Młodzież: Legia U17 2-2 Reprezentacja Polski U16

Raffi, źródło: Legionisci.com

Drużyna Legii U17, kilka dni po powrocie z Niemiec, w lekko zmienionym i uzupełnionym kilkunastoma młodszymi zawodnikami składzie rozegrała w Ząbkach sparing z reprezentacją Polski U16 (rocznik 2002), remisując 2-2 po golach Barnowskiego i Leszczuka. Do przerwy legioniści występując w składzie złożonym z graczy z roczników 2002/3 remisowali 1-1. Po przerwie reprezentanci, wśród których byli dwaj legioniści, Gabor Grabowski i Patryk Peda, objęli prowadzenie, ale w końcówce wynik spotkania ustalił Mateusz Leszczuk.

Mecz pierwotnie miał być rozegrany w Sulejówku, ale z uwagi na wrunki pogodowe (temperatura) rozegrano go na sztucznej murawie na obiektach Dolcanu Ząbki. Powołany pierwotnie na całe zgrupowanie reprezentacji Maks Tkocz, który dopiero kilka dni temu wznowił treningi po kontuzji, wystąpił jedynie w sparingu, grając przez 40 minut w szeregach macierzystego klubu.

W weekend drużyna U17 nie będzie rozgrywać spotkania. Kilku zawodników, w szczególności nieobecnych na środowym meczu, wystąpi za to w sparingu juniorów starszych. Swój mecz rozegra też zespół U15, którego 9 przedstawicieli uczestniczyło w meczu z kadrą.

Legia Warszawa U17 i mł. 2-2 (1-1) Reprezentacja Polski U16
Gole:
0-1 5 min.
1-1 8 min. Dawid Barnowski (dob. strz. Jerzego Munika)
1-2 60 min.
2-2 80 min. Mateusz Leszczuk (as. Bartłomiej Ciepiela)

Skład Legii:
I połowa: Jakub Ojrzyński [03] - Nikodem Niski [02], Patryk Pierzak [03], Maksymilian Tkocz [02], Kacper Imiołek [03] - Dawid Barnowski [02], Jerzy Munik [02], Michał Kochanowski [03], Ignacy Dawid [03], Kacper Skwierczyński [03] - Szymon Włodarczyk [03]

II połowa: Jakub Kowynia [03] - Hubert Derlatka [03], Jan Goliński (Kpt), Mateusz Szyszkowski, gracz testowany - Kacper Grzela, Bartłomiej Ciepiela, Mateusz Lisowski, Jakub Kwiatkowski [03] - Mateusz Leszczuk, Aleksander Stawiarz [02] oraz: Kamil Rokosz [02], Wiktor Preuss

Trenerzy: Tomasz Sokołowski, Tomasz Kycko. II trenerzy: Rafał Gębarski, Dariusz Rolak

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.