William Remy - fot. Mishka / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Cracovią

Woytek, źródło: Legionisci.com

William Remy otrzymał najwyższą notę za mecz z Cracovią. Występ Francuza oceniliście na 4 w skali 1-6. Niewiele niższe noty uzyskali Arkadiusz Malarz i Marko Vesović. Najniższą ocenę spośród pierwszej jedenastki przyznaliście Adamowi Hlouskowi. W sumie oceniało 660 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 3,2.

Remy 4,0
Malarz 3,9
Vesović 3,9
Antolić 3,6
Pazdan 3,3
Mączyński 3,3
Hamalainen 3,3
Jędrzejczyk 3,1
Eduardo 2,8
Niezgoda 2,8
Szymański 2,8
Kucharczyk 2,7
Hlousek 2,6
Radović 2,1

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (35)

Zamoj - 26.02.2018 08:28:31, *.10.ipv4.supernova.orange.pl

Mimo wszystko uważam że oceny za niskie mecz był obiektywnie dość dobry trochę brakowało skuteczności ale na tle dobrze grającej stanowi źle nie wypadli

Fajnie, że - 26.02.2018 08:34:28, *.adsl.inetia.pl

nie oceniacie Radovicia za nazwisko.

Jak dla mnie, brakuje mu zwrotności, na której opierał drybling i nieszablonowość. No i szybkości i siły, choć to drugie jest jeszcze do nadrobienia.

Może to kwestia powrotu po kontuzji. Może wieku. Albo jedno i drugie.

PROSIMY - 26.02.2018 08:39:58, *.internetia.net.pl

MIODEK O MEGA NAPASTNIKA PROSI CIĘ LUD !!!

Rafa(L) Tarczyn - 26.02.2018 08:45:51, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Malarz za wysoko.

L - 26.02.2018 08:47:09, *.internetia.net.pl

@rek jak masz jakieś nowe wieści o transferach co kiedy i jak to podziej się infem .

@rek - 26.02.2018 08:47:18, *.dynamic.chello.pl

Sorrki, ale Mąka i Hama za nisko... Sprawiedliwa nota by była w granicach dobrego 3,5-3,6... Może niczego nie strzelili, ale obaj przez cały mecz harowali na całym boisku... Pozdro (L)

@rek do L - 26.02.2018 09:04:38, *.dynamic.chello.pl

Cisza przed burzą... Walczymy jeszcze o pomocnika... Zmianie na bieżąco ulegają rozmowy w kwestii kogoś do ofensywy... Na razie wszyscy jakby nabrali "wody w usta"... Ale mamy jeszcze na transfery 3 dni... Pozdro (L)

Po(L)noc - 26.02.2018 09:21:20, *.156

Jak dla mnie mecz zdecydowanie na plus. Biorąc pod uwagę warunki pogodowe, stan boiska i taktykę ustaloną typowo pod Legię (wygryźć trawę i zostawić płuca na boisku, bo gramy z Legią), to myślę że drużyna zdała egzamin.
Co mi osobiście się spodobało jak oglądałem, to podjęcie walki w sferze agresji boiskowej jak równy z równym (czego jeszcze pół roku temu najbardziej brakowało). Bo piłkarsko według mnie zdominowaliśmy crakse. Wystarczy zestawić dogodne akcje : My - cztery setki po akcji plus główka Pazdana, oni - jena sam na sam, reszta meczu to długa piła na Piątka i może coś się uda... plus stałe fragmenty.
Dlatego średnia ocena zespołu 3.2 to chyba trochę niedocenienie tego remisu, ale może się nie znam :)
A tak na marginesie, ostatnio się zastanawiałem trochę jak to możliwe że w klubie z taką masą fanatycznych kibiców rozsianych po całej Polsce, jest możliwe że przy pierwszej najmniejszej okazji pojawią się w necie taka fala hejtu...jakby ludzie czerpali przyjemność jak swojej drużynie nie idzie...
Ale jak sobie porównałem te kilka/kilkanaście komentarzy do dziesiątek/setek tysięcy kibiców, to stwierdziłem że nawet nie ma sensu się nad tym zastanawiać :)
Pozdrowienia z północy.

mietek - 26.02.2018 09:21:57, *.emea.ibm.com

@ @rek: Siema brachu. Po sobotnim meczu można powiedzieć, że teraz mamy w składzie dwóch zawodników umiejących zrobić podwórkowy zwód na zamach :))) Podobało mi się, jak Vesović w ten właśnie sposób zakręcił obrońcą Cracovii w pierwszej połowie :) Szkoda, że potem nie próbował dogrywać do Hamy, bo to by pewnie był strzał na pustaka. No, ale pierwsze koty za płoty - facet ma papiery na granie, to na pewno :)

I zaskoczenie dla mnie - pierwszy raz od długiego czasu mogę obiektywnie powiedzieć, że Jędrzejczyk był od kogoś lepszy. Bo jednak Hlousek pierwszą połowę to ma do zapomnienia.

