Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com

Jozak: Byliśmy jak przebity balon

Mishka, źródło: Legionisci.com

Romeo Jozak (trener Legii): Za dużo rzeczy poszło źle od samego początku meczu, żeby myśleć o pozytywach. Oczywiście, czerwona kartka zmieniła losy meczu, ale nawet bez niej widziałem, że byliśmy jak przebity balon. Brakowało nam energii na boisku. Dlaczego? Jeszcze nie wiem, ale się dowiem. Myślę, że gdybyśmy mieli jeden dzień więcej pomiędzy meczami, mogłoby to coś zmienić.
Graliśmy w osłabieniu i było nam ciężko. Dokonałem kilku zmian w składzie i zmian taktycznych. Czasem byliśmy blisko tego, czego oczekiwałem, ale byliśmy blisko i nic poza tym.
Jagiellonia wygrała bitwę, ale nie wojnę. My skupiamy się na wojnie i mogę zapewnić, że ją wygramy.

Jestem lekko zmartwiony, mam wiele spraw do przemyślenia dzisiaj w nocy. Broź zwichnął kolano. Nie wygląda to zbyt dobrze, ale okaże się rano. Ciężki mecz przeciwko Cracovii spowodował konsekwencje zdrowotne, wyczerpał nas po kątem fizycznym i psychicznym.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (77)

Cieciu - 27.02.2018 23:07:42, *.static.ip.netia.com.pl

Chłopie, głowa do góry i gonimy Jage. Ale w takiej formie jak Jaga była dziś to bedzie ciężko ich dojechać. Mamrot dobry trener.

- 27.02.2018 23:07:49, *.dynamic.chello.pl

Sorry ale co on gada?

Bernardt - 27.02.2018 23:08:14, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Panie Jozak rób Pan swoje.

Darek - 27.02.2018 23:09:06, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Dwa mecze rozegrali w ciagu trzech dni i wyczerpani fizycznie i psychicznie.To jak wy chcecie grac na wiosne co trzy dni?
Do chlopakow z TB.Ostatnia "rozmowa"z pilkarzami przyniosla efekty.Moze by tak jeszcze raz?

Kylu - 27.02.2018 23:09:09, *.73.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jagiellonia wygrała bitwę, ale nie wojnę. My skupiamy się na wojnie i mogę zapewnić, że ją wygramy - niezapomnimy tego zdania, rozliczenia czas będzie po sezonie ale nie jestem tak pewny jak jozio że wojna będzie wygrana

Kiks - 27.02.2018 23:09:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pobierz osiągnął swoje zmeczyl Legie przed meczami z jaga i łachem, nasi wyglądali dziś jak wóz z węglem a czerwona kartka wbila tylko gwóźdź do trumny. Nic się nie dzieje lecimy dalej oby tylko nasi wydobrzeli do niedzieli, dawać tego cafu na łacha i 3 punkty nasze. LEGIA MISTRZ

Adam Włochy - 27.02.2018 23:09:55, *.75

Nasze opalone gwiazdy nie umieją biegać w takim zimnie...

Snowman - 27.02.2018 23:10:05, *.dynamic.chello.pl

Mój wujek, który odmroził i stracił po amputacji 2 palce u nogi po meczu z Górnikiem, pojechał właśnie po tym meczu znowu do szpitala z podejrzeniem odmrożenia kolejnego palca!!! Znowu złe buty + nie chciało mu się stać po herbatę!!

(L)evy - 27.02.2018 23:10:47, *.231

Jozak ty nie masz warsztatu trenerskiego i pomysłu na grę dlatego to tak wygląda jak wygląda...

persz - 27.02.2018 23:11:28, *.dynamic.chello.pl

Złotousty przestań pier.... tylko do roboty 24 strzały 11 celnych to statystyki jagi , Nasze 0 celnych na 6 prób .... jak nie wiesz co się stało to sobie odszukaj plan treningów z Hiszpanii: Wolne sniadanie odpoczynek obiad czas wolny przekaska basen kolacja.....

person - 27.02.2018 23:12:02, *.dynamic.chello.pl

nie wróżę Ci tu Panie Kozak przyszłości

siepacz - 27.02.2018 23:13:09, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Jak to się dzieje, że ciężkie mecze niewygrane wyczerpują Legię pod kątem, a lekkie, ale wygrane, nie wyczerpują Jagi pod żadnym kątem? A też grała na mrozie.

