Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com

Jozak: Warunki były bardzo trudne

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Oczekiwaliśmy takiego meczu, byliśmy na niego przygotowani. W pierwszej połowie nie zaadaptowaliśmy się do warunków. Można powiedzieć, że w niektórych sytuacjach mieliśmy szczęście. Mimo że byliśmy na to przygotowani, warunki były bardzo trudne. Wiedzieliśmy jak zagra Cracovia. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała tak, jak powinna.
W przerwie dokonaliśmy korekty ustawienia. Jestem zadowolony z tego, jak piłkarze reagowali w drugiej połowie na boisku. Zabrakło skuteczności. Mieliśmy dobrą sytuację w pierwszej minucie i drugą w końcówce. Mogę powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy. Gratuluję Cracovii walki, bo walczyli dziś bardzo dobrze. Jestem rozczarowany, bo straciliśmy dziś 2 punkty, ale idziemy dalej. Zapominamy już o Cracovii i myślimy o Jagiellonii.

Nasza słabsza postawa była spowodowana warunkami pogodowymi. Po rozgrzewce pytałem zawodników, jak się czują. Mówili, że nie tak źle, ale warunki nam dzisiaj nie sprzyjały. W drugiej połowie zmieniliśmy strategię i było lepiej.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (37)

dex - 24.02.2018 22:53:59, *.play-internet.pl

Panie Jozak w następnym meczu nie chcę widzieć Mączyńskiego. W zasadzie to w meczu z Cracovią też go nie widziałem chociaż podobno był na boisku.

Carlos - 24.02.2018 22:54:18, *.dynamic.chello.pl

co za bzdury on wygaduje

miron - 24.02.2018 22:56:17, *.play-internet.pl

warunki były takie same dla dwóch drużyn....głupie tłumaczenie walczyć trenować Legia musi panować (L)

lump - 24.02.2018 22:58:01, *.play-internet.pl

próbuj Romek próbuj może coś się Tobie uda na razie widać tylko widać światełko w tunelu.....

Bart - 24.02.2018 23:00:47, *.dynamic.chello.pl

Jozak już szuka usprawiedliwienia na wtorek i niedzielę - podczas obu spotkań ma być zimniej niż dziś w Krakowie, czyli gra będzie jeszcze słabsza.

Dybek - 24.02.2018 23:02:02, *.dynamic.chello.pl

Radovic to oslabienie drużyny, kiwa się, holuje pilke, spowalnia gre. Reszta ok. Warunki masakra. Nie powinno sie rozgrywac w takim mrozie meczów

TIA - 24.02.2018 23:03:45, *.dynamic.chello.pl

Sam człowieku zapracowałeś na taką opinię:)

Suikoden_86 - 24.02.2018 23:17:01, *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze, warunki były takie same dla obu zespołów, żadne to usprawiedliwienie. Probierz nie jest żadnym wybitnym trenerem ale doświadczenie ligowe ma spore, udało mu się pewnie trochę wytrącić Legie, ale mimo wszystko to jest strata 2 punktów i inaczej tego rozpatrywać nie można.

OTWOCK - 24.02.2018 23:17:55, *.play-internet.pl

Jozin w San Petesburgu bylo -20 i Zenit grał. Wynik wiadomy.To nie Grecja i Cypr.A pzpn moglby w te mrozy kibicow i pilkarzy nie mrozic.Mozna kolejke odwolac bo jest arktycznie.I rozegrac w innym terminie.Choc Jaga na froncie wschodnim wygrala i zagrala swoje.

Do dex - 24.02.2018 23:30:51, *.dynamic.chello.pl

Powtórzę do ciebie słowa po klasyku " gość pier...lnięty".

Rene - 24.02.2018 23:31:02, *.static.ip.netia.com.pl

Rene Artois nie zycze sobie wiecej ogladac Maczynskiego, Kucharczyka i Radovica pseudolegioniste co polecial do Chin bo sypneli mu dwa talary wiecej no i ta nadwaga żenada.

andrzej - 24.02.2018 23:55:43, *.nycmny.fios.verizon.net

Radovic za pirulet 10

Darek - 25.02.2018 00:09:17, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Ciekawe czy jak przegramy mistrzostwo o punkt lub dwa to trener Jozak powie ze to dlatego że w meczu z Cracovią bylo minus 8 stopni.
Boze przeciez warunki byly takie same dla obu druzyn.
Rozumie ze ktos atakuje a ktos sie broni calym zespolem i tylko wybija pilke ale akurat w tym meczu to mielismy wiecej szczescia niz rozumu.Bo to Cracovia miala wiecej okazji niz my do strzelenia gola.
I gdzie sa te milony sie pytam? Przeciez Cracovia ma budzet kila razy mniejszy od nas.Czy to znaczy ze my nie placimy za jakosc a przeplacamy?

Arek - 25.02.2018 00:14:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mnie to się wydaje, że właśnie w pierwszej połowie lepiej grali.

