Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok, Artur Jędrzejczyk i Nemanja Mitrović - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Statystyki z meczu z Jagiellonią

Woytek, źródło: InStat / Ekstraklasa

Tak fatalnego meczu w wykonaniu Legii nie widzieliśmy od jesiennego wyjazdowego starcia w Poznaniu: 35% posiadania piłki, 1 celny strzał na 6 prób, przy 11 celnych na 23 Jagiellonii, dwa razy mniej wymienionych podań. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki z meczu. Zapraszamy także do wystawiania ocen piłkarzom Legii.
fot. InStat / Ekstraklasa

Szczegółowe statystyki piłkarzy Legii

fot. InStat / Ekstraklasa

Średnie pozycje piłkarzy Legii na boisku

fot. InStat / Ekstraklasa

źródło: InStat / Ekstraklasa


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (22)

_ - 28.02.2018 08:20:23, *.dynamic.chello.pl

KATASTROFA!

Jordan - 28.02.2018 08:22:44, *.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W Warszawie draka oto taktyka Jozaka!!!
Umiejetnie ustawiona druzyna jest w stanie w 10-ciu nawet wygrac ale oczywiscie musi mocno pobiegac i sie umiejetnie przesuwac. Wczoraj te pajace myslaly tylko o cieplej kapieli. Dzis Gornik i Lech maja banalne mecze. Zabawa zaczyna sie od poczatku a wlasciwie od -3 hmmm niee od -4 tak naprawde skoro myslimy o liderze.

Po(L)noc - 28.02.2018 08:22:45, *.156

Wczorajszy mecz w punktach według mnie:
1. Gratulacje dla Jagi za w pełni zasłużone zwycięstwo, nawet gdybyśmy grali w 11 i tak byśmy wczoraj nie wygrali, bo po prostu byliśmy wolniejsi, przez to wiecznie spóźnieni. Jagiellonia nas ‘zajechała’.
2. Z czego wynika punkt pierwszy? Przy meczach w temperaturze -20 (poprzednia kolejka) trzy dni to zdecydowanie za mało na całkowitą regenerację. Mieliśmy dzień mniej na odpoczynek i do tego mecz wyjazdowy. Po meczu w takich warunkach jak w Krakowie, nawet piłkarze z ligi angielskiej by się nie zregenerowali.
3. Wniosek z punktu 2? Komu zależy aby grać w taką pogodę… Skoro Anglia, Włochy itp. Odwołują u siebie mecze pewnie przy lepszych warunkach, to czemu u nas nie można? Jedyna rozsądna odpowiedź, to że ktoś chce aby jak najmniej osób na mecze chodziło, bo może będzie spokojniej….
4. Mentalność zawodników z Bakanów… chyba nikt i nic z tym nie zrobi, po prostu tacy już są…
Wydaje mi się że oni i tak co mecz są napompowani agresją, więc niech ich nikt w szatni dodatkowo nie motywuje przed takimi meczami bo co mecz z Lechem, Jagą czy Wisła będziemy kończyć w osłabieniu…
5. Niestety ten mecz pokazał, że mimo wszystko brakuje nam zawodnika, który sam ‘wygra mecz’. Pokroju Vadisa, ale najlepiej w ataku. Wersja Suareza za czasów gry w Liverpoolu. Niekoniecznie takich umiejętności oczywiście, ale kolesia, który sam weźmie piłkę ogra 3 obrońców i strzeli gola z niczego. Niestety Niezgoda długo jeszcze taki nie będzie (nie ujmując mu ogromnego progresu jaki robi).
6. Ciężko w tym roku będzie o mistrza, bo mam wrażenie że im bardziej się wzmacniamy, im mamy lepszy skład, tym cała liga się na nas bardziej spina. Po komentarzach widać, że wielu nieprzyjaznych Legii osób z innych klubów do nas zagląda, więc przeczytajcie to : Legia jest motorem napędowym tej słabej ligi…

jaco - 28.02.2018 08:32:01, *.taxcare.pl

No to co zrobiła Legia to totalna padaka. Jagiellonia była jak walec. To cud, że tylko 0:2 w plecy. Malarz karny, ale ratował nam tak dupę, że jest jedyny zawodnik który zasługuje na szacunek? Czerwona kartka to głupota, za bilety powinni z jego pensji zwrócić. Mistrza pewnie uciułamy jak to było w ostatnich latach. Ale nie o takiej Legii marzymy...

gdyby nie druga bramka Jagi - 28.02.2018 08:58:15, *.adsl.inetia.pl

to jeden celny strzał Legii można byłoby uznać za prawie remis

hen ryk - 28.02.2018 09:15:01, *.rev.snt.net.pl

za dużo mówienia za mało pracy (Mioduski mamy skład na mistrza, Malarz we wtorek wskakujemy na lidera itd itp). 2 mecze bez bramek? to coś mówi choć w poprzednich 2 było ich 7. DRUŻYNA MUSI SIĘ DOTRZEĆ - po tylu transferach i wymianie połowy składu. Na dziś wszystko jest możliwe ale potrzebujemy zwycięstw w kolejnych meczach żeby pobudzić się do większego wysiłku..

