Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

LIVE!: Cracovia - Legia

Redakcja

Czy legionistom uda się wygrać z "Pasami" po raz 11 z rzędu? O tym przekonamy się już za kilka godzin. Początek meczu Cracovia - Legia o godzinie 20:30. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.



Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (23)

Gibon - 24.02.2018 19:21:51, *.dynamic.chello.pl

śnieg pruszy a do tego - 9 Wiosna :) Jazda z k.........

Obstawiamy - 24.02.2018 19:37:37, *.140.ipv4.supernova.orange.pl

Craxa - Legia (0:2) 1:3
Niezgoda Hama Niezgoda - Piątek (k)

Probierz zostanie wysłany na trybuny
Legia 6 żółtych kartek
Karny za faul Pazdana (wyssany z palca sędzia nie użyje VAR)

Rosomak - 24.02.2018 19:38:59, *.met.pl

SKŁAD BARDZO MOCNY OBY DALI RADE TYLKO LEGIA

misiek - 24.02.2018 19:51:45, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Macie Panowie może jakieś linki?

grzesiek - 24.02.2018 19:57:31, *.centertel.pl

jak się ma na ławce rado i eduardo to znak że w klubie dobrze się dzieje

ja - 24.02.2018 20:06:50, *.dynamic.gprs.plus.pl

kiełbachy w góre i jedziem ku.....j

m4pierwszy - 24.02.2018 20:22:34, *.eaw.com.pl

dzisiaj ma być koncert gry Panowie

Cuuuult❤️Leeegiiiaaa! - 24.02.2018 20:31:21, *.246

Tyyylkooo!Zwyyycièstwooooo!Leeegiiiooo!

kkibic - 24.02.2018 20:39:15, *.dynamic-ra-08.vectranet.pl

20 zwycięstw 5 remisów

(L) - 24.02.2018 20:41:09, *.beskidmedia.pl

jest jakas transmisja w internecie ?

Kipkorir - 24.02.2018 21:08:00, *.dynamic.chello.pl

Pierwsza połowa słabo, bardzo słabo. Uszło powietrze? Zbyt pewnie się poczuli?

Wolfik - 24.02.2018 21:18:36, *.dynamic.mm.pl

Jezu, ale kopanina...

Darek - 24.02.2018 21:20:03, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Oj cos bida z nedza w pierwszej polowie.Cracovia nas cisnie.Oby druga polowa byla lepsza.
Do boju Legio marsz...

Ja14 - 24.02.2018 21:25:09, *.centertel.pl

Temp odczuwalna -15, widzów 500 szt, po co to grać?

Gienek - 24.02.2018 21:30:21, *.play-internet.pl

Ku.wa nasza Legia nic nie gra. Oby wyciągnęli na 3 punkty.

@rek - 24.02.2018 21:30:22, *.dynamic.chello.pl

Cholera... Gra idzie, jak krew z nosa... Wszyscy spinają się na (L)egię na maksa... Ale co by nie mówić: Vesović = Pan Piłkarz...;))) Pozdro (L)

Hiszpan - 24.02.2018 21:41:03, *.play-internet.pl

Ale drukuje ten sprzedawczyk z gwizdkiem....

Krzych - 24.02.2018 21:46:45, *.dynamic.chello.pl

Grają jak ostatnie kasztany!

Mundial w Rosji - 24.02.2018 21:52:01, *.centertel.pl

Rado wejdzie i da 3 punkty. Cracovia coraz lepiej gra albo Legia coraz słabiej. Oby uszlo powietrze z sraksy

Kipkorir - 24.02.2018 22:09:03, *.dynamic.chello.pl

Ta dzisiejsza konina i strata punktów może być tylko gwoździem do trumny albo zimnym prysznicem na te gwiazdorskie łby.

Cult❤️Legia - 24.02.2018 22:14:08, *.246

Jedno z najgorszych i smutnych piłkarskich mecxy

ocho(L) - 24.02.2018 22:38:09, *.adsl.inetia.pl

Tego się bałem. No trudno, muszą , muszą , MUSZĄ wygrać dwa najbliższe.

Jim do Kipkorir - 24.02.2018 22:41:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Święta prawda