fot. Woytek / Legionisci.com

Będą jeszcze dwa wzmocnienia!

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa chce sprowadzić jeszcze dwóch zawodników przed końcem okienka transferowego! Trener Romeo Jozak zapowiedział, że jeden z nich zostanie potwierdzony jeszcze dziś, a drugi trafi do stołecznego klubu w przyszłym tygodniu. W czwartek francuskie media informowały o tym, że do Legii może zostać wypożyczony Portugalczyk Cafu. W grę wchodzi też Damir Sovsić, który aktualnie jest wolnym zawodnikiem. Jeden z nich dziś zostanie piłkarzem stołecznej drużyny.

Sovsić ma 28 lat i jest byłym piłkarzem Dinama Zagrzeb. Ostatnio występował w Suwon Bluewings.

Cafu ma 24 lata i aktualnie gra w z FC Metz. W prasie pojawiły się ostatnio informacje, że doszło do sprzeczki między zawodnikiem a trenerem po tym, jak szkoleniowiec pominął go przy ustalaniu składu.

Obaj piłkarze występują na pozycji środkowego pomocnika.

- Jeden z tych dwóch piłkarzy trafi do Legii. Nie zdradzę, który - niech będzie trochę tajemnicy (uśmiech). Drugi zawodnik zostanie potwierdzony na początku przyszłego tygodnia - powiedział Romeo Jozak.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (109)

Ding - 23.02.2018 12:02:22, *.play-internet.pl

Skończy się na jednym z rezerw i młodym, zdolnym i utalentowanym 27-letnim Gruzinie

Hautausmaa - 23.02.2018 12:08:01, *.internetdsl.tpnet.pl

Cafu to chyba już za stary. Bardzo dużo osiągnął, ale raczej nie da już rady. Chyba, że w celach marketingowych.

ooon do Hautausmaa - 23.02.2018 12:12:57, *.20-3.cable.virginm.net

Nooo, 47 lat na karku, to raczej dla marketingu.

Bjg - 23.02.2018 12:16:54, *.134

Z tym cafu to nie jestem przekonany, moze zaczac robic dym w szatni

(L)uki - 23.02.2018 12:20:57, *.52

raczej będą 2 transfery a czy wzmocnienia to zobaczymy....

ogrek - 23.02.2018 12:22:09, *.250.citimedia.pl

@Hautausmaa nie ten Cafu ;) chodzi o portugalczyka https://www.transfermarkt.com/cafu/profil/spieler/203655

Do Hautausmaa - 23.02.2018 12:23:52, *.dynamic.chello.pl

Ha ha to nie ten Cafu...

M3fi - 23.02.2018 12:23:56, *.226

Cafu Portugalczyk, a nie Brazylijczyk :)
https://www.transfermarkt.pl/cafu/profil/spieler/203655

Marek Owczarek - 23.02.2018 12:30:41, *.bielsko.dialog.net.pl

Kolejni pomocnicy? Czy to są jakieś żarty? Wzmocnienia czy PR?

CWKSiak - 23.02.2018 12:38:27, *.centertel.pl

@KubaLLLL

Mógłbyś coś więcej napisać o tym lewym napastniku który ma do nas trafić? Napisz chociaż z jakiej jest ligi albo jakiej jest narodowości?

Adam Wlochy - 23.02.2018 12:43:37, *.9.245.13

Wolny zawodnik? Domniemam, ze chodzi o jego predkosc, bo jesli jest zawodnikiem bez klubu to co to za zawodnik?

wojti - 23.02.2018 12:44:30, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

A napstnik ? Pomocników mamy wielu.....halo

warszawiak42 - 23.02.2018 12:48:21, *.dynamic.chello.pl

Dawać tutaj tego Jugo-Bratko!

Zamoj - 23.02.2018 12:56:35, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawe na jakiej zasadzie przyjdą czy na zasadzie transferu definitywnego, czy na zasadzie wypożyczenia z opcją rozsądnego pierwokupu

Ten Cafu to się wydaje niezły dzik, ale chyba ma coś nie tak pod deklem ;/ mam nadzieje że Chorwaci sobie poradzą jeśli przyjdzie :)

I nie wiadomo co będzie z Mączyńskim, a mistrzostwa już tuż tuż...