E.S.K. - 28.02.2018 09:30:06, *.dynamic.chello.pl

Do Po/L/noc - bardzo trafnie zanalizowałeś to,co się wydarzyło wczoraj na meczu ! Dodałbym jeszcze jeden punkt - błąd trenera Jozaka - wystawienie Vesovica na pozycji obrońcy ! To jest zawodnik ofensywny - trochę przypomina mi , że na początku kariery w Legii Odidja Ofoe także był wystawiany na pozycji defensywnej a dopiero,kiedy trener Magiera dał mu grać ofensywnie zaczął błyszczeć ! To także dotyczy Vesovica !!!!
W omawianym meczu dziwi mnie fakt,że nasi piłkarze wyszli na mecz nie odpowiednio przygotowani do spotkania - zostali zaskoczeni postawą Jagi - stąd agresja a w konsekwencji kartki!!! Bo oni myśleli ,że Jaga będzie grać na przetrwanie a oni sobie "popykają" a w końcu coś strzelą - a tu taka niespodzianka dla naszych gwiazdeczek,napompowanych opiniami żurnalistów...

(L)odz - 28.02.2018 09:31:25, *.toya.net.pl

Panie Mioduski wczoraj trener Jagielloni ,Mamrot ,pokazał normalność w taktyce ,ustawieniu zespolu,przygotowaniu motorycznym,fizycznym itp.itd,niedawno ten pan prowadził zespół Chrobrego Głogów..a My szukamy kwadratowych jaj ,od kilku lat.

Rychu - 28.02.2018 09:41:24, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Masakra...

Lol - 28.02.2018 09:59:15, *.play-internet.pl

celny strzał ?? Z tego co widziałem to piłka po strzale Hamy w życiu nie leciała w światło bramki...

Mariano - 28.02.2018 10:23:21, *.162

Mimo dwóch ostatnich meczy słabych jestem spokojny. Jasne jest, że przy lepszych warunkach bedziemy grać lepiej. Myślę, że niestety w niedzielę znów oklep. Lech się zepnie nasi są już zmęczeni mocno. Ciężkie mecze -15 i ciagłe zmiany w drużynie. Serio mysłę, że jeszcze miesiąca nam potrzeba do zgrania i stworzenia zespołu i żaden trener tego nie zmieni.

L - 28.02.2018 10:26:11, *.249.threembb.co.uk

Widocznie piłkarze Legii wypili za duzo mamrotow. Dlatego przegrali. LEGIA MISTRZ!!!

Myślący inaczej - 28.02.2018 11:10:33, *.centertel.pl

Jaga była lepsza i tyle. Nawet w 11 nie dalibyśmy rady. Zachowanie Antolica bez komentarza, nie powinno się przytrafić pilkarzowi na tym poziomie rozgrywek.

eLka - 28.02.2018 11:23:54, *.dynamic.chello.pl

Dwumecz z Jagą. Dwa razy w pysk. Coś nie ten tego. A liczby jak w sławetnym meczu z BVB. Jakby się pierwszy raz spotkali na boisku. Dramat i Alarm!!!!!!!!

eLka - 28.02.2018 11:36:02, *.dynamic.chello.pl

A wracając do pogody to rzeczywiście jaga miala taki hendicap z pogodą? Że niby chłopcy z białostoczyzny i podlasia od małego przyzwyczajeni do latania po podwórkach w zimnie lepiej się czują na mrozie w przeciwieństwie do naszego ciepłokrajowego zaciągu?

pioro - 28.02.2018 12:00:15, *.dynamic.chello.pl

Kompletna żenada czegoś takiego nie widziałem od wielu lat a urodziłem się w 1966 roku. Piłkarze trener i prezes na kolanach do Częstochowy (ale bez autobusu) kompletne zero tego nawet nie można skomentować.

Rafa(L) Tarczyn - 28.02.2018 12:54:30, *.centertel.pl

Kononowicz powiedzial po meczu, że nie będzie niczego na Legii i pytał podobno co się stało się pod Torwarem

powiślak - 28.02.2018 13:24:09, *.centertel.pl

Oj działo by się jakby taki Mamrot dostał piłkarzy z takim potencjałem co my mamy.Widac ze facet z niejednego pilkarskiego pieca chlebek jadł..no ale najważniejsze że nasz pseudo trenerek jest mocny w gębie na konferencjach

Ding - 28.02.2018 13:56:08, *.play-internet.pl

Kryptotrener = kryptogra

H...uj ze mnie a nie znawca - 28.02.2018 15:52:41, *.play-internet.pl

75 minita meczu...Vesovic długim podaniem próbuje uruchomić Niezgode.Jarus biegnie przed siebie a piłka odbija mu się od plecow...No ludzie błagam....No ale ja się nie znam więc może tak właśnie teraz się gra....

Darek - 28.02.2018 19:10:44, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Z Jarkiem Niezgoda jest taki problem ze chlopak sie uczy.Robi postepy ale to nie jest napastnik na dzis na pierwszy sklad Legii.Jarek potrzebuje jeszcze czasu.Kiedys bedzie dobrym napastnikiem.Jak do tego dojdzie to zapewne zaraz go sprzedadza.

Szarża forewer - 01.03.2018 13:12:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taktyka powinna być ofensywna , jak w pierwszych dwóch / trzech meczach . Nie wiem czemu się cofnęliśmy , bo czerwona kartka ?? Bez przesady , oddaliśmy frajerom z Białegostoku pole i sami sobie utrudniliśmy życie . To było dziwne , jakbyśmy zwątpili . Nie można wątpić , newer ewer . Tylko do przodu (L) .