fot. Mishka / Legionisci.com

Najciekawsze akcje z meczu z Cracovią

źródło: ekstraklasa.tv

W 24. kolejce Ekstraklasy Legia Warszawa zremisowała na wyjeździe z Cracovią. Choć żadna ze stron nie potrafiła umieścić piłki w siatce, to obie ekipy miała swoje szanse na zdobycie bramki. Po stronie Legii wyśmienitą akcję zmarnował Sebastian Szymański. Z kolei w zespole gości Krzysztof Piątek mógł się lepiej zachować w sytuacji z Arkadiuszem Malarzem. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji z dzisiejszego meczu.

Świetna szansa Kaspra Hamalainena
Sebastian Szymański uderza z dystansu
Arkadiusz Malarz łapie strzał Milana Dimuna
Domagoj Antolić wybija z linii uderzenie Michała Helika
Michal Pesković broni strzał Marko Vesovicia
Krzysztof Piątek uderza obok celu
Malarz górą w akcji 1 na 1 z Piątkiem
Świetna szansa Szymańskiego. Wybija Helik
Główka Michała Pazdana... obok celu

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

ted - 24.02.2018 22:56:00, *.play-internet.pl

Remy dobrze gra. Za to Mączyński i Jędrzejczyk najgorsi.

EBR - 25.02.2018 11:21:53, *.dynamic.gprs.plus.pl

Broź zdecydowanie lepiej wygląda niż drewniany Hlousek i Jędrzejczyk. Chociaż aktywny jest na skrzydle i waleczny w obronie.

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.