Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jozak: Warunki były bardzo trudne

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Romeo Jozak (trener Legii): Oczekiwaliśmy takiego meczu, byliśmy na niego przygotowani. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się do warunków. Można powiedzieć, że w niektórych sytuacjach mieliśmy szczęście. Mimo że byliśmy na to przygotowani, warunki były bardzo trudne. Wiedzieliśmy jak zagra Cracovia. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała tak, jak powinna.
W przerwie dokonaliśmy korekty ustawienia. Jestem zadowolony z tego, jak piłkarze reagowali w drugiej połowie na boisku. Zabrakło skuteczności. Mieliśmy dobrą sytuację w pierwszej minucie i drugą w końcówce. Mogę powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy. Gratuluję Cracovii walki, bo walczyli dziś bardzo dobrze. Jestem rozczarowany, bo straciliśmy dziś 2 punkty, ale idziemy dalej. Zapominamy już o Cracovii i myślimy o Jagiellonii.

Nasza słabsza postawa była spowodowana warunkami pogodowymi. Po rozgrzewce pytałem zawodników, jak się czują. Mówili, że nie tak źle, ale warunki nam dzisiaj nie sprzyjały. W drugiej połowie zmieniliśmy strategię i było lepiej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.