Maurício dos Santos Nascimento - fot. sslazio.it

Legia chce zawodnika Lazio

Woytek, źródło: Legionisci.com

Legia Warszawa rozmawia z SS Lazio w sprawie transferu Maurício. 29-letni Brazylijczyk występuje na pozycji środkowego obrońcy. Rundę jesienną miał w zasadzie straconą - zagrał jedynie 4 minuty w jednym spotkaniu Serie A. Od grudnia nie ma dla niego miejsca w kadrze włoskiej drużyny - Mauricio nie został zgłoszony do rozgrywek w rundzie wiosennej.

Sezon 2016/17 spędził na wypożyczeniu w Spartaku Moskwa. Zagrał tam w 11 na 31 możliwych spotkań. Zdecydowanie bardziej udany miał sezon 2015/16. W barwach Lazio wystąpił w 36 meczach (24 Serie A, 10 europuchary, 2 Puchar Włoch).

Według informacji Tomasza Włodarczyka z Przeglądu Sportowego, nie jest jeszcze przesądzone, że ten transfer uda się dopiąć do końca okienka.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (57)

jaro - 27.02.2018 16:12:05, *.centertel.pl

A gdzie napadzior?

nn - 27.02.2018 16:12:37, *.amazon.com

NAPASTNIK !!?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!!

Kuba - 27.02.2018 16:16:07, *.135

Może być ciekawy transfer :) tylko pytanie jak z jego formą i rytmem treningowym??

NA MEGA POZIOMIE POTRZEBNY NA TYDZIEŃ TEMU !!! - 27.02.2018 16:17:43, *.internetia.net.pl

DOKŁADNIE N ! A ! P ! A ! S ! T ! N ! I ! K !!!

grzesiek - 27.02.2018 16:21:08, *.dynamic.gprs.plus.pl

niezgoda bedzie ładował brameczki, nie srajcie się, a jak nawet nie to jest jeszcze eduardo. Ewentualnie rado moze zagrac jako napadzior.
Bardzo dobry transfer gdyby doszedł do skutku. Ale wątpie.

aa - 27.02.2018 16:21:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Od kiedy można będzie kupić bilety na lecha? Widnieje że dziś od 16 ale nadal nie można tego zrobić..

Redakcja (LL!): Pisaliśmy o tym - 28.02. g. 10:00

aa - 27.02.2018 16:26:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mauricio ma zawieszenie aż do 28.06 2018. Tak mówi transfermarkt. Co to za akcja?

j - 27.02.2018 16:30:06, *.dynamic.gprs.plus.pl

Super tylko gdzie napadzior mamy tylko bronić wiem że Niezgoda jest ok i może kiedyś będzie wart 20 mln ale zmiennika mu dajcie albo kolegę na drugą stronę

do aa - 27.02.2018 16:30:11, *.abcdata.pl

też to rozkminiałem, to "zawieszenie" to prawdopodobnie brak zgłoszenia do rozgrywek

- 27.02.2018 16:31:11, *.static.chello.pl

2017 r. - 3 oficjalne spotkania. Dwa w Rosji i 4minuty w Lazio. Forma tego gościa jest pewnie w tej chwili zerowa.

ŁKS ŁÓDŹ - 27.02.2018 16:33:45, *.ksiezyc.pl

Ludzie którzy płaczą o napastnika,poczekajcie aż zjawi się 17 latek z Indonezji :)

Gothem - 27.02.2018 16:35:34, *.play-internet.pl

Szkoda, ze nie Samir Nasri...

NAPASTNIKA PANOWIE NAPASTNIKA - 27.02.2018 16:36:03, *.internetia.net.pl

NAPASTNIK - JAK KOLEGA POWIEDZIAŁ WIADOMO , ZE NIEZGODA 20 MLM , ALE PUKI JEST WART JESZCZE JAKIEŚ 500 TYS , TO DAJCIE NAPASTNIKA WART WIĘCEJ NA OBECNĄ CHWILĘ I BARDZIEJ DOŚWIADCZONEGO , MOŻE NIE TAK JAK EDUARO 35 :) ALE BARDZIEJ JAK NIEZGODA A MNIEJ JAK EDUO ... :)

- 27.02.2018 16:36:57, *.centertel.pl

Ale szrot

30od - 27.02.2018 16:37:01, *.static.chello.pl

Pół roku będzie wracał do formy wiec jak wypożyczać to tak 1.5r trzeba.

