Łukasz Broź - fot. Marcin Banaszkiewicz / Legionisci.com

Uraz kolana Łukasza Brozia

Fumen, źródło: Legionisci.com

Podczas meczu z Jagiellonią Białystok urazu doznał Łukasz Broź. Obrońca Legii wszedł na boisko z ławki rezerwowych, zmieniając Eduardo po czerwonej kartce dla Domagoja Antolicia. Broź przebywał na murawie jednak zaledwie pół godziny, po czym musiał ją opuścić ze względu na kontuzję. - Broź zwichnął kolano. Nie wygląda to zbyt dobrze, ale więcej szczegółów poznamy rano - powiedział szkoleniowiec legionistów.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (13)

Darek - 27.02.2018 23:28:16, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Czyzby to byl ostatni mecz Lukasza w Legii?

powiślak - 27.02.2018 23:34:42, *.centertel.pl

Czekam na wypowiedzi reka i krzeszcza wielkich taktyków hahahaha

Krzerzcz - 27.02.2018 23:58:29, *.static.ip.netia.com.pl

To akurat duze wzmocnienie.

EBR - 28.02.2018 00:06:15, *.dynamic.gprs.plus.pl

Po Malarzu i Remym był kolejnym zawodnikiem któremu coś tam się chciało. Pozostali q.rwa Dziadostwo!!!

Szyszko - 28.02.2018 00:20:52, *.centertel.pl

Bez obrazy, zdrowia życzę, ale może nikt już nie wpadnie na pomysł puszczać go do pierwczego składu Legii Warszawa

radek - 28.02.2018 08:22:21, *.telnaptelecom.pl

Przecież on grał bardzo przyzwoicie ostatnio... Przyczepiona łatka przez niektórych kibiców ważniejsza od obiektywizmu...

Trenejro - 28.02.2018 08:43:53, *.25

Powislak

Może ty coś madralo napisz. A nie sorry ty tylko wytykać, krytykować potrafisz. Ale to cecha głupich i mojego wpisu też pewnie nie zrozumiesz

@rek - 28.02.2018 09:12:04, *.dynamic.chello.pl

do powiślak

Frajer z ciebie koleżko i tyle... Jeśli w ogóle jesteś kibicem (L)egii, to w morda w kubeł i więcej udzielaj się na trybunach weekendowy kibicu... Szanuj ludzi na tym portalu i nie rób sobie beki ani z nas tutaj piszących, ani z naszej kochanej drużyny jazgocie jeden...:/ Porażki są wkalkulowane w zawód trenera i piłkarzy... To nie ja ustalam terminy meczów ani nie ja ustalam składy zespołów... Ale wiem to, czego ty nie wiesz mądralo internetowy, iż ze swoim zespołem trzeba być na dobre i na złe... I zmień swój nick, bo mam wielu kumatych kumpli na Powiślu, a ty swoim wpisem i nickiem urągasz prawdziwym Powiślakom... Pozdro (L)

powiślak - 28.02.2018 11:12:03, *.centertel.pl

No to się popisales.brawo ty

powiślak@Trenejro - 28.02.2018 11:55:43, *.centertel.pl

Jeśli krytykowanie to cecha głupich to przypomnij sobie swoje słowa następnym razem jak komuś coś wytkniesz bo właśnie to zrobiłeś.z tym drugim nawet nie dyskutuje bo uważam że nie jest odpowiednią osobą do mówienia mi co mam robić.tym bardziej że mnie znieważa..powiem tylko że ma rację jeśli chodzi o to że ze swoim zespołem jest się do końca tyle że to nie mój zespół a raczej jego bo to on murem stoi za trenerem bez żadnego fachu a o obcokrajowcach którzy tu przyszli rozpisuje się chyba od grudnia i podkreśle że piłkarze nie są źli tyle że nie wiedzą co mają grać bo nikt im tego jeszcze nie powiedział.dawno już nie było tylu gwiazd i zarazem tak marnie wyglądającego zespołu.przyjezdza moim zdaniem przeciętna drużyna i pyka z nimi w dziada.a swego czasu Legia dominowała na boisku nawet w dziesięciu.Taki Sagan za....ł od obrońcy do obrońcy wszerz boiska dotąd aż ci tracili piłke..trzeba być frajerem bez pojęcia żeby nie widzieć podstawowych błędów szkoleniowych

kaktus - 28.02.2018 13:39:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

wszedł na boisko i był najlepszym zawodnikiem Legii w polu. Jako jedyny potrafił przytrzymać piłkę...

SŁAWEK(L) - 28.02.2018 18:05:27, *.play-internet.pl

Łukasz trzymaj się!
Oby było bez poważnej kontuzji.

O taktyce - 01.03.2018 12:48:19, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Taktyka jest dobra (trzech z przodu miało być ) ale nie posłuchali trenera i pozwolili na tak dużo tym cieniasom z Jagielonii , którzy nienajgorzej biegają , ale reszta to tylko i wyłącznie wykorzystywanie naszego szokująco niespodziewanego marazmu w tym meczu . Jaga to takie łajzy , które żyją ze słabszej postawy przeciwników . Lechia Gdańsk - kryzys jak stodoła , my (L) - kłopoty z myśleniem (Domagoj) i brak zaangażowania prawie całej drużyny . A dziennikarzyny i inni '' znawcy'' mało się nie zesrają nad grą Jagielonii . Przecież oni są wyrachowanymi przeciętniakami , nic więcej .