Bysior xx(L) - 23.02.2018 12:57:30, *.dynamic.gprs.plus.pl

Za mało środkowych pomocnikow, ze 2-3 by sie jeszcze conajmniej przydało.

tommy60 - 23.02.2018 13:03:58, *.150

Ja proponuję zainteresować się napastnikiem z fajną przeszłością i i jak na nasze warunki dużą klasą zawodnika. Może i byłby kontrakt gwiazdorski ale uważam że znalazłoby się miejsce dla niego. Zawodnik z kartą na ręku więc.........;Victor Anichebe! https://www.transfermarkt.pl/victor-anichebe/profil/spieler/39532

Do Bysior xx(L) - 23.02.2018 13:05:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Znawca się odezwał :) Widzisz kontuzja Philipsa i nie ma środkowego no chyba, że liczysz na Kopę albo Szymańskiego na tej pozycji :)

felek - 23.02.2018 13:13:58, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Bungabunga wreszcie wziął się do roboty!

Groch - 23.02.2018 13:26:00, *.play-internet.pl

Czy Miodek dokonał transferów gotówkowych czy tylko na wolnych agentów poluje?

Brazylian - 23.02.2018 13:27:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ale z tym Cafu to serio przeciez chłop nie grał od 10lat i chce forme odbudowac w Legii marketingowo super tak jak z Eduardo

FWK - 23.02.2018 13:33:22, *.play-internet.pl

Jak napisza ze do Legii przychodzi gosc o nazwisku Pele to bedzie dopiero rozkminka.

krys008 - 23.02.2018 13:35:34, *.serv-net.pl

Ciekawe, czy jeszcze ktoś odejdzie, np Pazdan.

ludzik - 23.02.2018 13:47:18, *.centertel.pl

Mowilem, ze ktos jeszcze przyjdzie!

autor - 23.02.2018 13:48:17, *.194

czy Groch był kiedyś na Legii czy mieszka w Pynykoszczy Górnej?

dada - 23.02.2018 13:49:56, *.rev.snt.net.pl

Nie chodzi o Cafu z Brazylii, mistrzowie intelektu...

Twardy Legiunia - 23.02.2018 13:54:12, *.dynamic.gprs.plus.pl

Cafu dobry kocur byl, ale teraz chyba jednak ciutke za stary, a przeciez zawsze bazowal na szybkosci. Chyba ze chca go wziac tak jak Eduardo(zeby uczyl Niezgode) tj do nauki dla Jedrzejczaka i Brozia to moze byc.

zamoj - 23.02.2018 13:58:45, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

Widze wysyp śmieszków a'la Jędza, albo krytpofanów kuchenkorza

wwL - 23.02.2018 13:59:03, *.centertel.pl

Dziewczyny nie płacz i tak bo wam nic nie pasuje. Zobaczcie ile zawodników do środka jest np. w Barcelonie lub Bayernem. Jeżeli mamy podnosić poziom sportowy trzeba uczyć się od najlepszych.

Sawo - 23.02.2018 13:59:11, *.134.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nestor Albiach otrzymal konkretna oferte z Legii.

https://www.transfermarkt.pl/nestor-albiach/profil/spieler/257379

Zlb - 23.02.2018 14:05:26, *.centertel.pl

Barany jedne to nie Cafu z Brazylii!!!! PORTUGALCZYK!!! Tak wam łby net popsuł że już czytać nie potraficie!!!! Śmiech na sali!!!

Sawo - 23.02.2018 14:11:09, *.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@ZIb

Kolego przeciez oni sobie robia jaja. Nie zorientowales sie?

keny - 23.02.2018 14:22:19, *.191

@sawo
Dokładnie jaja sobie robią a niektórzy myślą że tak myślą :)

syjon85 - 23.02.2018 14:23:07, *.play-internet.pl

liczyłem na tego newsa ... widząc transfery w tym okienku ( albo mamy furę szczęścia, albo transfery były przeprowadzone z głową, gdyż na obecną chwilę zdecydowanie podniosły jakość pierwszej drużyny ) można mieć nadzieję, że te dwa zapowiadane wzmocnienia również wniosą coś do drużyny .... jednak jak to zawsze bywa, wszystko zweryfikuje boisko

Kim zong - 23.02.2018 14:34:59, *.centertel.pl

Cafu stary ale jary .. dawać jeszcze roberto carlosa i lecim na Szczecin

@rek do Sawo - 23.02.2018 14:45:15, *.dynamic.chello.pl

Witaj... O Hiszpanie Nestorze Albiachu i zainteresowaniu nim przez (L)egię pisałem już w kilku postach... Ale tak na dzisiaj "ponoć" Nestor Albiach przechodzi na wypozyczenie do Dukli Praga do końca sezonu bez opcji.... Pozdro (L)

Robson - 23.02.2018 14:45:16, *.play-internet.pl

Cafu i Dunga dobra para grajcarów. Ten Dunga gra jeszcze gdzies?

