fot. Mishka / Legionisci.com

Legia Warszawa 0-2 Jagiellonia Białystok

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Jagiellonia zdominowała Legię w hitowym spotkaniu 25. kolejki i pokonała ją bez większego wysiłku 2-0. Gracze Romeo Jozaka byli gorsi od swoich rywali w każdym elemencie gry. Goście zaprezentowali się bardzo dobrze jako drużyna i wygrywając rozsiedli się na fotelu lidera tabeli. Gole dla "Jagi" zdobyli Anvydas Novikovas oraz Karol Świderski. O tym wieczorze trzeba szybko zapomnieć...

Pierwsza akcja Legii mogło już jej przynieść prowadzenie. Z prawej strony mocno piłkę w pole karne wstrzelił Marko Vesović, ale żaden z jego kolegów z drużyny nie zdołał zamknąć jego dogrania. Za moment Eduardo dograł do Domagoja Antolicia. Ten będąc przed bramką Mariusza Pawełka posłał futbolówkę wysoko ponad poprzeczką. W 10. minucie bardzo nieodpowiedzialnie zachował się Vesović ostro faulując na skrzydle jednego z rywali. Za chwilę po centrze z rzutu wolnego o krok od strzelenia gola był Roman Bezjak, lecz jego próbę z najbliższej odległości odbił Malarz.

Kwadrans po rozpoczęciu spotkania czerwoną kartką został ukarany Domagoj Antolić. Chorwacki pomocnik bardzo ostro zaatakował Przemysława Frankowskiego i wyrzucenie go z boiska nie mogło dziwić. Za moment gości znów sprawili Legii wiele problemów. Runje dostał podanie i mając przed sobą tylko bramkarza z Warszawy trafił wprost w niego. Trzy minuty potem Jagiellonia wyszła na prowadzenie. Przemysław Frankowski dostał podanie ze środka pola i zdobył bramkę. Wkrótce sędzia zweryfikował jednak wszystko dzięki systemowi VAR i... gola anulował!

Jagiellonia przejęła pełną dominację. Gracze Ireneusza Mamrota zdominowali legionistów, którzy nie potrafili nawet wyjść z własnej połowy. Dwukrotnie Malarz ratował swój klub - najpierw po strzale Guilherme, a potem po uderzeniu Anvydasa Novikovasa. No cóż... o grze Legii nie można było powiedzieć kompletnie nic dobrego. Mogło wydawać się, że piłkarzy "Jagi" było na placu gry przynajmniej o kilku więcej. Tuż przed przerwą Malarz sfaulował pędzącego Romana Bezjaka i Daniel Stefański podyktował rzut karny. "Jedenastkę" na gola zamienił Novikovas i wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. W pełni zasłużenie.

Pierwsza połowa zakończyła się najniższym wymiarem karem. Brak celnych strzałów po stronie "Wojskowych" było bardzo wymowne i w pełni oddawało przebieg wtorkowego spotkania.

Na drugą połowę obydwie drużyny wyszły bez zmian w składzie. Obraz gry nie uległ żadnej poprawie na korzyść Legii, która nadal niemal nie istniała na boisku. Wkrótce białostoczanie mogli ponownie pokonać Malarza. Bezjak mocno uderzył z ostrego kąta, jednak bramkarz z Warszawy zachował się bezbłędnie.

Po godzinie gry znakomita kontra gości. Prostopadłe podanie do Novikovasa, ten podcina piłkę obok interweniującego Malarza i trafia zaledwie w słupek. Potem było źle, ale... W 70. minucie przebudziła się Legia! Oddając pierwszy celny strzał na bramkę Pawełka! Co prawda nie stanowiło ono żadnego zagrożenia, no ale na pewno warto to odnotować. Dwie minuty przed końcem regulaminowego czasu wynik ustalił Karol Świderski. Napastnik wykorzystał podanie ze skrzydła i głową zaskoczył golkipera Legii.

Legia Warszawa 0-2 (0-1) Jagiellonia Białystok
0-1 44' Novikovas (k)
0-2 88' Świderski

Legia: 1. Arkadiusz Malarz - 20. Marko Vešović, 44. William Rémy, 2. Michał Pazdan, 55. Artur Jędrzejczyk - 31. Krzysztof Mączyński, 6. Chris Philipps, 7. Domagoj Antolić - 9. Eduardo (37, 28. Łukasz Broź; 66, 14. Adam Hloušek), 11. Jarosław Niezgoda, 22. Kasper Hämäläinen (83, 18. Michał Kucharczyk).

Jagiellonia: 81. Mariusz Pawełek - 8. Łukasz Burliga, 17. Ivan Runje, 5. Nemanja Mitrović, 12. Guilherme - 21. Przemysław Frankowski, 23. Piotr Wlazło, 6. Taras Romanczuk, 26. Martin Pospíšil (90, 22. Rafał Grzyb), 9. Arvydas Novikovas (79, 18. Cillian Sheridan) - 11. Roman Bezjak (83, 28. Karol Świderski).

żółte kartki: Vešović.

czerwone kartki: Domagoj Antolić (15. minuta, Legia, za faul), Marko Vešović (90. minuta, Legia, za drugą żółtą).

sędziował: Daniel Stefański (Bydgoszcz).

widzów: 12 939.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (159)

Ziooom - 27.02.2018 22:29:52, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ta Niezgoda to niesamowite drewno.

L - 27.02.2018 22:30:34, *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Artur Jedrzejczyk i jego 800 tysiecy euro. Tak na szybko nie mam nic wiecej do dodania.

Ziooom - 27.02.2018 22:31:33, *.dynamic.gprs.plus.pl

Niezgoda krowy paść.

Hector - 27.02.2018 22:31:40, *.play-internet.pl

Do bani z takim mistrzem... Który na własnym podwórku z pola karnego wyjść nie może...

Kemot99 - 27.02.2018 22:32:29, *.56.ipv4.supernova.orange.pl

Dno dna zostało osiągnięte brawo tego Gówna nie da się oglądać, jaki mistrz po prostu dramat

Szpilordzik - 27.02.2018 22:33:22, *.wapgw.era.pl

Hehe strzaly: 6 do 20; strzaly celne : 1 do 12; interwencja bramkarza: 10 do 1; strzaly niecelne : 5 do 8... I wszystko w temacie... Sami pomocnicy nie beda strzelac ale trudno... Pozdrowienia dla braci i siostr z Brzegu Opo(L)skiego

Wawa - 27.02.2018 22:33:31, *.244

Remy
Malarz
Okkkkkkkk
Reszta
Dnooooooooo
Jędrzejczyk
Masakra zero szybkości a przy drugim golu ograny jak junior

WKURZONY - 27.02.2018 22:33:36, *.internetia.net.pl

WYGRAMY 20 ZERO BO MAMY NAPASTNIKA WARETGO 20 BANIEK MASAKRA - CHOLERA NAPASTNIKA NA DOBRYM POZIOMIE NAM POTRZEBA JAK NA LEKARSTWO I KOGOŚ KREATYWNEGO DO ŚRODA POMOCY

syjon85 - 27.02.2018 22:34:09, *.opera-mini.net

bez zbędnego płaczu i wypluwania jadu ... Jagiellonia lepsza i zasłużenie wygrywa ... na plis Remy o Malarz ... punktów należy szukać w kolejnych kolejkach ....
dla wszystkich płaczków ... przestańcie się mazać, zacznijcie kibicować (L)
trzymajcie się wszyscy i głowa sp góry ...

Ewelina - 27.02.2018 22:35:02, *.play-internet.pl

Nie spodziewałam się, że możemy zagrać aż taką żenadę. Antolić okazał się kretynem który na początku meczu bezmyślnie osłabił zespół. Dobrze, żeby sobie odpoczął na dłużej. Z taką grą nie mamy szans na mistrzostwo. Żal było patrzeć.

Arc - 27.02.2018 22:35:05, *.siedlce.vectranet.pl

Jaki trenerski warsztat, takie wykonanie, zęby bolą... Gra w 10 nie tłumaczy takiej nieporadności. Dobranoc

Trebor - 27.02.2018 22:35:22, *.petrus.pl

Dramat dramatyczny.Z trudem wytrwalem przed telewizorem ogladajac naszą"gre" .Szacun dla ludzi na trubunach co wytrzymali do konca meczu.Dawno nie ogladalem tak slabego meczu Legii.

ticket - 27.02.2018 22:35:22, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

bilety na mecz z lechem sa w sprzedaży na stronie- po co wprowadzać w błąd, że dopiero od jutra?????

Kieł - 27.02.2018 22:35:28, *.86.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

No i wszystko wróciło do "normy". Szybko.

m - 27.02.2018 22:35:40, *.dynamic.dsl.as9105.com

co to sie porobilo

Kdmot99 - 27.02.2018 22:35:43, *.56.ipv4.supernova.orange.pl

Mam nadzieję że romeo już nie pracuje

Kim zong - 27.02.2018 22:35:46, *.175.ipv4.supernova.orange.pl

Nic sie nie stało ;)))

Kdk - 27.02.2018 22:35:49, *.customer.tom-net.pl

Czerczesow wróć!!!!!!!!!!!!!!!!!

