fot. Hagi / Legionisci.com

Cafu przyleciał do Warszawy

Woytek, źródło: Legia.com

Portugalczyk Cafu przyleciał dziś do Warszawy. Po południu zawodnik FC Metz przejdzie testy medyczne i po nich podpisze kontrakt ze stołecznym klubem. 25-letni pomocnik ma zostać wypożyczony na 1,5 roku z opcją pierwokupu.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (58)

Klf - 27.02.2018 13:31:20, *.play-internet.pl

To jednak wypożyczenie? On nie rozwiązał kontraktu z Metz?

jacenty - 27.02.2018 13:33:44, *.internetia.net.pl

do @rek - wiesz może jaki to obrońca ma dziś jeszcze dołączyć do Legii i czy jest jeszcze jakaś szansa by pozyskać jakiegoś dobrego napastnika ?

Darth-Bane - 27.02.2018 13:35:31, *.118

O co chodzi z tym Cafu ?
Raz informacja się pojawiła że umowę rozwiązał z Metz , potem żę wypożyczony na 2,5 roku czyli do końca kontraktu z Metz, który rzekomo został rozwiązany, a teraz że tylko na 1,5 roku do Legii wypożyczony.
Ktoś potwierdza informacje zanim puści je w obieg :)?

Detektyw Rutkowski na tropie - 27.02.2018 13:41:16, *.internetia.net.pl

Pogłoski , że obrońca z Włoch , ostatnio Salomon stracił miejsce w podstawowym składzie swojego zespołu , może to o niego chodzi ?

Fan 100% - 27.02.2018 13:43:29, *.play-internet.pl

O kurcze no to ekipa światowa się robi. Najpierw byly gracz Arsenalu Eduardo, a teraz byly gracz Milanu Cafu. Brawo prezesie!

MOCNO LEGIA - 27.02.2018 13:47:53, *.dynamic.gprs.plus.pl

Cafu, Eduardo, piekna ekipa sie robi. Brac jeszcze Denilsona na skrzydlo i Dunge na 10-tke i jedziemy ze wszystkimi!!!

Krystian92 - 27.02.2018 13:50:59, *.dynamic.gprs.plus.pl

Zagra w dzisiejszym meczu z Babą Jagą?!?

Scypion Afrykański - 27.02.2018 13:52:57, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Niezła ekipa się robi na papierze. Oby na boisku też udowodnili to, bo kadra Legii teraz wygląda co najmniej dobrze. Trzeba pozbyć się jeszcze takich "kwiatków" jak Fatalczyk i Kopczyński, wzmocnić kadrę i będziemy dominować w lidze na lata.

rafalgral - 27.02.2018 13:57:00, *.117.host.de.colt.net

przepraszam albo niektorzy udaja albo są debilami czytacie ze Cafu ma 25 lat a tu paru pisze o Cafu brazylijczyku. Czy tylko jeden pies ma na imie burek. Nie znam piłkarza ale sprowadzonych twierdze ze w nastepnym meczu pierwszy sklad . taki jest poziom naszej ligi ze zawodnik z dolnej tabeli Lige 1 gra w pierwszym składzie mistrza Polski

do Darth-Bane - 27.02.2018 14:03:44, *.217-rev.hti.pl

Dokładnie to samo pomyślałem, co dzień to inne informacje i przez nikogo nie potwierdzone:)

mietek - 27.02.2018 14:05:23, *.emea.ibm.com

@Woytek: Półtora roku, czy tak jak podawano wcześniej - 2,5 roku (do czerwca 2020)?

Redakcja (LL!): Przegląd Sportowy podawał 2,5 roku. Legia w komunikacie podała 1,5 roku.

Grucha - 27.02.2018 14:21:45, *.dynamic.gprs.plus.pl

Facet ma prawie 50 lat i ma byc zakontraktowany na 1,5 roku i jeszcze z opcją pierwokupu? Czy ktos tu powariowal??

Juri - 27.02.2018 14:22:47, *.centertel.pl

Cafe football na Polsacie.