@Sawo - 23.02.2018 14:45:58, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przy obecnym poziomie nauczania nie byłbym taki pewny czy te wszystkie komentarze o Cafu są dla jaj ;)

@rek do Zlb - 23.02.2018 14:47:17, *.dynamic.chello.pl

Nie ma co się wkurzać... Widać niektórym wsio ryba, jaki Cafu i gdzie... O Cafu i jego sytuacji pisałem wczoraj po francusku i po polsku... Mogli ludkowie sobie to przeczytać i pokumać, a nie mylić osoby...:))) Pozdro (L)

PROSIMY O NAPASTNIKA KTÓRY PRZERÓSŁ BY TĄ SŁABĄ LIGĘ - 23.02.2018 14:53:24, *.internetia.net.pl

TRENERZE JOZAK DAJCIE ŚWIĘTĄ TRÓJCĘ - A 3 NIECH BĘDZIE UPRAGNIONY MEGA NAPASTNIK - NA TĄ LIGĘ WIDAĆ , ŻE ZESPÓŁ GÓRUJE NAD LIGĄ TEN KTÓRY MA BARDZO DOBREGO NAPASTNIKA - TRENERZE POSZUKAJCIE JESZCZE I ZAWALCZCIE O NAPADZIORA . ŁADNIE PROSIMY

Kalarepa - 23.02.2018 15:11:37, *.152.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jest szansa zeby wyjac pewnego pomocnika z Wolfsburga i dac mu szanse przygotowac sie do mistrzostw.

Zamoj do PROSIMY O NAPASTNIKA KTÓRY PRZERÓSŁ BY TĄ SŁABĄ LIGĘ - 23.02.2018 15:17:09, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

musisz używaćwiekszej ilości capslocka i pisać o wiele dłuższe komentarze wtedy szansa na ze trener Józek zgodzi się na Twoje rządania/propozycje zdecydowanie wzrośnie

Jack(L) - 23.02.2018 15:24:20, *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A czy Dunga gra? A Kafu nie za stary? Czy tu piszą tylko idioci a maże kibice drużyn które mają kompleksy na punkcie LEGII. Żenada.

do kalarepa - 23.02.2018 15:32:18, *.centertel.pl

Odnośnie Błaszczykowskiego- on nie chce grać dla Nas. Ma też go nie chcemy. Po co nam taki zawodnik co zawsze podkreślal że nigdy do Legii.
Niech go skisla albo raków bierze.
I proszę nie wspominać o nim odnośnie Naszej Kochanej Legii.
Pozdrawiam

@rek do Kalerepa - 23.02.2018 15:33:18, *.dynamic.chello.pl

Zapomnij... Ten koleś zarzekał się, iż karierę skończy tylko w Wiśle... Więc niech tam spada budować formę przed MŚ... Pozdro (L)

grzesiek - 23.02.2018 15:48:15, *.dynamic.gprs.plus.pl

Absolutnie nie popieram takiego ilosciowego szalenstwa. no chyba ze z iloscią bedzie szła jakosc. Kopczyniak i broz maja kontrakty do czerwca tego roku, mozna sie spodziewac ze nie przedluzymy tych konytraktow.

Sawo - 23.02.2018 15:49:06, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@ zamoj

W bardzo inteligentny sposob zrobiles z niego kompletnego idiote ;)

Pleas!Romeo! - 23.02.2018 15:53:36, *.199

PROSIMY O NAPASTNIKA KTÓRY PRZERÓSŁ BY TĄ SŁABĄ LIGĘ , 23.02.2018 14:53 - *.internetia.net.pl
TRENERZE JOZAK DAJCIE ŚWIĘTĄ TRÓJCĘ - A 3 NIECH BĘDZIE UPRAGNIONY MEGA NAPASTNIK - NA TĄ LIGĘ WIDAĆ , ŻE ZESPÓŁ GÓRUJE NAD LIGĄ TEN KTÓRY MA BARDZO DOBREGO NAPASTNIKA - TRENERZE POSZUKAJCIE JESZCZE I ZAWALCZCIE O NAPADZIORA . ŁADNIE PROSIMY

Mr T - 23.02.2018 16:05:06, *.dynamic.mm.pl

Może tym drugim będzie Yaya Banana haha ;)

Fan na 100% - 23.02.2018 16:34:51, *.play-internet.pl

Jakby Cafu przyszedł do Legii to marketingowo strzał w 10. Co prawda troche już stary, ale jako byly reprezentant Brazylii to byloby coś! Mamy byłego gracza Arsenalu, teraz były gracz Milanu by przyszedł. To są transfery! Brawo Prezesie! Pozdrawiam praedziwych fanów naszej Legii nie dajmy się tym paziom co umniejszają nasz entuzjazm w związku z nowym nabytkiem!

