Mauricio - fot. sslazio.it

Mauricio zostanie piłkarzem Legii

Redakcja, źródło: Legia.com / Legionisci.com

Mauricio przejdzie dziś testy medyczne, po których zostanie wypożyczony do Legii Warszawa. 29-letni środkowy obrońca jest zawodnikiem Lazio, ale rundę jesienną miał w zasadzie straconą - zagrał jedynie 4 minuty w jednym spotkaniu Serie A. Nie został także zgłoszony do rozgrywek w rundzie wiosennej. Wcześniej występował m.in. w Spartaku Moskwa i Sportingu Lizbona.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (103)

ja - 28.02.2018 09:15:43, *.189

No zajeb.... wzmocnienie. Koleś przez pól roku zagrał 4 minuty więc z całą pewnością jest w rytmie meczowym. Może w maju będzie gotowy do gry...

@rek - 28.02.2018 09:17:50, *.dynamic.chello.pl

No i dobrze, że przychodzi nowy ŚO, bo na Pazdana patrzeć już nie mogę... Od teraz środek obrony to Remy - Mauricio... Od teraz środek pomocy to Antolić - Philips - Cafu... Od teraz skrzydła to Hama - Vesović... Od teraz atak - no właśnie kuźwa, może przy tak mocnym środku pola i skrzydłach niech Edi się wreszcie wykaże, jako czyhający sęp pola karnego... Pozdro (L)

Męczyński - 28.02.2018 09:23:55, *.sigma.jaslo.pl

Kolejny szrot a i tak wszystko zależy jak zagra Hama bo jak on nie odpali to żaden w tej Legii nie potrafi cokolwiek zrobić. transfery bez znaczenia. Męka i Nędza najlepsi.. Reprezentanci od siedmiu boleści.

do @rek - 28.02.2018 09:28:00, *.135

Myślisz Chłopie, że jeszcze oprócz Mauricio jeszcze się pojawi u nas w tym okienku? Jakiś gracz ofensywny.

NAPASTNIKA BRAKUJE - 28.02.2018 09:29:46, *.internetia.net.pl

NO WŁAŚNIE @rek NAPASTNIKA NAM JESZCZE BRAKUJE

Robot - 28.02.2018 09:32:53, *.144.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

a moze jacys Polacy w koncu?

(L)odz - 28.02.2018 09:35:00, *.toya.net.pl

nie rozumiem tych transferów,hurtem na sztuki kto potrzebuje sie zaczepić gdzieś i przytulić trochę kasy,znajdzie miejsce w Legii.

Hiszpan - 28.02.2018 09:38:41, *.play-internet.pl

Jeszcze kogos z Togo Mauritusa i Fidżi zeby liczba obcokrajowcow się zgadzała.

Legia grać! - 28.02.2018 09:39:15, *.centertel.pl

Ony posadził juz raz na zawsze pazdana na ławce bo się na grę tego psudo piłkarza patrzeć nie da transfer na plus.

eth - 28.02.2018 09:41:15, *.30.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wzmocnienie takie jakie wczoraj grały, czy moze ociupinę lepsze...

Fabian - 28.02.2018 09:41:37, *.mostostal.waw.pl

Koleś ma 29 lat i doświadczenie w ligach zagranicznych. Przypadkiem w Lazio się nie znalazł. Wierzę że Pazdan się otrząśnie bo Remy wg mnie lepiej pasuje na defensywnego pomocnika w porównaniu z resztą piłkarzy na tej pozycji w Legii. A w jego miejsce na środku obrony wskoczy właśnie Mauricio. Zgodzę się z kolegą "Męczyńskim" nasza gra sporo zależy od dyspozycji Hamy. Dziura a w zasadzie wyrwa po VOO w dalszym ciągu nie została załatana.

Rychu - 28.02.2018 09:42:49, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Pożyjemy zobaczymy czy to będzie wzmocnienie... Po wczorajszym meczu z Jagiellonią mam wątpliwości co do nowego zaciągu.