Gizior - 26.02.2018 09:24:40, *.184.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Vesovic na obronie tak marnotrawstwo Hama niezgoda vesovic tak powinien wyglądać nasz przód do zmiany Eduardo chyba że złapie formę to będzie trzeba kombinować, Szymański narazie jeszcze jako rezerwowy bo vesovic jest o sto procent lepszy

@rek do mietek - 26.02.2018 09:40:08, *.dynamic.chello.pl

Siemka bracie... Pierwsze koty za płoty... Dobra nauczka dla piłkarzy na początku tego tryptyku meczowego... Nikt nie przewidział tej pogody i katastrofalnego stanu boiska w Krakowie... Nie wiem czy zauważyłeś, jak wolno chodziła piłka po boisku... W powtórkach widać, jak piłka tocząc się zostawiała lodowe smugi za sobą... JR uczy chłopaków od kilku m-cy grać krótką piłką po ziemi i niestety ten stan murawy nie był "skrojony" pod takową grę... Krakusy grały górnymi piłkami i głównie zagrożenie sprawiali stałymi fragmentami pod naszym polem karnym... Było minęło... Teraz to będzie nasz stadion... Nasza murawa... Nasi greenkeeperzy... Nasza atmosfera... I najlepsi w Polsce kibice na trybunach... Inaczej tego nie widzę, jak 6 pkt w tych najbliższych 2 meczach... Bedzie dobrze... Bo musi być dobrze... Bo około godziny 20.00 w niedzielę 4 marca (L)egia będzie liderem z min. 3 pkt przewagą nad Jagą i przynajmniej 8 pkt przewagą nad Łachem... Pozdro (L)

warszawiak42 - 26.02.2018 10:07:05, *.dynamic.chello.pl

Nie no Panowie.......ja rozumiem frustrację po remisie ale bądźmy obiektywni. Remy i Vesović na 4,5 natomiast Arek przynajmniej tyle samo co oni. Wybronił dwa razy na super poziomie.

krys008 - 26.02.2018 10:18:03, *.serv-net.pl

Kilka akcji bardzo ładnych, szybkimi, krótkimi podaniami na jeden kontakt rozklepali obronę, zabrakło tylko wykończenia. Szkoda zwłaszcza sytuacji Kaspera. Na Legię wszyscy się spinają. Dobry wynik z mistrzem daje mentalnego kopa na dalszą część rywalizacji.
Zdecydowanie na minus można zapisać obronę przy stałych fragmentach. Panika i chaos, za każdym razem pachniało utratą bramki, zwłaszcza, że w Cracsie ma kto wykańczać dośrodkowania (np Covilo). To jest nasz odwieczny problem i nadal dużo pracy przed nami.

mietek - 26.02.2018 10:20:41, *.emea.ibm.com

@ @rek: Fakt, przy każdym odbiciu się piłki od... murawy (???) w powietrze leciały drobinki lodu. Dobrze, że nikomu się nic nie stało. Bo pamiętam taki mecz - też wyjazdowy z Cracovią - również na lodzie, gdy (bodajże) Hubnik upadł na plecy i tak grzmotnął o lód, że coś sobie z kręgosłupem zrobił.

Fakt, taktyka Probierza to były lagi do przodu i wolne/rożne. Ale przynajmniej próbowali grać w piłkę, a nie wycinać naszych. To akurat trzeba docenić.

S(L) - 26.02.2018 10:21:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pazdan za nisko oceniony ,grał ofiarnie ryzykując kontakt swojej głowy z kopytem przeciwnika. Jędrzejczyk za wysoko ,za wysoki na takie warunki atmo .Remy może i ocena dobra , lecz na pewno nie najlepszy na boisku , wrzutki za nasza linie obrony spowodowane były brakiem odpowiedniego pressingu w jego strefie a i te faule nie dość że nie zgrabne to ewidentne i zbędne komentarze . Kucharczyk przykro mi to pisać , ponieważ jest rodowitym warszawiakiem , ale weź się chłopie ogarnij po treningu i popracuj nad skutecznością , bramka naprawdę jest wielka jak stodoła , w innym przypadku zastanów się nad zespołem który będzie grać z kontry

t - 26.02.2018 10:29:40, *.mac.edu.pl

Malarz za wysoko. Zdecydowanie....