Artec - 27.02.2018 23:13:41, *.dynamic.chello.pl

No właśnie panie Romeo już z Cracoofią wyglądało to źle a dziś to był po prostu spacer we mgle. Śledzie przyjechali i skutecznie wybili na ze łba futbol. Byliśmy co najmniej o 2 tempa wolniejsi. Linia pomocy u nas nie istniała. I to martwi najbardziej.

imchotep - 27.02.2018 23:14:36, *.dynamic.mm.pl

Aha czyli tym razem nie boisko, pogoda, sędzie, VAR ale....Cracovia jest winna porażki. No brawo bystrzak z Pana sir Romeo......

Barti - 27.02.2018 23:15:06, *.dynamic.chello.pl

Jozak amatorze zakończ ten kabaret. Przypadkowe zwycięstwo z Zagłębiem i wygrana ze słabym Śląskiem spowodowała że uwierzyłeś że jesteś kozakiem. A jesteś trenerskim zerem!
Oto twój skład:
Niezgoda - totalne drewno, zero techniki, szybkości, siły, bramki na farcie, 90% meczy nieprzydatny dla zespołu
Eduardo - elektryczny, wolny emeryt, nienadający się na siłowa lige
Kuchy - bez komentarza
Jędrzejczyk plus Pazdan - błąd błędem pogania, powinni juz dawno zostać odesłani do rezerw
Maczyński - przeciętny, jeden dobry mecz na kilka
Philips - gość całkowicie niewidoczny, delikatny, drugi Kopczynski
Vesovic - miał byc mega wzmocnieniem a okazuje się że pomysłu starcza mu na jedna akację, po za tym to nic nie pokazał
Remy - jedyny na plus

Zapomnijmy o mistrzostwie, to nam probierz i mamrot wybili z głowy!

Jsc - 27.02.2018 23:17:34, *.play-internet.pl

Żenujące

Tagi - 27.02.2018 23:17:53, *.dynamic.chello.pl

Jak przebity balon ?
Mi bardziej przypominali skostniałych pingwinów i tak też się zachowywali w porównaniu do białoruskich wieśków dla których aura rodem z syberii to normalność.

FLAKOS - 27.02.2018 23:18:10, *.internetia.net.pl

TRENERZE TRZEBA GO NAPEŁNIĆ DOBRYM NAPASTNIKIEM I JAKIMŚ SENSOWNYM ŚRODKOWYM POMOCNIKIEM BO TAKI FLAK NA DŁUŻSZY CZAS POZOSTANIE .

Florida Cup - 27.02.2018 23:18:16, *.static.ip.netia.com.pl

Piłkarzom trzeba wiecej słonca moze Fliryda w przerwie na kadre mowilem ze Jozak zle przygotuje drugi zyne lansowac sie na YT i pajacuje ta Iza z gwiazkami nabija lajkow kazdy widział mecz z Zaglebiem od 70 minuty brak mocy, od 45 minuty ze Slaskiem brak mocy, z Jaga od 8 minutu brak mocy. Z Lechem trzeba walczyc o 1 pkt i Górnik nas nawet objedzie w Niedziele makabra. MIODUSKI WON!!

Kibo(L) - 27.02.2018 23:18:34, *.play-internet.pl

...trenerku jestes jak f.smuda zero reakcji zdejmujesz Eduardo który więcej w tym meczu pokazał niż Hama i Niezgoda razem wziętci... po kartce bylo wstawiać Dąbrowskiego za któregoś z w/w dwojki a Remiego na środku pomocy... ale jak się pracowało z dziećmi na wf-ie to można tego nie wiedzieć...

