Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Michał Kucharczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 11 marca 2018 r. godz. 21:15

300. mecz Kucharczyka w Legii

Fumen, źródło: Legionisci.com

Mecz z Lechią Gdańsk był 300. występem Michała Kucharczyka w barwach Legii Warszawa. "Kuchy" pracował na swój dorobek od 27 sierpnia 2010 roku, kiedy to zadebiutował w przegranym meczu z GKS Bełchatów. Od tego czasu uzbierał 203 spotkania w lidze, 32 gry w Pucharze Polski, trzykrotnie walczył o Superpuchar oraz 62 razy reprezentował Legię w europejskich pucharach. Łącznie zdobył 61 bramek.

Pomocnik wyszedł na boisko w wyjściowym składzie na mecz z Lechią Gdańsk i rozegrał pełne spotkanie. Szczególnie dał się we znaki rywalom na początku drugiej połowy, kiedy to podwyższył na 3-0.

Po tym meczu Kucharczyk awansował na 10. miejsce w tabeli wszech czasów pod względem liczby występów w koszulce z "eLką" na piersi!

Zobacz bramkę Michała Kucharczyka

Michał Kucharczyk - profil zawodnika



Komentarze: (36)

Jacek, 11.03.2018 21:20:00 - *.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy King - dzieki za wszystko!

Darek , 11.03.2018 21:28:13 - *.dynamic.kabel-deutschland.de

Brawo panie Michale.

Legionista, 11.03.2018 21:32:47 - *.226

Kuchy już rozegrał 300 meczów, a dopiero ma 27 lat :) Jak nie odejdzie to może być Legendą :) 4-5 lat i będzie miał 400 meczy :) Życzę Kuchemu tego. Można krytykować Kuchego, ale pod względem meczów w obecnej Legii jest drugi, (Rado ma 370 meczów) a także strzela ważne bramki :) Gdyby nie on to byśmy nie świętowali w poprzednim sezonie Mistrza, nie wywalczylibyśmy faze grupową Ligii Mistrzów, a także mielibyśmy mniej punktów w tym sezonie. Można powiedzieć, że nie bylibyśmy na tym miejscu co jesteśmy teraz :) Ja Kuchego szanuje.

Maro-L, 11.03.2018 21:42:06 - *.jmdi.pl

Dzięki Michał za te 300 spotkań w barwach naszego ukochanego klubu. Czasami może troszkę brakuje techniki ale na Ciebie zawsze można było liczyć że zostawisz serducho na boisku.Dzisiaj bardzo dobry mecz ,oby tak dalej.
KUCHY KING

Gwizdek sędziego rozpoczyna ważny mecz..., 11.03.2018 21:42:26 - *.play-internet.pl

...Michał Kucharczyk i już 1-0 jest!
Michał wszystkiego dobrego i jeszcze wielu bramek dla naszej Legii!

Michal Kucharczyk legenda Legii! !!, 11.03.2018 21:50:25 - *.dynamic.chello.pl

Michał to LEGENDA LEGII, zasluzyl co najmniej na jakas okolucznosciowa oprawe i stosowna flage na srodku Zylety na stale.
KUCHY KING !!!

Matt, 11.03.2018 21:51:23 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dorzuć jeszcze 300 i jest super :)

eth, 11.03.2018 21:54:07 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szczerze życzę kolejnych 300!!!

Andrzej, 11.03.2018 21:56:31 - *.137.ipv4.supernova.orange.pl

Brawo Kuchy! Utrzyj nosa hejterom. Jesteś w tym mistrzem.

DawidL, 11.03.2018 21:56:40 - *.dynamic.mm.pl

Kuchy King !!!

:o), 11.03.2018 21:59:17 - *.dynamic.chello.pl

Lubię tego chłopaka. Wielokrotnie zdobył ważne gole, wiele razy rozśmieszył, czasami wkurzył. Ale jest uparty, ambitny i oddany. Gratulacje Kuchy!

m4pierwszy, 11.03.2018 22:06:16 - *.eaw.com.pl

Kuchy King, tak bardo Kuchy King !

Arek, 11.03.2018 22:12:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Brawo Kuchy!!! Elegancko.

(L), 11.03.2018 22:15:53 - *.static.ip.netia.com.pl

Dzieki;)

Alex uk, 11.03.2018 22:21:59 - *.16-1.cable.virginm.net

Kuchy King

Daniel , 11.03.2018 22:51:11 - *.play-internet.pl

Dzięki.

L, 11.03.2018 23:10:21 - *.dynamic.chello.pl

Kolejnych 300 Kuchy!

wwwojtecky (L), 12.03.2018 00:10:28 - *.play-internet.pl

Kuchy King! Wolę sto razy graczy jak Michał, którzy grają zawsze z ambicją i serduchem niż wielu gwiazdorów co to pół sezonu zagrają i słuch o nich ginie. Pozdro!