@rek - 26.02.2018 10:41:44, *.dynamic.chello.pl

Dzisiaj lub jutro dopinana definitywnie sprawa z Cafu... Wykup w opcji... Póki co wypożyczenie do 2020 roku... Pozdro (L)

Juri - 26.02.2018 11:11:15, *.centertel.pl

Rado do roboty mistrzu!

@rek - 26.02.2018 11:12:58, *.dynamic.chello.pl

A tak na marginesie to 100 lat Cafu... Dzisiaj są bowiem jego urodziny - Feb 26, 1993... No i witaj w (L)egii... Pozdro (L)

krys008 - 26.02.2018 11:13:48, *.serv-net.pl

@rek dziękujemy za info. Może lepiej, ze najpierw wypożyczenie. W razie problemów, a te mu się zdarzały, zawsze można mu podziękować.

Zamoj - 26.02.2018 11:45:24, *.10.ipv4.supernova.orange.pl

To Cafu w końcu rozwiązał ten kontrakt czy nie bo skoro wypożyczenie to raczej nie rozwiązał

E.S.K. - 26.02.2018 11:50:09, *.dynamic.chello.pl

Remy , Malarz,Vesovic / to jest PAN PIŁKARZ ! / zasłużyli na 4,5- 4,8 .Mączyński , Pazdan,Antolić - 3,8 - 4,0 .
Rado,Hlousek - 1 ,0 ,Szymański, Hama ,Niezgoda- 2,0.
Eduardo - to on wszedł na boisko? ))) Kuchy - jak to on....ale około 3,0 bo przynajmniej było widać,że chce grać !!! Podobnie Jędrzejczyk -to był jego niezły - nareszcie - mecz !!!
Moim zdaniem trener Jozak popełnił błąd , przesuwając Vesovica na obronę - straciliśmy najlepszego p[omocnika ! Eduardo zupełnie nie grał na tym boisku a Szymański chyba nie ma ustabilizowanej formy - te jego dośrodkowania to tragedia a zmarnowana 'setka" to obłęd ! Szkoda ,że Hama nie wykorzystał genialnego podania Niezgody w 1 minucie!

krys008 - 26.02.2018 12:06:34, *.serv-net.pl

E.S.K. Remy - bardzo dobry piłkarz, duże wzmocnienie, ale w tym meczu miał słabsze momenty. Mógł być bardziej aktywny i skuteczny w walce o górne piłki przy stałych fragmentach gry przeciwnika, to zarzut dla całej Legii. Przy kontrze Cracovii zamiast gonić przeciwnika, biegł wolno podnosząc ręce sygnalizując spalonego. Zgadzam się duża kultura gry, co wielokrotnie pokazywał, jednak ocena 4.5 -4.8 byłaby zawyżona. Uważam, że oceny raczej sprawiedliwe. Mecz zakończony bezbramkowym remisem, nie oczekujmy zbyt wysokich ocen.
@rek te 6 pkt w dwóch nadchodzących spotkaniach byłoby super zwłaszcza, że będą to mecze z drużynami,z którymi bezpośrednio rywalizujemy o mistrza. Zobaczymy, Jaga ostatnio w bardzo dobrej formie,Lech raczej bezbarwny, ale mecze z Legią, to zupełnie inna bajka, co pokazała rywalizacja z przeciętną Craxą. Już się cieszę na te spotkania!

0055gp - 26.02.2018 12:08:29, *.toya.net.pl

miło czytać, że nikt nie zwalnia Trenera i Piłkarzy, ale nie mówmy, że nic się nie stało. Ten mecz pokazał, że jeszcze nam daleko do europejskich średnich drużyn, choć muszę przyznać, że poprzednie dwa mecze trochę rozpieściły mnie jako kibica. Mam nadzieję, że będzie jeszcze jeden, a może 2 transfery, ludzi którym piłka nie przeszkadza w grze.
I jeszcze jedno mimo sympatii dla Rodowicza, to chyba powinien szukać formy ogrywając się w rezerwach, nie tylko dla dobra drużyny ale też i swojego.
I na koniec, zbliżamy się chyba do momentu, że trzeba sparafrazować klasyka : Pazdan musi odejść.

Rado - 26.02.2018 12:16:46, *.66

Moim zdaniem są 4 powody, przez które nie wygraliśmy:
- niewykorzystane 3 setki, w tym najważniejsza Hamy, która by ustawiła mecz,
- wybitnie gospodarskie sędziowanie (przykład Remiego, który nie mógł dotknąć Piątka)
- złe zmiany Jozaka (szkoda Vesovicia na obronę, Eduardo nic nie wniósł, o Rado szkoda gadać)
- napinka ze strony Crocovii spowodowana motywacją Probierza, czego nie ukrywał.
Wiadomo było, ze takiej skuteczności jak w 2 pierwszych meczach nie da się utrzymać, ale optymistyczne jest to, że efektownie dochodzimy do sytuacji 100 %-wych. Jak mróz odpuści i zaczniemy grać na normalnych murawach to szybko odjedziemy reszcie ligowej stawki.