- 27.02.2018 16:44:44, *.centertel.pl

To jest ten hit co to poniektórzy na tym forum poposzczają z podniecenia

EBR - 27.02.2018 16:44:52, *.dynamic.gprs.plus.pl

Wygląda to gorzej niż z Hildeberto!!! Q.rwa LEGII POTRZEBNY JEST NAPASTNIK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Buli - 27.02.2018 16:46:30, *.wroclaw.dialog.net.pl

Strategia obecnych władz klubu zmierza ku murowaniu bramki. Ale chyba taniej tramwaj kupić i postawić w poprzek pola karnego. Kto ma strzelać gole ????????????

@rek - 27.02.2018 16:56:04, *.dynamic.chello.pl

Mauricio... Opcja -> wypożyczenie... Potwierdzone info... Pozdro (L)

Bear - 27.02.2018 16:58:38, *.15.ipv4.supernova.orange.pl

Kupować piłkarza który na jesieni prawie nie grał to szaleństwo.
Ale nie moje pieniądze nie moja sprawa.

Do Grzesiek - 27.02.2018 17:01:06, *.ip.oxynet.pl

Rado po tym co pokazał ostatnio, to może grać, ale nie w piłkę.

Marcinek 31 - 27.02.2018 17:02:26, *.play-internet.pl

Co wy się tak sracie o tego napastnika, musi być dobra obrona i pomoc i wtedy atak z niezgoda wypali, JR bardzo dobrze kombinuje cała drużyna atakuje i cała broni po to mu uniwersalni piłkarze, nawet gdyby Lewandowski był to co myślicie że w każdym meczu bramke strzeli bez pomocy innych??? Im więcej graczy w ofensywie tym sytuacji będzie więcej a niezgoda do tego jest idealny :) i przestancie dupe truc tym że napastnik potrzebny , zobaczycie jak się zagrają wszyscy to ręce i cycki wam opadna :)

Opcja - Napastnik ? - 27.02.2018 17:03:48, *.internetia.net.pl

@rek a jakaś ...Opcja ->NAPASTNIK .. to jest w ogóle brana pod uwagę ...Pozdro (L)

ssssss - 27.02.2018 17:05:59, *.v30.interkam.pl

I znowu was @reczek wali w trąbe!!!!info o wypożyczeniu na Legia.net o 16:48 a on tu wielce powiadomiony o 16:56 hahahahhahhahaha

DO MARCINEK - 27.02.2018 17:10:54, *.internetia.net.pl

Marcinek masz rację masz rację - Lewandowski już był w Legii , ale go nie chcieliśmy - mamy lepszych . Masz rację nie potrzebujemy już dobrego napastnika bo mamy mega zespół

Mario_Rybnik - 27.02.2018 17:12:21, *.leon.com.pl

To jak to w końcu jest z tą sprzedażą biletów na mecz z Lechem ? Tutaj info, że od jutra, od 10-tej, a na stronce legia.com,, było, że od 23-tej dzisiaj...: Otwarta sprzedaż biletów na mecz z Lechem Poznań rozpocznie się we wtorek 27.02 po mecu z Jagiellonią o godz. 23.00.

Takinie - 27.02.2018 17:22:14, *.254.ipv4.supernova.orange.pl

Napastnik nie potrzebny! Żal czytać ile płaczków. Ps dobre transfery!

Daw1D - 27.02.2018 17:25:27, *.dynamic.chello.pl

Tylko napastnik i napastnik. Niezgoda do końca sezonu na tą słabą ligę na razie starczy. Chyba większość tu komentujących to dzieci które nie pamiętają starej prawdy, że drużynę buduje się od obrony, co widać w tym okienku (obrońcy oraz defensywni i środkowi pomocnicy). Jestem pewny że po zakończeniu tego sezonu przyjdą 2-3 ofensywni zawodnicy.

fff - 27.02.2018 17:32:06, *.dynamic.chello.pl

Kto kupił bilet na Jagę mógł już kupić na Lecha !!
i bardzo dobrze bo biletów na Łacha już jest niewiele...
KIBICE SUKCESU !!! Gdzie dzisiaj jesteście? Za zimno ?
Mam nadzieje że obudzicie się z ręką w n...

mietek - 27.02.2018 17:32:28, *.internetia.net.pl

@ssssss: A nie przyszło Ci do głowy, że on nie jest takim samym no-lifem jak Ty i nie siedzi w necie 24 godziny na dobę?

po co napastnik? - 27.02.2018 17:38:47, *.ip-point.pl

mamy dwóch dobrych - Niezgodę i Eduardo, narzekającym przypomnę, że w zeszłym sezonie zdobyliśmy tytuł bez żadnego napastnika :)

Janinho - 27.02.2018 17:42:02, *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

Teoretycznie Cafu i Mauricio za Dąbrowskiego i Kopczyńskiego to podniesienie jakości drużyny, ale z drugiej strony dwóch Polaków out, dwóch zagranicznych in.