Nie sądzę, żeby było to transfery na szybko - 28.02.2018 09:44:47, *.adsl.inetia.pl

Raczej Legia już buduje zespół na kolejny sezon. Tak jak wielokrotnie podkreślano, latem nie ma czasu na komponowanie nowych graczy w zespół, lepiej to zrobić zimą.

Czeka nas spokojne transferowe lato, a ewentualne uzupełnienia tylko w przypadku sprzedaży kluczowych graczy.

Mariano - 28.02.2018 09:48:17, *.162

Tylko Dąbka mi szkoda, reszta super, że odeszła w tym okienku ale Dąbek na Polską ligę w Zagłebiu był kot. W Legii miał różne momenty, jak jest w formie to nie ma na niego mocnych tyle, że z tą formą u niego różnie.

Maciej - 28.02.2018 09:48:27, *.95.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

O wczorajszym meczu należy zapomnieć jak najszybciej. W pozostałych meczach nowi gracze udowodnili ze sa wzmocnieniami. Wiec jest dobrze - od Lecha musi nastąpić marsz kilku wygranych z rzedu

(L) - 28.02.2018 09:49:15, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Przychodzą z południa, nieprzygotowani na mrozy i później nie potrafią nawet z babajagą powalczyć.. Jakiś rusków albo kazachów nam trza!

mcartist do @Fabian - 28.02.2018 09:51:20, *.dynamic.chello.pl

Po VOO, Guilerhme, Rado, Niko i Prijio.

Hiszpan - 28.02.2018 09:53:12, *.play-internet.pl

Uuu Panie 4 minuty Kozak!!!

Zamoj - 28.02.2018 09:53:17, *.162.ipv4.supernova.orange.pl

Ten kolo jak zalozy okulary to wyglada jak George Michel

A co do składu to Maka, Pizdan, Jedzą i pewnie Niezgoda będą grali do Mistrzostw nie ma bata, a potem to w 1 składzie z Polaków tylko Malarz i może Szymański

Tommy83 - 28.02.2018 10:03:41, *.dynamic.chello.pl

Nareszcie drugi SO bo juz czas Pazdana spakować...to co wyprawia w kazdym meczu to nie przypadek,chocby wczorajsza sytuacja z Malarzem i pozniej Vesoviciem.

PITER - 28.02.2018 10:05:15, *.internetdsl.tpnet.pl

Witaj środku tabeli... Już niedługo...tak wygląda zarządzanie w stylu Loczka.. Acha, i jeszcze jedno - ciekawe, czy nasz treneiro to będzie Romeo, czy zwykły Jozak... ;)

Cyniek - 28.02.2018 10:16:49, *.1.gost.mdimedia.pl

Nie wierze ze Dabrowski jest w gorszej formie od pazdana

Leron - 28.02.2018 10:20:22, *.231.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Ludzie zrozumcie w końcu, że na Polaków nas nie stać ... w Polsce panuje dziwne przekonanie, że Legia śpi na $$$ i może zapłacić po 1-2mln euro. Otóż nie może i łatwiej ściągnąć kogoś z zagranicy za 250tys euro ... Jedyne wyjście to zbudowanie akademii i zaopatrywanie się u siebie.

0055gp - 28.02.2018 10:24:29, *.toya.net.pl

zacznę od ponownej parafrazy klasyka: Pazdan musi odejść". A dalej trzeba mieć tylko nadzieję, że sztab szkoleniowy wie co robi, chociaż po wczorajszym wieczorze zaczynam mieć wątpliwości. Jagiellonia wyglądała na zespół przygotowany do sezonu, w przeciwieństwie do nas - mam nadzieję, że korzyści marketingowe z wyjazdu do USA przewyższą brak mistrzostwa, a może i pucharów w ogóle? Dalej chcę wierzyć w Jozaka, ale powoli przygotowuję się do złożenia samokrytyki - obym nie musiał. Pocieszam się tym, że mamy (przynajmniej teoretycznie) piłkarzy umiejących grać w piłkę i potrzeba czasu na ich wzajemne zgranie i zrozumienie, bo włącznie z nowymi "nabytkami" nie jest to przebudowa drużyny, a całkowicie nowa drużyna złożona z obcych sobie ludzi.