@rek - 26.02.2018 12:17:34, *.dynamic.chello.pl

Pamiętacie, jak kilka dni temu wspominałem wam o napastniku z Indonezji... Na bieżąco od 2 tygodni śledzę prasę Indonezji i kurczę, coraz więcej info jest w prasie Indonezji o tym Egy Maulana Vikri... To ofensywny pomocnik/cofnięty napastnik... Ponoć wielki talent... Jego agentem jest Dusan Bogdanovic... Kolega Jozaka lub Kepciji..? Coś może być na rzeczy... Pozdro (L)

@rek - 26.02.2018 12:25:09, *.dynamic.chello.pl

do Zamoj

Według wcześniejszych info z L'Eqipue szefowie Metz zdecydowali się zrezygnować z Cafu (tutaj pomógł w tej decyzji szantaż ze strony trenera: albo on, albo ja odchodzę...) Ale chyba po 2 dniach ochłonęli wszyscy i poszli po rozum do głowy: "Kurczę, my go kupiliśmy od FC Lorient za 2,5 bańki a teraz mamy go oddać za darmo..? Coś musimy na nim jeszcze zarobić..." Wiesz, żadne pieniądze nie śmierdzą...:)))

do krys008
Ja też siedzę jak na szpilkach i czekam na te oba mecze...:))) Pozdro (L)

mietek - 26.02.2018 12:47:15, *.emea.ibm.com

@ @rek: To akurat całkiem sensowne, bo, gdyby chcieli sami z nim rozwiązać kontrakt, to by mu musieli wypłacić całość wynagrodzenia do końca jego trwania. Bo w "dobroczynność" zawodnika raczej nie wierzę :) Pewnie, gdyby mu zostało pół roku do końca umowy, to jakoś by to przeboleli. Ale sam mówisz o wypożyczeniu do 2020 roku, więc trochę ten kontrakt jeszcze długości ma :)

młody - 26.02.2018 12:50:13, *.internetia.net.pl

Cafu przejdzie do Legii no dobra , .rek a co z zapowiadanym 2 transferem miały być dwa będzie jednak i ten drugi transfer wiesz coś ?





Rainiw - 26.02.2018 13:13:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do @rek. Czy wiadomo coś ws. K.Sema czy to była zwyczajnie tylko plotka. Pozdro i dzięki za informacje

zet - 26.02.2018 14:30:24, *.20

Hlousek beznadzieja już do wielu meczów, nie wiem po co go wstawił po eczu ze sląskiem, dobrze że chociaż zdjęto po polowie... nie wiem czym się zachwycają niektórzy, tym że wiatr robi? kiedy ostatni raz miał w miarę celne dośrodkowanie a kiedy asystę? natomiast sporo ograń w obronie od przeciwnikó zlaiczył. Chyba wszytskim rpzesłanie ciągle jego epizoed w VfB

@rek - 26.02.2018 15:12:23, *.dynamic.chello.pl

do młody, do Rainiw

Ludkowie w klubie nabrali wody w usta... Dziennikarze też niczego konkretnego nie wiedzą (wydzwaniam)... Na TT też cisza i jakieś dziwne "poddenerwowanie"... Jak tylko coś usłyszę/przeczytam to natychmiast wam podrzucę...:)))

do mietek

Cafu ma umowę do 30 czerwca 2020 roku... Zapis w umowie ma ponoć brzmieć, iż my go wypożyczamy z opcją pierwo-wykupu, tzn. jak pojawi się jakaś konkretna oferta na niego, to (L)egia będzie mieć pierwszeństwo wykupu... Konkretnej kwoty w zapisach nie znam (tajemnica), ale na TM jest wyceniany na 1 mln euro (jest w naszym zasięgu)... Zna się dobrze z Remy'm więc byliby zgrani jak cholera... Pozdro (L)

Rainiw - 26.02.2018 16:00:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzieki @rek. ..w takim razie czekamy....w sumie to mamy jeszcze 3 dni na dokonywanie transferów

G - 26.02.2018 16:14:20, *.centertel.pl

A Malarz za co tak wysoko, to jego wina ze piłka wrzucają przez przeciwnikami beztrosko sobie lata w naszym polu karnym.Facet nie jest w stanie pomóc obrońca. Do niczego nie wyjdzie nic nie złapie.

Kipkorir - 26.02.2018 18:12:58, *.dynamic.chello.pl

Wszyscy za wysoko. Za tą kopaninę i pokaz nieudacznictwa który odstawili, to powinni na kolanach do Warszawy wracać!