fot. Mishka / Legionisci.com

Trwa sprzedaż biletów na mecz z Jagiellonią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Dziś o godzinie 20:30 w ramach 25. kolejki ekstraklasy Legia Warszawa podejmie na własnym stadionie Jagiellonię Białystok. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na Łazienkowską 3. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie w systemie on-line, kasach klubowych oraz na Wyspie w Centrum Handlowym M1 w Markach. Na chwilę obecną zajętych jest niespełna 20 000 miejsc.

Bilet z kartą kibica
Karta musi być wydana po 1 lipca 2012 r. Wyrabianie lub wymiana kart kibica lub kart kibica z funkcją cashback (koszt 20 zł) odbywa się w Punkcie Obsługi Kibica przy Łazienkowskiej lub przez stronę bilety.legia.com. Formularz można ściągnąć i wydrukować stąd. Podanie danych oznaczonych * jest obowiązkowe.

Wyrabianie kart w POK i zakup biletów w kasach możliwe jest od poniedziałku do piątku od godz. 11 do godz. 19, w soboty od godz. 10 do godz. 17, w niedziele w godz. 11-15 oraz dodatkowo na dwa dni przed meczem od godz. 8 do 21, a w dniu meczu od godz. 8 do rozpoczęcia spotkania.

Bilet bez karty kibica
Cena biletu bez karty kibica jest nieco wyższa od standardowej. Przy pierwszym zakupie pracownik POK wprowadzi do systemu imię, nazwisko i numer PESEL osoby, dla której ma być przeznaczony bilet, a następnie wydrukuje bilet z kodem kreskowym.

W systemie on-line:
- wybierz mecz, na który chcesz kupić bilet,
- wybierz sektor, rząd i miejsce, następnie przejdź dalej,
- wprowadź swoje imię, nazwisko, dwukrotnie adres e-mail, oraz numer PESEL,
- wybierz typ biletu zgodnie z przysługującą zniżką,
- przejdź do płatności,
- po dokonaniu płatności na podany wcześniej adres e-mail wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu oraz bilet elektroniczny do samodzielnego wydruku w formacie pdf

Warunkiem wejścia na stadion, oprócz zakupionego biletu, jest okazanie pracownikowi ochrony ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem.

Dzieci do 8 urodzin wchodzą na stadion za darmo pod opieką osoby dorosłej.
Bilet ulgowy dostępny dla osób do lat 18, osób studiujących, które nie ukończyły 26 lat i posiadają ważną legitymację oraz dla seniorów po 60. roku życia.

Cennik biletów:



Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (24)

CWONY LISIOR - 27.02.2018 10:38:11, *.internetia.net.pl

DOBRY PAKIET N BILETY NA LECHA I JAGIELONIĘ KTO CWANY TO MOŻE TYM SAMYM NABYĆ SOBIE BILET NA LECHA , PÓŹNIEJ RACZEJ NIE BĘDZIE SZANS A JAK TERAZ KUPI BILET W PAKIECIE NA JAGIELONIĘ I LECHA WYPRZEDZI KONKURENCJĘ . I TYM SAMYM I DZIŚ BYŁBY KOMPLET .

Juri - 27.02.2018 10:48:15, *.centertel.pl

Dziś 3pkt by się przydały.

hono - 27.02.2018 10:52:04, *.rev.snt.net.pl

no to realnie 15 tys ludzi (skoro piszą o 19 tys)

Gocław - 27.02.2018 10:54:45, *.dynamic.chello.pl

Z uwagi na pogodę dziś bilety powinny kosztować po max. 20 zł. A i na Lecha zniżka dla tych, którzy dziś przyjdą.

Pisałem to już kiedyś, ale dziś znów powtórzę: dział zajmujący się sprzedażą biletów w naszym klubie nie działa dobrze...

p.s
Nie sądzę żeby było nas dziś więcej niż 10.000.

Rychu - 27.02.2018 10:56:53, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Jeśli dzisiaj na meczu w środku tygodnia, o późnej porze i przy takiej temperaturze (zapowiadana -12 stopni) będzie powyżej 15 tys. ludzi to będzie bardzo dobra frekwencja.

eth - 27.02.2018 11:00:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

19? 15? Dobrze jak będzie 8.

cziko - 27.02.2018 11:09:58, *.dynamic.gprs.plus.pl

Ilość osób na meczu to jedno a sprzedanych biletów to drugie. Jak będzie 10 tysi ludzi na meczu a sprzedanych 20 tysi biletów to klub jest zarobiony.

wszyscy na mecz ! - 27.02.2018 11:27:39, *.static.chello.pl

wszyscy na mecz

DawidL - 27.02.2018 11:34:46, *.dynamic.mm.pl

Tak 8 może 5 przyjdzie.Ludzie - 10 a wy płaczecie jakby arktyczne mrozy były nawet kolejkę chcecie przekładać.Co za czasy jeszcze kilka lat temu takie i większe mrozy to była norma teraz ludziom nagle w dupkę zimno i nie przyjdą bo rączki zmarzną dramat.