napadzior - 28.02.2018 10:24:47, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Napastnik, to napastnik ;-)

Kyle - 28.02.2018 10:25:56, *.114.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Od Pazdana chyba gorszy nie będzie...

do Piter - 28.02.2018 10:26:12, *.play-internet.pl

"pójdź stąd " jak mawiał klasyk.na koniec sezonu i tak usiadziesz że swoim chłopakiem na wersalce i powiecie do siebie " a jednak to Legia jest mistrzem a było tak fajnie i wesoło po jadze "

ja - 28.02.2018 10:30:14, *.189

Taka ciekawostka dla tych którzy twierdzą, że Romeo Jozak jest cudotwórcą. Odkąd zosałł trenerem Legii, a zostało to ogłoszone 13.09.2017 r. (po ośmej kolejce) drużyna prowadzona przez niego przegrała 4 mecze (2 porażki z Jagą oraz po jednej z Lechem i Wisłą Płock) czyli pan Jozak przegrał 4 mecze tyle samo co trener Magiera. Miał być zbawicielem a jak widać jego statystyki są bardzo zbliżone do osiągnięć pana Magiery. Legia Magiery zdobyła 13 punktów w 8 meczach, daje to średnią 1,62 pkt na spotkanie, natomiast trener Jozak na średnią punktów na mecz 1,88 (poprowadził Legię w 17 meczach i zdobył 32 punkty).

wwwojtecky (L) - 28.02.2018 10:31:35, *.play-internet.pl

Robi się nam piękna Legia, z tym, że Cudzoziemska... szkoda że nie Warszawska :-/
Za mało Polaków w składzie. Jak wyglądał skład Legii w 95/96 i jak grali i jak grają teraz- to daje do myślenia!
Albo ilu Chorwatów gra z Dinamie Zagrzeb ? U nas te proporcje się rozjeżdżają na dzisiaj. Oby Akademia to zmieniła i skauting krajowy, bo innej opcji nie bardzo widzę.

Niemniej jednak powodzenia dla Maurizio- wygląda na Drwala

Koziro - 28.02.2018 10:32:22, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oo 4 minutu to napewno nam pomoze wywalczyc cenny remis z Łachem. Jozak sie zadomowi w środku tabeli. Bo nie wierze ze Gornik nie wygra z Pogonia i Piastem ma poprostu jednych z lepszych piłkarzy a Brosz ich przygotował do ostrej gry i widac ze maja pare wcale sie nie zdziwie ze Gornik bedzie pierwszy po zasadniczej rundzie bo Jaga nie jest taka mocna niestety my jestesmy bardzo słabi. Jozak slabo nas przygotowal na Florydzie.

Dawid - 28.02.2018 10:34:55, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak zepniemy budzet jak nie daj Bog Legia zajmie np. 4 miejsce w lidze? Mioduski doinwestuje?

NA lech - 28.02.2018 10:36:19, *.207

Malarz
Hlousek Mauricio Pazdan Jedrzejczyk
Maczynski Remy Philipps
Vesovic Niezgoda Hamalainen

- 28.02.2018 10:43:38, *.centertel.pl

Niech wyp...la razem z tym pseudo trenerkiem

oLaf - 28.02.2018 10:45:03, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

przestańce płakać za Polakami!!!

Mało wam Kuchego, Mąki czy Jedzy??? Każdy z nich gra padakę lub grać nie umie!!!

Jakby byli Polacy w normalnych cenach to byśmy ich mieli ale KTO ma nam ich sprzedać?? Górn ik? Zagłębie Lubin?? Lech może???

Wszyscy chcą miliony Euro za Polaków a ci piękni Polacy typu Jach/Bednarek/Kapustka wola grzać ławkę w REZERWACH na zachjodzie bo tam lepiej płacą!!!

I tyle. DOBRYCH gracvzy nam trzeba, a jaka narodowość to już pikuś...

Powiedz mi @rek - 28.02.2018 10:57:40, *.play-internet.pl

Co sie stalo ze wspanialym warsztatem R.J?