Andora to mało - 27.02.2018 22:35:52, *.jmdi.pl

Legia chce sprowadzić zawodnika Lazio ale gość zagrał 4 min i nie został zgłoszony do rozgrywek brawo zarząd da Silva też mocny

Woj Ciech - 27.02.2018 22:36:09, *.dynamic.chello.pl

Bęcki w pełni zasłużone. Niestety.
Jakoś mam wrażenie że naszym piłkarzą coś mało zależało.

Jacek - 27.02.2018 22:36:21, *.dynamic.chello.pl

Gdzie jest ta Legia? Nakupili szrotu i znowu jesteśmy w dupie. Przecież oni nic nie grają, a to co gra Pazdan to kryminał. Szklany Silva, dupowaty Antolic, ch.. Vesolic. Gdzie jest napastnik? Drużyna nie przygotowana. Jozak jest beznadziejnym trenerkiem. Szrot z BAŁKANÓW won z Legii!!!!!

Paczek - 27.02.2018 22:36:22, *.dynamic.mm.pl

Nie chce Legii zbytnio bronić ale chyba ktoś źle korki im dobrał do warunków pogodowych. W 1 połowie ślizgali się aż milo. W drugiej już tak nie ale już po jabłkach było. Czy może jednak tacy słabi są?

Po(L)ubiony - 27.02.2018 22:36:38, *.dynamic.chello.pl

Pazdan, Jędrzejczyk, Hamalainen - won! Jozak połknięty i popity mamrotem. Największy koszmar od meczu z Borussią.

pawel - 27.02.2018 22:37:06, *.dynamic.mm.pl

Tak słabego meczu Legii nie widziałem nigdy. Ani za albanca ani za Magiery. Nigdy!
To nie porażka. Upokorzyli nas na boisku. Przegrywalismy wszystkie pojedynki.....fizycznie wygląda to dramatycznie. Jak ten Philips cały gonił jednego gościa z jagi to był skandal...odjechał mu na 10 m......mozna przegrac bo grali jednego mniej....ale nie było walki ambicji zaangazowania. Jakbysmy dostali 8 to też by nie było krzywdy... Je...ne gwiazdeczki....banda pozorantów..

Bloom - 27.02.2018 22:37:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Żenujące widowisko jak można tak faulować bezmyślnie na początku meczu, a i tak w 11 byśmy to przegrali, jaga nas zmiotła, 0 celnych strzałów, napastnika dalej nam nie potrzeba za to jeszcze ze 4 środkowych.

Ochota - 27.02.2018 22:37:23, *.play-internet.pl

Dno

Dramat - 27.02.2018 22:37:34, *.dynamic.gprs.plus.pl

Najgorszy mecz po pamietnym 3:0 w Poznaniu!

Matt - 27.02.2018 22:37:41, *.162.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W tym meczu istniała tylko Jaga i po takim meczu widać bez napinki ze to oni zasługują bardziej na mistrza. Tworzą zwyczajnie kolektyw, a nie zlepek indywidualności. Pozdrawiam

miron - 27.02.2018 22:37:46, *.play-internet.pl

KATASTROFA

imchotep - 27.02.2018 22:38:05, *.dynamic.mm.pl

Jeśli to ma być drużyna na mistrzostwo Polski, jak twierdzi prezes Mioduski, to ja dziękuję za taką zbieraninę kopaczy. Bezmózgowiec Antolić fauluje w 15 minucie na środku boiska przy stanie 0-0...wiedząc że jest VAR, czego oczekiwał..... Kolejny "talent" z bałkanów Vesović którego Novikovas objeżdżał jak chciał i robił z niego wiatrak. Jedyny plus to Remy który wie jak się ustawić i parokrotnie ratował sytuację. Gdyby nie Malarz to byłaby kompromitacja albo i coś więcej a tak jest tylko(??) wstyd. Ciekawe co znów na konferencji powie Romeo. Na kogo zwali tym razem, na murawę, sędziego, pogodę czy może na.....no właśnie na co? Jeśli Magiera był wuefistą to kim jest Romeo?? Ma swoją autorską drużynę, która to została zagłaskana po wygranej ze Śląskiem. Żal było na to patrzeć. Nasprowadzajcie jeszcze więcej zagranicznych kopaczy którzy Legię mają w dupie. Gdzie są młodzi? Gdzie Polacy? Co ten patafian Mioduski wyczynia z Legią? Całe szczęście że jest jeszcze sporo kolejek do końca i te 3 punkty można odrobić.

Kuba - 27.02.2018 22:38:09, *.dynamic.chello.pl




Macie szczęście,że nie jestem waszym trenerom banda panienek.

Czerczesow by wam pokazał jak sie biega na małym mrozie.

Sawo - 27.02.2018 22:38:27, *.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

A nie mowilem...?

Kuba1979 - 27.02.2018 22:38:34, *.v19.interkam.pl

Powiedzmy , że wina mrozu :(

hawryl74 - 27.02.2018 22:38:39, *.19-1.cable.virginm.net

Nasza ekipa zagrała piaaaaach wymieszany z mułem. Miało być widowisko wyszło pośmiewisko.
ps. Komentarzy za to tu będzie rekordowo dużo, bo przecie przegraliśmy.

5-0 - 27.02.2018 22:38:49, *.153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Uciekamy, q...wa tylko gdzie?

Do tego co wiem - 27.02.2018 22:38:51, *.play-internet.pl

Zdecydowanie brak umiejętności, brak zaangażowania, brak pomysłu...
Czyli C.D. katastrofy po awansie do ligi mistrzów. Z sezonu na sezon coraz gorszej...

misiek75 - 27.02.2018 22:38:54, *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Panie Jozak i co z tymi wzmocnieniami,narazie kiepsko to wygląda.Znowu kryzys od meczu z krakusami to już tylko gorzej tak!!!Gratulacje nie ma co ,wiesniaki z podlasia z nami jadą.Powodzenia oby tak dalej a napewno stworzycie z Mioduskim druzyne europejskiego formatu!!!Moze warto byłoby tsk ostrzej do tych grajkow pseudo zresztą.

L L L - 27.02.2018 22:39:10, *.centertel.pl

balonik pękł z wielkim hukiem.
1 jaga -mistrz
2 gornik
3 amika
???

gela - 27.02.2018 22:40:03, *.21.ipv4.supernova.orange.pl

w pewnym momencie młyn zachęcił chłopaków, żeby zagrali jak Radomiak no i zagrali, chociaż ostatnio Radomiak trochę lepiej klepie, a mniej gra na aferę,
to jakiś antyfutbol i brak zespołu, środek nie istnieje,
mnie brakowało Pasquato lub Rado

Ryniek - 27.02.2018 22:40:04, *.play-internet.pl

Czy oni mieli dzisiaj strajk? Może mają za zimno w pracy? Oni zlekcewazyli kilkanaście tysięcy ludzi, którzy przyszli marznac i musieli oglądać tą żenadę. Jak można przegrać mecz po 15-stu minutach? Im potrzebny jest psycholog, bo nie radzą sobie ze stresem. Grając w dziesiątkę odpuszczają mecz.

przega - 27.02.2018 22:40:19, *.dynamic.mm.pl

To bardzo smutne, ale wygrał dziś zespół wyraźnie lepszy :(

spider - 27.02.2018 22:42:00, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szok. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem..

Mok - 27.02.2018 22:42:00, *.dynamic.chello.pl

Żesz koorwa jak mi źle!

Martinez - 27.02.2018 22:42:04, *.93

Nie.
Zwyczajnie nie.
Co nasza drużyna pokazała? Głupie i brutalne faule, brak pomysłu na grę i generalnie cokolwiek zagrali Phillips i Mączyński. Reszta to jakaś parodia kpiny z domieszką fikcji... Ja rozumiem -12 stopni, ale Jaga miała te same warunki. Wstyd.

roman - 27.02.2018 22:42:23, *.play-internet.pl

Słabizna! Jak można dać tak swobodnie rozgrywać przeciwnikowi?! I to u siebie..

Ehmehme - 27.02.2018 22:42:27, *.233

A może by tak kupić w ostatnim dniu okienka całą Baba Jahę razem z Mamrotem, a Jozaka razem ze swoimi patałachami spuścić do rezerw?

Wojtas - 27.02.2018 22:42:29, *.dynamic.chello.pl

mi jest wstyd, zostaliśmy zgwalceni....