Trenejro - 25.02.2018 00:25:22, *.centertel.pl

Do dex

Chyba za dużo wypiłeś przed meczem. Zresztą mąka ostatnie 3 mecze zagrał bardzo pozytywnie. A dziś został wybrany przez c± Najlepszym legionistą ale dziennikarze pewnie się nie znają tak dobrze jak ty

Cult❤️Legia - 25.02.2018 00:28:49, *.14

Ten mecx I pogoda pokazały żenie ma sensu przygotowywać zespoły wakacyjnie ,I ocieplać im dupy,dalej brak jaja w nowym rozdziale Legii Warszawa

Legionista - 25.02.2018 00:44:58, *.226

,,W przerwie dokonaliśmy korekty ustawienia. Jestem zadowolony z tego, jak piłkarze reagowali w drugiej połowie na boisku" Na serio? Czerczesov to by po tym meczu się załamał i piłkarze by wracali na piechotę do warszawy...

Janusz - 25.02.2018 06:06:13, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Warunki były takie że murawa była zmrożona na beton i jeśli nie rozumiecie że dla grającej po ziemi Legii to jest problem, a dla grającej górne piłki na walkę i sfg Cracovii to jest bez znaczenia, to nie komentujcie.

- 25.02.2018 06:32:09, *.centertel.pl

Warunki pogodowe i slaby wynik. Jozak jak jest zima to musi byc zimno. Irytuje mnie ten trenerzyna tymi swiomi wypocinami

kibic - 25.02.2018 07:19:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

CO! CO!CO ON OPOWIADA .To było akurat całkowicie odwrotnie . Pierwsza połowa dobra i byliśmy zdecydowanie lepsi ,w drugiej roszady i wszystko się posypało .Mecz przegraliśmy tym razem przez brak skuteczności ( cztery wyśmienite sytuacje w tym dwie Niezgody ) i bramek zero .



Rrr - 25.02.2018 08:05:26, *.centertel.pl

A placzki juz placza po jednym remisie. Za tydzien pewnie wiekszosc bedzie pisac brawo kibice sukcesu. Buahaha

FWK - 25.02.2018 08:24:34, *.play-internet.pl

Zmylka przed jadzka!

@rek do Legionista - 25.02.2018 09:10:22, *.dynamic.chello.pl

Jak 2 pierwsze mecze były "do przodu" to cicho siedziałeś w mysiej dziurze... Jak tylko "ledwo remis", to od razu wylazłeś z dziury i ujadasz na RJ... Taki wieczny krytykant i obrońca Magiery z ciebie... No i najważniejsze: wyraz "Warszawy" piszemy z dużej litery ignorancie... A ja nie lubisz tego ukochanego miasta, to jedź gdzieś na tę swoją "ulubioną" prowincję... Pozdro (L)

Zamoj - 25.02.2018 09:52:54, *.140.ipv4.supernova.orange.pl

Runda w zimie to porazka w zimie to mozna grac na stadionach jak na Legii a nie na takich pastwiskach
Ale taki mamy klimat

Trzeba oddać że craxa ciezko pracowała na ten remis i mecz się mógł zakończyć każdym wynikiem w obie strony

Zobaczymy jak stadion będzie przygotowany na wtorek

P.S. Sawo nie zasponsoruje wyjscia na silvera ^^ dygal a bylo pewne ze wyjdzie obronna ręka

Bubu - 25.02.2018 09:55:14, *.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A ja się pytam ,co za idiota zezwolił na mecz w takich warunkach . Dziwie się klubom ,ze zgodziły się grać na takim betonie.Kopacze obu klubów powinni nie wyjść na murawę .

artekketra - 25.02.2018 10:57:29, *.dynamic.chello.pl

Jak sobie czytam te wypowiedzi, to przestaje się dziwić że pis ma takie poparcie...
Chodzi o poziom iq (podpowiedź dla suwerena).

m4pierwszy - 25.02.2018 11:41:27, *.eaw.com.pl

W zespole potrzebny jest psycholog przed meczem, bardziej niż jakikolwiek transfer! Ostatni tydzień w wywiadach to rozpływanie się nad Szymańskim i w meczu zagrał kompletne dno, parę pozytywnych komentarzy o skuteczności Niezgody i kolejny gra dno, wcześniej zachwyty nad powrotem Rado i Jego wpływie na drużynę, wszedł i tragedia. Chłopakom w głowie trzeba poukładać przed meczem, pilnie !

b - 25.02.2018 12:20:26, *.16-1.cable.virginm.net

Widac bylo brak Pchiilipsa w srodku, Vesovic powinien grac za Szymanskiego (bardzo slaby w ll polowie, zle wybory, duzo strat ). W srodku brak kogos o dobrych warunkach fizycznych. Slabszy mecz Niezgody i Hamy ( moze to wina braku Edka z ktorym mozna pograc na malej przestrzeni ) . Obrona dobrze Remy , Veso, Pazdek i Jedza ( karta za gadanie po francusku dla Remyego, chwile potem Piatek do Frankowskiego : czy ty k. ..a slepy jestes? Jak na Frankowskiego to i tak wyjatkowo obiektywna praca. Zastanawia mnie jak bardzo zakompleisiony musi byc ten Filipiak, ze pozwala na odpuszczanie meczow? Mam nadzieje, ze skoncza jak Gornik po odpuszczeniu Wronek.

