Inaki Astiz - fot. Mishka / Legionisci.com

Astiz zagrożony w meczu z Cracovią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Tylko Inaki Astiz jest zagrożony przed sobotnim spotkaniem 24. kolejki ekstraklasy zCracovią. Hiszpan zgromadził na swoim koncie 3 żółte kartki w lidze, a kolejna oznaczać będzie jeden mecz pauzy. Jego występ w meczu z Cracovią jest jednak mało prawdopodobny.

Żółte kartki legionistów w lidze:

4 - Maciej Dąbrowski, Adam Hlousek, Michał Pazdan
3 - Inaki Astiz
2 - Artur Jędrzejczyk, Michał Kucharczyk
1 - Domagoj Antolić, Kasper Hamalainen, Michał Kopczyński, Arkadiusz Malarz, Krzysztof Mączyński, Cristian Pasquato, Miroslav Radović

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (11)

Zamoj - 24.02.2018 14:50:09, *.98.ipv4.supernova.orange.pl

Sugerowanie że on zagra...
Chyba jakieś mega kontuzje by musiały być

Bie(L)any - 24.02.2018 14:54:39, *.play-internet.pl

.... Astiz w każdym kolejnym meczu będzie zagrożony bo juz do końca sezonu nie wejdzie na boisko...

ludzik - 24.02.2018 15:16:27, *.centertel.pl

Pytanie co z dobrymi nowinami nt. transferów?

Sajmon - 24.02.2018 15:39:47, *.opera-mini.net

Panowie nigdy nic nie wiadomo Broź tez mial juz nie zagrać a tydzien temu zastapil pauzujacego za kartki Hlouska.Tymbardziej ze Jędza ma dwie żólte kartki.

Zenek z Komitetu Powitalnego - 24.02.2018 16:02:38, *.play-internet.pl

Wiadomo już, kiedy wylądują nasi doświadczeni Brazylijczycy Zico, Cafu i Sokrates ??? Ten pierwszy niech wykonywanie karnych poprawi, bo w pucharach różnie może być.

Krystian92 - 24.02.2018 16:02:54, *.dynamic.chello.pl

Astiz powinien byc przesuniety do srodka pomocy jako defensywny pomocnik. Srodek obrony Remi-Pazdan a przed nimi Inaki kasujacy wszystkie akcje to byłaby bomba.

ding - 24.02.2018 16:11:28, *.dynamic.chello.pl

Błąd! Występ Astiza z Craxą jest bardzo prawdopodobny. Jozak będzie chciał dać odpocząć niektórym zawodnikom, by na przestrzeni ośmiu dni nie rozgrywali trzech meczów. A, że czekają nas w tygodniu mecze z trudnymi rywalami (Jaga, Lech), więc spotkanie dzisiejsze jest idealną okazją do takich roszad. Na innych pozycjach Jozak ma większe pole wyboru i stąd ewentualne zmiany tam nie będą tak bardzo dostrzegalne

Drakkar(L) - 24.02.2018 17:07:12, *.dynamic.chello.pl

Hiszpan odszedł swego czasu za kasę. Ale jak utrzymujesz rodzinę to nie idziesz tam gdzie więcej płacą? Dał nam dużo potu i dlatego szacun. Teraz nawet jak nie zagra to trzeba mieć gdzieś rezerwę... Lepiej aby wszedł na końcówkę i załapał żółtko aby jak będzie potrzebny był na czysto...

Zajmon Szczecin - 24.02.2018 18:03:47, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Dzisiaj Frankowski da dużo kartek a już Jedrzejczyk napewno dostanie.

hshs - 24.02.2018 18:21:13, *.81

Co to byl za transfe XD
Astitz w wieku 34 lat do LEGII.

Sajmon - 24.02.2018 23:16:21, *.opera-mini.net

Zajmon stary miales racje.Frankowski wykartowal naszych obroncow Hlouska,Remiego i tak jak obstawiałeś Jędrzejczyka.We wtorek zagrozony absencja bedzie nie tylko Astiz ale i Jędza.