@rek - 23.02.2018 16:55:48, *.dynamic.chello.pl

Oficjalnie....

Selon @FCMtoujoursla #Cafu vient de résilier son contrat avec le @FCMetz suite à son altercation avec le coach il y a 10 jours. Si cete information se confirme officiellement, le joueur est libre de s’engager où il veut.

Według @FCM nadal #Cafu właśnie zakończył swoją umowę z @FCMetz po swojej sprzeczce z trenerem 10 dni temu. Jeśli te informacje zostaną oficjalnie potwierdzone, gracz może swobodnie angażować się w dowolne miejsce.

Pozdro (L)

MP(L) - 23.02.2018 16:58:22, *.20-3.cable.virginm.net

nie no to sa jakies zart hahaha ! KURV@ LUDZIE TERAZ JUZ WIDZE ILU Z WAS TO ZWYKLA ZIELONKA!! TO NIE TEN CAFU HAHAHA. CZY WY SIE INTERESUJECIE SPORTEM COKOLWIEK CZY TYLKO WBIJACIE NA TA STRONE PISAC BYLE CO?! WEZCIE BO TO JEST ZA-LO-SNE!POCZYTAJCIE SPRAWDZCIE I DOPIERO WPIER...AJCIE TE SWOJE MARNE 3 GROSZE I KOMENTARZE. RECE MI OPADLY DZISIAJ HAHA!

Zamoj do rek - 23.02.2018 16:58:27, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

tylko teraz trochę lepsze kluby niż Legia mogą po niego sięgnąć bez odstępnego

ale z drugiej strony jak on jest taki krewki to nie wiadomo czy to dobrze żeby do nas przyszedł :/

Zamoj do MP(L) - 23.02.2018 17:01:53, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

dobrze im powiedziałeś! Ale musisz to napisać jeszcze kilka razy najlepiej w długich postach z duuuuużą iloscią CAPSLOCKA bo inaczej nie do wszystkich to trafi

Pozdro (L)

@rek do Zamoj - 23.02.2018 17:05:12, *.dynamic.chello.pl

Może tak być brachu, iż ktoś lepszy nam go podbierze teraz...:))) Pozdro (L)

Czerczesow - 23.02.2018 17:18:12, *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Patrząc na tegoroczne transfery mozna powiedziec że znowu nakupiono lodówek ....a telewizora nadal brak.

Ttt do MP(L) - 23.02.2018 17:19:00, *.122

Ludzie sobie żarty robią a Ty łykasz to jak młody pelikan... I kto tu jest żałosny??? Porażka...

YanG - 23.02.2018 17:20:52, *.bosbank.pl

Cafu trochę starawy ale na naszą ligę powinien jeszcze zamiatać. Może ściągnie za sobą romario albo kogos ze starej ekipy? Tak czy siak uwierzę jak zobaczę koparki.

MP(L) do Ttt - 23.02.2018 17:32:00, *.20-3.cable.virginm.net

Wychwicilem kto z zartem a kto na serio sie zagubil. I nikomu nie ublizylem za ty ty dziewczynko juz sie unosisz i mi piszesz ze jestem zalosny haha. Poprostu nie lubie ciemniactwa do ktorego widze tez sie zaliczasz i jedziesz textami popka o jakis pelikanach czyli wszystko jasne dla mnie. e L o

Szyderca - 23.02.2018 18:22:46, *.elartnet.pl

Cafu jest ok., dwa mistrzostwa świata, za 2 lata 50-ka, będzie co opijac.

Cch - 23.02.2018 18:42:07, *.dynamic.mm.pl

Suwon Bluewings - kto bez wpisywania w google wie co to za liga?:d

L - 23.02.2018 19:14:27, *.dynamic.mm.pl

Cafu, serio? On ma 47 lat, chociaz marketingowo super. Dawać jeszcze Pele i Gmocha

@rek - 23.02.2018 19:16:58, *.dynamic.chello.pl

No i jak pisałem, tak już się "serial" zaczyna... Serial NIE dla (L)egii...

