Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

LIVE!: Legia - Jagiellonia

Redakcja

Mecz na szczycie. O godzinie 20:30 na murawę stadionu przy Łazienkowskiej 3 wybiegną piłkarze Legii i Jagiellonii, by walczyć o trzy cenne ligowe punkty. Po 24. kolejkach obie drużyny mają na swoim koncie po 45 punktów i 5 punktów przewagi nad grupą pościgową. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+ Sport. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (59)

Kipkorir - 27.02.2018 19:23:54, *.dynamic.chello.pl

Czyżby sygnał dla Hlouska, że ma się solidniej zabrać do roboty?

Adi - 27.02.2018 19:37:18, *.6-2.cable.virginm.net

Sklad ok.powodzenia Panowie bedzie dobrze.

Do redakcji - 27.02.2018 19:53:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

co jest z biletami na lecha? dlaczego nie ma sprzedaży?

rob bandit - 27.02.2018 20:00:44, *.satfilm.com.pl

w imię boże ,powodzenia...FORZA LEGIA!!!

Wirnik - 27.02.2018 20:08:23, *.static.ip.netia.com.pl

Łatwe 3pkt i łatwe 3:0 Legia za mocna na smieszna Jagielonie

Krzeszczu - 27.02.2018 20:13:10, *.cust.bredband2.com

@ do redakcji: Ocknij sie cieciu jeden, redakcja nie raz podawala ze bilety beda od 28.02.
Einstein....

mat - 27.02.2018 20:39:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Live tylko u mnie nie działa?

??? - 27.02.2018 20:40:59, *.play-internet.pl

co z tą relacja live nic nie ma caly czas trwa odswiezanie

Marco(L)io - 27.02.2018 20:42:17, *.A328.priv.bahnhof.se

Gdzie jest to sprawozdanie z meczu!!!???

Edno - 27.02.2018 20:43:42, *.play-internet.pl

Działa ta relacja wam?

Adi - 27.02.2018 20:49:08, *.6-2.cable.virginm.net

Juz drukuja.takich fauli w ekstraklasie jest co kolejke kilkanascie ale jakos czerwonych kartek nie ma.mecz na szczycie i odrazu pozamiatane

kowaL - 27.02.2018 20:49:19, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

hahahahaha no i pozamiatane, czerwień....drukarze yebane

łysy - 27.02.2018 20:49:45, *.adsl.inetia.pl

Dno ! a ci Chorwaci to rzeźnicy?

Wolfik - 27.02.2018 20:53:40, *.dynamic.mm.pl

Antolić zachował się jak po...eb. Nieodpowiedzialnie i brutalnie. W takim meczu nie można tak grać. Dzięki VAR nie przegrywamy... Jeśli to nas nie obudzi, będzie źle.

wrt - 27.02.2018 21:00:19, *.warszawa.vectranet.pl

Ja tu zza biurka w piwnicy chciałbym obejrzeć dziś jakąś piękną zadymę :D

jimi70 - 27.02.2018 21:02:16, *.timplus.net

DRAMAT !!!

Kipkorir - 27.02.2018 21:03:31, *.dynamic.chello.pl

Pazdan przeszkadza swoim, Niezgoda biega po spalonym, Vesovic nieokrzesany... Powtórka z Cracovii, tylko że teraz ciężko będzie o 0:0

Zibin55 - 27.02.2018 21:03:50, *.play-internet.pl

33 minuta... na razie dramat....chaos i panika w naszej drużynie...ciekawe co dalej...

ocim1 - 27.02.2018 21:04:47, *.40.rev.vline.pl

w każdej słabej akcji od początku bierze udział Pazdan!!! niech ktoś go k...a w końcu kupi...

LLL - 27.02.2018 21:05:47, *.static.ip.netia.com.pl

No i kicha. Leżym i kwiczym! Ruskie nas zleją!

Danielak - 27.02.2018 21:06:45, *.static.ip.netia.com.pl

Dzisiaj łatwe 3pkt:(

Mati - 27.02.2018 21:16:09, *.centertel.pl

Jacek Magiera!!!!!!

Zibin55 - 27.02.2018 21:16:27, *.play-internet.pl

Czy nasi sa tacy słabi czy Jaga taka dobra???
Na razie gra katastrofalna

Ehhh.. - 27.02.2018 21:16:34, *.dynamic.chello.pl

Jak na razie wygląda to bardzo słabo. Oby po przerwie się wzięli do roboty.

jimek - 27.02.2018 21:16:54, *.timplus.net

qrwa co jest Legia gra dno, beznadziejne faule na początku spotkania i później non stop jakiś cyrk a nie gra

jim - 27.02.2018 21:23:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pierwsza połowa to kompromitacja

Rafix - 27.02.2018 21:23:14, *.centertel.pl

Oj to wygląda jakby był już Mistrz zdobyty.