Saska Kępa (L) - 27.02.2018 22:42:32, *.206.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Powiedzenie, że pycha zawsze kroczy przed upadkiem potwierdza się w przypadku tych kibiców naszej Legii, którzy w internecie napinali się przed tym meczem: a to nabijali się z facjaty trenera tych z Białegostoku, to kpili że Jaga to drużyna z Białorusi itd. Tymczasem ten wykpiwany przez nich trener Jagi ośmieszył taktycznie cały nasz sztab szkoleniowy z Romeo i Vuko na czele. A ci rzekomi kopacze z Białorusi dużymi fragmentami meczu, niczym profesorowie piłkarscy, grali sobie w najlepsze w dziadka z naszymi i to na naszym stadionie. Dlatego odrobinka sportowej pokory i szacunku dla rywala przydałaby się niektórym, bo później boisko boleśnie dla nas weryfikuje te internetowe, przedmeczowe napinki. Nic na lepsze się nie zmieniło pod względem sportowym u nas, bo ja rozumiem, iż większość meczu graliśmy jednego zawodnika mniej, ale żeby nie skonstruować ani jednej sensownej kontry? Żeby nie stworzyć praktycznie żadnego zagrożenia ze stałych fragmentów gry? To z czym do Europy? Cieszmy się, że skończyło się na 0-2, bo to najmniejszy wymiar kary. Gdyby ci z Białegostoku mieli poważnych graczy w ataku, to dzisiaj mogłoby się skończyć i 0-5. Nie istnieliśmy na boisku zarówno, gdy graliśmy pełnym składem, jak i jednego mniej. Jesteśmy jedną z wielu drużyn w naszej dramatycznie słabej Ekstraklasie. Takie są fakty.

Wolfik - 27.02.2018 22:42:43, *.dynamic.mm.pl

Trzeba przyznać, że trener Mamrot znakomicie przygotował swój zespół do tego meczu. Nasi mentalnie zostali w szatni w dodatku za głupi, brutalny faul Antolicia przyszło grać praktycznie cały mecz w 10-tkę. Taki doświadczony zawodnik i robi taką głupotę.....Mieliśmy szczęście, że do przerwy było tylko 0:1.

Jak widać ilość nie znaczy jakość. Na tą chwilę Jaga zasłużenie przewodzi stawce. A takie zwycięstwo jeszcze ją wzmocni. Gratulacje.

Kiedyś Kolega Arek napisał: "zjedli nas i wysrali". Pasuje to jak nic do tego meczu. A zaraz Lech i jak się nie otrząśniemy, może być smutno. Słowem lipa Panowie i Panie....

siepacz - 27.02.2018 22:43:00, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Nie jestem w stanie wystawić dziś ocen indywidualnych, bo bo pierwszej bramce przestałem oglądać, żeby nie tracić nerwów. Zupełnie nieważne, że ta bramka została potem anulowana. Za to wiem, że w skali brakuje ocen, bo za dzisiejszy mecz jedynka to dla Antolicia za wysoka nota.

tomiacab do Pazdan - 27.02.2018 22:43:11, *.know.cable.virginm.net

Na jesieni sié pogubilem, ale wiosná bédé ci liczyl kadzdá. Masz juz trzy na plecach.

aaa - 27.02.2018 22:45:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

ja chcialem pochwalic sedziego i brak jakielkolwiek kartki dla wiesniakow haha
ciekawe ile kartofli za to dostal

r - 27.02.2018 22:45:41, *.net-bis.eu

kur.... jeden strzał na bramkę ... niezgoda ma być wart kilka mln ? dobry zart

Ziooom - 27.02.2018 22:45:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

Może ktoś powinien wytłumaczyć Niezgodzie, że piłkę musi przyjmować a nie uciekać od niej?

lol - 27.02.2018 22:46:06, *.cust.tele2.se

jaki był szał transferowy a okazało się ze nakupili miernot

Anziolek - 27.02.2018 22:46:31, *.static.ip.netia.com.pl

To nie była dominacja. To było znęcanie się bysiora z liceum nad przedszkolakiem z zespołem Downa. Ja rozumiem grę w 10 przez większość meczu ale to nie jest wytłumaczenie. Nie było nawet przez moment zrywu, który mógłby dać nadzieję na cokolwiek. Przypominam choćby "wyjazdowe" derby na Łazienkowskiej z bodaj 2003. Gramy od 36 w 10, bronimy karnego i strzelamy koło 70 min zwycięską bramkę. Da się ?

Kaktus - 27.02.2018 22:46:35, *.dynamic-ww-09.vectranet.pl

Niestety, Jagiellonia nas totalnie zdominowała. Ta czerwona kartka na początku zupełnie niepotrzebna, a przez nią posypała się cała formacja gry. Dobrze ze przegraliśmy tylko 0:2 i to dzięki Malarzowi i Remy. Nie zmienia to faktu ze Stefanski nigdy nie gwizdał fauli na Legii, odniosłem wrażenie ze od samego początku sędziował pod Jagielonię..

majki - 27.02.2018 22:48:22, *.14

Z przyjemnością oglądało się dziś grę Jagi to co dziś robiła ona z Legią to zwyczajnie gra w dziadka!!!!! WSTYD żeby zagrać taką padakę ile wy qrwy macie ambicji ??? przyjechały chłopoki i pokazały wam co to znaczy zwyczajnie jeśli się tylko chce chcieć !!!! podejście naszych pizdeczek do tego meczu nadaje się tylko do wizyty u Mioduskiego .Zero celnych strzałów zero !!!!!!!! ŻENADA

Wąski - 27.02.2018 22:48:29, *.play-internet.pl

0:2 to najmniejszy dzisiaj wymiar kary. Oby pozbierali się do niedzieli, bo będzie po mistrzostwie.

Mundial w Rosji - 27.02.2018 22:48:33, *.58.ipv4.supernova.orange.pl

Ojoj. Oby w niedzielę było lepiej. Dobrze ze chociaż Malarz zagrał na swoim poziomie. Moje oceny za mecz. Malarz 3 bo karnego zrobił a reszta 1. Mam nadzieję że Antoliciowi dodala karę za ten faul.

Marek - 27.02.2018 22:49:17, *.elblag.vectranet.pl

Brawo brawo brawo. Mam nadzieję, że entuzjazm z pana @rek dalej nie schodzi i dalej będzie mówił jak to cudownie dzieje się teraz w Legii. Ja narazie wstrzymam się a ocenami ale od meczu z Cracovia i dzisiejszego nowi piłkarze nie robią żadnej różnicy w naszej lidze. W dzisiejszym meczu oddaliśmy zero celnych strzałów (nie liczę tego uderzenia Hamy). Naprawdę świetnie to dzisiaj wyglądało, jak nasze nowe gwiazdy były objeżdzane prze piłkarzy Jagiellonii. Naszym nawet nie chciało się biegać. Jeżeli tak ma wyglądać Legia (jak to pisze kolega @rek) DM,RJ i całej reszty to gratuluję poczucia humoru. Ale z ostateczna ocena poczekam do końca sezonu. Na dzień dzisiejszy jesteśmy w du... i to głębokiej. Zdobycie mistrza jest ich obowiązkiem i wtedy ich ocenie.

(L)odz - 27.02.2018 22:49:22, *.toya.net.pl

Ostatnimi czasy Jagiellonia i Legia traciły kluczowych graczy,Vasiljev,Góralski,Tomasik,Cernych-Gulhierme,Moulin,czy wczesniej Odida Ofoe czy Prijovic..jaki mamy efekt nowych nabytków w obu klubach,pokazał dzisiejszy mecz..dziękuje ..za uwagę,komus sie marzy potega na odpadkach z zagranicy,a ktos ma mniejszy budżet i mysl,jak tworzyć zespół,to co pokazał zaciąg obcokrajowców w Legii ,plus trio reprezentantów naszego kraju mówi- wynik,styl gry,jej jakość,a raczej jej brak...nie ma niczego jak mawiał jeden pan z Białegostoku..w poczekalni nowy zbawca Legii -Cafu ,powodzenia....

Nienawidzę pudli - 27.02.2018 22:49:23, *.static.ip.netia.com.pl

Panie Mioduski
To z kim gramy o LM?! ;)

krys008 - 27.02.2018 22:49:58, *.serv-net.pl

To się porobiło.
Jaga odskoczy nam na kilka punktów, teraz mecz z Lechem, może być różnie. Nie ma co dramatyzować, dziś Legia w pierwszej połowie zdominowana i bezradna, ale będzie dobrze.
Szkoda tych dwóch meczów i straty punktów, zwłaszcza kosztem Jagi.
Fala hejtu, która się za chwilę przeleje jest nieuzasadniona. Nie róbmy w gacie po jednej porażce.
Czekam na mecz Lechem, robi się ciekawie.

