Ireneusz Mamrot - fot. Hagi / Legionisci.com

Mamrot: Martwi mnie nieskuteczność

Mishka, źródło: Legionisci.com

Ireneusz Mamrot (trener Jagiellonii): Jestem bardzo zadowolony z występu mojej drużyny pod względem taktycznym. Od początku chcieliśmy grać wysokim pressingiem, nie dać się zdominować Legii. To funkcjonowało dobrze. Bardzo ważnym momentem tego meczu była sytuacja z 15. minuty, kiedy była czerwona kartka dla piłkarza Legii. To miało wpływ na przebieg meczu. Martwi mnie nieco nieskuteczność w pierwszej połowie. Do tego bardzo dobrze bronił Arek Malarz.

Paradoksalnie po kilku nieskutecznych sytuacjach nadzialiśmy się na kontry. Niezgoda znalazł się sam na sam z Pawełkiem, na szczęście za mocno wypuścił sobie piłkę. Bramka do szatni i gra Legii w 10 pozwoliły nam inaczej rozegrać dalszą część meczu. Po czerwonej kartce presja była większa, moi piłkarze chcieli szybko strzelić bramkę, akcje były nieprzygotowane. Taki jest los trenera, że nie ma za bardzo jak się nacieszyć, bo musimy już myśleć o kolejnym meczu.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (19)

kowAL - 27.02.2018 22:58:05, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

w kolejnych dwóch kolejkach popłyniecie wieśmaki

yyy - 27.02.2018 23:01:11, *.dynamic.chello.pl

Ja jebix, po meczu na Ł3 jego największym zmartwieniem była nieskuteczność....... Hańba!!! Gościu, który jeszcze rok temu prowadził Chrobrego Głogów i był to wówczas największy klub jaki prowadził i już zdążył z nami wygrać dwa razy... Czy kiedyś takie mecze będą się zdarzały przynajmniej raz na trzy lata, a nie praktycznie co 3 miechy....

Juri - 27.02.2018 23:01:57, *.centertel.pl

Idź pan w h..

Saska Kępa (L) - 27.02.2018 23:02:12, *.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panie trenerze gratulacje dla Pana i drużyny, którą Pan prowadzi. Nie ma Pan jakichś wybitnych kopaczy, a zrobił Pan z Jagi drużynę, którą naprawdę fajnie się ogląda jak na poziom naszej nędznej Ekstraklasy. Dzisiaj, niestety dla nas, byliście o klasę lepsi. Jeszcze raz gratulacje za dzisiejszy mecz i powodzenia w Pana trenerskiej drodze. Ale mistrza jeszcze nie zdobyliście i mam nadzieję, że nie zdobędziecie.

Ibis - 27.02.2018 23:10:13, *.dynamic.chello.pl

Gratulacje Panie Trenerze za świetny występ zespołu, który w dniu dzisiejszym był niestety profesorem dla naszych uczniaków. Boli to jak cholera ale cóż, trzeba być obiektywnym i nie szukać tanich usprawiedliwień.

Luk - 27.02.2018 23:10:58, *.146.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Za taki mecz jaki zagrała jego Jagielonia na Lazienkowskiej należy mu się szacunek !!!

Czaro - 27.02.2018 23:12:05, *.play-internet.pl

Mamrot dobra robota , Jaga ma personalnie super paczkę wcale się nie zdziwie jak zrobią MP.

jaś - 27.02.2018 23:13:31, *.dynamic.chello.pl

rzadko komentuje na forum, trenerze Mamrot, gratuluję zasłużonego zwycięstwa. jako kibic legii wieżę, ze gorszego meczu nie da sie zagrać

Kibic - 27.02.2018 23:15:25, *.eter.net.pl

Brawo Panie Trenerze. Za 1/5 naszego budżetu da sie skleić drużynę i robic punkty. A wy troche klasy, bo wam słoma z butów wychodzi, Mamrot sie wypowiada ładnie i z klasa chyba ze tesknicie za Probierzem

Dareczek - 27.02.2018 23:21:01, *.static.ip.netia.com.pl

Brawo Mamrocie naprawde super mecz nie zasluzylismy dzisiaj na nic dziekuje ze bylo tylko 0:2 bo powinno byc 0:9 bardzo dziekuje. Jaga i Górnik beda grac o mistrza czemu? Bo klepia i zapier... A my jestesmy gwiazdy i wszyscy sie poloza. DOBRANOC

Cult❤️Legia - 27.02.2018 23:28:38, *.1

Ludzie!Mamrot tylko mamrocze..ponoć probierza włodarze pušcili z opcjâ prowadzenia po cichaczu Babejadźke dalej przeciesz to robota łyskacza a Mamrot to słup ,wszystko aby tylko Legia niezdobyła majstra znowu ech..tosz extraklapa ale I tak Legia nie jest jeszcze gotowa na Mistrza3!

daxx - 27.02.2018 23:30:40, *.dip0.t-ipconnect.de

a jakie wielkie kluby prowadzil Jozak ? PO co brac do Legii kogos bez zadnego doswiaczenia. Mamrot to ambitny gosc. Zycze Jagielloni mistrza, uczciwie trzeba przyznac ze maja ciekawy zgrany sklad a klub jest od lat bardzo dobrze zarzadzany.

BIE(L)ANY - 27.02.2018 23:42:24, *.dynamic.chello.pl

@Czaro

Oby twoje słowa zamieniły się w gówno.

BIE(L)ANY - 27.02.2018 23:45:56, *.dynamic.chello.pl

Niedługo Probierz zamiast whisky będzie napierd@lał Mamroty.

wieliczka - 28.02.2018 00:11:25, *.tel.tkb.net.pl

Bielany - nie masz racji chociaż boli...Trzeba obiektywnie patrzeć a nie płakać. Wisła też zagrożona, ale jeszcze wieże dopóki mogę

1909 - 28.02.2018 00:51:45, *.promax.media.pl

czecsesow - wracaj na stare smieci

Wolfik - 28.02.2018 01:07:49, *.dynamic.mm.pl

Mecze Jagi na "wiosnę" pokazują, że trener Mamrot wykonał kawał solidnej roboty. Gratulacje za mecz, zdominowaliście go zupełnie.

Hiszpan - 28.02.2018 05:51:55, *.play-internet.pl

Trenerze Mamrot serce boli ale szacunek za ten mecz.

Po(L)ubiony - 28.02.2018 06:54:16, *.dynamic.chello.pl

W sezonie 2018/19 widzę I.Mamrota na ławce trenerskiej Legii. Mioduski do roboty!