Michał Pazdan podczas meczu na Łazienkowskiej - fot. Mishka / Legionisci.com

Pazdan: Takie mecze to przyjemność

Wiśnia, źródło: Legionisci.com

- Dwa dni temu z Cracovią graliśmy w podobnych warunkach. Jesteśmy przygotowani na zimno. Kiedy jest dzień meczowy, to nie lubimy wtedy dowiadywać się, że spotkanie będzie przełożone. Możemy nastawić się na rozegraniu meczu, a potem się okazuje, że go nie ma... Trzeba się się przygotować i zagrać w takich warunkach, jakie będą - powiedział na konferencji prasowej przed starciem z Jagiellonią Michał Pazdan.

- Cracovia jest drużyną, która ma wysokich zawodników. Mieli dużo stałych fragmentów i stąd wynikały ich zwycięskie pojedynki główkowe. Broniliśmy się na tyle, ile mogliśmy. Preferujemy inną grę, podczas meczu trochę narzucili nam swojego stylu. Teraz będziemy grali na swoim stadionie, więc będzie już zupełnie inaczej - mówi obrońca.

- Jagiellonia wygrała pierwsze trzy mecze. To zespół dobrze zorganizowany. Zmieniliśmy ustawienie, które predysponuje nas do tego, abyśmy rozgrywali i utrzymywali się przy piłce. Dzięki temu stwarzamy sytuacje z ataku pozycyjnego. Teraz gramy już inaczej niż w poprzedniej rundzie. Nie ma powodu do niepokoju, że ostatnio nie strzeliliśmy gola. Z Cracovią mieliśmy kilka dobrych szans. Stwarzamy sobie okazje, mamy kreatywnych zawodników, którzy potrafią wypracować dobrą okazję - stwierdził Pazdan.

- Większość z nas lubi takie mecze... Spotkanie z Jagiellonią czy Lechem to prawdziwa przyjemność - zakończył defensor mistrzów Polski.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (2)

88my - 27.02.2018 08:22:07, *.centertel.pl

Cała kolejka powinna być odwołana. To nie są warunki do gry w piłkę!

rob bandit - 27.02.2018 18:48:23, *.satfilm.com.pl

możemy nastawić się na rozegranie dobrych zawodów a okaże się że dwie interwencje wystarczą żeby mecz spartolić ...FORZA LEGIA!!!

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.