Biała Łapa - 27.02.2018 23:19:11, *.dynamic.chello.pl

Panie trenerze, to drugi (pierwszy z Lechem) koszmarek meczowy i oby na tej cyfrze, to się skończyło.
Sądzę, że tak radykalnie przemeblowany w zimie skład wyjściowej jedenastki zaowocuje najwcześniej po rozegraniu 5-6 meczów. Wierzę nadal w Pana sztab szkoleniowy i naszych piłkarzy, ale pora wykazać większą cierpliwość jeśli chodzi o oczekiwania sportowe.

polo - 27.02.2018 23:19:37, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

to smutne ze RJ to mowi, planem JEST(!) awans do europejskich pucharów, które z miejsca ustawiają tak terminarz że gramy co 3 dni. Nie było dziś mocy, ku.wy ze wschodu były szybsze,zwrotniejsze i lepiej zorganizowane. wszyscy zargrali źle ale wg mnie mega minus Phillips i Jedza (cyt. klasyka : "ruszał sie jak wóz z węglem") oby RJ pozbierał kopaczy bo tylko zwyciestwo nad pyrami, które nie potrafią grać na wyjeździe, pozwoli mieć jeszcze sezon w garści

Paweliss - 27.02.2018 23:21:12, *.trbo.yandex.net

Pomyślcie głąby, zawody narciarskie odwołuje się przy takiej temperaturze, chętnie dałbym z liścia tym placzkom z forum ale podobno gimnazjalistom można co najwyżej kredki połamac

- 27.02.2018 23:25:37, *.dynamic.chello.pl

Sorry ale co on gada?

Tomek Mokotów - 27.02.2018 23:28:37, *.dynamic.chello.pl

Sezon się jeszcze płaczki nie zakończył, dobrze, że nie było was na trybunach.
Liga jest drewniana więc i prezes i trener znakomicie wpasowują się w drewniany trend, mistrzostwo będzie jednak nasze.

Ale swoją drogą, dotychczas był wrzask klakierów, jaki ten Miodousty i ten Kozak to super nie wiadomo co...

Już bardziej infantylnie po dwóch przypadkowych i szczęśliwych wygranych nie dało się tego nazwać...

Brak taktyki razi w oczy, to nie indywidualne błędy pogrążyły Legię...

Sorry, prezes amator, trener amator to i na boisku amatorka...

powiślak - 27.02.2018 23:33:10, *.centertel.pl

Oddałeś mioduski guilerme i magica za czapke gruszek no to teraz walcz brachu walcz hahahaha

Cult❤️Legia - 27.02.2018 23:33:28, *.1

Brakowało nam energii na boisku. Dlaczego? Jeszcze nie wiem, ale się dowiem. Myślę, że gdybyśmy mieli jeden dzień więcej pomiędzy meczami, mogłoby to coś zmienić. Mr Jozak brakowało energii?ku..wa!kto was karmi?tiger?

Karol - 27.02.2018 23:38:43, *.dynamic.chello.pl

Jozak ma rację gra się nam po prostu nie kleiła i nawet w 11 nic byśmy nie zwojowali. Patrzmy w przyszłość.

Makabracja - 27.02.2018 23:39:31, *.static.ip.netia.com.pl

Legia gra u siebie oddala 0 strzalow na bramke a przeciwnik oddal 28 strzalow i 11 celne. Jozak i Mioduski na taczkach wyjazd z Legie bo to syf bez honoru Jugole wredne

Tomek Mokotów - 27.02.2018 23:41:23, *.dynamic.chello.pl

Nie rozumiem, jeden dzień przerwy więcej? Między meczami? Może dwa? Albo i tydzień, skoro po 3 meczach i zgrupowaniu na słynnej Florydzie jesteście przemęczeni. Albo zluzuj na treningach? Albo weź się za mlodziezowkę Legii?

A, przepraszam, Miodousty znowu zmienił zdanie i nie w tym roku.

Dawno tylu klakierów nie było na tym forum po dwóch przypadkowych zwycięstwach Legii, napiszcie kochani, jak bardzo kochacie swojego prezesa?