Do Grucha - 27.02.2018 14:25:18, *.dynamic.chello.pl

Błyszczysz inteligencją jak Grucha z "Chłopaki nie płaczą".. Jednemu psu burek na imię?

@rek do Darth-Bahne - 27.02.2018 14:26:07, *.dynamic.chello.pl

Pisałem już wczoraj konkretne info o Cafu... Poczytaj...

@rek, 26.02.2018 10:41:44 - *.dynamic.chello.pl
Dzisiaj lub jutro dopinana definitywnie sprawa z Cafu... Wykup w opcji... Póki co wypożyczenie do 2020 roku... Pozdro (L)

Art - 27.02.2018 14:28:40, *.play-internet.pl

To nie jest ten cafu z milanu!!

felek - 27.02.2018 14:36:48, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Czy możecie potwierdzić, że to TEN słynny Cafu z canarinios? Obok Eduardo to będzie druga gwiazda przewyższająca nawet Ljuboję.

Janusz z Pakistanu - 27.02.2018 14:42:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mam pytanie do redakcji, po co jest ta akceptacja postów przez moderatora jak potem i tak przepuszczacie każdą głupotę. Ten żart o 49 letnim Cafu, powtórzony 1000 razy już nie jest śmieszny, a wy to dalej puszczacie, co tylko wprowadza bałagan w komentarzach które i tak są bałaganem bo nie ma odpowiedzi na konkretny post.

kubaLLLL - 27.02.2018 14:43:40, *.icpnet.pl

@rek czy ty to slyszales o tym obroncy ze to ma byc mega pier......niecie? ponoc jutro bedzie oficjalka

Arek - 27.02.2018 14:51:57, *.centertel.pl

Dobre mózgi Cafu z Milanu idzie, hehe.

True - 27.02.2018 14:53:27, *.dynamic.gprs.plus.pl

Obstawiam, Christian Zapata.

do @rek - 27.02.2018 14:54:57, *.internetia.net.pl

@rek - jakieś przecieki co do tego obrońcy kto to taki ? d







syjon85 - 27.02.2018 14:56:46, *.play-internet.pl

witamy w Stolicy ... ale patrząc po komentarzach to chyba jeszcze nie koniec :-)

@rek do kubaLLL - 27.02.2018 14:56:57, *.dynamic.chello.pl

Słyszę już o tym od rana... Siedzę na łączach i telefonach... Adrenalina mi skacze... Wszak wzmiankowałem o tej "niespodziance" jeszcze przed południem... Szykowany zajebisty Last Minute, istna okazja... Taka wisienka na torcie... Jak dojdzie ten ostatni transfer do skutku, to po Cafu i tym "ostatnim" ludziska może wreszcie "polubią" Darka Mioduskiego... Pozdro (L)

oko - 27.02.2018 15:03:02, *.unknown.vectranet.pl

do felek
No pewnie, 47-latka biorą.

@rek - 27.02.2018 15:05:09, *.dynamic.chello.pl

Środkowy obrońca... Salomon by wam pasował...??? Ja powiem więcej: z rana usłyszałem od jednego znajomka z sieci "Milan Skriniar"...:)))

Przecieki mówią, iż koleś będzie z Włoch... Inni ludkowie mówią, iż ktoś z kraju sąsiadującego z Włochami... Wiele domysłów w kuluarach... Musimy poczekać, bo wszystko jest cholera otulone tajemnicą, niczym wybór papieża... Pozdro (L)

@rek - 27.02.2018 15:09:50, *.dynamic.chello.pl

Ponoć (L)egia pilnie rozmawia z Lazio w sprawie sprowadzenia 29-letniego brazylijskiego obrońcy Mauricio.... News hot...(TW) Pozdro (L)

kamuflaż - 27.02.2018 15:14:08, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ten obrońca to Mauricio Dos Santos :D