Darek - 27.02.2018 21:24:44, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Padaka az oczy puchna.Masakra tyle transferow i takie dno.Budzet wiekszy od Jagielloni o 130 milionow zlotych.
Wcale bym sie nie zdziwil jak by Antolic za ten faul zostal zawieszony na jakies 5 spotkań.

zenek - 27.02.2018 21:25:19, *.sigma.jaslo.pl

brawo sedzia i esa37 niech grają najlepiej bez przerwy zimowej mrozy -30 co to jest, na pewno nie piłka nożna. Zrobić tak jak w skokach rozdzielność na loty i skoki i medale za piłke nożną na lodzie..

Hiszpan - 27.02.2018 21:25:46, *.play-internet.pl

5:15 w strzałach. 0:5 w celnych. Co to qwa jest gwiazdeczki p....czki może trochę pobiegać by się przydało?????

jsc - 27.02.2018 21:26:46, *.play-internet.pl

masakra

Przeydent Bozy - 27.02.2018 21:30:03, *.18-1.cable.virginm.net

Tragedia,Jaga robi z nami co chce !!!!
Nie o taka Legie walczylem.
Jacek Magiera PLEASE come back !!

KibicL - 27.02.2018 21:32:30, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Legia to jest potęga? Kibicuje jej od ponad pól wieku, oglądałem tysiące meczy zagranicznych drużyn także, ale żeby jedna drużyna w ciągu dwóch minut dwa razy źle wyrzuciła piłkę z autu to dzisiaj widziałem po raz pierwszy. I z tym na podbój Europy? Mówienie, że transfery mają Legię wzmocnić to nic innego jak ciemnogród. Pan Mioduski pozbył się jednych kalek a na ich miejsce sprowadził być może jeszcze większych. Ludzie przejrzyjcie wreszcie na oczy, transfery nie mają na celu wzmocnić drużynę tylko wzmocnić portfel właściciela. Jak jest ruch w interesie to jest i kasa a jak marazm to kasa pusta, to stara zasada w handlu. Wszyscy jadą po Jędzy, spójrzcie tylko na Pazdana on w tej formie nadaje się co najwyżej do rezerw. Dobrze by było aby wreszcie dojrzał to Romeo nim Pazdek złamie koledze z drużyny nogę.

eLka - 27.02.2018 21:32:32, *.centertel.pl

Nie ma darmowej herbaty z goździkiem i cytryną!!! Kolejki w uj!

Wolfik - 27.02.2018 21:33:44, *.dynamic.mm.pl

Na tą chwilę, nie widzę szans byśmy ten mecz zakończyli bez strat punktowych. Jesteśmy stłamszeni, wygląda to beznadziejnie słabo. Szkoda.

Darex - 27.02.2018 21:36:15, *.play-internet.pl

Antolic wjechał w nogę jagielinczykowi podobnie jak kiedyś ktoś wjechał w nogę Eduardo. Tyle że dla Eduardo skończyło się fatalnie. Czerwona Kartka słuszna. Ale pozytyw jest też taki że chłopaki nie odpuszczają, grają twardo i tak powinno być, a to że czasem będzie kartka to już ryzyko wkalkulowane.

Szelka - 27.02.2018 21:39:36, *.dynamic.chello.pl

Jest źle, a prawdopodobnie będzie jeszcze gorzej. Białostoczanie zdecydowanie zdominowali w i poł. naszą drużynę. Jedyny ratunek dla Legii to gra kombinacyjna po ziemi, bez podnoszenia piłki w konstruowaniu akcji ofensywnych. Nawet rzuty rożne lub wolne powinniśmy w ten sposób rozgrywać. Przy średnim wzroście 185 cm piłkarzy Jagielonii innego sposobu na skuteczną grę w dzisiejszej konfrontacji chyba nie ma.

@ Do redakcji - 27.02.2018 21:42:16, *.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sa w Poznaniu..Boże co za ludzie....

lp - 27.02.2018 21:45:01, *.wtvk.pl

Bilety na Lecha są w sprzedaży w Poznaniu. Ale raczej się nie załapiesz jak dowód pokażesz.

Męczyński - 27.02.2018 21:51:00, *.sigma.jaslo.pl

Nędza i mąka równa się strata punktów

Krzych - 27.02.2018 21:58:44, *.dynamic.chello.pl

Nic się nie zmienia. Ostatni raz oglądam tych kmiotów. Niezgoda będzie wart 10 milionów euro? Koń by się uśmiał!

Zbychu - 27.02.2018 22:15:31, *.5

A nie lepiej byłoby zaorać całe boisko i zasadzić kartofle? Tyle ziemi się marnuje, a ludziska marzną na daremno wierząc zę oglądają piłkarzy od kopania piłki zamiat parobków od kopania kartofli

Matt - 27.02.2018 22:16:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mi doskwiera tylko brak zaangażowania. Rozumiem Karny, gra w 10, ale to tylko 1:0. Strzelamy bramkę i wszystko się zmienia. A my człapiemy...

