fot. Mishka / Legionisci.com

Bilety na mecze z Wisłą i Pogonią

Redakcja, źródło: Legionisci.com

18 marca o godzinie 18:00 Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Wisłę Kraków, natomiast 7 kwietnia o godzinie 18:00 legioniści zagrają ostatni mecz rundy zasadniczej z Pogonią Szczecin. Rozpoczęła się sprzedaż biletów na oba spotkania w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:



Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (15)

KIBIC - 25.02.2018 09:51:57, *.internetia.net.pl

WE WTOREK LIDER KONTRA WICELIDER - MECZ NA SZCZYCIE - JAK NIE BĘDZIE KOMPLETU NA MECZU Z JAGIELONIĄ TO TO BĘDZIE POPROSTU WSTYD DLA KIBICÓW LEGII

walo - 25.02.2018 09:56:43, *.play-internet.pl

A gdzie bilety na mecz Z Lechem?

Do walo - 25.02.2018 10:43:14, *.177.ipv4.supernova.orange.pl

Bilety na mecz z Lechem można kupić w pakiecie dwóch z Jagielonią i Lechem.Jeśli chcesz tylko z Lechem to od 27 sprzedaż ale wtedy może być ciężko z biletami, więc kupuj i na mecz.Pozdrawiam.

Do kibic - 25.02.2018 11:16:40, *.74

Na pewno będziesz miał komplet... przy minus 14 stopniach. Kto ma być, ten będzie ;)

asik - 25.02.2018 12:46:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do KIBIC
Niestety nie każdy kibic Legii mieszka w Warszawie, aby móc udać się na wtorkowe wręcz święto na Ł3, dlatego należy się trochę wyrozumiałości dla części kibiców którzy mają po kilkaset kilometrów

Do ASIK - 25.02.2018 12:53:54, *.internetia.net.pl

Ale chyba z 30 tys. Kibiców Legii mieszka w Warszawie ? aby wypełnić w tej liczbie Stadion Legii ,

do: do kibic - 25.02.2018 13:05:17, *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Będzie -10, więc dużo cieplej niż myślisz.
Ale białorusini przyzwyczajeni do takich warunków...

Emigrant - 25.02.2018 13:41:20, *.agg2.rsl.rsl-rtd.eircom.net

Miał ktoś problem z kupnem biletu (online) na mecz z Jagiellonia? W czwartek kupiłem bilet na ten mecz wraz z kartą kibica pieniądze na koncie zablokowali, ale sklep nie wysłał potwierdzenia zakupu,więc skontaktowałem się z POK i gościu najpierw twierdzìł że to wina PayU jak mu powiedziałem że gadałem z pracownikiem payu który zwala z kolei winę na sklep na to że nie przyjęli płatności to POK zasłonił przeciążonymi serwerami

dino - 25.02.2018 15:04:02, *.vtelecom.pl

Kibic, jaki wstyd, to by znaczyło, że jakoś specjalnie spinamy się na Jagę

@Dp ASIK - 25.02.2018 15:05:43, *.183

Z tymi 30 tysiącami to lekka przesada chyba, wystarczy przejść się na parking pod Torwarem i Torwarem2 i popatrzeć na rejestracje z całej Polski ;-) Oczywiście Legia ma w Warszawie więcej kibiców niż te wspomniane 30 tysiące ale nie wszyscy regularnie chodzą na mecze z różnych powodów. Myślę, że ok. 30 procent kibiców na stadionie mieszka poza Stolicą.

Bie(L)anki - 26.02.2018 00:38:30, *.adsl.inetia.pl

Glupie Barany czy to wazne ile ludzi bedzie na stadionie???!!!
chyba nie ,najwazniejsze jest to co oni robia z NASZA LEGIA pakiety na zdecha i jadzke w taka pogode to przesada a na skisle i sledzi to zenada moda na LEGIE chyba nie !!!!!
chodza CI Najwyrtwalsi lub z pod Warszawy ,a mi i moim znajomym ktorzy chodza na L 3 kilka dekad bez kitu sie nie chce lub brak czasu, bo poziom naszej skorumpowanej ligi jest bardzo cieniutki, lepiej spotkac sie w pubie przy piwku i ..
BO LEGIA WARSZAWA TO MY

do Dino - 26.02.2018 01:05:35, *.internetia.net.pl

To by tylko znaczyło , że nie patrząc na rywala , jesteśmy w stanie wypełnić własny stadion w komplecie nie dla Jagi , nie dla nikogo innego a tylko dla Legii nic więcej . Stary stadion był na około 15.000 i za każdym razem , był praktycznie komplet , a jeśli nie jesteśmy w stanie go zapełnić , to by znaczyło , że obecny stadion przerasta możliwości kibiców , których średnio jest około w granicach 17. tys. Więc ilość miejsc ze starego była by wystarczająca biorąc tu nie które opinie , że ktoś ma za daleko , ze za zimno , ze rywal nie taki , siaki , itd. . IDZIEMY NA LEGIĘ I TYLKO TO NAS POWINNO INTERESOWAĆ , GRA LEGIA - TO SAMO TO POWINIEN BYĆ JUŻ KOMPLET Z SAMEGO TEGO POWODU , CHYBA , ŻE TO NIE JEST ARGUMENT I WAŻNIEJSZY JEST JEDNAK RYWAL - BO NA LECHA NP JAKOŚ KOMPLET DA SIĘ ZEBRAĆ , A GDZIE SĄ CI SAMI NA INNYCH MECZACH LEGII , CZEMU ICH NIEMA W KONCU CHODZĄ DLA LEGII CZY JEJ RYWALA ?

artic - 26.02.2018 01:10:57, *.adsl.inetia.pl

Powiem tak bylem w 95 na L-spartak bylo -12 i hulał wiatr przej,,,, było i wtedy tak nie sprawdzali na wejsciu na kryta w rekawiczce sie wnioslo i spiryt druga 50 wiecie gdzie sie schowalo i jakos dalo rade ale bylo ciezko przegralismy 0-1 oby we wtorek bylo 1-0 ktos napisal o komplecie na bank go nie bedzie mroz nie pozwoli,.

L - 12.03.2018 21:10:18, *.play-internet.pl

WSZYSCY NA WISŁE !!!

LEGIA to MY - 14.03.2018 19:32:47, *.play-internet.pl

Czy te krakusy bedą czy mają zakaz ?????