VAR - 27.02.2018 22:49:59, *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

42 min. akcja z karnym. Frankowski był na spalonym !!!!!!! Gdzie był VAR? Akcja cały czas trwała do faulu Malarza i sędzia powinien cofnąć akcję i odgwizdać spalonego.
Ps. Redakcja niech przekaże Romeo.

hg - 27.02.2018 22:50:21, *.dynamic.chello.pl

lipa

Mŕŕrrrrrr - 27.02.2018 22:50:36, *.dynamic.gprs.plus.pl

Żenada i nic więcej

eLka - 27.02.2018 22:50:37, *.centertel.pl

Katering leżał po całośći panie Mioduski. Jędza wypad ze skadu panie Jozak. Dno i wodorosty!

i tyle - 27.02.2018 22:50:54, *.dynamic.chello.pl



I teraz siedza w szatni i smieją się.

Pewex - 27.02.2018 22:51:19, *.117

Mi ten mecz tez sie nie podobal, a bedac doslownym, wku....il !!!
Ale po spotkaniu spojrzalem w tabele, spojrzalem w najblizsze pary i moze Jozak nie zakladal takiego scenariusza (0:2, 2 czerwa i karny) ale chyba nie chcial przed kolejnymi meczami pograzyc druzyny. 1. gramy z Lechem, 2 Jedza zagrozony 3 temperatura i murawa taka ze nie trudno o kontuzje. Zobaczymy ile z dzisiejszej jagiwyjdzie na kolejny mecz i jak poradza sobie z wislakami, ja obstawiam becki. Dalej mecz z lechem i wroze kolejne becki. Bylo fatalnie ale nie zawsze jest wielkanoc i moze tak musialo byc. (L)

yyy - 27.02.2018 22:51:25, *.dynamic.chello.pl

Szkoda gadać... Nawet jak jakimś je*anym cudem zostaną mistrzem, to znowu ich wyeliminuje jakiś Sheriff Tiraspol. Jeszcze najgorsze, jest to że przegraliśmy z tymi wieśniakami z białorustoku. A no i wisienka na torcie - kolejna miernota bramkarska po Kiełpinie (Pawełek) zachowuje czyste konto na Ł3... Takiego mistrza to ja p.......

Se.Ba.M - 27.02.2018 22:52:02, *.play-internet.pl

No i się zesrało... Ja pie*dole!!! Panowie co to było!!!

(L)egijne Mysiadło - 27.02.2018 22:52:04, *.dynamic.chello.pl

Tragedia, rzekomo taki zajebisty skład, tyle hajsu poszło na transfery, na dodatek mamy budżet nieporównywalnie większy niż reszta klubów w eklapie... Tego się poprostu oglądać nie dało.. Z taką grą to baba jaga prędzej mistrzem zostanie. No cóż , trzeba zapomnieć i liczyć na to że to była tylko wpadka. Na szczęście reszta drużyn też ogólnie gra padakę więc wszystko przed nami w tej beznadziejnie słabej lidze. Pozdro

dex - 27.02.2018 22:52:18, *.play-internet.pl

Granda i tyle!!!

SimonSimonovic - 27.02.2018 22:52:22, *.centertel.pl

przyjechali, sparing sobie popykali i pojada - nie zrozumiale dla normalnego konsumenta piwnego jest to co wlasnie widzielismy

Trch - 27.02.2018 22:52:31, *.centertel.pl

Fart w Lubinie, szczescie w Krakowie po beznadziejnej grze i lekcja od Jagi. Oto Legia Jozaka. Tu nawet nie ma pomyslu na gre, nawet Slask sie poznal na dziecinnej taktyce i w 2 polowie nie dal nam pograc. Te 2 mecze to kompromitacja Jozaka, Miodka i transferow bo oprocz Remiego to sami przecietniacy.
Obrona tragiczna - Jedza i Pazdan juz dawno powinni grac w rezerwach. Atak nie istnieje. Eduardo to porazka a na temat gry Niezgody to nawet slow jest brak, to totalny nieudacznik jak i Kuchy ktorzy strzela cos z przypadku. Zero sily techniki szybkosci. Dno!
Brak zwyciestwa z Lechem to powinien byc koniec Miodka, Jozaka i kilku pilkarzy, bo to co wyrabiaja w tej rundzie to jakie zarty.
Legia Magiery byla na jesien slaba ale Legia Jozaka to zenujacy kabaret!

do polubiony - 27.02.2018 22:54:28, *.net-bis.eu

nie dawno hame po dupie calowales

Adam - 27.02.2018 22:55:04, *.centertel.pl

Młodość kontra starość! Wygrała młodość pilot i walka i determinacją w dążeniu do celu! Naszym pewnie znowu coś przeszkadzalo pewnie boisko i temperatura!!! Co wy chcecie od Niezgody ? Zobaczcie na zawodników którzy mają decydować o sile naszego zespołu! Malarz przy karnym jak debil nikogo w polu karnym A on chłopa wycina! Pazdan dramat Jędrzejczyk kompletne dno! Antolic i Vesovic to chyba taniec z gwiazdami uprawiają w TVN ! Maczynski dużo strat A Hamalajnen za wolny dla zawodników Jagi! No i nasz 6 Philips on gra na jalowym biegu ! A ponoć na treningu grają na dwa kontakty! Ha ha ha ha ha

Pit - 27.02.2018 22:55:16, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda czasu i zdrowia......warto jedno zapamiętać ' kiedy prawnicy biorą się za sport .... To nic z tego nie będzie"!!!!! Pogoda do bani,gra Legii dramat tylko kibiców żal ......... Zapomnieli kupić tylko napastników.......dalej komedianci liczą na Kucharczyka...... Śmiać się czy płakać????

... - 27.02.2018 22:55:18, *.47.ipv4.supernova.orange.pl

..wujowa gra, ALE L i tak by raczej przegrala po tej czerwonej kartce... Teraz Lech i czas na rehabilitacje.

... - 27.02.2018 22:55:48, *.47.ipv4.supernova.orange.pl

za duzo napinki przed tym meczem bylo.

yyy - 27.02.2018 22:56:13, *.dynamic.chello.pl

@Dramat nawet dość podobne te mecze, tyle że w Poznaniu Legia grała w 11, z resztą mniejsza z tym. Zero wyciągniętych wniosków, zawodowi piłkarze jego mać!!!!!

Gimbi - 27.02.2018 22:56:14, *.play-internet.pl

Legia była gorsza w każdym aspekcie. Zawodnicy zagrali słabo, a nawet bardzo słabo. Zasłużona wygrana Baby Jagi :-/ To tyle.

kowaL - 27.02.2018 22:56:30, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

wietrzenie szatni i co? i jajco! to samo!

will - 27.02.2018 22:58:20, *.atnet.vx.pl

coście tak cicho, hej k...y, coście tak cicho...

andrzej - 27.02.2018 22:58:44, *.nycmny.fios.verizon.net

Kupujcie wiecej drewniakow a na wschodzie za polowe mozna kupic biegajacych pilkarzy

Juri - 27.02.2018 22:59:14, *.centertel.pl

Na koniec sezonu zobaczymy czy wymieniliśmy piłkarzy na lepszych.
Ostatnio 3 mistrzostwa Polski były zdobyte.

voley - 27.02.2018 22:59:52, *.dynamic.chello.pl

Tak to się kończy jak się nie wystawia Kopczyńskiego !!!

mcartist - 27.02.2018 23:00:53, *.dynamic.chello.pl

Oni zagrali po prostu bez ambicji...

1971 - 27.02.2018 23:01:29, *.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

TYPOWA WALKA O WPLYWY W DRUZYNIE KOSZTEM WYNIKU. BUNT STARYCH ZAWODNIKOW.

Stary_Człowiek - 27.02.2018 23:01:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam przyjemność kibicować Legii już parędziesiąt lat. Często były wzloty i upadki, wachania formy i słabsze oraz lepsze składy. Nie odbywało się to jednak za tak astronomiczne pensje jak dziś, ani nie było tylu obcokrajowców, którzy Legię traktują jako krótki przystanek w karierze. Banda przepłacanych najemników, a nie serce Warszawy. To co Antolić od****** woła o pomstę do nieba. Godni szacunku pozostali już tylko kibice, bramkarz i legendy.

kamil - 27.02.2018 23:01:38, *.centertel.pl

Banda nieudaczników, zero zaangażowania i charakteru. Za co oni biorą pieniadze pytam? Każdy jest cienki jak sok węża!

do Po(L)ubiony - 27.02.2018 23:02:35, *.siedlce.vectranet.pl

Ty weź się ebnij w łeb. Jozak zgoda, jednak Hama co miał tam sam zdziałać??? Zagrał ostatnio jeden z lepszych meczów dla Legii, a więc doceń to, że stara się chłop jak mało kto. Jędza i Pazdek też się starają, jednak w schemacie tego trenerka młodzieży to i Nejmar ni wuja by nie zagrał...