Rob - 27.02.2018 22:27:24, *.centertel.pl

ZENADA

Rafix - 27.02.2018 22:27:26, *.centertel.pl

Nie lubie krytykowac i żadko to robie ale teraz musze. Ten mecz jest WIELKA KOMPROMITACJA TRENERA JOZAKA. Skład, taktyka, zmiany wszystko postawione na głowie. Trener zlekcewarzyl Jage. Moje pytania od laika do trenera:
1. Dlaczego Vesovic wystawiony jest na obronie?
2. Gdy pojawił się problem po czerwonej kartce to trener sięga po Brozia, ale zamiast zmieniać Vesovic ia wchodzi za Eduardo.
3. To dlaczego w pierwszym składzie nie grał Broz i Veso?
4. Jak Broz łapie kontuzje to zamiast wrócić z ustawieniem z Vesoviciem na obronie on zmienia pozycję prawem obrońcy.
5. Czy 4 różne ustawienia obrony w jednym meczu to dobre rozwiązanie?
6. Gdzie rozgrywajacy w środku pola?

O Mistrzu zapomnijmy. Gratulacje dla Jagiellonii,. Z taką formą łatwo zdobędą Mistrza, a my w każdym meczu będziemy się męczyć. A trener będzie roto wał składem, pozycjami zawodników, taktyka i uczył się na naszym żywym organizmie trenerki.

Prezes klubu Tęcza - 27.02.2018 22:27:28, *.play-internet.pl

Szkoda tych naszych bidulek. Przemarzły niesamowicie, a tu jeszcze nikt im nie pozwolił oddać walkowerem. To się kur..a nacierpiały te nasze sieroty. W taki mróz biegać, a do tego jeszcze grać? Biedactwa zziębnięte.

aalkoholik - 27.02.2018 22:30:15, *.warszawa.vectranet.pl

Prezesie! Zamiast nowych grajków kup lepiej komplet ulicznych latarni, by nasze "dziewczęta" miały wreszcie możliwość pracy na miarę swoich umiejętności.

bebe - 27.02.2018 22:30:30, *.112

Antolic i Vesovic = czerwonic

aż oczy bolą patrzeć - 27.02.2018 22:31:19, *.play-internet.pl

Nasi profesjonaliści zafundowali dziś produkt promocyjny dla masochistów. Ja pierd..le!

Do REDAKCJI - 27.02.2018 22:31:22, *.centertel.pl

JEDNO PYTANIE CZY SĘDZIA MOŻE KORZYSTAĆ Z VAR DAJĄC ŻÓŁTĄ KARTKĘ I ZMIENIAJĄC JĄ W CZERWONĄ?

NA PEWNO MOŻE SKORZYSTAĆ Z VAR JAK DAJE CZERWONĄ I CHCE SIĘ UPEWNIĆ, BO TO JEST NAWET W PRZED MECZOWYCH INFORMACJACH

Florida Cup - 27.02.2018 22:31:49, *.static.ip.netia.com.pl

Jaga nie byla super mocna my bylismy super słabi ciekawe czy tez beda łatwe 3pkt z Lechem.

MatWij - 27.02.2018 22:34:54, *.dynamic.chello.pl

Nie wińcie sędziego. Fakty są takie że Legia była o dwie klasy słabsza, a temu winni zawodnicy, nie sędzia. Tyle było dobrego wrażenia na początku sezonu..

L L L - 27.02.2018 22:35:38, *.centertel.pl

balonik pękł
1 jaga-mistrz
2 gornik
3 amika
???

tragiczni byli dziś - 27.02.2018 22:43:06, *.play-internet.pl

Pierwszy celny strzał w 70 minucie. Warto było czekać! Brawo wy!

DO REDAKCJI - 27.02.2018 22:49:32, *.dynamic.gprs.plus.pl

CZY SĘDZIA MOŻE KORZYSTAĆ Z VAR PRZY ŻÓŁTEJ KARTCE?

(L) - 27.02.2018 23:03:20, *.play-internet.pl

Hadaj trzęsie portkami:-)

word!up - 27.02.2018 23:08:04, *.adsl.inetia.pl

Zbychu . Na Mazowszu rosną ziemniaki. Kartofle rosną na Nowogrodzkiej.

DO REDAKCJI - 27.02.2018 23:12:57, *.dynamic.gprs.plus.pl

CZY SĘDZIA MOŻE KORZYSTAĆ Z VAR PRZY ŻÓŁTEJ KARTCE?

DO REDAKCJI - 27.02.2018 23:13:44, *.dynamic.gprs.plus.pl

JEDNO PYTANIE CZY SĘDZIA MOŻE KORZYSTAĆ Z VAR DAJĄC ŻÓŁTĄ KARTKĘ I ZMIENIAJĄC JĄ W CZERWONĄ?

NA PEWNO MOŻE SKORZYSTAĆ Z VAR JAK DAJE CZERWONĄ I CHCE SIĘ UPEWNIĆ, BO TO JEST NAWET W PRZED MECZOWYCH INFORMACJACH