Roma - 27.02.2018 17:44:20, *.dynamic.gprs.plus.pl

Akurat środkowy obrońca to dobry wybór, w pomocy mamy nadbagaż. Nawet jak nie będzie się nadawał do gry od razu, to jest szansa, że będzie gotów w lipcu na puchary.

@rek - 27.02.2018 17:49:29, *.timplus.net

Są pytania o ofensywnego zawodnika. Już odpowiadam. Bardzo zawansowane rozmowy, chodzi o ... Gytkjaera ... tylko cicho sza, temat może nie wypalić, a obie strony mogą się nie przyznawać do pertraktacji. Jest to pewne info, zamiatałem podłogę bardzo blisko biurka prezesa i słyszałem wszystko.

ja - 27.02.2018 17:52:09, *.dynamic.chello.pl

Jeśli gościa kupią to raczej nie na teraz tylko z myślą, że latem odejdzie Pazdan a ten koleś może w pół roku dojdzie do siebie.

Biletów na Lecha też nie rozumiem dlaczego nie ma. Jest wtorek, mecz w niedziele i nie można kupić biletu. Myśleli, że zrobią pakiety w cenie biletów i ludzie się na to rzucą?
-15 i najpierw mecz w środku tygodnia, a później zdziwienie że będzie 6 tysięcy, a przez brak biletów nawet w niedzielę nie będzie kompletu.


Co do napastnika to trzeba stawiać na Niezgodę i tyle. Jak będziemy dobrze grać klepką to w polskiej lidze Niezgoda będzie walić bramka za bramką tak samo jak robił to Nikolic.

Pawlo - 27.02.2018 17:53:21, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Po co napastnik jak mamy Niezgodę <3

@rek - 27.02.2018 18:04:37, *.dynamic.chello.pl

Kolejny ciekawy news... Erik Daniel może zostać nowym zawodnikiem Legii Warszawa.... (L)egia prowadzi rozmowy w sprawie pozyskania 26-letniego zawodnika Ružomberoku. W grę wchodzi transfer definitywny... Pozdro (L)

sssss - 27.02.2018 18:12:46, *.v30.interkam.pl

podobno Romeo zakochal się w Gytkjerze i poluje tez na obronce ponoc Baran i bramkarza Kasprzik .no tylko Grzesiu musi wyjść z paki

DoJa - 27.02.2018 18:23:11, *.dynamic.chello.pl

w niedziele nie będzie kompletu? lol
to powiem Ci że już teraz zostało niewiele biletów :)

@rek - 27.02.2018 18:28:21, *.dynamic.chello.pl

Czy myślisz koleżko, iż jesteś dowcipny podszywając się nieudolnie pode mnie...??? Popatrz gamoniu (@rek, 27.02.2018 17:49:29 - *.timplus.net)... Co widzisz...??? Bo ja smutnego idiotę po drugiej stronie...:)))

Pozdro (L)

do ssssss - 27.02.2018 18:41:21, *.play-internet.pl

Kasprzik koniecznie ,przydałby się też Trałka

Alex uk - 27.02.2018 18:48:04, *.43

Gosc gral w Lazio, Spartak tez nie ogorki, jezeli mozna go brac za darmo, niech sie odbudowuje, latem stracimy cala obrone, Jendrzejczyk kupe kasy przytula i Mioduski zrobi wszystko zeby go opchnac, Pazdan pojdzie gdziekolwiek, jak spieprzymy Ms to do chin czy innej MLS a jak dobrze bedzie gral to powtorka z Euro 2016, Astiz to byla opcja na chwile, kazdy ma swiadomosc ze jest juz stary, Remy jak bedzie gral dobrze to lepsza klub go lyknie, broz I czerwinski na wylocie, dlatego ten pomysl z Mauricio

CHORE - 27.02.2018 18:56:57, *.internetia.net.pl

PYTANIE PODSTAWOWE , GODZINA MNIEJWIECEJ TA SAMA , TEMPERATURA NA DWORZE TEŻ MA BYĆ PODOBNA . KIBICE LEGII NIE CHODZĄ PRZECIEŻ DLA RYWALI A NA LEGIĘ , TO MAM PYTANIE CZEMU NA JAGIELONI NIE BEDZIE KOMPLETU A NA LECHU MA BYĆ ? . DLATEGO ŻE GRAJĄ Z LECHEM ? - NO ŚMIECH NA SALI , BIORĄC TO JAK NIEKTÓRZY ŚMIEJĄ SIĘ , ŻE WSZĘDZIE NA MECZE Z LEGIĄ JEST WIĘCEJ KIBICÓW , A ROBICIE TO SAMO NA LEGII = PRZYKŁAD MECZ Z LECHEM NA KTÓRY WIDAĆ , ŻE NIEKTÓRZY BARDZIEJ IDĄ NA LECHA NIŻ NA LEGIĘ - SZKODA , ŻE TAK JEST NIESTETY .

