Michał Pazdan - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

250. mecz Pazdana w Ekstraklasie

Fumen, źródło: Legionisci.com

Michał Pazdan zanotował ostatnio setny mecz w barwach Legii we wszystkich rozgrywkach. Z kolei potyczka z Jagiellonią Białystok była dla niego 250. występem na boiskach Ekstraklasy. Niestety, raczej nie będzie jej wspominał dobrze. Najwięcej, bo 93 mecze rozegrał w Górniku Zabrze, barwach Jagiellonii Białystok wybiegał na murawę 86 razy, zaś jako piłkarz Legii ma na koncie 71 meczów.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (13)

Myślący inaczej - 28.02.2018 11:16:25, *.centertel.pl

100 mecz w barwach Legii ale już jako piłkarz Legii tylko 71 meczów- to Ci dopiero zagwozdka. Rozumiem że chodzi o występy w ekstraklasie?

Redakcja (LL!): Jak sam tytuł wskazuje...

do Myślący... - 28.02.2018 11:34:57, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

pewnie chodzi o 100 mecz w Legii (puchary i liga) i 75 mecz w Legii w ekstraklapie... pokątne tłumaczenie bo faktycznie mylnie napisany artykuł....

A co do Pazdana- sprzedajcie go wkońcu za te marne 1,5 mln Euro bo to typowy przecinak który własnie zaczyna tracić dynamikę : (

do redakcji - 28.02.2018 12:09:03, *.centertel.pl

To przeredagujcie tekst, bo brzmi głupio

lhm - 28.02.2018 12:37:08, *.32

Napisane jest jak należy. Nauczcie się czytać matołki.

Zmaq - 28.02.2018 13:07:22, *.dynamic.gprs.plus.pl

Skrzywdzono go brakiem transferu. Lubie go bo porządny gość ale sercem i duchem jest wogóle gdzieś poza Warszawą. Szkoda bo boje się że na mistrzostwach może nie być w formie.

Simon - 28.02.2018 14:11:03, *.centertel.pl

Nauczyć się czytać ze zrozumieniem. Napisane jest poprawnie

KOZAK - 28.02.2018 14:35:08, *.internetia.net.pl

MICHAŁ TO KOZAK , ALE GDZIEŚ JEST POD FORMĄ , POWINIEN NA SPOKOJNIE POTRENOWAĆ POZA SKŁADEM MECZOWYM BY DOJŚĆ DO FORMY NA SPOKOJNIE PRZY TRENIGU I WRÓCIĆ DO SKŁADU PONOWNIE JAKO KOZAK

Tommy83 - 28.02.2018 14:51:49, *.centertel.pl

Oby ostatni w Legii, bo to juz dramat a nie obniżka formy...

legiunia23 - 28.02.2018 15:02:02, *.static.ip.netia.com.pl

Sprzedajcie już tego najemnika!!! Mariuszu Piekarski działaj!!! Byle szybko...Zostawić Dąbera niech walczy o pierwszy skład. Jest lepszy od Pazdana...

Mietek - 28.02.2018 15:07:01, *.play-internet.pl

Ostatnie mecze dramat,jak Pazdan w takiej formie bedzie na mistrzostwach to go Senegalczycy będą przestawiać jak pusty karton,a Kolumbijczycy krecic nim jak wiatrakiem.

kalosz - 28.02.2018 15:14:48, *.centertel.pl

nawetnieprobowal wyskakiwac do pilki przy 2 bramce dla gosci...w sparingach podobnie sie prezentowal

Jozz-men - 28.02.2018 16:16:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam nadzieje że Pazdan usiądzie na ławce,jak on chce być podstawowym stoperem kadry.Naprawia zazwyczaj swoje błędy.Szkoda że nikt go nie kupił.

Wa(L)ker - 01.03.2018 13:23:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Michał , ty chyba masz deprechę . Weź się w garść , takiej gry jak grałeś się nie zapomina . Rusz dupę i pokaż że jesteś gotowy na czternaste mistrzostwo , my wszyscy (L) . Też miałem ostatnio deprechę , ale ją spacyfikowałem i znów jestem szybki i śwciekły . Do roboty Pazdek , już my Cię znamy , pokaż twoje stare dobre ustawianie się na boisku i interwencje jak przedtem . I chrzań sędziów , graj ostro , nie będą nam jakieś średniawki ekstraklasowe hasać w naszym polu karnym , dość tego . Dawaj Pazduś , tu chodzi o punkty , tabelę trzeba poprawić i to szybko .