@rek, tak prosto z mostu, to do ciebie, krytyków wyśmiewasz, po Lubinie i Śląsku piejesz z zachwytu jak pijany...
A teraz co, dajmy czas trenerowi? Aura nie ta?
Ps.

Wykaz się, jeśli nie wiedzą piłkarską to choćby odrobiną samokrytyki....

powiślak - 27.02.2018 23:43:10, *.centertel.pl

Mecz był do wygrania nawet w 10.nie mówiąc już o remisie.ktos kto grał kiedykolwiek w piłkę o tym wie.nie wie Jozak bo nigdy w piłkę nie grał.dziekuje.dobranoc

abakarow - 27.02.2018 23:43:26, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Trenerze! Otwórz oczy proszę . Nie wygrywa się meczy bez napastnika ! Błagam nie zmuszaj mnie do oglądania wyczynów Niezgody . To nie jest piłkarz na miarę mistrza.

kiboL - 27.02.2018 23:48:16, *.s126.sekocin.pl

Powiem tak, byłem widziałem i postawię wszystkie pieniądze że jaga będzie mistrzem. Każdy piłkarz wie co grać, nikt nie wybił piłki na oślep i żaden piłkarz nigdy nie miał problemu do kogo podać. Zawsze miał kilka alternatyw. A Legia, dramat w każdym zagraniu, zero pomysłu, logiki, schematu pomyślunku. Jednym słowem DRAMAT.

T-72 - 27.02.2018 23:48:46, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Mnie pod względem fizycznym i psychicznym wyczerpało patrzenie na to w ten mróz...

x - 27.02.2018 23:50:34, *.90

no to sobie mistrz odjechał w pi...u, w sumie co za róznica, my, Jaga czy Lech, jedno badziewie pójdzie dostać wpieprz od 4 ligi europy i tyle, może i lepiej, że upokarzać będa innych tym razem.

Rychu - 27.02.2018 23:50:50, *.warszawa.vectranet.pl

Bardzo słaby mecz panie trenerze. Proszę wziąć się do roboty! Wszyscy!

BIE(L)ANY - 27.02.2018 23:55:20, *.dynamic.chello.pl

Jeszcze się Probierz naj3bie Mamrotem.

Jozek - 28.02.2018 00:01:24, *.static.ip.netia.com.pl

Jozak WON!!!!
Niezgoda WON!!!! "
Maczynski WON!!!
Antolic WON!!!
Hamalainen WON!!!!
CHOPIN WON!!!!!!

Bandyta - 28.02.2018 00:13:48, *.static.ip.netia.com.pl

Pierwsza podstawowa sprawa fizycznie i kondycyjnie wygladamy tragiczni to pokazaly juz mecze poprzednie ze nie ma Legii w 2 półowie.
Nic łatwe 3 pkt z Lechem i jedziemy dalej. Mamy budzet 280 mln nie wypada nie wygrac ligi. To obowiazek

mgot - 28.02.2018 00:22:31, *.dynamic.chello.pl

Magic wróć. Romeo jest fajny. Nawet fajnie sie lansuje bez czapki przy -13, ale jest cholernie słaby, nieskuteczny.

Gienek - 28.02.2018 00:24:16, *.play-internet.pl

To był wypadek przy pracy, zdarza się. Teraz faje do gory i w niedzielę trzeba rozj.bac łacha.

Kasza - 28.02.2018 00:39:58, *.dynamic.chello.pl

Lubię jak takie wieśniaki jak Wy po 1 meczu uwielbiacie lub nienawidzicie większość składu i sztabu. Pozdro dla prawdziwych kibiców.

artic - 28.02.2018 00:51:32, *.adsl.inetia.pl

POLSKI MAMROT ZA MOCNY NA SLABA GLOWE ROMEAAAAA

Molo#23 - 28.02.2018 01:25:21, *.dynamic.chello.pl

ale Nasi nic dziś nie zagrali..

Zgredziak - 28.02.2018 01:35:10, *.wp.shawcable.net

ZERO walecznosci i tyle... i az tyle. Romeo niech lepiej poszuka Julii. Dobranoc.