Kipkorir - 27.02.2018 18:58:56, *.dynamic.chello.pl

Były by jaja, gdyby wygryzł ze składu elektrycznego Pazdana i to tuż przed mundialem :)

Majk - 27.02.2018 19:13:39, *.210

@rek zaorałeś gościa :) Ale tutaj maruderów z gimnazjum się wysypało. Buli - tramwaj to sobie w Poznaniu postaw i patrz jak stoi.......

Szelka - 27.02.2018 19:54:29, *.dynamic.chello.pl

@CHORE - wyjaśnienie banalnie proste: środek tygodnia, godzina 20.30, wyjątkowo niska temperatura powietrza. Nie sądzę, aby te powody miały cokolwiek wspólnego z "popularnością" Lecha. I jeszcze jedno: nie mierz innych swoją miarą bo będziesz stale produkował takie kocopały!

siepacz - 27.02.2018 20:09:09, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Forumowcy uczepili się tego napadziora, jak szefostwo Legii stoperów (już jest chyba z pięciu), polscy dziennikarze sportowi transferu Lewego do Realu (nie wiem zaiste, po kiego grzyba miałby tam iść), a rzep ogona. A nikt nie chce dostrzec prostego faktu, o którym już tu pisałem, że nie mamy praktycznie ani jednego skrzydłowego. Chyba że liczymy Kuchego. Ja tam go lubię, ale to nie jest jednak piłkarz klasy tej drużyny, jaką teraz klub próbuje budować.

Lazio - 27.02.2018 20:13:13, *.centertel.pl

Na stronie cittaceleste.it jest napisane,że brakuje tylko oficjalnego potfierdzenia transferu do Legii.Sam zawodnik żegna sięuż z kolegami z drużyny.

@rek do @rek - 27.02.2018 20:56:30, *.timplus.net

Poważnie, po Timplusie poznałeś ? Ale Jesteś bystry, o rany. Ojej nie pomyślałem. Dobrze, że mi w swoim tekście, to wyjaśniłeś. Patrz, pewno 99,9% kibiców by nie wpadło na to, ale Ty taki bystry Jesteś. To teraz się nie dziwię, że Ty wszystko pierwszy wiesz, jeszcze pewno przed Mioduskim. Wiesz co widzę. Gościa, który się podjarał, że inni się zainteresowali jego tekstami. Pewno siedzi non stop na kompie i stara się wyłapywać szybko info żeby poczuć się ważnym. Ja smutny ? Ja właśnie śmieje się z tego typu ... nieudaczników ;)

Mati - 27.02.2018 21:12:35, *.centertel.pl

Po co? Czy będzie lepszy od Pazdana?

Do @rek, 27.02.2018 17:49 - 27.02.2018 21:31:53, *.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie żal Ci czasu. To przyjdź na stadion frajerze.

jaro - 27.02.2018 22:23:24, *.dynamic-ww-06.vectranet.pl

2 zero lipa trochę...

kokojambo - 27.02.2018 22:50:23, *.236.ipv4.supernova.orange.pl

Tak jest! Kolejny defensywny. A europuchary atakujemy Kuchym, fińskim masłem i Niezgodą. Alleluja!

do @rek - 27.02.2018 23:51:01, *.dynamic.chello.pl

Ale fajnie Ci napisał, naprawdę, twoje newsy o transferach są... jakby tak uprzejmie powiedzieć...fajne bo zabawne?

Bo rzeczywiście zgrywasz wielce zorientowanego... Więc albo albo...

Albo wiesz bo płaci ci Miodousty albo tylko zgrywasz...

Za bardzo popierasz, wręcz bezkrytycznie, wszystkie posunięcia prezesa...

@mietek...
A ty co, kolega @rka czy przydupas bo z tekstu wynika te drugie. W dodatku bez poczucia humoru ale to inna sprawa?

BIE(L)ANY - 27.02.2018 23:59:13, *.dynamic.chello.pl

do @rek, 27.02.2018 23:51

Może chociaż byś się podpisał niedojdo. Czy brakło odwagi?

do BIE(L)ANY - 28.02.2018 02:20:24, *.dynamic.chello.pl

Tak jak ty pajacu? Czy jak on?

J - 28.02.2018 07:02:37, *.dzialdowo.vectranet.pl

NAPASTNIKA potrzeba DOBREGO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!