletów na mecz z Lechem:


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (22)

Adam Wlochy - 23.02.2018 10:43:37, *.9.245.13

Zadnej znizki przy pakiecie?!

Edek - 23.02.2018 10:45:06, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Mam karnet, obecność na obu meczach obowiązkowa :-)

Adi - 23.02.2018 11:12:35, *.opera-mini.net

20-40 EURO za oba mecze z druzynami walczacymi z nami o mistrzostwo to smiechu warte. Nie narzekajcie na ceny biletow bo sa naprawdę przystępne. Za te pieniadze to co najwyzej na jeden mecz 2 Bundesligi wystarczy.

Ko(L)uniu - 23.02.2018 11:17:38, *.dynamic.chello.pl

Edek naprawde jestesmy z Ciebie dumni.

witamina1916 - 23.02.2018 11:24:40, *.dynamic.gprs.plus.pl

65 zl za łacha . .. bez komentarza , jakas podwyżka pensji w PL byla ?

Młody kibic L - 23.02.2018 13:06:19, *.centertel.pl

A ja będę bo mam karnet i nie narzekam... Kilka piwek mniej, kilka nadgodzin w pracy i nie narzekam tak jak wy.

HSN - 23.02.2018 14:01:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

2 wygrane mecze w dobrym stylu i prezio kombinuje. Januszki kupią na 2 mecze A przyjdą tylko na ziemniaki....

... - 23.02.2018 14:51:42, *.15.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mam kk z trumna jeszcze. Czy zakupie bilet jako posiadacz kk czy nie? Jak to wyglafa

@••• - 23.02.2018 15:33:38, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wygląda na to .... że mogiła

zibi - 23.02.2018 15:46:56, *.kpn.net

to dopiero zobaczymy jacy jestesmy silni ..oby

Legia.com - 23.02.2018 16:10:39, *.static.ip.netia.com.pl

Do ... - na kartę z trumną nie wejdziesz - proponuję wyrobić nową kartę w POK.

Do adi - 23.02.2018 16:13:18, *.play-internet.pl

A co Ty zarabiasz 2500 tys.euro czy złotych ze Z niemiaszków podajesz przykład... Podobno tam gdzie Rzeźniczak przeszedł do tego Karabachu bilety są po okoł 10zl... Może do nich przyrównaj! Tylko LEGIA!

dzidek - 23.02.2018 16:35:46, *.dynamic.chello.pl

Trochę ryzykowne zagranie. Boją się, że na Białystok nie będzie kompletu?

Jerry - 23.02.2018 17:02:25, *.dynamic.gprs.plus.pl

Po jaki ch.. ten pakiet? Suma oszczędności wynosi 0zł. Szukają Bolka na kajak?
.

do Adi - 23.02.2018 21:31:41, *.10

Trochę lodu na głowę. Tu jest Polska i płaci się w złotówkach. 40€ za bilet na drugą Bundesliga ? W niedzielę aktualny zwycięzca Ligi Mistrzów gra u siebie z Alaves, bilety od 45€.

artic - 24.02.2018 00:48:35, *.adsl.inetia.pl

Z bialorusinami bedzie max 16tys. a to dlatego ze wtorek godz.20.30 a zapowiadana tem. to -9 i oby nie wial wiatr ale z ziemniakami to juz mozna smialo powiedziec ze ze 25tysi sie zbierze.Ja na bialorus ide bilet zakupiony ale ziemniaki lukne w nc bo jakto na meczu z nimi big januszy parek pstrykajacych sobie fotki plus wojtek gasowski maryla rodowicz itd.

L - 24.02.2018 01:20:06, *.play-internet.pl

Kto kibic ten będzie

Dd - 24.02.2018 11:04:24, *.219.threembb.co.uk

Że co ceny przystępne kogo stać w Polsce żeby pójść z dwójką dzieci na mecz w tym przypadku jeżeli bilet kosztuje 50 zł to jest rozmach taki bilet powinien kosztować dla dzieci po 10 zł

P - 24.02.2018 13:49:05, *.dynamic.chello.pl

Na pyry będę, na Śląsku tez byłem , na Jage tez bym przyszedł ale jako ojciec 2 dzieci i mega obowiązkow po pracy w tygodniu to nie mam szans, poza tym nie jestem z Wawy.brak ludzi na jadze to nie wybieranie meczy, po prostu niektórzy nie są w stanie tego ogarnąć

do P - 24.02.2018 16:51:08, *.dynamic.chello.pl

nie rób scen. Weź dzieci na mecz z Jagą jak na prawdę nie masz co z nimi zrobić.

Pascal 51 - 24.02.2018 20:08:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do administratora strony. Pytanie z innej beczki. Czy program Legiony i związane z tym wszystkie przywileje dla pułkowników jeszcze działa , czy część z nich została zniesiona ?

mlody - 25.02.2018 14:35:01, *.centertel.pl

kupilem na jage i na lecha i teraz ciekawostka. po wejsciu teraz na zakup biletu na jage jest bardzo duzo miejsc na zylete a na lecha juz koncowka jak to mozliwe ??? czyzby zakupienie biletu na jage w celu zakupu biletu na lecha i nastepnie zwrocenie na jage ??? może redakcja zna odpowiedz ???