Rafał, 12.03.2018 00:32:58 - *.dynamic.chello.pl

Dziękujemy i powodzenia!
:)

, 12.03.2018 07:21:24 - *.centertel.pl

Kuchy to serce do gry i za to go szanuję. Dzięki i tak trzymać!

Tu, 12.03.2018 07:37:03 - *.play-internet.pl

Niestety Legia jest skazana na Kucharczyka. Nikt go nie kupi bo się na nim poznali.

sixx, 12.03.2018 08:05:08 - *.6.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I to jest legenda przez duże (L). Umiejętności ma, jakie mu Pan Bóg dał, ale zawsze zostawia całe serducho na boisku dla tego klubu. Dziękuję, Panie Michale!

Kruk, 12.03.2018 08:41:09 - *.play-internet.pl

Brawo Kuchy! Na pochybel twoim hejterom. Gdybys naprawde sie nie nadawał do gry w pierwszym składzie to na pewno byś był już dawno odpalony. A TY juz ładnych parę lat się utrzymujesz w składzie.

KO, 12.03.2018 08:43:49 - *.82

Bez względu na to co się o nim sądzi to 300 meczów to BARDZO DOBRY wynik i gratulacje się należą.

A Kuchy... szybkość jest, ciąg do przodu jest, zaangażowanie jest - jakby jeszcze nad celnością popracować byłby miód-malina.

Gratulacja z okazji trzy setki jeszcze takie dwie i będzie pół litra.

zieLeninka , 12.03.2018 08:45:42 - *.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuchy King!

Adek, 12.03.2018 09:28:15 - *.w-b.pl

Kuchy King Forever!!!

badjoke, 12.03.2018 09:35:55 - *.dynamic.chello.pl

300 meczów w Legii to jest coś, ale ilu polskich zawodników może się pochwalić 62 występami w euro pucharach? Chyba tylko główne filary repry mają więcej. Szkoda że media często przemilczają jego dobre/poprawne mecze i tylko czekają na te słabe.

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY, 12.03.2018 11:38:45 - *.tvp.pl

Wspaniała passa Michała trwa! Kolejny mecz z golem :) Tak serio, to jeden z moich ulubionych zawodników Legii, jest jaki jest, ale zawsze da serce i wszystko co ma dla klubu. Bardzo poprawił technikę, szybkość miał zawsze. Życzę drugich 300 meczów Kuchy!

Elo, 12.03.2018 14:10:44 - *.203

Brawo Michał , obyś miał siły na kolejne 300 hehe
Kuchy jest z nami Kiedy jedziemy z K..,.,.,

aa, 12.03.2018 14:16:17 - *.57

Gratulacje michal. Jestes czarna. Postacia dla nie jednego z kibicow. Ale zaslugujesz na miano gwiazdy w (L) bo masz charakter legionowych bojownikow. Taki typowy legnionista. Zycze ci zakonczenia kariery z koszulka z ( L) na piersi. Tak jak Mistrz Jacek Zielinski i reszta najlepszych. Bo w twojim sercu jest tyljo walecznosci i ukochana L

Tomek Mokotów , 12.03.2018 14:18:55 - *.dynamic.chello.pl

Miewał irytujące przebiegane mecze w których nie kopnął ani razu dobrze piłki...

Ale zawsze wracał do formy, czy na pierwszy skład czy jako zamiennik.

On jest nasz, tak samo jak Rado. Kawał historii i sukcesów Legii.

Najlepszego Michał

jurand, 12.03.2018 15:52:45 - *.dynamic.chello.pl

Kucharczyk!
Wielkie dzięki za te 300 meczy.

Obi, 12.03.2018 16:13:47 - *.dynamic.chello.pl

Niezły dorobek. Brawo

bat, 12.03.2018 19:44:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze należałem do zwolenników talentu Michała "Kuchego".
On ma w sobie coś bardzo polskiego, tę odrobinę szaleństwa,
ułańską szarżę, która czasami pozwala mu dokonywać rzeczy niebywałych, których żaden inny zawodnik nie dokazał.
Mam cały czas przed oczyma jedną akcję: uciekł z polowy boiska w pełnym biegu, przerzucił piłkę nad bramkarzem, po czym dobił ją przed linią bramkową.
każdy inny zawodnik zdechłby po przebiegnięciu 50m w pełnym biegu z piłką. Który to mecz, może ktoś podpowie.
Michał ma jeszcze tę zaletę, że umie grać na obu skrzydłach, przyśpiesza grę, czego większość grajków nie potrafi i ma kluczowe podania. Bardzo przydatny był i imponował w meczach międzynarodowych w grze defensywnej, wspomagając obrońcę.
Dobrze byłoby wydać płytę z jego bramkami, może jego menago ma demo?

Kieł, 12.03.2018 19:46:56 - *.176.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wielki szacun Kuchy. Te statystyki to kawał historii.

Sajmon , 12.03.2018 21:08:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki Michał za te 300 meczy! I życzę Ci pozostałych aż do końca kariery tylko dla Legiuni!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.