Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Legioniści o meczu z Cracovią

Wiśnia i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda: To prawda, że murawa nie była dzisiaj dla nas korzystna, ale nie będziemy się tym usprawiedliwiać. Rywal wykorzystał tę sytuację i grał piłkę nieprzyjemną dla oka, skupiając się na stałych fragmentach gry. Cracovia zagrała dzisiaj bardzo agresywnie. Gdy przyjmowaliśmy piłkę, przeciwnik już nam przeszkadzał i ciężko było cokolwiek zrobić.


Nie wiem co miałoby wskazywać, że to nasi rywale bardziej zasłużyli na zwycięstwo. Najlepiej spojrzeć na sytuacje bramkowe, a zarówno my, jak i oni mogliśmy zdobyć dzisiaj bramkę. Gdybyśmy strzelili na samym początku gola, to mielibyśmy prowadzenie, ale jak by się to potoczyło dalej, tego nie wiemy.

Arkadiusz Malarz: Zużyłem dzisiaj dużo maści rozgrzewającej, ale to i tak nie pomogło. Bardzo zmarzłem i cieszę się, że obyło się bez kontuzji. Szkoda, że straciliśmy te dwa punkty, ale to nic. Po prostu musimy je odrobić. Boisko dzisiaj nie pomagało. Przez to nie mogliśmy grać tego co potrafimy i co fajnie zaczęło wyglądać.

Staraliśmy się patrzeć na siebie. Chcieliśmy grać swoją piłkę, po ziemi, ale dzisiaj się tak nie dało. Było więcej walki i przypadkowości niż składnych akcji. Czasami takie mecze się zdarzają i tyle. Sędzia mógł czasami więcej puścić, ale działało to w obie strony. My musimy się dostosować do jego decyzji.

Teraz nie będzie czasu, żeby sobie potrenować. Trzeba zebrać siły, przede wszystkim zregenerować się i odebrać nasze punkty. Gramy u siebie i mamy nadzieję, że kibice wypełnią stadion, mimo zapowiadającej się słabej pogody. Dziwnie się gra przy pustych trybunach. Wiadomo, że piłka nożna jest grą dla kibiców i nam zawodnikom lepiej się gra kiedy są pełne stadiony. Straciliśmy dzisiaj pozycję lidera? Spokojnie, we wtorek będziemy na pierwszym miejscu.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.