fot. Mishka / Legionisci.com

Legia rozgrzeje kibiców nie tylko na boisku

Redakcja, źródło: Legionisci.com / Legia Warszawa

We wtorek wieczorem Legia Warszawa w meczu kolejki podejmie Jagiellonię Białystok. Choć prognozy pogody zapowiadają w porze spotkania temperaturę ok. -10 stopni (ok. -17 stopni odczuwalne), przy Łazienkowskiej na pewno będzie gorąco, i to nie tylko na boisku. Atmosfera na trybunach powinna rozgrzać wszystkich kibiców, a dodatkowo klub przygotował w tym dniu darmową herbatę oraz specjalne ogrzewacze.

Punkty z darmową gorącą herbatą (0,2l) znajdą się na wszystkich trybunach i znajdować się będą przy kioskach nr: 4, 5, 6, 9, 10, 11, 12, 13, 15 i 16. Herbata będzie podawana z sokiem malinowym, goździkiem, cynamonem oraz plasterkiem pomarańczy. Do dyspozycji kibiców będzie cukier, mieszadełko oraz pokrywka do kartonowego kubka. Dodatkowo w sektorze rodzinnym ustawione będą specjalne ogrzewacze do rąk.

Informacje o biletach na mecz z Jagiellonią znajdziecie tutaj.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (44)

Aaa - 26.02.2018 15:25:29, *.centertel.pl

Już lepiej jak by setunie rozdawali

BUCYSKO - 26.02.2018 15:27:07, *.internetdsl.tpnet.pl

MAM PYTANIE CZY KIBICE L wywieszą flagi Baba Jagi???????? i jak tak to na której trybunie

Snowmen - 26.02.2018 15:33:18, *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

fajnie ale nie chcę stracić palców jak mój wujek 5 lat temu na meczu z Górnikiem... 2 odmrożone i amputacja, złe buty miał

Tomek C. - 26.02.2018 15:35:14, *.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Super!!! Ale bez darmowej herbatki też bym poszedł na mecz :)

Kamil - 26.02.2018 15:38:45, *.136

Przydała by się herbata z prądem :) ale i tak myślę że frekwencja będzie niska ok. 15 tyś. Zimno, wtorek, po robocie itp.
Browarek i C+ i 25'C :)

% - 26.02.2018 15:41:07, *.dynamic.chello.pl

A Melanz Trwa..!!

Kris - 26.02.2018 15:44:41, *.centertel.pl

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo! Szanuj kibica swego... :-)

Orti - 26.02.2018 15:47:40, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak

Biała Łapa - 26.02.2018 15:49:12, *.dynamic.chello.pl

Bardzo trafiona i pożyteczna inicjatywa gospodarzy meczu odnośnie darmowej dystrybucji ciepłej herbaty.
Gdyby to ode mnie zależało, to z uwagi na fatalną aurę przesunąłbym godzinę rozpoczęcia meczu na 19.00. Emocje owszem, ale nie kosztem zdrowia piłkarzy.

TYLKO LEGIA - 26.02.2018 15:50:42, *.internetia.net.pl

KU...A KTO JESZCZE NIE ZAOPATRZYŁ SIĘ W BILET , DAWAĆ ZAMAWIAĆ I JUTRO DAJEMY OGIEŃ POMIMI MROZU - POKAŻMY NA CO STAĆ KIBICÓW LEGII - NIE MRÓZ A OGIEŃ JUTRO NA ŁAZIENKOWSKIEJ - TYLKO LEGIA !!!

DO BUCYSKO - 26.02.2018 15:54:00, *.30.ipv4.supernova.orange.pl

nie twoja sprawa BAMBO-BUCU

_____________________ - 26.02.2018 15:56:22, *.dynamic.chello.pl

ale bez jakiejś naleweczki 40% i tak się nie obejdzie

LEGIA 100%

Robik - 26.02.2018 16:16:54, *.45.atman.pl

Moja dziewczyna sie zdenerwuje ze urodziny spedze z (L)egia.
Trudno! Widzimy sie jutro :D

Cult❤️Legia - 26.02.2018 16:19:46, *.82

A w przerwie meczu wystâpi kapela z chmielnej !a tak na powage,bogaty klub I niemoże zaprosić Lady Pank lub T.Love?Muniek kibic Legii nie odmòwi !przeciesz kibicòw w mroźnej przerwie trzeba rozgrzać!

Majestat - 26.02.2018 16:25:17, *.dynamic.mm.pl

A gdzie te dwa transfery się pytam?
Miał przyjść ten Cafu i Chorwat i na razie cisza, czyżby kolejny fake news na tej stronie?

Fc Skierniewice DO BUCYSKO - 26.02.2018 16:31:27, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

w krakowie na wawelu będą rozdawane kawałki flagi :)

Rychu - 26.02.2018 16:39:41, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Zdjęcie w tekście mówi samo za siebie ;-) Do zobaczenia na Ł3!

