Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Legioniści o meczu z Cracovią

Wiśnia i Bartek Modzelewski, źródło: Legionisci.com

Jarosław Niezgoda: To prawda, że murawa nie była dzisiaj dla nas korzystna, ale nie będziemy się tym usprawiedliwiać. Rywal wykorzystał tę sytuację i grał piłkę nieprzyjemną dla oka, skupiając się na stałych fragmentach gry. Cracovia zagrała dzisiaj bardzo agresywnie. Gdy przyjmowaliśmy piłkę, przeciwnik już nam przeszkadzał i ciężko było cokolwiek zrobić.


Nie wiem co miałoby wskazywać, że to nasi rywale bardziej zasłużyli na zwycięstwo. Najlepiej spojrzeć na sytuacje bramkowe, a zarówno my, jak i oni mogliśmy zdobyć dzisiaj bramkę. Gdybyśmy strzelili na samym początku gola, to mielibyśmy prowadzenie, ale jak by się to potoczyło dalej, tego nie wiemy.

Arkadiusz Malarz: Zużyłem dzisiaj dużo maści rozgrzewającej, ale to i tak nie pomogło. Bardzo zmarzłem i cieszę się, że obyło się bez kontuzji. Szkoda, że straciliśmy te dwa punkty, ale to nic. Po prostu musimy je odrobić. Boisko dzisiaj nie pomagało. Przez to nie mogliśmy grać tego co potrafimy i co fajnie zaczęło wyglądać.

Staraliśmy się patrzeć na siebie. Chcieliśmy grać swoją piłkę, po ziemi, ale dzisiaj się tak nie dało. Było więcej walki i przypadkowości niż składnych akcji. Czasami takie mecze się zdarzają i tyle. Sędzia mógł czasami więcej puścić, ale działało to w obie strony. My musimy się dostosować do jego decyzji.

Teraz nie będzie czasu, żeby sobie potrenować. Trzeba zebrać siły, przede wszystkim zregenerować się i odebrać nasze punkty. Gramy u siebie i mamy nadzieję, że kibice wypełnią stadion, mimo zapowiadającej się słabej pogody. Dziwnie się gra przy pustych trybunach. Wiadomo, że piłka nożna jest grą dla kibiców i nam zawodnikom lepiej się gra kiedy są pełne stadiony. Straciliśmy dzisiaj pozycję lidera? Spokojnie, we wtorek będziemy na pierwszym miejscu.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (16)

kibic - 25.02.2018 00:39:20, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ta gwiazdeczka powinien więcej grać niż gwiazdorzyć ,bo dzisiaj znów bardzo słabo i jedno z najsłabszych ogniw w drużynie . Mioduski i trener robią chłopakowi sieczkę w głowie utwierdzając go że jest wielkim talentem który zrobi wielką karierę bo tak nie jest.

Pyszalki - 25.02.2018 00:40:27, *.static.ip.netia.com.pl

Nie za duzo Pychy? Dzisiaj mialo byc łatwe 3pkta jezt cenny punkt.

Stasiu - 25.02.2018 00:48:15, *.dab.02.net

Arek my tez to wiemy we wtorek lider

powiślak - 25.02.2018 00:56:27, *.static.ip.netia.com.pl

Kur.... Zabrakło Cafu....

Jarek - 25.02.2018 02:10:03, *.static.ip.netia.com.pl

Wudac ze Niezgoda odleciał on juz jest gwuazda drugi Lewy buduje chaty nas manhatanie ma 4 domu i ferrari. Pobudka Niezgodka zacznij grac

Urban - 25.02.2018 08:35:40, *.7-1.cable.virginm.net

Qrwa ale Radovic jest tragiczny. Żadnego dobrego zagrania. Standardowo Jędrzejczyk nie nadarza, nie blokuje dosrodkowan

krasnal - 25.02.2018 09:08:52, *.55.ipv4.supernova.orange.pl

Niezgoda podnoś głowę od czasu do czasu to będzie korzystne dla zespołu a nie zamykasz oczy i walisz na siłę.
Malarz jakbyś pobiegał przy dośrodkowaniach to byś może tak nie zmarzł.na linii super interwencje

Kipkorir - 25.02.2018 09:09:27, *.dynamic.chello.pl

Gwiazdy za 2 grosze. WSTYD! Takimi meczami się przegrywa mistrzostwo

M3 - 25.02.2018 09:59:34, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Gdzie wy tu widzicie gwiazdorskie zachowanie ? Chłopak strzela ważne bramki, a wy go obrażacie po każdym meczu... Probież wie doskonale jak utrudniać grę. Do tego doszły tragiczne warunki pogadowe i skończyło się na remisie.

oLaf - 25.02.2018 10:36:18, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Niezgoda to 2 razy powinien podawać zamiast walić na pałę w obrońcę!!

Na siłę robią go gwiazdą?? zamiast powiedzieć: jeszcze baaaardzo dużo pracy przed tobą, chłopcze.

m4pierwszy - 25.02.2018 11:38:27, *.eaw.com.pl

beznadziejny występ Jarka, walenie z całej siły w obrońców zamiast podawanie

zaba285 - 25.02.2018 11:43:00, *.lukman.pl

no właśnie, jeśli zamyka głowę i wali na siłę to nie jest dobrym piłkarzem... tamista tych strzałów mógł podawać, może byłaby z tego bramka

do Pyszałki - 25.02.2018 14:05:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie pycha , to pewność siebie . Powinniśmy to wygrać . Nie chodzi o pogodę , pogoda była dobra . Chodzi o brak dokładności i strzałów i o lekki bałagan w obronie . Kraksa to cieniasy i łajzy i przykre jest , że nie wygraliśmy . Nasi uważali , żeby nie złapać kontuzji .Trochę za bardzo . To powinny być łatwe trzy punkty .

Piotrr - 25.02.2018 14:20:54, *.pools.vodafone-ip.de

ZAMKNIJCIE JAPY hejterzy!!! "Gwiazda" "gwiazdorzy" etc. Kur.a! To nie maszyna, że co mecz strzeli bramkę. Spokój i wiara w Legię - tego potrzeba. Pan Mioduski i jego ludzie wiedzą co robią. Step by step w kierunku dubletu. Zróbcie sobie screena niedowiarki.

do M3 - 25.02.2018 14:29:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Niezgoda dzisiaj miał 2 doskonałe sytuacje i je zmarnował . Trudno poza tym było dopatrzeć się innego pozytywnego zagrania .To właśnie wczoraj był ten dzień gdzie prawdziwy snajper powinien zdobyć zwycięską bramkę a on wali na oślep.Nie słyszałem słowa pokory bo tak naprawdę on mógł być dzisiaj wielkim wystarczyło powiedzieć zawaliłem ,mogłem dograć itp.a kto winny POGODA .

Hugon - 25.02.2018 22:59:22, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Malarz-z taką grą jak twoja to mało zawału nie dostałem.Od spawaj się od bramki,tylko zawdzięczamy marnym grajką Cracsy ze Ci bramki nie wpakowali.Facio miałeś więcej szczęścia niż rozumu.