DO @rek - 27.02.2018 15:14:27, *.internetia.net.pl

@rek bo nie rozumiem jednego , jakbyś mógł wytłumaczyć , mówisz , że wisienka na torcie , ale nie wiesz dokładnie kto rozumiem , chyba że jednak wiesz ? bo jak mówisz , że może z Włoch . może coś z koło Włoch i ta pewność , że wisienka na torcie . Skoro mówisz , że wisienka na torcie to powinieneś wiedzieć o kogo dokładnie chodzi , bo skąd ta pewność w twoich słowach , że to taki Hit ma być ? No bo skoro byś nie wiedział o kogo chodzi to można się zastanawiać , a nie mówić z takim przekonaniem , że to WISIENKA NA TORCIE , taka niepowtarzalna okazja . WIĘC PYTANIE CZY WIESZ , KTO TO MA BYĆ , A JEŚLI NIE = TO SKĄD TO TAKIE PEWNE PRZEKONANIE , ŻE TO TAKA BOMBA ?

@rek - 27.02.2018 15:14:48, *.dynamic.chello.pl

Complete name: Maurício dos Santos Nascimento
Date of birth: Sep 20, 1988
Place of birth: São Paulo Brazil
Age: 29
Height: 1,85 m
Nationality: Brazil Brazil
Position: Defence - Centre-Back
Foot: right
Player agents: RIVA SPORTS MANAGEMENT LTD
Current club: SS Lazio SS Lazio
In the team since: Jul 1, 2015
Contract until: 30.06.2019

Zibin55 - 27.02.2018 15:16:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Janusz z P.
Odpowiem Ci za Redakcje: skoro i tak bałagan to ten większy jest przynajmniej bardziej imponujący a to dziś w cenie :)

@rek - 27.02.2018 15:19:05, *.dynamic.chello.pl

Czy pomarzyć można..? Wyobrażam sobie, iż ten transfer dopną do jutra... Mauricio w parze z Remym na środku obrony mojej Ukochanej (L)egii... Dwie skały nie do przejścia... Jak za dawnych lat Ouattara/Choto... I kto nam wtedy podskoczy w lidze..? Miejmy marzenia i trzymajmy kciuki... Pozdro (L)

Zibin55 - 27.02.2018 15:19:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do @rek: uff odetchnalem że Brazil Brazil bo samo Brazil to mogło by być za mało dla bardzo wymagającej tu braci...

Kibic - 27.02.2018 15:25:26, *.internetia.net.pl

SZKODA , ŻE NIE MA TAKIEJ OKAZJI NA JAKIEGOŚ TAKIEGO DOŚWIADCZONEGO NAPASTNIKA TROCHĘ MŁODSZEGO OD EDUARDO

do Grucha - 27.02.2018 15:32:25, *.range86-167.btcentralplus.com

i co z tego ze 50lat? sposob w jaki sie chłop prowadzi plus zabiegi odnowy biologicznej jakim sie ciagle poddaje powodują, że 50 to tylko liczba, dodatkowo młodsi ( np. Eduardo ) beda sie od niego uczyc

Arak - 27.02.2018 15:32:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kibic Spokojnie prawdziwy napadzior przyjdzie latem na tą chwile wystarczy nam ten skład do wygrania ligi i Historycznego 3 Majstra z rzędu nikt tego nie dokonał.Pyruski sie zesrały Górnik niema szerokiej Kadry Jaga jak zwykle robi zamieszanie ale nic nie wygra Jaga nigdy nie będzie Mistrzem Polski;)

kubaLLLL - 27.02.2018 15:33:02, *.icpnet.pl

@rek jednak Mauricio

Krzeszczu - 27.02.2018 15:34:51, *.cust.bredband2.com

@ @rek: jesli to prawda ze to Dos Santos no to bedzie to naprawde calkiem niedly transfer!
Bardzo przyzwoity grajek a i renome tez ma.
Pomijam fakt ze jego brat kiedys tam zupelnie sie nie sprawdzil w Tottenhamie ;-))
Powtarzam, jesli masz racje co do transfery to bedzie to napewno taka mala bomba atomowa (polskich transferow).
Trzymam kciuki zeby to bylo oby!
Pozdro

Kuba - 27.02.2018 15:36:14, *.135

Przecież ten Maurico nie grał praktycznie wcale w tym sezonie to co to za hit?! W prawdzie dawniej grywał w Lazio i Sportingu jako podstawowy stop ale aktualnie tylko 4 minuty w seria A. Czy jesteście zadowoleni z tego gracza??