Trch - 27.02.2018 23:02:37, *.centertel.pl

Miodulski i Jozak Won! Amator prezesem i amator trenerem. Brawo!!!
Zebraliscie lekcje od jagi i cracovii, w kolejce juz lech, wisla, lechia...
Ale kabaret!

otto - 27.02.2018 23:04:36, *.dynamic.chello.pl

Jozak - temu panu już dziękujemy

Darek - 27.02.2018 23:04:53, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Do dupy z taka gra.Budzet mamy kilka razy wiekszy od Jagielloni a robia z nami co chca.
Trenerzy sie zmieniaja,pilkarze sie zmieniaja a wyniki jak za Wlodarczyka i Gizy.Zenada.
Ciekawe czy w panu Mioduskim cos peklo?
Jeszcze ktos wierzy w lige mistrzow?

daxx - 27.02.2018 23:05:02, *.dip0.t-ipconnect.de

Celne strzaly 0:11 !! Zgadza sie, to byla pelna dominacja Jagiellonii, jezeli nie bedzie zadnych kontuzji to oni beda mistrzem. Legii przydalby sie jakis trener a nie wuefista bez zadnego doswiadczenia i powazania wsrod zawodnikow. Ciekawie zapowiada sie mecz z Legii z Lechem.

Jacek - 27.02.2018 23:05:14, *.dynamic.gprs.plus.pl

Kur*******a!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest TA LEGIA!!!!!!
Gdzie ta drużyna zabijająca się o każdy skrawek boiska? Walcząca z całym sercem dla kibiców.
Panie dopomóż.

yyy - 27.02.2018 23:06:17, *.dynamic.chello.pl

@will a ty stron przypadkiem nie poje*ałeś?

Rafix - 27.02.2018 23:07:40, *.centertel.pl

Nie lubie krytykowac i żadko to robie ale teraz musze. Ten mecz jest WIELKA KOMPROMITACJA TRENERA JOZAKA. Skład, taktyka, zmiany wszystko postawione na głowie. Trener zlekcewarzyl Jage. Moje pytania od laika do trenera:
1. Dlaczego Vesovic wystawiony jest na obronie?
2. Gdy pojawił się problem po czerwonej kartce to trener sięga po Brozia, ale zamiast zmieniać Vesovic ia wchodzi za Eduardo.
3. To dlaczego w pierwszym składzie nie grał Broz i Veso?
4. Jak Broz łapie kontuzje to zamiast wrócić z ustawieniem z Vesoviciem na obronie on zmienia pozycję prawem obrońcy.
5. Czy 4 różne ustawienia obrony w jednym meczu to dobre rozwiązanie?
6. Gdzie rozgrywajacy w środku pola?

O Mistrzu zapomnijmy. Gratulacje dla Jagiellonii,. Z taką formą łatwo zdobędą Mistrza, a my w każdym meczu będziemy się męczyć. A trener będzie roto wał składem, pozycjami zawodników, taktyka i uczył się na naszym żywym organizmie trenerki.

jim - 27.02.2018 23:09:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Legia w każdej rundzie miałem słabsze okresy i mecze ale to co zobaczyłem dzisiaj przeszło wszelkie pojęcie. To co dzisiaj występowało na boisku powinno zwrócić kibicom pieniądze za bilety bo oni zapłacili za ekstraklase a zobaczyli druzyne z C klasy w której nic nikt nie potrafił. Były trudne warunki, zimno ale jednej z drużyn to nie przeszkadzało i oczywiście można przegrać bo to tylko sport ale jakiś poziom prezentować trzeba. Niestety dobrze to nie wygląda i raczej lepiej w najbliższym czasie nie będzie bo nadal wielu kopaczy nie ma umiejętności aby grać w takim klubie i o takie cele jakie ma LEGIA.

DO REDAKCJI - 27.02.2018 23:11:23, *.dynamic.gprs.plus.pl

CZY SĘDZIA MA MOŻLIWOŚĆ Z KORZYSTANIA Z VAR PRZY ŻOŁTEJ KARTCE?

jarekk - 27.02.2018 23:13:40, *.46.rev.metrointernet.pl

Zastanawiam się co za baranów sprowadzają do Legii, żeby po 15 minutach bezmyślnie faulować i osłabić drużynę. W końcu to oni grają dla Legii czy przeciwko?
I jeszcze chcą wypróbować nową taktykę gry, wygrywać mecze bez napastników, samymi tylko obrońcami i defensywnymi pomocnikami. Bo dobry napastnik kest droższy niż obrońca.

Gruby - 27.02.2018 23:16:42, *.play-internet.pl

Najsłabszy mecz od wielu lat. Szacunek dla ludzi którzy tę kompromitację oglądali na stadionie w temperaturze - 15.

(L) - 27.02.2018 23:17:09, *.wmc-si.pl

Kibicuje Legii już ponad 20 lat i nadal nie rozumiem tego fenomenu. Za każdym razem mamy na papierze wygrany mecz,skład mamy taki,że nie jeden klub z jakiejkolwiek części Europy by się nie powstydzil,my jako Legia powinniśmy mieć mecz już wygrany w szatni,bukmacherzy powinni dawać na Legię kurs 1.01 w każdym spotkaniu,a jak wychodzimy na boisko to gramy piach, dlaczego tak jest? Dlaczego akurat Legia musi grać takie gówno,mając najsilniejszy skład w Polsce, największy budżet w kraju,najwięcej kibiców w kraju,wszystko naj,a mimo wszystko większość drużyn robi z nami co chce.. Może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen? Żaden najbogatszy klub w danym kraju w Europie nie ma takiego przypadku jak Legia!

daxx - 27.02.2018 23:17:22, *.dip0.t-ipconnect.de

Celne strzaly 0:11 !! Zgadza sie, to byla pelna dominacja Jagiellonii, jezeli nie bedzie zadnych kontuzji to oni beda mistrzem. Legii przydalby sie jakis trener a nie wuefista bez zadnego doswiadczenia i powazania wsrod zawodnikow. Ciekawie zapowiada sie mecz z Legii z Lechem.

eth - 27.02.2018 23:17:43, *.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Tragedia. Nie ma kto podać piłki napastnikowi, nie ma napastnika który by wykończył, zupełnie nie ma linii obrony. Jest tylko Malarz. Zawodników Legii potykania się o własne nogi ciąg dalszy.

Tomek Mokotów - 27.02.2018 23:20:35, *.dynamic.chello.pl

Czekałem na komentarz piewców i zagorzałych fanatyków wręcz p.Mioduskiego i Jozaka...

I jak czas pokazuje, nie warto chwalić dnia przed zachodem słońca ale sądzę, że Wam za to płacą... Bo nie wierzę, że po szczęśliwym zwycięstwie z Lubinem i z beznadziejnie grającym Śląskiem ktoś mógł tak radośnie Miodoustemu bez wazeliny...

Tylko proszę, nie zwalajcie winy, jak po Cracovii, na murawę. To nie Floryda, tu czasem bywa zima. Do kwietnia albo i maja.

Cult❤️Legia - 27.02.2018 23:23:03, *.1

Jacek, 27.02.2018 23:05 - *.dynamic.gprs.plus.pl
Kur*******a!!!!!!!!!!!!
Gdzie jest TA LEGIA!!!!!!
Gdzie ta drużyna zabijająca się o każdy skrawek boiska? Walcząca z całym sercem dla kibiców.
Panie dopomóż.

Rene Artois - 27.02.2018 23:24:20, *.static.ip.netia.com.pl

Jozak to amator druzyna nie ma siły biegac ostatnie 3 mecze pokazaly ze nogi nie niosa. Górnik i Jaga najlepsza graja teraz piłke w lidze a my razem z Sandecja prezentujemy gownolit okrutny.

Bear - 27.02.2018 23:29:23, *.15.ipv4.supernova.orange.pl

Czyli nic się nie zmieniło.
Wygrana na farcie z Zagłębiem, wygrana ze słabiutkim Śląskiem, remis z Cracovią i kompromitacja u siebie z Jagiellonią, bo wynik 0:2 jest kompromitacją a mogło być 0:3 gdyby nie var.
Strasznie cienką mamy drużynę, skoro my nie potrafimy z takim budżetem zdominować tej słabej ligi to po i z czym do europy ?

Biedne te nasze profesjonalistki. - 27.02.2018 23:29:40, *.play-internet.pl

Szkoda tych naszych bidulek. Przemarzły niesamowicie, a tu jeszcze nikt im nie pozwolił oddać walkowerem. To się kur..a nacierpiały te nasze sieroty. W taki mróz biegać, a do tego jeszcze grać? Biedactwa zziębnięte. Herbatka i kocyk dla pań, bo się poprzeziębiają!

Tagi - 27.02.2018 23:29:43, *.dynamic.chello.pl

Nie wierzę w to że Legia może tak .... niby grać.
Ale to jednak prawda.
Skostniałe barany.

Obiektyw - 27.02.2018 23:31:47, *.98.ipv4.supernova.orange.pl

Legia powinna grać od 15 minuty w 9-ciu. Za osłabianie zespołu w ten sposób powinny być kary dyscyplinarne. Niezgoda, Jędrzejczyk, Hamalainen? Ta trójka jest poniżej komentarza. Inna sprawa to kibice, co bluzgają na sędziego, a ten gwizdał pod Legię, bo nie wyrzucił Vesovića i nieuznał prawidłowej bramki dla Jagi. Bardzo dziwne.

