Sebastian Szymański - fot. Mishka / Legionisci.com

Statystyki meczu z Cracovią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

W spotkaniu z Cracovią legioniści posiadali piłkę przez 57% czasu gry. Obie drużyny oddały taką samą liczbę strzałów, ale nikt nie potrafił znaleźć drogi do siatki. Zdecydowanie więcej podań wymienili podopieczni Romego Jozaka, ale byli gorsi w pojedynkach z krakowianami. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (15)

Pab(L)o - 25.02.2018 10:48:06, *.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Takiego meczu się spodziewałem. Nikt chyba nie myśli ze Legia wygra wszystko do konca ligi. Niestety kilka rzeczy wyglądało słabo. Szymański - po stracie piłki nie potrafi jej odebrać bez faulu. Powinien dostać żółtą kartkę. Radovic - kilka minut ale w tej formie nie powinien wchodzić. W poprzednim meczu podobnie - piłka odbija się na kilka metrów.
Niezgoda - niestety po dwóch bardzo dobrych meczach znowu znikał na długo. A jak miał sytuacje to niestety przestrzelił.
Cała obrona - niestety ale przy każdym stałym fragmencie można było drżeć.
Eduardo - slaby mecz, często na długo znikał, większość podań do tyłu..
Ale wiem ze nie zawsze moze być świetnie. Najważniejsze mecze przed nami!!! Wszyscy we wtorek na Ł3!!!!

oLaf - 25.02.2018 10:50:34, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Do Redakcji:

coś na mapce "Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku" numery graczy w 50% się nie zgadzają - chyba z innego meczu zostało ; ))

PS dzięki za zmianę koloru wykresu 1 linii na szary (domyślnie : Legia).

BARDZO DOBREGO NAPASTNIKA POTRZEBA - 25.02.2018 11:03:02, *.internetia.net.pl

EDUARDO MOŻE ODPALI , ALE NIC TO PEWNEGO , NIEZGODZIE BRAK DOŚWIADCZENIA JESZCZE ,

LEGIA BYĆ MOŻE ZDOBĘDZIE MISTRZOSTWO POLSKI , ALE TO TEŻ JESZCZE NIC PEWNIEGO ,

CHOLEROS POTRZEBNY BARDZO DOBRY NAPASTNIK , CZY MODEK ŚLEPY JEST ?

tym - 25.02.2018 11:16:58, *.1.maxnet.net.pl

Szymanski beznadziejnie dzisiaj gral a rado te jego pady i staraty beznadziejne nie da sie patrzyc na to

Autor - 25.02.2018 11:21:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wczoraj mial byc transfer, czy tylko plotka o transferze?

jasz - 25.02.2018 11:28:35, *.adsl.inetia.pl

po tym meczu cracovia będzie tak zajechana że teraz ją czekają 2 x baty i tyle dobrego im wyjdzie ze spinki na 1 punkt z Legią,bo zamiast mieć 6 pkt po 3 meczach będzie 1 , No ale z Legią

@rek - 25.02.2018 13:02:14, *.dynamic.chello.pl

Niestety tym razem podzielam opinie niektórych kolegów, iż Szymański i Niezgoda z Craxą zagrali bardzo słabo... Na dodatek chyba Rado nie powinien jeszcze grać w pierwszym składzie, bo widać iż ma olbrzymie zaległości... Jeśli Rado nie ma nazbyt wybujałego ego to nie wiem, czy Rado nie powinien pograć sobie kilka meczy w rezerwach, aby nabrać pewności i szybciej dojść do formy... Na boiskach ekstraklasy póki co z Rado będzie większego pożytku... Zbyt dużo strat, zbyt dużo kiwek i padów, a na dodatek chyba lekka nadwaga...:)))

Dwie kwestię są pewne:
1 - potrzeba nam jak najszybciej konkretnego pomocnika, który nie będzie pękał w ataku i będzie mieć zmysł "organizacyjny"...
2 - potrzebny jest także dobry napadzior, bo jeśli nie daj Boże Niezgoda złapie kontuzję, to znowu leżymy i kwiczymy w ataku...:)))

Pozdro (L)

Rybak - 25.02.2018 13:24:28, *.play-internet.pl

Tak jak już wczoraj pisałem pod skrótem z meczu, Radovic powinien kilka meczy pograć w rezerwach , po 70-90 minut na mecz tak aby nabrać ogrania. Teraz to jest niestety cień dawnego Rado. Mam nadzieje że on sam dojdzie do takiego wniosku i dla dobra drużyny odbuduje forme w rezerwach. Bo niewątpliwie przydałby się ale z forma sprzed kontuzji. Niezgoda przeszedł obok meczu, mało walki, jakby jakiś zamyślony. Eduardo niestety za dużo piłek do tyłu, zbyt asekuracyjne. Duży plus za grę Vesovica, całkiem dobrze i Remy. Drużynie przydalby się ofensywny pomocnik i jakiś napastnik - wystarcza 2 kontuzje i znów się skład posypie.

EBR - 25.02.2018 13:41:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

Szymański oj bardzo słabo. Za bardzo nasłuchał się jaka to może być gwiazda. Czas pokaże ale jak narazie to ciemno to widzę.

dex - 25.02.2018 14:42:42, *.play-internet.pl

Radovicovi trzeba jakieś lepsze buty do gry kupić bo ciągle się przewraca.

Zamoj - 25.02.2018 16:46:17, *.10.ipv4.supernova.orange.pl

A gdzie są te 2 transfery obiecane
Obiecanki macanki a głupiemu radość

Maniek - 25.02.2018 17:11:24, *.static.ip.netia.com.pl

Czy ten Egy Maulana Vikri ma być tym jednym z obiecanych transferów? Ktoś coś wie? @rek?

Maniek - 25.02.2018 17:28:59, *.static.ip.netia.com.pl

Czy Egy Maulana Vikri to ten zapowiadany transfer? Ktoś coś wie? @rek?

Hugon - 25.02.2018 22:45:49, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Zodbiciem piłki od nogi Kuchego nikt nie przebije.

Zgredziak - 26.02.2018 02:44:36, *.wp.shawcable.net

Nie widze tu krytyki Pomyslowego Dobromira. To on ustala sklad I taktyke na dany mecz. Przesuniecie Vesovica na PO zamiast wprowadzenie Brozia na ta pozycje skutkowalo olbrzymia dziura w srodku pola I praktycznie uniemozliwilo jakiekolwiek rozegranie akcji ofensywnej. Ja wiem ze on sie ciagle uczy, ale do matury zostalo juz niewiele czasu .