Paweł Sokolnicki, Szymon Marciniak, Tomasz Kwiatkowski, Konrad Sapela - fot. Mishka / Legionisci.com

Marciniak sędzią meczu z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Szymon Marciniak został wyznaczony do sędziowania meczu 26. kolejki ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa i Lechem Poznań. W obecnym sezonie arbiter z Płocka prowadził 4 mecze stołecznego zespołu - 2 wygrane, 1 przegrany i 1 zremisowany. Lechowi również sędziował czterokrotnie (1-3-0).

Obsada sędziowska 26. kolejki:
Termalica Nieciecza - Wisła Płock: Paweł Gil (Lublin)
Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk: Paweł Raczkowski (Warszawa)
Śląsk Wrocław - Sandecja Nowy Sącz: Mariusz Złotek (Stalowa Wola)
Korona Kielce - Pogoń Szczecin: Tomasz Musiał (Kraków)
Piast Gliwice - Górnik Zabrze: Daniel Stefański (Bydgoszcz)
Cracovia - Arka Gdynia: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa)
Legia Warszawa - Lech Poznań: Szymon Marciniak (Płock)
Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków: Krzysztof Jakubik (Siedlce)

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (27)

Gott sei dank - 01.03.2018 10:22:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gott sei dank herr marciniak. Legia łatwe 3pkt.
Marciniak ma plakaty Legii nad łozkiem

LOL - 01.03.2018 10:23:12, *.dynamic.chello.pl

i wszystko jasne :D

bibek - 01.03.2018 10:26:47, *.jmdi.pl

3, 2, 1 .....

MARCINIAK !!!!

pnk - 01.03.2018 10:27:43, *.centertel.pl

No to Srałka znów będzie mógł robić na boisku co tylko mu się wymarzy. A to wejście wyprostowaną nogą, a to łokieć, a teraz saneczki...

true - 01.03.2018 10:28:46, *.dynamic.gprs.plus.pl

To było do przewidzenia, zaje....ście. Cafu powinien pokazać Trałce twardą grę, jeśli zagra.

ludzik - 01.03.2018 10:31:59, *.dynamic.chello.pl

No i znowu zaraz sie zacznie placz.

Zajmon Szczecin - 01.03.2018 10:36:03, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jednak zdąży przyjechać, przynajmniej Var będzie użyty prawidłowo. (Jozak uważa że to dobry sędzia a ja ze dobry ale nieobliczany ).
Ps. Odnośnie sędziego Frankowskiego.To w meczu z Jaga sugerował Stefańskiemu czerwoną dla Antolica a wczoraj będąc głównym w Poznaniu na meczu ze Śląskiem w identycznej sytuacji dal tylko żółta. i kto tu cham. Z Cracovia nam też karnego nie odgwizdal

True - 01.03.2018 10:37:40, *.dynamic.gprs.plus.pl

Var obsługiwac będzie Gil , a w poniedziałek, Jaga - Wisła na varze kto .... Szymuś. Grande scenario.

Zajmon Szczecin - 01.03.2018 10:47:07, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@True
Myślę zgoła odwrotnie. Wolałbys w Białymstoku
Frankowskiego?!!

Scypion Afrykański - 01.03.2018 10:50:13, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Dobrze, najlepszy polski sędzia. Nikt nie będzie mówił, że komuś pomógł, choć pewnie łachowi tradycyjnie pomoże.

Zajmon Szczecin - 01.03.2018 10:50:16, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@True
Oczywiście ze Cafu zagra to idealne wejście na debiut z Tralka. Już się cieszę hehe

Kris - 01.03.2018 10:54:31, *.centertel.pl

To tralka będzie szaleć...

Juri - 01.03.2018 11:23:11, *.static.gprs.plus.pl

Kto by nie sędziował,3 pkt. to obowiązek.

Johnnny - 01.03.2018 11:29:26, *.centertel.pl

Hahahaahahahaahahahahahahah

Dziadek 46 - 01.03.2018 11:43:23, *.215

Powinni być również podawani sędziowie VAR.
Musiał jako sędzia VAR w meczu z Crakowią jakoś nie zauważył karnego na Vesowiciu tak jak inie podyktowany karny z Wisłą Płock za rękę ,piłka leciała w światło bramki.

Redakcja (LL!): W meczu z Lechem sędziowie VAR to Paweł Gil i Marcin Borkowski.

Zajmon Szczecin - 01.03.2018 13:23:53, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Na Cracovii Frankowski był głównym i też nie zajaknal nad karnym.

Arek - 01.03.2018 14:25:35, *.centertel.pl

To sie sralka ucieszy.

True - 01.03.2018 14:44:01, *.dynamic.gprs.plus.pl

Do Zajmon Szczecin
Frankowski ma chyba jakieś kompleksy, ale nie patrząc na gwizdków , zagrajmy z takim animuszem aż trawę będą zrywać. Tylko LEGIA!!!

Sawo - 01.03.2018 15:29:24, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

I bardzo dobrze. Nie pamietam zadnege zle sedziowanego przez Marciniaka meczu miedzy Legią a Lechem.

Gienek - 01.03.2018 15:34:01, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Tradycyjnie będzie pomagał amice...

nitka - 01.03.2018 18:20:39, *.play-internet.pl

Co to za różnic kto sedziuje, gdy w pół godziny strzela się trzy brameczki i jest pozamiatane.tego właśnie rzycze nam wszystkim a nie wiecznego narzekania....

Anton - 01.03.2018 19:06:42, *.dynamic.chello.pl

Cafu, weź tam pokaż Pałce kto tu rządzi ;)

do Anton - 01.03.2018 20:12:42, *.knc.pl

Narazie to nam Jagiellonia wpierdzieliła koncertowo. Kolejny grajek, który dwa miesiące leżał do góry brzuchem. Obyśmy wygrali z tym słabym Lechem ale szykuje się zacięty bój dwóch słabych drużyn.

kalosz - 01.03.2018 20:40:18, *.dynamic.mm.pl

obce chwalicie -swojego nie znacie...??? https://www.youtube.com/watch?v=u6xEHi19S_Q tamci tez grali w niebieskich :) moze tak samo bedzie ? ale spojrzmy jak skladnie graly rezerwy... moze sparing 1 i2 zespolu? :D

Do Redakcji - 01.03.2018 22:28:26, *.dynamic.gprs.plus.pl

Proszę o informację czy sędzia może skorzystać z VAR po pokazaniu żółtej kartki?
W przepisach tego nie widze, są 4 sytuacje

Martin - 02.03.2018 00:19:38, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Skład na lecha:

Malarz

Broź - Mauricio - Pazdan - Hlousek

Silva - Cafu - Phillips - Remy - Hama

Niezgoda

tekken (L) - 02.03.2018 08:43:03, *.dynamic.chello.pl

Uwaga na głupie ostre wejścia i nie padać bez potrzeby tylko grać. Jak już ktoś chce wejść ostro to po 70 min.