Darek - 28.02.2018 10:58:06, *.37

do @rek
Jak narazie to Legia powoli kończy odcinać kupony po starym zarządzie, sukcesywnie kończy z Polakami w składzie, gdzie Nas to zaprowadzi w maju zobaczymy. Na dzisiaj 50/50 czy ten projekt bedzie sukcesem oby tylko wartość transferowa zawodników nie spadła bo wtedy i szwajcar nie ukręci

syjon85 - 28.02.2018 11:05:51, *.opera-mini.net

myślę, że się przyda ... nie wiem jak Wy, ale Ja osobiście chcialbym zobaczyć Remyego w środku pola ... wczoraj wyglądał trochę jak VOO ... taki silny gość co to idzie do przodu nawet gdy wisi na Nim pięciu chłopów ....
być może właśnie to było by ciekawe posunięcie ....

Do powiedz mi ... - 28.02.2018 11:06:50, *.dynamic.gprs.plus.pl

Właśnie pozytywem obecnej sytuacji jest to, że Mioduski pzestał pisać komentarze podpisując się jako @rek

SZACUNEK DLA TRENERA MAGIERY - 28.02.2018 11:07:14, *.tvp.pl

Brawo, proponuję usunąć z klubu wszystkich Polaków i kupić samych obcokrajowców. Najlepiej jak najwięcej -iców! Antolić, Vesović, jeszcze paru! Jak oni będą walczyć za Legię to pokazali już wczoraj....

Jarfer - 28.02.2018 11:08:44, *.static.ip.netia.com.pl

Spokojnie, juz szukaja trenera. W przyszłym tyg powinien sie pojawić. Nieoficjalnie mowi sie, ze Czerczesow ma przyleciec do wawy.

Cch - 28.02.2018 11:08:47, *.dynamic.gprs.plus.pl

Mam nadzieję ze jest szybszy od naszych pilkarzy. Chociaz watpie w sumie. Wczoraj Frankowski naszego Philipsa na 15metrach obiegl :d poza Niezgoda no i moze Hlouszkiem to jest mocno srednio z szybkoscia i w europie ich zjedza.

bk - 28.02.2018 11:08:51, *.internetdsl.tpnet.pl

dwa pierwsze mecze Legii-gra wyglądała bardzo dobrze, w meczu trzecim gra wygladła tez więcej niż dobrze ,tylko wynik nie był satysfakcjonujący. Co się stało ,że się zeesrało w czwartym...?

@rek - 28.02.2018 11:12:30, *.dynamic.chello.pl

1, 2, 3...start... Wysyp napinaczy/narzekaczy/szyderców... Jak przychodzą na (L)egię, o ile w ogóle przychodzą na mecze, to trzymają L-kę albo szalik nad głową i śpiewają: "Mistrzem Polski jest (L)egia... Lansują się, robiąc sobie rozliczne sweet focie na trybunach albo fotki opraw... Potem w pracy, jak (L)egia wygra swój mecz, to chwalą się wszystkim kolegom, iż "byłem na (L)egii..." Ale jak (L)egia przegra, to w pracy morda w kubeł a w necie zajadły hejt i szydera... Brak słów...

Ja jestem prawdziwym kibicem (L)egii, który od ponad 40 lat chodzi na mecze (L)egii... Dla mnie piosenka: "Nie poddawaj się, ukochana ma... Nie podawaj się (L)egio Warszawa..." ma zupełnie inny wymiar... Bo prawdziwym kibicem jest się na dobre i na złe... A nie tylko od święta lub tylko wtedy, kiedy (L)egia wygrywa... Mam gdzieś pikników i kibiców "sukcesu"...

Od samego początku Romeo Jozaka w (L)egi, a zatem od 13 września 2017 roku piszę, iż ufam jemu i jego planom... Wierzę też gorąco w te wszystkie zmiany w (L)egii, jakie dzieją się dzięki pomysłom Darka Mioduskiego... A na tzw. pierwszą ocenę ich poczynań przyjdzie pora dopiero po sezonie i okienku letnim... Bo tak, jak pisałem już tutaj dziesiątki razy - duetowi RJ/IK trzeba dać rok spokoju na dokonanie tych wszystkich przemian w zespole... I tej tezy się trzymam... I wam także to polecam...