Tom - 28.02.2018 02:45:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Żenada! Pokazali grajkom jak sie w piłkę gra! Dramat! Jędrzejczyk cienias obie bramki zawalił! 800 tys. euro!!!moze dać mu podwyżkę?! Buahahaha!

Pio - 28.02.2018 06:10:03, *.dynamic.chello.pl

Magic wróć?? Oby nigdy ten nieudacznik nie wrócił, poszedł teraz swoją nieudacznoscią młodzież z ramienia PZPN zarażać

Hiszpan - 28.02.2018 06:10:16, *.play-internet.pl

Przegiął Pan w tym zatrudnieniu Jugoli i innych obcokrajowców. Za bardzo ta Legia Cudzoziemska. Najemnicy nie mają klubu w sercu przyjda zainkasują i pojdą. Stąd ten faul tego rzeznika z Balkan moze jakaś kara ze 3 msc bez pensji?????

Szymon - 28.02.2018 06:18:47, *.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nadszedł czas pożegnań. Jak to po co niektórym za mało jest Polaków w składzie Legii to Polacy pokazali. Jedzą Jaruś Pazdan i Shilton out. I to natychmiast. A Shiltonowi się już tak w bani zlasowało że kompletnie nie wie co się dzieje w polu karnym

Sasza - 28.02.2018 06:24:41, *.dynamic.chello.pl

Panie Jozak, fam Panu dobrą radę: nie składać pustych deklaracji bo potem jest wstyd i głupie tłumaczenia. Malarz też przed meczem obiecywał pewne 3 punkty i co? I jajco. Mniej gadać a więcej robić i nie zwalać winy na murawę, pogodę, spisek sędziów i VAR.

kurf a ma ć - 28.02.2018 06:28:11, *.dynamic.chello.pl

po co te okresy przygotowawcze w hiszpani i stanach , na syberie ku... na syberie ...

ja - 28.02.2018 06:51:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

jak pokazali na trybunach Mioduskiego w tej czapce i kurtce 16 latka od razu wiedziałem że nieszczęście będzie i się nie pomyliłem

Watacha - 28.02.2018 07:14:13, *.static.ip.netia.com.pl

Jak Górnik dzisiaj potwierdzi dyspozycje z ostatnich meczow i wygra z Pogonia to Jaga i Górnik zagra o Mistrzostwo Polski z calym szacunkiem ale mimo tych dwoch wygranych wygladalismy bardzo zle kondycyjnie i teraz to opadlismy z sił calkowicie Lech tez raczej nie ugra nic bo caly sezon graja bardzo zle. W grze pozostaje faworyt Jaga Gornik i My jak nastapi cud i sie pozbieramy.

Kamil M - 28.02.2018 07:45:55, *.play-internet.pl

Kibice wyszli na trybuny. Piłkarze nie wyszli na mecz. Mecz z Lechem pokaże, w którym jesteśmy miejscu. Chce wierzyć, że mecz z Jagiellonią był jedyna wpadka w drodze po nasze mistrzostwo...

Bubu - 28.02.2018 08:10:51, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

No lipa Paine Jozak. Delikatnie mowiac.

@rek - 28.02.2018 08:21:37, *.dynamic.chello.pl

Zmarzłem na trybunach jak cholera... Wnerwiony wracałem do domu... Jak Probierz - musiałem po powrocie walnąć podwójnego whiskacza... Tę porażkę przełknę, bo jestem z (L)egią na dobre i na złe... Ale już więcej nie chcę oglądać ani Pazdana, ani Jędrzejczyka ani też Mąki... Niech się ta runda już się skończy, a oni niech jak najszybciej idą w pi.du... A Romeo Jozak..? Brachu, masz u mnie ogromnego minusa za wystawienie Vesovica na PO... On na obronie marnuje się, a do tego jest na obronę nazbyt agresywny... Zdecydowanie lepiej wychodzi mu gra jako PP, bo stwarza wiele zagrożenia pod 18-ką rywali... No cóż, osobnym tematem jest nasz Jareczek Niezgoda... Nie chce mi się nawet o nim pisać... Powiem na koniec krótko - my kibice przyszliśmy na stadion, ale wy piłkarzyki w ogóle nie wyszliście z szatni... Szkoda, bo przez waszą ignorancję Jaga nas w tym meczu po prostu rozjechała... Pozdro (L)