ST - 25.02.2018 12:32:22, *.133.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

grać w piłkę nożną, po 22, w sobotę, przy -13?? Chyba coś nie tak. A w waszej relacji live narzekania że podania niecelne itp. dajcie spokój

Redi - 25.02.2018 12:54:01, *.centertel.pl

Czytam te komentarze i nie wierzę. Jak wygrane to pieką z zachwytu, jak się noga powinie to już hejt, słabe transfery, Eduardo stary, Magiera wroc...hahaha żenujące to jest. Brawo druzyna, remis w takich warunkach to też okej wynik, teraz ważniejsza jest sportowa złość i odpowiednia reakcja w meczu z Jagiellonia i rewanż na Lechu za 0-3.

Bubu - 25.02.2018 12:59:59, *.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie pakuj tu polityki , I nie obrazaj ludzi .

Suikoden_86 - 25.02.2018 13:02:19, *.dynamic.chello.pl

To że Hama zagra gorsze spotkanie po bardzo dobrym było niemal pewne, ale to że Niezgoda ma ciągle huśtawki to niestety jest powód do zmartwień, żeby mówić o nim jako talencie i kadrze to on musi grać równo.

Wolfik - 25.02.2018 13:02:21, *.dynamic.mm.pl

@Otwock: Jaga też grała na zimnej murawie???

Graliście kiedykolwiek na mrozie, czy tylko komputerek czy inny telefonik?

r - 25.02.2018 13:51:21, *.dynamic.chello.pl

Wnioski sa następujące: Płn. Dakota albo Minnesota zamiast Florydy i takie mecze będziemy wygrywać

Legionista - 25.02.2018 14:17:44, *.226

@rek, nie siedziałem cicho i wiele razy chwaliłem grę z Zagłębiem oraz Śląskiem więc się mylisz... ,,Jak tylko "ledwo remis", to od razu wylazłeś z dziury i ujadasz na RJ... Taki wieczny krytykant i obrońca Magiery z ciebie..." Ehh... Ja nic nie pisałem o Magierze, a ty wciąż wracasz to tego tematu... Broniłem go i nadal bronię, ale zakończmy temat Magiery bo on nie jest już trenerem Legii... Romeo Jozak teraz jest trenerem i to on odpowiada za ten remis - Nie Magiera... Rozumiem, że jesteś wielkim fanem Romeo Jozaka - Ja też jestem bo jego sukces to Legii Sukces, ale zrozum, że trzeba być obiektywnym - Może RJ widział coś co ja nie widziałem w II połowie... A jak nam tego 1 pkt zabraknie do Mistrza choć wiele razy pisałem, że wygramy Mistrza!!! Nie oceniam RJ i dopiero po 6 następnych meczach poznamy jaka jest twarz drużyny Jozaka... A czasem krytyka jest służna!! Nie żyjmy w matrixe!! A trudno ocenić Jozaka bo jeszcze nic nie wygrał - Jak wygra coś to powiem, że się pomyliłem.

mas - 25.02.2018 14:52:31, *.static.ip.netia.com.pl

Jeśli pierwsza połowa była słaba a druga dobra to ja chyba oglądałem mecz od końca. Telewizja kłamie.

kibic emeryt - 25.02.2018 15:00:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To fakt drugą połowę rozegrali słabiej i to nie z winy słabej motoryki bo wytrzymali mecz do końca i z całej drugiej połówki ostatnie dziesięć minut było najlepsze .TO samo było w Lubinie gdzie słaba gra była na początku drugiej połowy i tu jest problem który musi niepokoić bo takie same wahania były na jesień .Natomiast pierwsza połówka była na tle dobrze grając Krakowiakach naprawdę dobra i przewaga była bezdyskusyjna .Zawiodła tym razem skuteczność i o wyniku zadecydowały dwa pudła Niezgody .Właśnie wczoraj wyszły braki snajperskie tego napastnika (walił na oślep).Na dzień dzisiejszy nie jesteśmy jeszcze zespołem który miażdży wszystkich po kolei .Efekty pracy sztabu szkoleniowego poznamy na koniec rundy i wtedy możemy ich należycie ocenić .Nie róbmy paniki po rozegraniu jednej słabszej połówki .Jedno co mnie martwi to jak na razie słabo wyglądający Eduardo .Wygląda na to że znów zostajemy bez klasowego napastnika i te wahania gry w ciągu jednego meczu.