Odbywa się ogromne WIETRZENIE w szatni i to jest właściwym działaniem... Skoro nie mamy prawdziwych Legionistów w zespole, to powinniśmy mieć zespół zawodowych graczy, dobrze znających swój fach i rzetelnie podchodzących do swoich obowiązków... Obecne transfery dają mi poczucie pewności, iż za kilka tygodni ci nowi zawodnicy zgrają się i pokażą nam wszystkim, na co ich stać... Wierzę głęboko w to, iż będą lepsi piłkarsko od tych wszelakich Pazdanów, Jędz czy Mąk razem wziętych... Czy wy w ogóle widzieliście, co Pazdek wczoraj wyprawiał..? Latał jak jakaś sierota po boisku, wpadał a to na Malarza, a to na Vesovica... Na Boga, ja na tych trzech "kadrowiczów" Polski patrzeć już nie mogę... A na dodatek ponoć na trybunie głównej siedział Nawałka... Buhaha, i on zamierza te trzy niedojdy zabrać na MŚ..? Zgroza...

Zmiany w (L)egii to proces... To nie tydzień-dwa czy miesiąc-dwa... To proces gruntownej zmiany stylu gry, to proces zmiany kadry zespołu i proces zmian w systemach myślenia piłkarzy o swoich obowiązkach boiskowych... Ja nadal kibicuję JR/IK i DM... Trzymam za nich kciuki i wierzę, iż za kilka kolejnych m-cy będzie już naprawdę dobrze... Bo prawdziwym kibicem jest się na dobre i na złe...!!! Bo Mistrzem Polski jest (L)egia...!!! Pozdro (L)

Myślący inaczej - 28.02.2018 11:14:09, *.centertel.pl

Już "znafcy" się odzywają. W życiu chłopa na oczy nie widzieli a już wiedzą wszystko, w jakiej jest formie, jak gra, jaką ma mentalność. Pamiętacie jak przychodził Vadis? Co pisali "znafcy"?

WWL - 28.02.2018 11:18:27, *.play-internet.pl

Do @rek
Tym razem sie z Tobą nie zgadzam.
Myślisz że przychodzi obrońca który ostatnio gral coś tam w poprzednim sezonie i odrazu wskoczy do składu? Formacja obronna musi być najbardziej zgrana.Brak rytmu moczowego i brak zgrania spowodowalby katastrofę.
To może i dobry zawodnik, ale najpierw do rezerw później na ogony i może gdzieś na koniec ligi na podstawę.
Na teraz potrzebny nam harpagan GRAJĄCY! w ataku.
Drewniany Niezgoda przypomina mi Rasiaka.......

WWL - 28.02.2018 11:32:00, *.play-internet.pl

Pisalem przed chwilą o rytmie meczowym i o zgraniu.Tutaj cytat na temat tego Mauricio:

"Środkowy obrońca przychodził do Lazio z dużymi nadziejami w 2015 roku ze Sportingu Lizbona (za ponad ponad 6 mln euro). Jadnak liczba rażących błędów ze strony Brazylijczyka sprawiła, że w Rzymie żegnają go bez większego żalu. We Włoszech mocno był kojarzony z bardzo ostrym stylem gry."

No k.rwa zaj.biście!

jarekk - 28.02.2018 11:36:40, *.46.rev.metrointernet.pl

Kolejny obrońca. Dlaczego? Proste, obrońca jest dwa razy tańszy od napastnika. Musi trafić tylko w piłkę a napastnik w piłkę i w bramkę. Możemy stworzyć innowacyjną taktykę wygrywania meczów samymi obrońcami i defensywnymi pomocnikami bez napadu.