D - 28.02.2018 08:21:41, *.centertel.pl

Głowa do góry. Od przyszłego tygodnia ocieplenie!

tomaszc - 28.02.2018 08:31:00, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ależ jazgot psów bez kagańców... zamjast ujadać pomóżcie drużynie w m3czu z Lechem. Bo to może być pierwszy mecz o wszystko

KibicL - 28.02.2018 08:44:18, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Trzeci mecz w sezonie tak ich wyczerpał, że słaniali się na nogach. Rodzi się pytanie, co robili w USA? Może zamiast trenować oddawali się uciechom w Las Vegas albo zażywali słonecznych kąpieli na Florydzie?

Antolić i Vesović - 28.02.2018 09:05:35, *.adsl.inetia.pl

Za to co zrobił Antolić należy mu się dodatkowe zawieszenie na co najmniej cztery spotkania. Kolejny taki faul to ban na 10 spotkań. Mam nadzieję, że komisja go ukaże. Oczywiście przez okres czasu trwania zawieszenia powinien mieć zamrożoną pensję. Bandycki atak na młodzieżowego reprezentanta Polski, nie chcemy tutaj takich kretynów, choćby nie wiem co potrafili zrobić z piłką.

Ten drugi też mi się nie podoba. Wyróżnia się fizycznie, ale do gry podchodzi bez szacunku dla rywali, kolegów, kibiców. Frajerska druga żółta kartka, wejście na złamanie nogi na rywala (przy takiej pogodzie!), dobrze że nic się nie stało. Jeśli chodzi o sam sposób gry to ten człowiek jest jakby obok zespołu. W życiu nie widziałem tak niezaangażowanego w osiągnięcie sukcesu zawodnika. Nie chodzi mi o to, że nie biega, bo biega. Ale o to, że wychodzi na boisko, żeby odbębnić mecz, kolegów ma raczej w dupie i jest kretynem (patrz kartki).

tekken (L) - 28.02.2018 09:08:43, *.92

Piłkarze muszą grać "łagodniej" bo teraz jest var i będziemy dostawali po uszach. Teraz za głupie zagrania dostanie każdy.
Lepiej czasami puścić niż ostro wejść.

Lostinnio - 28.02.2018 09:21:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ludzie co wy ty wypisujecie?
Tak to wszyscy wychwalali jozaka i mioduskiego pod niebiosa,teraz porażka to wszyscy won! !!
Dobrze ze nie jesteście prezesami bo byście byli jak Wojciechowski w Legii trener by się zmienial co każdy przegrany mecz a zawodnicy co mecz zsylani do rezerw...

hrs350 - 28.02.2018 10:11:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

do tomaszc,
A komu tu pomagać? Jaki z Jozaka jest trener, jak przygotował drużynę widać gołym okiem, jeśli choć trochę znasz się na piłce. Jagiellonia dominowała w każdym elemencie gry!!! Szybkość rozegrania akcji, doskonale przygotowani fizycznie , kondycyjnie i taktycznie. Każdy wiedział co ma robić na boisku! Żeby nie Malarz to do przerwy by już 0:3 było! Niezgoda to jest piłkarski umysłowy inwalida. Mając sytuację 1x1 z bramkarzem on sobie puszcza fora 15 metrowego. lepiej było iść na bramkarza może by go Pawełek sfaulował i czerwień proste? Phillips gra jakby miał gówno w majtkach. Grając 10 przeciwko 11 trzeba zaryzykować pojedynek 1x1, oddać strzał , a nie zagrywać do najbliższego na alibi. Antolica za taki bezsensowny faul 50 m od własnej bramki wysłałbym do rezerw do końca sezonu i kara finansowa! Broź wchodzi i w pierwszej akcji Novikovas przerzuca sobie piłkę nad nim jak nad trzepakiem na podwórku. Broź go wali od tyłu. Dobrze ,że Stefański sie zlitował i mu żółtej nie dał. Hama wyglądał ajk pomnik. Zamarzinięty i nikt na niego uwagi nie zwraca. Mączyński jeden doskonały odbiór i od razu sytuacja Niezgody, ale to za mało na tak grającą Jagę. Poza tym zero pomysłu na grę u Mączyńskiego. O Hlousku to się nie wypowiem , bo jeśli gość przyjmuje piłkę na klatkę piersiową i kopie ją w trybuny to o czym tu można mówić? Nie ja odpowiadam za transfery, ale jako kibic L podpowiem jedną rzecz. Jest w Radomiaku gość Leandro on tych Hlousków i Hamalainenów na lewej stronie to by sam zabiegał....to tyle