Do Legii nie trafi Damir Sovsić. Wygląda na to, że jego agent bardziej chciał zainteresować polski klub, niż faktycznie Legia go chciała. Sam piłkarz pytany o temat mówił: - "może". Nic więcej nie był w stanie dodać. (PK)

Pozdro (L)

Zamoj do @rek - 23.02.2018 19:27:36, *.161.ipv4.supernova.orange.pl

jak śledzisz twittery internety i portale to pilnuj co z tym Cafu bo na papierze wygląda lepiej niż Chorwat, a fajnie by było coś wiedzieć w miare szybko :) z w miare "pierwszej ręki"
A jesteś w tym dobry ;)

kubaLLLL - 23.02.2018 19:31:43, *.icpnet.pl

@rek Ken Sema z Ostersund bedzie drugim pilkarzem o ktorym mowil Jozak.Wczoraj strzelil gola Arsenalowi.

@rek do Zamoj - 23.02.2018 19:34:45, *.dynamic.chello.pl

Na 99% Cafu w (L)egii...

A do wszystkich błąkających po omacku... To ten Cafu ma być w (L)egii..:

Name in home country: Carlos Miguel Ribeiro Dias
Complete name: Carlos Dias
Date of birth: Feb 26, 1993
Place of birth: Guimarães Portugal
Age: 24
Height: 1,85 m
Nationality: Portugal
Position: Midfield - Central Midfield
Foot: right
Player agents: Ulisses Santos - US11
Current club: FC Metz (od dzisiaj już wolny zawodnik...)

@rek do Zamoj - 23.02.2018 19:37:21, *.dynamic.chello.pl

Ponoć tym drugim wzmocnieniem może być Ken Sem z Ostersund... Lewy pomocnik...:))) Pozdro (L)

@rek - 23.02.2018 19:40:11, *.dynamic.chello.pl

Jego prawdziwe rodowe nazwisko to Sema... Dane poniżej...

Nome no país de origem: Ken Nlata Sema
Data de nascimento: 30/09/1993
Local de nascimento: Norrköping Suécia
Idade: 24
Altura: 1,80 m
Nacionalidade: Suécia Suécia
RD do Congo RD do Congo
Posição: Médio - Médio Esquerdo
Pé: esquerdo
Empresário: Global Soccer Management
Clube atual: Östersunds FK Östersunds FK

@rek do KubaLLL - 23.02.2018 19:42:46, *.dynamic.chello.pl

Ale się zgraliśmy w czasie...:))) Pozdro (L)

kubaLLLL - 23.02.2018 19:45:38, *.icpnet.pl

:)

krys008 - 23.02.2018 19:59:17, *.serv-net.pl

Cafu - duże ryzyko, z poprzednim klubem żegna się w taki sposób, że jest obawa, czy nie skończ jak Nagy. Należy zawierzyć RJ, że wie co robi.

Zamoj - 23.02.2018 20:17:44, *.98.ipv4.supernova.orange.pl

A mógł Kopaczyński pójść na wypożyczenie do Szkocji...
No cóż :(
W sumie szkoda chłopaka bo ma L-ke w sercu ale nie widze szans żeby pograł w tym sezonie :(

Matt - 23.02.2018 20:23:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeden z Chorwacji drugi młodszy. Na dwoje babka wróżyła. Jak mawiają: niech przyjdzie lepszy :)

@rek - 23.02.2018 20:32:29, *.dynamic.chello.pl

Jak przyjdzie Cafu i Sema, i jak od razu wypalą (a wierzę w to, iż wypalą...) to po raz pierwszy w historii (L)egii przyjdzie 10 graczy, którzy od razu "z buta" odpalili w pierwszych meczach... Istny rekord świata, a już na pewno rekord Polski... Bowiem żaden z trenerów przec wiele lat nie pobije skuteczności JR/IK w tegorocznych transferach... 100/100... Tylko trzymać kciuki za powodzenie tych 2 transferów... Pozdro (L)

Artur MOCNO LEGIA - 23.02.2018 20:46:42, *.dynamic.chello.pl

Moim zdaniem moznaby jeszcze lyknac Rivaldo, to bylby megahit, moglby pograc sezon dwa jak kiedys Lubojda i zrobilby roznice, panie Miodulski prosze dzialac!