Piter - 26.02.2018 16:41:08, *.239.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na sektorze gości też będzie ?

xaxa1212 - 26.02.2018 17:18:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

mam pytanie, będziecie jak Nieciecza i tak licznie jutro pojawicie się warszafko? korpo ludziki nie mogą wszak za bardzo zmarznąć prawda?

Do Snowmen - 26.02.2018 17:36:39, *.play-internet.pl

Szkoda, że w sandałach nie przyszedł, za głupotę się płaci. Chociaż mniej mycia ma.

przyjezdny, a nie słoik - 26.02.2018 17:40:48, *.stansat.pl

do xaxa1212 - ty się lepiej martw czy odpalisz swojego wieśwagana jak do łojców będziesz jechał.

Szkot - 26.02.2018 18:07:56, *.centertel.pl

No to teraz kupie bilet bo bez darmowej herbatki to byście mnie widzieli ale na kanapie ....pozdro dla kumatych L H !!

@Piter - 26.02.2018 18:27:42, *.253.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

W sektorze gości przewidziane są inne atrakcje....:)

do snowmen - 26.02.2018 19:23:45, *.play-internet.pl

Chwalisz sie czy źalisz bo nie rozumiem po cholere nam o wujku piszesz,co nas to obchodzi?

Setunie na trybunie - 26.02.2018 20:06:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Po jutrzejszych meczach w ekstraklasie strona na fb "Setunie na trybunie" będzie miała chyba wielki wysyp zdjęć hehehe :)

1337 - 26.02.2018 21:26:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@xaxa1212
Ktoś tu leczy kompleksy?

MarcoPo(L)o - 26.02.2018 22:02:39, *.play-internet.pl

Ktoś się orientuje czy fani z Białorusi będą na sektorze gości???

PiotrAS - 26.02.2018 22:20:35, *.dynamic.chello.pl

Jedziemy ze sliedzikami :) JAGA RAR <LoL>

Lukas - 26.02.2018 22:21:47, *.dynamic.chello.pl

Powinni mniej na bramkach sprawdzać to każdy by ogrzewacz ze sobą wziął :)

PiotrŻo(L)iborz - 26.02.2018 22:28:32, *.play-internet.pl

Jak będzie ponad 20 tysięcy kibiców to będzie kilka stopni więcej, więc ni marudzić i na meczyk. Do zobaczenia na stadionie.

(L) - 26.02.2018 22:30:38, *.dynamic.chello.pl

Myślałem, że może tak jak przed laty na Łużnikach w Moskwie, będzie sprzedawana wódka w kartonikach na rozgrzewkę :)

Kaer - 27.02.2018 00:01:44, *.5.ipv4.supernova.orange.pl

To jeat to! Musi to byc!!

Do xaxa1212 - 27.02.2018 05:58:53, *.dynamic.gprs.plus.pl

Jak tam idzie druga linia metra? Kopiecie cos?

Tm14 - 27.02.2018 08:38:59, *.centertel.pl

Nie rozumiem dlaczego tego meczu nie można przełożyć na cieplejszy dzień. Czy jak odpukać ktoś sobie coś odmrozi albo zamarźnie to klub weźmie za to odpowiedzialność?

Vitafit - 27.02.2018 08:41:10, *.75

Kurła somsiad! Za darmo to i ze trzy wezmę!
Na poważnie to dobry pomysł, bo jest nieziemsko zimno :p dla jagi to pewnie normalna temperatura...

do MarcoPo(L)o - 27.02.2018 08:41:39, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Będą. Pozdrowienia dla nich mile widziane :)))

WSZYSCY NA MECZ! TRZEBA ZROBIĆ MIAZGĘ!

jax - 27.02.2018 08:51:32, *.31

udostepnie karnet na dzisiejszy mecz na zylecie

Do Snowmen - 27.02.2018 09:44:17, *.play-internet.pl

Masakra widziałem jak go wynosili ze stadionu, noga owinięta kocem szkoda chłopa :/ ale ktoś zakłada trampki na mecz gdzie jest - 15!!!!

Lostinnio - 27.02.2018 13:20:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gorąco to dziś będzie na zylecie jak będą płynęły szmaty hahaha :)

SEBO(L) - 27.02.2018 14:35:51, *.play-internet.pl

@Tm14 : to może 1. czerwca? Powinno być cieplej i będziesz miał wolne ...

Legionista - 27.02.2018 14:47:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do jax
Jak się z Tobą skontaktować ?
Możesz podać adres e-mail ?

K(L)audia - 27.02.2018 15:29:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gorąco (40%) , tak musi być , gorąco ...

do Bucysko - 27.02.2018 15:29:42, *.182

flagi jagi beda rozwieszone w kiblu numer 14 kolo sektora rodzinnego.....wpadaj :)

kr - 01.03.2018 10:07:17, *.dynamic.chello.pl

sektor 200 "dziękuje" za brak gorącej herbaty na tej trybunie!