1337 - 27.02.2018 23:39:37, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Szanowni, zamiast pierdzielić trzy po trzy w komentarzach, mogliście być tam z nami i dopingować swój ukochany klub. Więcej by to dało niż powyższy hejt i płacz.

Dumny po zwycięstwie - wierny po porażce.

Rychu - 27.02.2018 23:43:02, *.warszawa.vectranet.pl

Legia dzisiaj wyszła z szatni czy wyszły wypełniacze koszulek? Mecz dno, najniższy wymiar kary. Teraz pytanie czy mecze z Zagłębiem i Śląskiem były wypadkami przy pracy czy te z Cracovią i Jagiellonią?

Dramat - 27.02.2018 23:45:32, *.static.ip.netia.com.pl

To był piłkarski gwałt. Jozak to prawdziwy amator złotousty po pierwsze mam nadzieje ze rano wstane i przeczytam ze Jozak juz nie pracuje i pozbedziemy sie Jedrzejczyka, Maczynskiego, Niezgode, Brozia, Kucharczyka, Hlouska to podstawa zeby cos z tego zrobic bo nie kazdy sie przed nami polozy pokazala to Jaga. Antolic to totalny idiota ten drugi Jugol nie lepszy teraz wiemy czemy nam ich sprzedali za paczke fajek

Kamuflaż - 27.02.2018 23:46:26, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja jestem po prawdzie uradowany takim obrotem sprawy, widać jak na dłoni kto powinien wylecieć z Legii i niestety są to nasi rodacy. Po co ściągamy kolejnego środkowego obrońcę? jak myślicie po co i za kogo? po co kontraktujemy Cafu? i jak myślicie za kogo?

Uważam, że Mioduski robi czystkę totalną, nie jestem jakimś jego zwolennikiem, ale jeśli ma to ma na celu pozbycie się darmozjadów, to jestem na tak. Poza tym, głośno o tym pewnie nie powie, ale ma świadomość, że mistrzostwo w tym sezonie będzie zagrożone, a przebudowa zespołu trwa. Nie trwa to tydzień ani miesiąc, co najmniej za pół roku powinno być widać efekty. Wam radzę dać na wstrzymanie, a obrażanie swoich zawodników świadczy tylko o was.

Będzie dobrze, głowa do góry, a trenerowi dajcie popracować, bo gdybyście wy posiadali taką wiedzę i możliwości jak on, to byście wiedzieli, że na zbudowanie zespołu potrzeba czasu.

Prawdziwi mężczyźnie nie ryczą w poduszkę, tylko wstają i walczą dalej. Więc wszystkie dziewczyny niech się ogarną bo zapomniały jakim klubem jest Legia!

(L)evy - 27.02.2018 23:53:12, *.231

Za duzo Jugoli w drużynie i chyba ktoś sie zbuntował bo nikt mi nie powie ,że Malarz nie widzial ze pilka wychodzi po za boisko i nie musial tracać zawodnika na karny.Brak zaangazowania w takim meczy ?Przypadek czy mocna próba pokazania,że jest zle w szatni ?

Anton - 27.02.2018 23:56:21, *.dynamic.chello.pl

Pięknie, można by powiedzieć ,,stary nieład". Po pierwsze: Pazdan. Wielki ku*wa bohater euro. Co on robi na boisku to tylko on sam i Jozak wiedzą. No ewentualnie Dąbrowski. Po drugie: Hama. Niewidoczny, w ogóle to chyba 5 razy był przy piłce. Po trzecie... no w sumie tak poza tym to wszystko. (Chociaż pewnie i tak będzie hejt na Jędzę). Malarz uratował dupę z 8 razy, tam w Chorwacji to chyba karate na treningach mieli, zobaczymy jak się Cafu sprawdzi. Niestety ten mecz pokazał, że Antolić jest dla nas bardzo ważny i po jego ciosie gra wyglądała strasznie. Mimo to głowa do góry o lecimy po majstra. Tylko (L)

Komunikat - 28.02.2018 00:04:12, *.static.ip.netia.com.pl

Juz na twiterze janek npisał ze jest powazny konflikt w szatni ponoc po meczu z Cracovia wybuch konflikt szatnia jest podzielona Polakow z Chorwatami i Serbem a Wloch i Francuz z Luksemburczykiem.

AAA - 28.02.2018 00:08:01, *.dynamic.chello.pl

Jędrzejczyk odejdż przepłacany dziadu i zabierz Maczyńskiego.
Obaj obejrzyjcie koniecznie ten mecz pseudograjki.

Tadek - 28.02.2018 00:31:13, *.play-internet.pl

A ja nie dramatyzowałbym - Czerwona kartka ustawiła mecz. Tylko nie rozumiem dlaczego aż tak mocno siadło zaangażowanie... Przy drugiej bramce obrona zagrała bardzo pasywnie. A o co chodzi z tym konfliktem w szatni? Może ktoś coś więcej powiedzieć?

Warand - 28.02.2018 00:34:04, *.play-internet.pl

Można przegrać ale po walce. A w tym meczu zaangażowanie było prawie zerowe. Coś jest chyba nie tak w szatni. Były okresy kiedy jaga mijała legionistów jak tyczki w slalomie.

Daszka - 28.02.2018 00:52:36, *.dynamic.chello.pl

@ Sawo - z całym szacunkiem, ale w tym trwającym meczowym tryptyku zakładałeś zdobycie 5 pkt. Ponoć jesteś zadeklarowanym entuzjastą matematyki dlatego dziwi mnie Twój zwrot: "a nie mówiłem?" Zakładając niemalże niemożliwe, iż w spotkaniu z Lechem zdobędziemy komplet punktów, to i tak wyniosłoby to: 1 + 3 = 4. A ta "5.", to chyba z kibicowskich pozytywnych emocji i ulegnięciu ogólnej wówczas fali optymizmu, która bezkreśnie rozlała się na naszym forum.
Zarówno przed jak i po meczem z Cracovią jako jeden z nielicznych stałych bywalców legijnego serwisu nie dołączyłem do radosnej grupy entuzjastów "7/9" wieszczących bezproblemowy marsz po kolejne zdobycze punktowe. Dlaczego? Pomimo tego, iż jestem tylko kibicem, a nie fachowcem od szkolenia, to uświadomiłem sobie, że tak radykalnie przemeblowana drużyna może się zgrać najwcześniej po 5-7 meczach. A frycowe? A no właśnie dzisiaj je zapłaciliśmy.
Oczywiście sposób przygotowania drużyny do rundy wiosennej, z przewagą nowych piłkarzy, tzw. południowców - to temat na osobną bajkę...


Marco(L)io - 28.02.2018 01:36:42, *.A328.priv.bahnhof.se

(L)-100% Mam to samo tylko od lat 70-tych!!!Ja czekalem na pierwszy tytul ok.20 lat!!!A dzisiaj?Cos sie zmienilo?Dalej mowimy ze mamy nallepszy sklad,,ze powinnismy lyknac te lige jak indor!A niestety musimy przelykac takie gorzkie chwile!Dzis chlopki nas ustawili do pionu i pokazali jak mozna grac w pilke!Tego sie naprawde nie spodziewalem,mialem nadzieje ze ich zdominujemy od pierwszej minuty a okazalo sie troszke odwrotnie!Dziwne ze te najgorsze mecze przypadaja w tym samym czasie i z tymi samymi przeciwnikami co na jesieni???Tydzien temu ,mialem nadzeje ze to byla wpadka ale dzisiaj juz troszke zaczynzm myslec inaczej...

kiki - 28.02.2018 06:38:02, *.internetdsl.tpnet.pl

Dno, tradycyjnie brak drużyny, szrot ściągany zza granicy i brak trenera który nie potrafił zareagować na czerwoną kartkę w jakikolwiek sposób. DNO DNO DNO!!!

gazza - 28.02.2018 06:55:02, *.adsl.inetia.pl

Dlaczego Antolic nie potrafi przeprosić zawodnika po brutalnym faulu ???
Sędzia być może nie skorzystał by z Var gdyby Antolic przeprosił i wskazał na swój błąd.
Głupota zawsze jest karana.
Tragiczna gra - tragiczny nieudaczny nasz trener.
To on ustawił tak jedenastkę że od początku nikt nie wiedział gdzie i co ma robić.
Obrona to katastrofa.
Jedrzęjczyk w pierwszym skąłdzie to jakaś kpina z kibiców.

ksieciunio - 28.02.2018 07:19:40, *.240

dopóki Pazdek, Mąka i Jędza (trzech wielkich reprezentantów) beda grać to tak bedzie, czy nikt nie widzi jakie to drewno, ile strat, złych podań i bezmózgowia a Pazdan to nieruchawy na dodatek klocek, spojrzenie dziecka we mgle jakby nie wiedział gdzie jest

żenada panowie reprezentanci

Lukas - 28.02.2018 08:09:20, *.dynamic.chello.pl

Coraz lepiej idzie. No ale nie ma co tracić ducha.

