fot. Krewcy Legioniści
REKLAMA

Już jutro zbiórka krwi na Legii od 9:00!

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Już w najbliższą sobotę od godziny 9 do 14 na stadionie Legii odbędzie się honorowa zbiórka krwi organizowana przez Krewkich Legionistów we współpracy ze Stowarzyszeniem Kibiców Legii Warszawa. Po raz pierwszy zbiórka będzie prowadzona aż w 3 autokarach-kwiobusach. Serdecznie zapraszamy!

Organizatorzy przygotowali dla krwiodawców wiele atrakcji. Dzięki uprzejmości Legii Warszawa każdy kto odda krew, otrzyma bilet na ostatni mecz rundy zasadniczej Legia Warszawa – Pogoń Szczecin. Dzięki Instytutowi Pamięci Narodowej krwiodawcy otrzymają także zminiaturyzowaną replikę ryngrafu należącego do por. Franciszka Majewskiego p.s. Słony, żołnierza Armii Krajowej oraz książkę "Przewodnik po historii Polski". Ponadto każdy krwiodawca otrzyma specjalne pamiątkowe podziękowanie za udział w akcji.

Krew honorowo oddadzą zawodnicy sekcji rugby Legii Warszawa. Około godziny 12:00 przeprowadzony zostanie pokazowy trening rugby kobiet. Przypominamy, że nadal trwa nabór do drużyny! Jeśli któraś z Pań byłaby zainteresowana rozpoczęciem sportowej przygody w barwach Legii serdecznie zapraszamy.

Cukiernia Karpatka z Góry Kalwarii przygotuje wykonane z naturalnych produktów pączki, a fani z grupy Legijne Przedmieścia zapewnią znakomity bigos i gorący regeneracyjny żurek. Z kolei marka „Dolina Czerska” dostarczy w 100% naturalne, tłoczone soki owocowo-warzywne.

- Oprócz zbiórki krwi, będziemy również prowadzili razem z Dobrymi Ludźmi zbiórkę książek i zabawek edukacyjnych dla dzieci. Przedmioty te zostaną przekazane do Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie i dla potrzebujących dzieci. Jeśli posiadacie w domu jakieś zbędne dziecięce książki, gry i zabawki edukacyjne po swoich pociechach prosimy o ich przyniesienie na zbiórkę. Prosimy o nie przynoszenie zabawek pluszowych, ponieważ nie mogą być one przekazane do szpitala - zachęcają Krewcy Legioniści.

Wystawa artefaktów. Tak jak podczas wakacyjnej zbiórce krwi, również 3 marca obecny będzie jeden z kibiców Legii, kolekcjoner artefaktów związanych ze starą Warszawą. Na mini „wystawce” będzie można obejrzeć przedwojenne i wojenne przedmioty codziennego użytku z Warszawy oraz militaria. Bezpośrednio od właściciela kolekcji będzie można dowiedzieć się o niesamowitych historiach tych unikatowych przedmiotów.

Zbiórka zabawek. Zbieramy lalki, samochodziki, klocki, gry planszowe, puzzle, akcesoria do malowania i rysowania oraz jeździki i pchacze dla maluchów. Nie przynoście maskotek/pluszaków oraz rzeczy, których sami nie dalibyście własnemu dziecku!

Legia Run Club. Będzie można porozmawiać o treningach biegowych oraz o możliwości zapisania się do sekcji biegowej Legii Warszawa. Zachęcamy wszystkich amatorów biegania do wstąpienia w szeregi Legia Run Club i reprezentowania naszego klubu w imprezach biegowych.

fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
(L)istek do do (L)istek - 03.03.2018 / 20:07, *..play-internet.pl

Niezłe co hehe.

odpowiedz
aarturo - 03.03.2018 / 00:19, *..dynamic.chello.pl

Mam pytanie do redakcji jak moja żona odda krew cŻy bilet mogę dostac ja?!

odpowiedz
do (L)istek - 02.03.2018 / 23:44, *..centertel.pl

ale żartowniś z ciebie. Boki zrywać.

odpowiedz
(L)istek - 02.03.2018 / 20:39, *..play-internet.pl

Jak byłem w wojsku to trzy(albo dwa nie pamiętam)dni urlopu dostałem.A teraz co oferują;)Nie no żartuje sam nie mogę oddawać ale mój chrześniak jutro idzie.(L)

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.