Do @rek od WH - 23.02.2018 20:48:34, *.dynamic.chello.pl

Miał być transfer dziś i co?;) i cisza ! Czytaj, nie dogadali się?

syjon85 - 23.02.2018 21:35:03, *.play-internet.pl

również czekam dzisiaj na potwierdzenie ( jak każdy) ...a piątek jeszcze się nie skończył ... czekamy i trzymamy kciuki (L)

@areeeeeeh szkoda - 23.02.2018 22:10:52, *.internetia.net.pl

Może miał być News o transferze a nie transfer . np. ten czy ten nie dla Legii . Mógłby być Jakiś Napastnik , ale pewnie MEGA NAPASTNIK w tym okienku też nie dla Legii .

syjon85 - 23.02.2018 22:52:14, *.opera-mini.net

do @areeeeeh szkoda
wydaje mi się, że nasza siła ofensywna jest jak najbardziej wystarczająca na Naszą ligę ... walka o tytuł odbędzie się w srodku pola ... im więcej klasowych zawodników będziemy mieli w pomocy tym tytuł pewniejszy (L)

Hautausmaa - 23.02.2018 22:58:40, *.dynamic.chello.pl

Tak się bulwersujecie... a sądzicie, że 47 letni Cafu byłby gorszy od Jędrzejczyka z tej rundy?

BRAWO - 23.02.2018 23:19:51, *.static.ip.netia.com.pl

Prezesie Mioduski super ruch Cafu bardzo dobry zawodnik a w metryke sie nie patrzy Marian Janoszka z Ruchu Radzionkow tez grał do 50tki a i Eduardo okr, epnie w zespole bo zrozumie ze ma jeszcze 15 lat gry na wysokim poziomie bardzo cwane zagranie!

tomekc - 24.02.2018 08:56:07, *.dynamic.gprs.plus.pl

Czekam na potwierdzenie. A teraz najważniejsze jest wygrać z Cracovią

(L)egion - 24.02.2018 09:03:54, *.internetdsl.tpnet.pl

Co do tego cafu... zerknijcie na niego na yt.... masakra ... jakis drewniak i pierwszy raz, żeby taki gość miał przyjść do legii... dla mnie to drugi kopczyński.... Natomiast ten Sovsic... to po obejrzeniu yt... kozak... przekozak... Turbo grosika i pokrętło Rado....
zerknijcie sobie....
https://www.youtube.com/watch?v=1X33ETvL78o

Do (L)egion - 24.02.2018 09:15:29, *.dynamic.chello.pl

Słuchaj, kompilacje na yt to nawet Kucharczykowi skleili by zajebistą, fajnie sobie popatrzeć na ciekawe akcje ale raczej bardziej kompetentne jest oglądanie zawodnika w przekroju całego meczu :)

do do (L)egion - 24.02.2018 09:24:20, *.internetdsl.tpnet.pl

owszem można posklejać :) dobrze mówisz :) ale to co posklejali na temat tego cafu.... to po prostu padaka... albo nie mieli z czego skleić :)
co do tego sovsicia było z czego sklejać... ale osobiście mimo, że gość na yt wygląda dobrze, to wolałbym dać szansę Michalakowi :) młody, zdolny, z podobnymi parametrami... ale mam nadzieję, że wiedzą co robią :)

Marcepan(L) - 24.02.2018 09:38:27, *.smgr.pl

Zdecydowanie lepiej przydałby się jakiś napadzior...

kibic - 24.02.2018 09:52:01, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

I znowu zaczynają się jęki . Panowie czytajcie dokładnie to jest ofensywny pomocnik .Mówiąc prościej typowa 10 !a ile takich zawodników mamy na dzień dzisiejszy ? Był VADIS a teraz został ten Włoch i Homalajnen .Jeszcze niedawno było szczekanie pozbyto się Vadisa i nikogo nie sprowadzona .Teraz lamenty po co no nam ten piłkarz!! .Pewnie taki grajek nigdy by do nas nie trafił gdyby nie to zdarzenie . Odnoszę nieraz wrażenie że niektórzy którzy tu piszą nie mają pojęcia na jakich pozycjach grają poszczególni zawodnicy a krytykują dla krytyki

kubaLLLL - 24.02.2018 10:12:31, *.icpnet.pl

ludzie czy wam sie sufit na glowe nie spier.... najpierw placz ze pilkarze brani z yt teraz jak przychodzi gosciu idealnie pasujacy do taktyki Jozaka to placz ze na yt wyglada slabo.To jest jakas paranoja.Zapomnijcie o tym co bylo.Transfery robia ludzie ktorzy maja pomysl i wizje tego zespolu.Przestancie wiecznie plakac jak baby bo juz to smieszne sie robi.