hrs350 - 28.02.2018 11:43:03, *.31.ip4.feromedia.eu

Do @rek
Zmniejsz dawki o połowę tego co bierzesz...cyt"Skoro nie mamy prawdziwych Legionistów w zespole, to powinniśmy mieć zespół zawodowych graczy, dobrze znających swój fach i rzetelnie podchodzących do swoich obowiązków... Obecne transfery dają mi poczucie pewności, iż za kilka tygodni ci nowi zawodnicy zgrają się"....Takie same masz poczucie pewności jak Romeo ,że wygra ligę? W tym momencie sukcesem będzie wygrana z Pyrami o co będzie niezmiernie ciężko patrząc na grę "zawodowców" pokroju Antolica, Vesovica, Hama, Phillipsa i Eduardo. Dołóż do tego Męczyńskiego i drewnianego Niezgodę i masz obraz przed niedzielnym meczem. A Nawałka oglądać mogł np: Frankowskiego i Piotrka Wlazło, ktorzy tych naszych "zawodowych" graczy zaangażowaniem, ambicją, przygotowaniem motorycznym i mysleniem naq boisku bili na głowę.....czaisz ku...wa?

Krzeszczu - 28.02.2018 11:43:15, *.138

Przychodzil Pasquato to sie wszyscy wlacznoe z czescia redakcji tak jarali jego 4 bramkami i 5 asystami.
Przychodzi ten gosciu ktory gral 4 minuty przez pol roku i podnieta wrecz orgazmowa.

Mode odpali. Moze bedzie mega git. Ale ja bym troche zluzowal gacie i uspokoil podniete....

Mos - 28.02.2018 11:48:50, *.dynamic.chello.pl

Upasiony EMERYT !! Pól sezonu i 4 min na murawie ahahah

kls - 28.02.2018 11:54:03, *.71

Rek ja Cie szanuje, ale radze sie nie stresowac tymi internetowymi trollami,
z drugiej strony masz jakies info moze o jakims jeszcze transferze last minute?

Jacek - 28.02.2018 12:02:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Kto by do Legii nie przyszedl nie ma znaczenia. Jezeli druzyna bedzie czlapac po boisku jak we wczorajszym meczu to zadne wzmocnienie nic nie pomoze. Mam tylko nadzieje, ze ta Legia z babajagą to wypadek przy pracy a nie syndrom Florydy.

Roma - 28.02.2018 12:10:09, *.dynamic.gprs.plus.pl

Panie @rek-u, niepotrzebnie się denerwujesz, po prostu kibice inaczej oceniający obecną sytuację ( a mają do tego prawo ), wykorzystują to, że chwilowo ich jest na wierzchu. Przypomnij sobie jak pisałeś, gdy Legii nie szło w końcowym okresie Magiery. Czy wówczas cytowane przez Ciebie słowa " nie poddawaj się ukochana ma ..." miały inne znaczenie? Ja życzę Jozakowi sukcesu, bo jego sukces będzie też naszym. Ale już w działaniach obecnego prezesa jest dużo chaosu i niestety zakłamania i trzeba to zauważać, żeby na koniec nie mówić : szkoda, nie udało się, a było tak pięknie.

Nice - 28.02.2018 12:11:33, *.static.ip.netia.com.pl

Teraz bez szyderstwa z taka gra co wczoraj i z Cracovia pojazali to za rok bedziemy grac w Nice 1 liga. Diagnoz? Mioduski jest chory psychicznie łyknal bajke o poteznej Legii a zapomniej ze trzeba pracowac i przygotowac sie nie lansowac w Miami i na meczech Orlando, mozecie gadac co chcecie ale Legie nie bedzie grac lepiej nie ze nie umie tylko Jozak zle przygotowal zawodnikow oni nie maja poprostu siły. Mozna bylo pojechac na Cypr i tam w ciszy i spokoju sie przygotowywac ale nie my jestesmy Warszawka wszyscy sie polożom przed nami. Kpina nie bedzie MP nawet w takiej ogorkowej ludze licze ze LE uratujemy. Jaga Górnik maja szanse na MP ale Legia i Lech gra totalna padaczke to jest przykre bo powinny te dwie druzyny niszczyc zle zarzadzane kluby Mioduski&Jozak to odpustowy duet jeden goły drugi amator. Rozebraliscie Legie do zera.

chi - 28.02.2018 12:14:52, *.8

Haaaa, i to jest wiadomość - killer! Grał 4 minuty, więc wypoczął jak trzeba. Teraz zabiega na śmierć naszych przemęczonych ligowców. Gytkjera dogoni biegnąc tyłem i z rękami w kieszeniach!