@rek do Krzeszczu - 27.02.2018 15:40:44, *.dynamic.chello.pl

Siemka brachu... Od 6.00 rano siedzę pod telefonami... Już od 9.00 miałem cynki, iż może ktoś przyjść z ligi włoskiej, ale to nie będzie Włoch... Napisałem to już przed południem... Od rana dzielę się swymi newsami, ale jak widzę, i tak nadal jest tutaj wielu kpiarzy/szyderców... Mam to gdzieś... Pozdro (L)

vbuuut - 27.02.2018 15:47:55, *.centertel.pl

Co to trzeba miec w glowie aby myslec, tak jak co poniektorzy, ze to Cafu z Milanu.dramat

Sierzantlp - 27.02.2018 16:02:27, *.centertel.pl

Jak do tej pory wszystkie transfery wydawały mi się logiczne i choć nie znałem tych piłkarzy broniły się , ale ten Brazylijczyk blisko 30 przez pół roku niegra , nawet nie został zgłoszony do rozgrywek seri a gdzie tu logika . A tani w utrzymaniu napewno nie będzie

Kamień - 27.02.2018 16:08:29, *.dynamic.chello.pl

@Arak

jakbyś znał historię rozgrywek w Polsce to byś wiedział, że paru klubom udało się więcej tytułów MP zdobyć z rzędu, że wspomnę Ruch Chorzów przed wojną 4 razy i po wojnie 3, Górnik Zabrze 5 MP z rzędu oraz 4 ...

Krzeszczu - 27.02.2018 16:09:29, *.cust.bredband2.com

@ @rek: wiem, wiem kolego. Tez mam tutaj moja grupe ”wielbicieli” ;-)
Olewac ich przyjacielu, bo oni i tak nic ciekawego nie wnosza. A szydercow i zaddrosnikow nigdy nam nie dabraknie ;-))
Pozdro

ŁKS ŁÓDŹ - 27.02.2018 16:10:48, *.ksiezyc.pl

Do @rek. Wiesz może co z tym Vikri? Przyjdzie czy już po temacie ?

Krzeszczu - 27.02.2018 16:11:51, *.cust.bredband2.com

@ sierzantpl: ten brazylijczyk od pol roku nie gra.
No widzisz, wiec cale szczescke ze do nas przychodzi porugalczyk, i nie 30 latek tylko 25.
A tak poza tym to wszystko sie zgadza....

Rainiw - 27.02.2018 16:13:08, *.128

Krzeszczu i @rek dzięki za wasze wszystkie informacje. ...coś wiadomo nt jakiegoś ewentualnie ofensywnego zawodnika który mógłby jeszcze w lutym do nas dołączyć. ..pozdrawiam i róbcie dalej swoje

Sierzantlp - 27.02.2018 16:16:44, *.centertel.pl

@Krzeszczu chodziło mi o naszego podobno nowego obrońcę . Do Cafu nic nie mam i z niecierpliwością czekam jak pozamiata środek pola w naszej kopanej .

@rek - 27.02.2018 16:21:40, *.dynamic.chello.pl

Jak dopną do jutra Mauricio, to będzie gites... Jak mawiał reżyser: "Kruca bomba, mało casu..." Ale o mały figiel ten "nasz" Mauricio grałby już od 2 tygodni w chińskim Dalian FC... Info: Calciomercato | Lazio, Mauricio verso il trasferimento ai cinesi del Dalian FC... Tak więc 3majmy kciuki za Mauricio... Pozdro (L)

Zainteresowany - 27.02.2018 16:22:16, *.dynamic.chello.pl

Oprócz Brazylijczyka mauricio obrońcy Lazio jutro możliwe że pojawi się jeszcze pomocnik występujący obecnie na Słowacji kopa pasquato i Dąbrowski prawdopodobnie odejdą

Kamil - 27.02.2018 16:51:22, *.6

To ja to rozumiem tak gorąca herbata i ogrzewacze ręce nie wystarcza trzeba brać dwóch emerytów żeby tłumy przyszły pomimo mrozu?