Kabanos - 28.02.2018 08:12:35, *.50

Kiedy Malarz odejdzie z Legii???

Najsłabszy punkt zespołu od kilkunastu lat

rob - 28.02.2018 08:30:50, *.ibdim.edu.pl

@Sawo
Jak można się z Tobą skontaktować w celu przekazania "wygranej"?

Duarte - 28.02.2018 08:31:04, *.play-internet.pl

Przerażający jest nawet nie sam fakt porażki, bo ona jest wpisana w sport. Poraża fakt, że Jagiellonia miała jeszcze kilka sytuacji stuprocentowych. Gdyby byli skuteczniejsi to wynik powinien brzmieć 0:6. Ten mecz zapisze się w historii klubu. Szkoda, że od strony negatywnej.

polki - 28.02.2018 08:48:29, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

To przegraliśmy? Mróz mi wczoraj oczy skuł jak na K2...

Męczyński - 28.02.2018 09:20:25, *.sigma.jaslo.pl

Męczyński i Nędza dawno do drugiej drużyny powinni polecieć. Legia teraz wygląda tak jak Hama, Hama zagra słaby mecz to Legia też, Hama odpali to LEGIA ODPALI I PO CO TE TRANSFERY WSZYSTKIE BYŁY..

Sawo - 28.02.2018 09:33:42, *.145.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Daszka

Nie czepiaj sie kolego. Nie chodzilo mi w stwierdzeniu „ a nie mowilem” iz Legia zdobedzie 5pkt tak jak zakladalem bo liczyc umiem i wiem iz teraz moze zdobyc maks 4. Nie bede juz dowodzil ze pisalem iz 5pkt bedzie maksymalna zdobycza ( co merytorycznie oznacza iz moga zdobyc mniej ) ale fakt obstawialem 5pkt. Wtedy bylem wyzywany przez wielu entuzjastow obecnego ustawienia ze 9pkt to maks a Jage i Lech rozjada. Juz po meczu z Cracovia wiedzialem ze tak napewno nie bedzie. Mimo iz Jaga grala praktycznie caly mecz w przewadze to uwazam iz mecze w 10tke tez sie wygrywa. My gralismy jak ze starszym bratem ktory jak chce to troche zwolni zebysmy pobiegali przy nim z pilka.

Nasi pilkarze nie mieli prawa zagrac takiego piachu nawet bez jednego pilkarza. Dodam jeszcze ze zanim Antolic wylecial z boiska to wygladalo to bardzo slabo i powiedzialem do kolegi ze zaraz nam wpi....ą bramke.

Nie chce narzekac na sedziego jak kibice Amici ani mowic o teoriach spiskowych ale w tej akcji co Malarz faulowal to wczesniej byl spalony. W kazdym razie wygrala druzyna ZDECYDOWANIE lepsza i 0-2 to najnizszy wymiar kary.

@rob

Tak jak pisalem przed mecze z Jaga ze wolalbym abys mi tej flaszki nie stawial ale skoro juz wygralem to proponuje spotkanie ktoregos dnia na meczu wyjazdowym Legii w Sports Barze i zrobimy butelke. Moze Lechia? Bez napinki. Na spokojnie sie zgadamy jakos.

radzisz - 28.02.2018 09:33:43, *.cluster-wawa.forcepoint.net

Najniższy wymiar kary! Nawet grając w 12 byśmy im nie dali rady. Powinniśmy dostać piątkę... Niestety Jędza i Pazdan od jakiegoś czasu nie potrafią też grać w piłkę i teraz nadają się w zasadzie do ogrywania w rezerwach :/

mikes72 - 28.02.2018 09:34:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

ŻENADA TO MAŁO Jedrzeiczyk Pazdan szrot oddać za darmo

Gienek - 28.02.2018 09:44:05, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Najgorszy mecz od jesiennego wyjazdowego meczu w Poznaniu. Dno!

RafaL - 28.02.2018 10:14:33, *.internetdsl.tpnet.pl

Bałkański szrot!!!! Niech takiej Legii z takim Antoliciem!!!!!

kibic emeryt - 28.02.2018 10:23:50, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Marznąc wczoraj na trybunach zastanawialiśmy się jak to jest że zespół który rozegrał trzy dobre mecze ,chwalony jest za grę i przeprowadził kilkanaście wyśmienitych akcji na poziomie i szybkości niespotykanej w naszej lidze nagle gra i to niemal w całości ( oprócz Malarza )tak dramatycznie .Nie ma mowy o złym przygotowaniu motorycznym bo to my graliśmy na pełnym gazie do końca a zdychał przeciwnik .Oglądając mecz w ciepełku w powtórce doszedłem do wniosku że jak na dłoni wyszły nasze wcześniejsze obawy po zatrudnieniu Jozaka a mianowicie jego braku jakiegokolwiek doświadczeni a w prowadzeniu zespołu seniorskiego a może i brak umiejętności trenerskich .Wczoraj początek nie wyglądał tak dramatycznie cała gra i zespół rozsypał się w momencie faulu i zejścia Antolica . Legia do końca poruszała się jak we mgle, bez ładu składu ,jakiejkolwiek taktyki .Zmiany personalne i taktyczne jeszcze ten marazm pogłębiły .Stało się to co trener znał tylko z teorii i trudno się dziwić bo nigdy z czym takim nie miał do czynienia i jego działąnia miały charakter eksperymentu niż rozsądnym działaniem popartym wiedzą . Trener przed sezonem stwierdził że błędy w taktyce dobrze że się zdarzyły w sparingu a nie w meczu o punkty .Teraz widać że zdarzyły się w meczy ligowym i skończyło się to katastrofą . Nie znaczy to że z tego powodu znowu wylewamy wiadro pomyj na kogo się tylko da .Wczoraj byłem rozczarowany i zły ale dzisiaj jestem z moją drużyna a w niedziele na mecz .Kroki które robi Mioduski aby stworzyć zespół silny na miarę oczekiwań nas kibiców są moim skromnym zdaniem dobre a transfery jak na możliwości naszego klubu niezłe które powinny wzmocnić siłę zespołu . Co do umiejętności trenerskich Jozaka są pewne znaki zapytania i niepokój ,ale to nie znaczy że mamy go bezpardonowa krytykować Człowiek się uczy na błędach ,problem z tym że dobrze jak wyciągniemy z tego pozytywne wnioski .Mam pytanie do kolegów kibiców na jakiej pozycji gra Cafu ? .Na początku pisano że to ofensywny pomocnik teraz słyszą że to defensywny pomocnik jaka jest prawda.Ogromnym zaskoczeniem jest dla mnie postawa Jagieloni i to w sensie pozytywnym .

t - 28.02.2018 10:59:02, *.mac.edu.pl

tu nie chodzi o wynik ale o fakt, że Jagiellonia całkowicie zdominowała Legię i to najbardziej przykre. Oczywiście mecz mógłby się potoczyć inaczej gdyby nie głupia czerwona kartka. Cóż, nie ma co się załamywać tylko trzeba walczyć dalej!

Kipkorir - 28.02.2018 11:23:07, *.dynamic.chello.pl

"Nowa Legia o jakiej marzyłeś"? Już raz ten slogan słyszeliśmy i co z tego wynikło - Mezengi, Kneżevice, Antolovice itp. Podczas meczu z Cracovią napisałem, że będzie to strata punktów, która okaże się gwoździem do trumny lub zimnym prysznicem na gwiazdorskie łby. Niestety okazała się tym pierwszym. Podziału punktów w tym sezonie nie będzie więc o mistrzostwie można zapomnieć. Czy uratuje to jednak miejsce pucharowe?

do kibic emeryt - 28.02.2018 13:02:05, *.50

A Malarz to co??? Wybitny mecz grał??? A karny to czyj???

kibic - 28.02.2018 13:37:09, *.166

Gdzie ci hejci co trąbią, że sędziowie gwiżdżą pod Legię?