@rek - 24.02.2018 10:27:30, *.dynamic.chello.pl

do kibic
do kubaLLL

Olać trolli i płaczków... Oni i tak nie kumają, o co chodzi w tej taktyce JR oraz jakich graczy do tegoż potrzebujemy... Mocno (L)egia o 20.30...!!! Pozdro (L)

DO @AREK - 24.02.2018 10:53:31, *.internetia.net.pl

Może się nie znamy - ale na potrzebni pewnie byli Chucku Chucku , Langin, Masłowski - takich transferów było mnóstwo w Legii przez ostatnie lata , Dosyć tanio kupić bo ładnie na filmikach wyglądał i stracone setki tysięcy , Może się nie znam , ale Legii Potrzeba zawodników na poziomie OFOE , tylko tak odskoczymy do przodu w tej marnej lidze , Wygrywając z każdym po 4 , 5:0 a nie człapiąc się jak równy z równym z taką Niecierzą itd. .
NIE TYLKO ILOŚĆ TRANSFERÓW , ALE TAKŻE ICH JAKOŚĆ ! Odszedł Gui , Ofoe , Moulin , zobacz na tamtą drużynę a na dzisiejszą , czy jesteśmy silniejsi po czasie , czy dziś też byśmy strzelili Realowi 3 bramki w LM nie wydaje mi się .

TYLKO TRANSFERY NA POZIOMIE OFOE mogą coś w Legii zmienić na to byśmy w Europie pograli i realnie mogli pomarzyć , aby znów trafić do LM .

m4pierwszy - 24.02.2018 14:08:36, *.eaw.com.pl

Sovsic zaorze naszą ligę, brać go

do @rek - 24.02.2018 14:13:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

no jak wszyscy odpalili w pierwszym meczu? Iloski, Kwietniewski i Kudrajvcevs nie zagrali jeszcze w oficajlnym meczu to skad wiesz ze odpalili?

@rek - 24.02.2018 14:48:05, *.dynamic.chello.pl

Wiem, że odpalili i mają pozytywne oceny od sztabu JR... Dzisiaj nota bene grają w naszych rezerwach z Legionovią... Pooglądaj sobie... Pozdro (L)

@rek do Do - 24.02.2018 14:52:11, *.dynamic.chello.pl

Koleżko anonimowy... Ty płaczesz za Gui i Moulinem..? Sam Antolić wciąga ich obu jedną dziurką swego nosa... I to od samego początku swej gry w (L)egii... Ty narzekasz na brak jakości u nowych graczy..? Ty albo nie oglądałeś tych meczy (L)egii albo jesteś jakimś trollem z k3 lub innego łacha... Pozdro (L)

Rivaldo - 24.02.2018 15:08:54, *.dynamic.chello.pl

Jutro przyjeżdżam na testy

Do @rek - 24.02.2018 15:56:32, *.internetia.net.pl

@arek - 2 Pytania - wiesz , że odpalili , to czemu dziś nie grają w podstawowym składzie z Craksą tylko tramolą się rezerwach , a dwa Co w Końcu z tymi zapowiadanymi transferami , no dobra 3 pytania - Czy myślą w Legii aby dokooptować jakiegoś dobrego napastnika tej zimy ?

@rek - 24.02.2018 16:05:03, *.dynamic.chello.pl

Idzie kolejny transfer....

Egy Maulana dikontrak klub Polandia Legia Warsawa, Gaji Rp 1 miliar per bulan... Pozdro (L)

@rek - 24.02.2018 16:19:04, *.dynamic.chello.pl

Rozwidniam temat... Co by nie było, iż trzymam info tylko dla siebie...:)))

Legia Warszawa w ostatnich latach próbuje sprowadzać utalentowanych piłkarzy i szuka ich poza granicami Polski. Z Ondrejem Dudą się udało, z Dominikiem Nagym póki co tak sobie, ale to nie zniechęciło działaczy mistrza Polski. Na celowniku Legii znalazł się teraz 17-letni Indonezyjczyk.

Według serwisu Sumberbola.com wiele klubów z Europy chciałoby sprowadzić do siebie 17-letniego Egy'ego Maulanę Vikriego. To uznawany za ogromny talent 17-letni indonezyjski ofensywny pomocnik.

Vikri ma już za sobą debiut w seniorskiej reprezentacji Indonezji. Zagrał w niej na początku grudnia - 8 miesięcy przed 18. urodzinami. Selekcjoner Indonezji, były zawodnik FC Barcelona i Realu Madryt, Luis Milla już zapowiedział, że da młodemu piłkarzowi kolejne szanse.