Darek - 28.02.2018 10:19:21, *.37

Gdzie jest komentarz "KRZESZCZA" ???

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 28.02.2018 11:14:09, *.tvp.pl

Ups, a miało być tak pięknie... Jaga jest w mega gazie, ale żeby na własnym stadionie zagrać taki piach? Już druga porażka 0:2 u siebie w ostatnich kolejkach i 3 (de facto 4) punkty straty do Jagielloni. Zbawcy z Bałkanów razem z Wielkim Akwizytorem coś nie ogarniają. Jak byśmy przegrali z Lechem (tfu tfu) to żeby w prezesie znowu coś nie pękło... Przypomnę tylko że trener Magiera został zwolniony gdy mieliśmy 2 punkty straty do lidera. Ciekawe jakby sobie poradził dostając taki pakiet nowych piłkarzy i możliwości. Chociaż wśród tych nowych to większej jakości niż była wcześnie za bardzo nie widać. A trener Jozak zapowiadał że forma przyjdzie. Ja dziękuję za taką "zwyżkę" formy po 2 pierwszych meczach. Ale jestem wku.....ny!

Myślący inaczej - 28.02.2018 11:18:01, *.centertel.pl

Spokojnie, zawsze lepiej gonić niż być gonionym:-)

Dickson Chotowski - 28.02.2018 11:19:28, *.range86-153.btcentralplus.com

'Jeden dzien mniej....'. Amica dopiero dzisiaj gra czyli przed meczem z nimi mamy jeden dzien WIECEJ wiec........

jasio865 - 28.02.2018 11:21:36, *.static.ip.netia.com.pl

Józiek!!!niestety ,jeszcze tylko blamaż z Lechem,możliwy,i do widzenia!!Prezesie Mioduski!!a może i to sie panu podoba??!!!co,handel jakgdyby powstrzymany? ciekawe kto ogarnie ten zaciąg potem?czyzby znów chciano ich będzie do Bliznego jak Chukwu?coś tu chyba nie tak!! amoże inne mecze widzimy?Bo remis z craksą nie przypadek!!!

lob - 28.02.2018 12:13:05, *.dynamic.chello.pl

egia musi pierwsza strzelić bramkę i to najlepiej w pierwszych piętnastu minutach, wtedy gra na luzie.
Wczoraj oprócz tej czerwonej kartki, duży błąd trenera był w zestawieniu pierwszej jedenastki.
Jagielonia grała szybko skrzydłami, opanowali środek pola, wychodzili na pozycję, ten co posiadał piłkę miał parę wyborów w przeciwieństwie do naszych pomocników.
Byłem na meczu i z trybun wyglądało to o wiele gorzej jak w TV.
Pierwszy błąd trenera to wystawienie Eduardo na skrzydle, w 20 minucie trzymał się już za boki.
Drugi błąd to wystawienie na prawej obronie Vesovica, to nie jest jego nominalna pozycja, a wczoraj był za wolny, żeby nadążać za skrzydłowymi jagieloni.
Nie wiem czy przy innym ustawieniu i przy takiej grze jagi to by coś dało, ale pozbycie się Dąbrowskiego ze składu było dużym błędem.