Gepetto - 28.02.2018 14:14:28, *.dynamic.chello.pl

Z KGHM wygrana fuksem i nowi zawodnicy byli w szoku dlatego w miarę ok się prezentowaliśmy. Mecz ze Słąskiem Philipps też w szoku to poszło elegancko przez 45 minut. Cracovia wiadomo, a Jaga to żenua. Jozak stwierdził, że 14 kroków i forma dopiero na lipiec. Może on wie, a my nie, że mistrz jest ustalony? Takie założenie niczego dobrego nie wróży. Obóz przygotowawczy powinien być gdzieś na Syberii lub tam gdzie temperatura jest około minus 5-10. Sorry taki mamy klimat. Widać, że grają za karę, a wypłata w nagrodę. Piłkarze chyba też stwierdzili, że po co mają grać skoro mogą być w klubie kokosa. Zagrać raz na ile dobry mecz lub połowę żeby były ochy achy. Wczoraj świetnie było to widać jak uderzali na bramkę, a lepiej jak biegali, a najlepiej gdy przegrywamy Remy rusza przez dobrych kilka metrów i nie ma do kogo zagrać. Tsubasą to on nie jest i sam nie przejdzie całego boiska, minie bramkarza, ustawi sobie piłkę na linii bramkowej, położy się i walnie gola z główki. Mam nadzieję, że RJ ma dobrą pamięć i jak zobaczy, że mu nie idzie to załatwi swojego kumpla akurat nie słabego trenera, bo widać po nim, że trenerem to się nie urodził. Wtedy na 100% zajmie się ze swoimi ziomkami nowymi piłkarzami, a trener będzie trenował, a ten z Basel dobrze kierował tym wszystkim i sprzedawał sprowadzonych ,,znajomych" piłkarzy. Nawet Barcelona bez ataku i graczy ofensywnych nie wygra meczu, no chyba, że z nami. Jak można dać 7 defensywnych piłkarzy, dwóch pomocników i napastnika i liczyć, że się wygra i przemkniemy po koronę niczym ferrari po niemieckiej autostradzie. Jedyne transfery na plus to Remy i Vesovic (tutaj coś mi nie gra, nie wiem czy z nim nie chcą grać czy stracił przez kontuzję). Eduardo jako transferu nie liczę, no chyba, że transfer do Pań z kasy biletowej ale jak tak będzie unikał gry i polegiwał to kilka zł mniej będzie wpadało z biletów. Nie oceniam Iloskiego i Thompsona. Reszta chyba poza większymi wypłatami niczym ze starymi ze składu się nie różni. Wczoraj Jaga była szybka, a my za nimi jak ja za Boltem i nie wiem czy też coś zaburzone na zgrupowaniach przygotowanie motoryczne. Niezgoda ok niech się uczy ale jaka kariera większa niż Lewy czy 20 mln ... chyba na fmie. Oprócz tego, że ma dobrze ułożoną nogę to nic w nim nie widzę. Tutaj trzeba sprowadzić dwóch napastników typu Niko i Prijo, a Jarek jako trzeci. Dwóch na skrzydła i dwóch środkowych jak Ofoe. Romeo z resztą mają wtyki to nie wiem dlaczego chociaż po jednym na te pozycję nie sprowadzili, a za to 20 def pomocników. Jedyne wytlumaczenie, że tak to widzi Jozak. Myślałem, że nowi będą chodzić na boisku, walczyć, klepke zrobić taką, że na naszą ligę będzie to coś i Niezgoda tylko będzie liczył bramki ale ... Liczyłem też na 4-6 pkt przed meczami z Jagą i Amicą, a teraz chociaż na jeden pozostaje się modlić. Może pogoda będzie sprzyjać i chłopaki pokażą, że się mylę i będą jechać ze wszystkimi tak, że pokażą różnicę między wypłatami piłkarzy np. Sandecji, Wisły, a ich. Tego sobie i Wam życzę. Na temat starych legionistów się nie wypowiadam, bo forma z zarobkami np Jedzy nie idzie w parze od dawna, a pinokio to chyba myśli, że ma dalej chiński sen, a temat wyczerpany na maksa. Cafu jak był słabszy od Philippsa w Metz to też nas nie zbawi i ten cały z Lazio bez gry tym bardziej. Szymański niech idzie z tedkami na siłke i za jakieś 20 kg jak nie straci na szybkości to będą z niego ludzie, bo szkoda go teraz jak się odbija od innych jak dziecko od jadącego autobusu i tych kontuzji. Tak czy siak mam nadzieję, że moja ocena jest zła, Romeo wie kogo sprowadza, jaki skład ustala i wspólnie będziemy się cieszyć z Mistrza Polski , bo na Europuchary nie ma co na chwilę obecną. Cieszny się, że nasza liga jest słaba i się dzieją cuda, bo tak to by nam ktoś odjechał jak Bayern u siebie w lidze. Pozdro Pany!

# - 28.02.2018 14:34:29, *.internetdsl.tpnet.pl

Znowu WIELKA PA-DACZ-KA !!! ...O tym wieczorze trzeba szybko zapomnieć...- A my dłuuuugo koppaczom nie zapomnimy takiej hańby. P.S. Romeo -jak tam twój stołek ? -bo mi się wydaje że zaczyna się chybotać. Uważaj bo spadniesz...

kalosz - 28.02.2018 15:02:58, *.centertel.pl

to tak apropos wypowiedzi Pana Prezesa przed meczem
https://www.youtube.com/watch?v=uDr7ZO6oUBU... legia tez tak grala jeszczepare lattemu z cetikiem az sie serce radowalo :) P(L)zdr.

grzesiek - 28.02.2018 15:05:41, *.centertel.pl

Hehe a ja sie smieje tylko bo widze ze mamy nanlepszego trenera i najlepszy sklad od kilku lat. Wystarczy ze sie zgraja i bedzie dobrze. Narazie zawodzi jedynie jedrzejczyk bardzo i niestety niezgoda. Malarz to inna sprawa on nigdy nienpowinien bronic w Legii. Ale akurat za ten mecz nalezy sie plus dla malarza.

Legionista - 28.02.2018 17:45:49, *.226

Jagiellonia grała jak Legia podczas jesienni poprzedniego sezonu. Potrafiła zdominować i wygrać. Jeżeli Jozak nic nie zmieni to przegraliśmy już Mistrza choć wiele razy mówiłem, że zdobędziemy Mistrza. Taka gra nie jest na miarę Legii!! Nie ważne czy gramy w 10 czy 9 - Vesović powinien dostać czerwoną kartkę. Obecna sytuacja jest zła, ale nie najgorsza bo dwa lata temu mieliśmy 10 pkt stratę do Lidera, rok temu mieliśmy 12 pkt straty więc teraz zależy od poziomu trenera!!

Super(L)asek - 28.02.2018 17:49:18, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Pytanie- jak to jest ,że zespół grający w osłabieniu i w dodatku przegrywający biega mniej niż drużyna grająca w przewadze?

hmm - 28.02.2018 18:14:45, *.14

@Saska Kępa (L) - bardzo dobry komentarz. Po za tym zwracam się do kibiców (L): na Podlasiu też są fani Legii i przykre, że nazywacie Nasz region Białorusią... Od zawsze byłem i będę Polakiem, a takie teksty godzą w dobre imię każdego z Nas.

gazza - 28.02.2018 18:38:15, *.ssp.dialog.net.pl

Za Okuki to drużyna wygrywała kilka razy mecz grając w 10 zawodników !!!
Tak więc dobry trener to podstawa !
Okuka - wróć!

Szelka - 28.02.2018 19:49:28, *.dynamic.chello.pl

Przypomnę ostry hejt (czyt.: merytoryczne błotko) jaki na mnie wylało kilku kibiców - internautów za to, że miałem czelność skrytykować zatrważającą pasywność piłkarzy Legii zaprezentowaną w II poł. meczu ze Śląskiem Wrocław. Pouczano /najdelikatniejsze określenie/ mnie wówczas, że nasza drużyna oszczędza siły na kolejny mecz, a moje krytyczne uwagi to zwykłe czepialstwo i pazerność na dalsze emocje. Otóż, jak dowodzi obecna rzeczywistość, były to oceny mocno nietrafione, na dodatek podparte fałszywymi i płonnymi nadziejami. A prawda o tym dwubiegunowym meczu była banalnie prosta: w jego drugiej części naszym zawodnikom po prostu zabrakło sił /kłania się przygotowanie kondycyjne/, a zmiennicy kompletnie zawiedli.
Ciekaw jestem czy którykolwiek z ówczesnych "napinaczy klawiszowych" uderzy się mężnie w pierś i stwierdzi: tak napisałem głupotę niesiony wszechogarniającą atmosferą kibicowskiego taniego optymizmu ?!
Ps.: będę czekam cierpliwie...

Wolfik - 28.02.2018 21:20:39, *.dynamic.mm.pl

Z szerszym komentarzem wstrzymam się do niedzieli. Ale zaczynam coraz mniej z tego rozumieć.

aaa - 01.03.2018 11:18:48, *.adsl.inetia.pl

czyli gwiazdy zostały sprowadzone na ziemię i to na własnym stadionie - zaczyna się od nowa ta sama historia

Gienek - 01.03.2018 15:28:35, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Tytuł powinien brzmieć "Zmasakrowani przez szerszenie". To był dramat.

kalosz - 01.03.2018 19:59:06, *.dynamic.mm.pl

popatrzcie i moze warto pouczyc sie sie ambicji checi do gry od mlodziezy z rezerw... https://www.youtube.com/watch?v=xW2WP4Xtyvg