CO JEST !! - 27.02.2018 11:42:39, *.dynamic.chello.pl



Ku.... mróz was odstrasza!! Kupować bilety!!
Kurs u buków strasznie spada na Białoruś, oby to nie był zły znak...

ja - 27.02.2018 11:46:44, *.dynamic.chello.pl

Będzie 7 tysięcy, a podadzą 15 tysięcy. Żenada.

Cult❤️Legia - 27.02.2018 11:49:14, *.235

Wszyscy na mecz!tylko!pełny!stadion!wszystkich!ogrzeje!gorâcy!doping!da!zwyciéstwo!

Rafa (L) - 27.02.2018 11:50:29, *.195.intelly.pl

Czy wie ktoś, ile będzie ko

redsky - 27.02.2018 12:24:26, *.65.static.3s.pl

a wchodzisz kupić bilet i .... sektory na żylecie w 80 % wolne :) ciekawe

ludzik - 27.02.2018 12:36:51, *.centertel.pl

Albo karnet i nie ma wtedy placzu ze biletow zabraklo. A na Lecha zgrzytanie zebow zeby bilet zdobyc. I to do Was bedzie kierowane "przyszliscie chamy bo my tu gramy".

jax - 27.02.2018 13:00:40, *.31

odstapie KK z karnetem na mecz Jagi bo juz przekazać nie mozna...free...pisać maile...odbiór Legionowo

Adi - 27.02.2018 13:41:07, *.opera-mini.net

Pisalem to juz dwa sezony temu i sezon temu rowniez ze mecze ekstraklasy powinny byc rozgrywane max 20 a wiekszisc w godz 16-18.wtedy jest czas zeby skonczyc prace pojsc na mecz oraz wrocic do domu nie później niz po 22 i spokojnie zasnac i pojsc do szkoly czy pracy a tak to czasem to odstrasza jak masz wrocic do domu z dzieciakiem o 23 a jutro szkola o 8.

HKS - 27.02.2018 13:56:48, *.play-internet.pl

Ludzie !! Środek tygodnia, zimno jak cholera, a Wy na Silver dajecie cenę 450zl !!! Pamiętajcie się. Potem się dziwić , że stadion święci pustkami. Myślicie , że się zapełni , bo oferujecie herbatę za darmo??? Żal, specjaliści od marketingu...

@ADI - 27.02.2018 13:59:24, *.adsl.inetia.pl

Adi zgoda w 100% dzis mam wlasnie taka sytuacje chlopak jutro na 8 szkola ale sie uparl i idzemy dzis ciekawe czy wytrzyma 90min na tym mrozie

do redsky - 27.02.2018 14:09:25, *.static.chello.pl

zyleta praie cała czerowna wiec cos zle patrzysz

Zima - 27.02.2018 14:20:33, *.static.ip.netia.com.pl

Czy ktoś was płaczki zmusza do chodzenia na Legię? Jest zima to jest zimno. I co ma cena biletu do aury? Jak będą tańsze bilety to będzie wam cieplej? A najlepszy jest pomysł o graniu o 16 bo ludzie są po pracy... mistrzu, większość ludzi kończy pracę o 16, więc na mecz nie pójdą.

Płaczcie dalej, a ja będę oglądał nasze zwycięstwo z trybun Ł3.

Buli - 27.02.2018 14:20:47, *.wroclaw.dialog.net.pl

Oby tylko dzisiaj bez rac i zadymienia.....

Boro - 27.02.2018 15:18:12, *.dynamic.chello.pl

Wie ktoś czy rar. przyjezdza ?

Gocław - 27.02.2018 15:25:55, *.dynamic.chello.pl

Odp. do Zima

Jest zima, to musi być zimno :)

I z tym to ja się zgadzam, jednak jeżeli robimy gradacje cen biletów na bardziej atrakcyjnych i mniej rywali, to czemu nie uwzględnić ekstremalnych warunków pogodowych, jak i tak do kompletu bardzo daleko?

Pytasz co ma cena biletu do aury? Przyjemniej się zamarza za 25zł, niż za 50zł. A ja wolałbym widzieć na stadionie dwie osoby za 25, niż jedną za 50zł. I dział marketingu, jeżeli ma pojęcie o zapełnianiu stadionu/kasy klubu, to też tak powinien myśleć.

Bardzo dobrze, że Ty idziesz. Ja też idę, i nawet gdyby ceny zostały obniżone ja i tak bym z tego nie skorzystał, ale to nie oznacza, że nie warto wspominać o takich obniżkach dla trochę biedniejszych. To samo pisałem przed meczem z Drutexem.
Jak na LM robimy podwyżkę x4, to przy -15 dajmy x2 w dół.

p.s.
Oby dziś z racami i "dymem" ;)