Ja bym spróbował wczoraj z takim ustawieniem :

Malarz
Jędrzejczyk - Dąbrowski - Pazdan - Hlousek
Vesovic - Remy - Antolić
Szymański - Eduardo - Kucharczyk

Dąbrowski z Pazdanem byli zgrani.
Kucharczyk i Szymański byli by przeciwwagą dla ich skrzydeł bo są szybcy.
Z Eduardo by był większy pożytek na środku ataku jak z Niezgody, który wczoraj był bezużyteczny w ataku jak i w obronie.
Pfilips wolniutki, Mączyński niedokładny i wczoraj słaby piłkarsko.
Może w takim składzie chociaż był by remis ?
Gorzej chyba by nie było.
Przeciwnicy widać, że są zgrani, dobrze dobrany skład, grają szybko, mają szybkich skrzydłowych, dobrych technicznie jak na polską ligę.
My wczoraj chcieliśmy, ale nie za wiele mogliśmy zrobić grając w 10 - u.
Teraz na amikę trzeba się sprężyć i pokazać że Legia walczy o MP.
Tylko LEGIA !!!!!!!!

Mariol - 28.02.2018 12:15:18, *.w90-90.abo.wanadoo.fr

Ludzie wyluzujcie trochę.Jest paru nowych w składzie,dla nich gra w takich warunkach tez jest szokiem.Bedzie jeszcze dobrze.Jaga zaczńie tracić punkty,a ja wierze,ze my zaczniemy grać coraz lepiej.

Brytol - 28.02.2018 12:41:05, *.130

Jeden mecz przegrany i to grając w 10 przez większość meczu, a już kibice sukcesu krzyczą, że to koniec. Czepiają się trenera, mówią o stracie mistrzostwa. Ja wam powiem cytatem z Piłkarskiego pokera: "Zmieńcie sobie dyscyplinę, dziewczynki, nie nadajecie się do sportu, zbyt nerwowi jesteście". Jeden z drugim zadowolony tylko po wysokiej wygranej i to w każdym meczu. Na prawdę o piłce wiecie niewiele, a każdy tu lepszy trener od Jozaka, tylko w życiu wszystko co robią to fifa przed kompem albo liga szóstek bez sukcesów. Kibicujcie Legii, bo klub potrzebuje również takie płaczki, takie panienki, które płaczą przy najmniejszym niepowodzeniu. Na końcu tylko przypomnę panienkom "Czy wygrywasz, czy nie ja i tak kocham Cię, w moim sercu Legia i na dobre i na złe".

Nightmare on the Bathroom street - 28.02.2018 13:57:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sędzia kalosz !!! Kartki dla Wesowicza być nie powinno . A Jaga jest cienka i skończy na wiecznie drugim miejscu . To my byliśmy jak przejarani . Jak by śniadania nie jedli , ku.ka .

tomekc - 28.02.2018 14:14:19, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do hrs350
Ja wcale tego nie neguje wrecz przeciwnie. Po czerwonej kartce miałem wrażenie że oglądam Legia - Dortmund. Ale co nam i piłkarzom da biadolenie zwieramy poślady kibicujac a piłkarze to samo robią na boisku i zapir... i trener i zawodnicy muszą wyciągnąć wnioski z tej lekcji

eduard - 28.02.2018 15:56:07, *.euro-net.pl

byliście jak przebity kondom

mirek wilanow - 28.02.2018 20:34:50, *.dynamic.chello.pl

jeden mecz w plecy i niejestescie kibicami legji ja chodze na lazienkowska 50 lat i tez zemszcze ale legia jest w sercu

Michal - 28.02.2018 22:07:57, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Ten cały zaciag przypomina mi czas Macieja Skorzy
O bym się mylil ale wtedy był Antolovic a teraz Antolic

do eduard - 01.03.2018 12:23:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

My nie używamy kondomów , my popieramy 500 plus - chłopcze . A Jaga już ze Skisłą będzie się męczyła , a potem dostanie trójkę w dziób od Pyr , które my (L) pukniemy lada chwila . Bo Jaga już rozegrała najważniejszy mecz i za chwilę wrócą do swojego przeciętniactwa . Mam nadzieję . Będzie dobrze , Legia mistrz !