Leo - 27.02.2018 17:22:14, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Jestem teraz w enel sport i jest Cafu przechodzi tesy medyczne.......spko gosc

Oczko - 27.02.2018 17:22:22, *.centertel.pl

No i w pi...u wylądował :)

mietek - 27.02.2018 17:35:00, *.internetia.net.pl

@Krzeszczu: Witaj brachu. Ja tu wyczytałem, że Mourinho chce wam podebrać Eriksena ;)

@ @rek: Grubo się bawią chłopcy :) No to teraz jestem w stanie zrozumieć "wygnanie" Dąbrowskiego :)

Krzeszczu - 27.02.2018 18:27:36, *.cust.bredband2.com

@mietek: no ello przyjacielu!
Mourihno to moze chciec... sie zesrac :-))))))

Niedawno kupilismy Lucasa z PSG a i ekipa nam sie robi coraz to najlepsza.
Kto, przy zdrowych zmyslach, chcialby teraz grac w ManUre?
Nawet Zyro czy Wawrzyniak by tam nie poszli. No chyba ze Dvalishvili.... :-))

Matt - 27.02.2018 18:49:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Arek dzięki za wszelkie informacje. Kto chce niech krytykuje i się śmieje. Przychodzi gościu obyty w Europie, to źle, bo ma jakieś problemy w tym roku. Przyszedłby ktoś, kt aktualnie gra w wyjściowej 11 Lazio - byłoby pytanie, co on robił wcześniej? Albo czemu Lazio, a nie np. Milan?

W świetle transferów pojawiają się teraz takie nazwiska, o których do niedawna czytaliśmy raz na 2 lata.

@rek - 27.02.2018 19:00:19, *.dynamic.chello.pl

do Matt

To dla Ciebie kolego kolejny hot-news o potencjalnym kolejnym jutrzejszym zakupie: "...Działacze mistrza Polski prowadzą rozmowy w sprawie pozyskania 26-letniego zawodnika Ružomberoku - Erika Daniela... W grę wchodzi transfer definitywny. Czeski skrzydłowy, który może być wykorzystywany na kilku pozycjach, trafił do obecnego zespołu w 2016 roku ze Spartaku Myjava. Od tamtej pory zanotował w jego koszulce 64 oficjalne występy. Strzelił w nich 13 goli, do których dorzucił tyle samo asyst. W trwającym sezonie słowackiej ekstraklasy (Ružomberok zajmuje szóste miejsce w tabeli) czterokrotnie trafiał do siatki i zaliczył siedem ostatnich podań.

Daniel zdobył również jedną bramkę w eliminacjach Ligi Europy, w których kilka miesięcy temu Ružomberok odpadł w III rundzie, dając się wyeliminować przez Everton.

Co warte podkreślenia, kontrakt Czecha ze słowackim klubem jest ważny do 30 czerwca 2019 roku. Jeśli nie trafi on do Polski już teraz (okno transferowe jest otwarte to środy), bardzo możliwa jest jego przeprowadzka do naszego kraju po zakończeniu sezonu... Jak podawał wcześniej Tomasz Włodarczyk z „Przeglądu Sportowego”, Danielem interesuje się również Zagłębie Lubin..."

Pozdro (L)

TMr - 27.02.2018 19:34:49, *.elartnet.pl

Cafu wrocil do Francji. Nie bedzie gral w Legii. Wysiadl na Okeciu i powiedziel, ze fierdouli. Powiedzial, ze na swiecie nie ma takich temperatur.