Egy Maulana Vikri już myśli o dalszej karierze i wie, że żeby się rozwijać, powinien wyjechać z Indonezji. Najlepiej do Europy, dlatego odrzucał oferty klubów z Australii, Malezji, czy Tajlandii. Ostatnio pojawił się na testach w Saint-Etienne, a zainteresowanie młodym piłkarzem przejawiają oprócz Legii także Benfica i Sporting z Lizbony, Getafe, Espanyol Barcelona. Mówi się nawet o sygnałach z Realu Madryt... Pozdro (L)

Do @arek (Marek) - 24.02.2018 16:28:53, *.dynamic.chello.pl

Fajny tekst, o młodym graczy z Indonezji, tyle tylko, że nie Twój... http://futbol.pl/news/557930_Legia_obserwuje_wielki_talent_z_Indonezji_Egy_Maulana_Vikri_ma_zrobic_wielka_kariere?fb_comment_id=1500203676741446_1510594385702375

Nie kwestionuję wiedzy o Legi ale szanuj cudzą prace i jeśli wrzucasz wiadomość, która jest cytatem, to wskazuj źródło...

Zamoj - 24.02.2018 16:47:36, *.98.ipv4.supernova.orange.pl

nie ma co się nim jarać
jestem ciekawy co z Cafu i tym Chorwatem

@rek do Marek - 24.02.2018 17:26:39, *.dynamic.chello.pl

Napisałem: rozwidniam temat i podałem suche info...

Czy tam gdzieś widzisz, iż ja to produkuję, w dodatku, iż są wstawki o źródłach... Czytanie ze zrozumieniem nie boli... Pozdro (L)

Do @arek (Marek) - 24.02.2018 17:51:15, *.dynamic.chello.pl

Dokładnie, napisałeś że rozwijasz temat i podajesz suche info, po czym wkleiłeś tekst bez podawania źródła. Chyba, że w jakimś miejscu w sposób bezsporny wskazałeś, iż wklejony tekst jest jedynie cytatem? Ja jednak tego nie widzę. Bądź rzetelny.

m4pierwszy - 24.02.2018 18:08:46, *.eaw.com.pl

Weź Marke zluzuj. Widać że to tekst wklejony z neta, Rek nie przypisuje sobie autorstwa, po co sie prujesz tak ?

kubaLLLL - 24.02.2018 18:48:14, *.icpnet.pl

malarz adam pazdek remy jedza antolic hama maka szymanski veso jarek

Do @arek - 24.02.2018 18:55:33, *.internetia.net.pl

To takie pytanie podstawowe , do @arek , jeśli wiesz , bo miał być wczoraj na 100 % transfer do Legii , i do tej pory niema . wiesz z jakiego powodu ? i jak już to na kiedy w takim to razie możemy spodziewać się najbliższego transferu Do Legii ?

do Do @rek - 24.02.2018 19:02:39, *.140.ipv4.supernova.orange.pl

Podobno temat transferu Cafu upadł zgłosił się do niego jakiś klub że środka tabeli ligi portugalskiej

Natomiast na Twitterze słychać jakoby Legia wyraziła zainteresowanie 2 nastoletnimi piłkarzami
Yaya Mi Kiwa 19 letni Japończyk srodkowy pomocnik typowa 6 z drużyny Gamba Osaka z J-Ligue kontrakt do 2019 roku
Kauma Nawardze gruzinski ofensywny pomocnik 21 lat przymierzany ostatnio do reprezentacji podobno obserwowaby przez skautow bazylei (czyzby kinflikt interesow) jest pilkarzem Dinama Batumi zwiazany kontraktem do 2020 roku

w poniedziałek przylecą do Wawy na testy medyczne Kiwa ma być wypożyczony do Piasta Gliwice jeśli popdisze kontrakt, żeby zgrywać się z Czerwińskim i Jodłowcem przed ich powrotem na Ł3
A Nawrdze ma grać w drużynie rezerw do przyszłego sezonu a potem się zobaczy
Podobno były wątpliwości co do kontraktowania Gruzina ale położył ręke na ramieniu Jozaka podczas wizyty w Warszawie i powiedział:
"I don't let you down!" i było jasne że się dogada z Niezgodą
A taka para młodych w ataku to aż miło

krys008 - 24.02.2018 19:57:12, *.serv-net.pl

Do do @rek Jodła mię wraca już z wypożyczenia. Został wypożyczony do konca kontraktu - pół roku.

do @rek - 24.02.2018 22:04:16, *.modio.se

jaja mi kiwa i kał ma na wardze? czy ktoś sobie z Ciebie czasem jaj nie robi?

Arek OE - 25.02.2018 10:58:44, *.play-internet.pl

Mathieu rano wyladowal w stolicy
https://www.transfermarkt.pl/mathieu-dossevi/profil/spieler/77828