(L) - 28.02.2018 12:19:27, *.191

Ten wasz cały @rek to pr-owiec, zatrudniony przez Kudłatego :)

Zamoj - 28.02.2018 12:20:20, *.162.ipv4.supernova.orange.pl

Zimny kubel poki co nie ma czym się jarac

Trzeba oddać Sawo że miał rację

Ja jestem mimo wszystko dobrej myśli nie wiem czy będzie mistrzostwo mam nadzieję że będą puchary

Natomiast nasza liga to gorzej niż farsa
Drużyny poza pierwsza trójka to nedzni kopacze
Nie rozumieją że Legia ciągnie ten bajzel i że jeśli nie będzie silnej Legii w pucharach to Polska będzie cały czas za murzynami a i tak w tym momencie nie pozostaje nam nic więcej jak gra o puchar pocieszenia w lidze Europy bo Ligą Mistrzów to za wysokie progi

Top piłkarze z naszej ligi narodowości polskiej to mogą co najwyżej nosić korki za srednialami z zachodnich lig cenią się jak nie przymierzając młode gwiazdy Realu a nie idzie za tym minimalna nawet jakość, maloktory co wyjedzie na zachód jest się w stanie do 18 meczowej przebić

Zarządu klubów i prezesi jeszcze im w tym stosują i rzucają ceny zaporowe na ludzi nic sobą niereprezentujacych

Sędziowanie w Polsce to dramat i nie mówię o pakowaniu Legii czy promowaniu Amici ale o oglilna nieudolnosc tych trepow co sie zwa sedziami soosob w jaki funkcjonuje VAR w Polsce (i na swiecie w sumie tez) to kpina po decyzji VAR nie powinno byc zadnych watpliwosci zadnych dyskusji! A u nas Var jest po to zeby umocowac w prawie kiepsko decyzje sedziego no bo przeciez byl VAR!!!!
Promowanie drwali i antyfutbolu niegwizdanie ewidentnych fauli na młodszych technicznych piłkarzach (patrz Szymański) ogólnie dramat

A truskawka na torcie to PZPN i Boniek na czele... Na miejscu Rubika to ja bym kazał odstawić Jozakowi od składu przed mundialem Jędze Pizdana i Mąke i niech Bonki i Nawalki grzecznie prosza żeby się łaskawie mogli ogrywać (Ten trzon naszej wybitnej kadry)

Mam nadzieję że ten zespół nasza L się otrzasnie bo jeśli się sami za siebie nie wezmą to znikąd ratunku

Do hrs350 - 28.02.2018 12:23:14, *.dynamic.gprs.plus.pl

100%
Brawo

@rek do Roma - 28.02.2018 12:23:59, *.dynamic.chello.pl

Witaj... Zdenerwowany to ja wczoraj byłem... Dzisiaj to już chillout na całego...;))) Jedyne co mnie teraz wpienia to świadomość, iż 90% z tych napinaczy/narzekaczy/szyderców/pseudokibiców zmieni się nagle w mega-optymistów i klakierów, jak tylko (L)egia zacznie wygrywać i zdobędzie MP 2018... Od teraz mam gdzieś te wszystkie "szydery" pod moim adresem... Ja nadal wierzę w sukces (L)egii, mimo wczorajszej bolesnej, co by nie mówić, porażki z Jagą... Bo prawdziwy kibic zawsze wierzy w swój ukochany k(L)ub... Pozdro (L)

NieTypowy Janusz - 28.02.2018 12:25:42, *.play-internet.pl

Patrząc na ten cały wylew hejtow łapie się za głowę. Kim Wy jesteście? Komu kubicujecie? Macie mentalność zwycięzców, tak ? Kibic jest dumny po zwycięstwie, wierny po porażce, a Wy jak się zachowujecie ? Chcecie być wielcy, a zachowujecie sie jak maluczcy, nic nie świadomi ludzie. Pokora!!! To hasło na dzis dla Was. Więksi od Nas ponoszą porażki, PSG, Real Madryt, Barcelona, nie piszac już o wielu ambitnych w Premier League. To jest PROCES, słowo klucz, trzeba cierpliwości, pokory i wytrwałości, tylko wtedy zasługujesz na miano zwycięzcy, nikt nie został wielkim, bo taki się czuje. Wczorajszy mecz potoczyl się najgorzej jak mógł, trudno, zimny kubeł wody na głowę i jazda dalej. Real w ostatnich minutach stracił bramkę w meczu z Espanyolem i przegral, a sytuacja w lidze slaba. Myślicie, ze oni nie chcą być we wszystkim najlepsi? Mistrz nam się nie należy, mistrza musimy wywalczyć, a i nikt nie powiedział, ze będzie kładli wszystkich jak leci, bo taka jest piłka nożna, piekna, zaskakujaca, przewrotna gra, w której każdy moze wygrać z kazdym. MCity pokonany w pucharach przez 3 ligowca, zastanów się czy Twoje ego potrafi to znieść, kibicu. Pozdro (L)

Miami vice - 28.02.2018 12:25:53, *.static.ip.netia.com.pl

Proponuje w przerwie reprezentacyjnej skoczyc na meczy Orlando Magic. Odstresowac sie po porazkach z Jaga i Lechem. Mioduski ty kłamco

Asteta - 28.02.2018 12:52:51, *.static.ip.netia.com.pl

Kolejna tłusta pupa co 4 minuty zagrał. W ilu meczac w czterech? Mioduski won z łapami od Legii!!

@rek do NieTypowy Janusz - 28.02.2018 12:55:46, *.dynamic.chello.pl

100 % poparcia... Nic dodać, nic ująć... Pozdro (L)

Zmaq - 28.02.2018 13:05:38, *.dynamic.gprs.plus.pl

Lubie wejść na to forum i poczytać sobie komentarze. Ale powiem Wam że ostatnio to się zastanawiam czy nie powinni tu wprowadzić jakiegoś testu na inteligencję przed logowaniem. Panowie!! Ktoś kto choćby trochę się interesuje piłką lub nawet grał chwile w jakiegoś Managera powinien wiedzieć podstawową zasadę. Nie da się grać jak z nut mecz w mecz zmieniając połowę składu. Na to trzeba co najmniej pół roku czasu itd. A druga spraw Jagielonia zagrała genialnie BRAWO BRAWO BRAWO lubie Legię ale wiem też że lubie piłkę byli tego wieczora piłkarsko lepsi. Koniec kropka

hrs350 - 28.02.2018 13:29:12, *.31.ip4.feromedia.eu

ten Mauricio wygląda jak reprezentant Wyspa Samoa tyle,że w rugby.....opaskę na głowę niech założy i jak sie rozbuja od naszego pola karnego to sie na Torwarze z piłką gdzieś zatrzyma....

hrs350 - 28.02.2018 13:32:40, *.31.ip4.feromedia.eu

Mam tu na myśli "szesnastkę" tę bliższą sektora rodzinnego....

kaktus - 28.02.2018 13:38:16, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

jakaś promocja jest w Biedronce na zawodników?
Jaki profesjonalny klub kupuje taką ilość zawodników????

(L)evy - 28.02.2018 13:50:26, *.129

Następny ogór,który pół wieku nie grał . Mam nadzieje ,że Mioduski zatrudnił go jako pracownika magazynu ! Moze do tego się nada.

że co?? - 28.02.2018 13:52:53, *.play-internet.pl

No i kolejny nabytek do kolekcji, dorobić na emeryturę bez zaangażowania w grę. Dlaczego nie dajemy szans NASZYM młodym i utalentowanym zawodnikom? Po co sprowadzać emerytów, którzy nie oddadzą nawet 20% tego co zrobią młodzi dla Legii na boisku? Jeśli Legia ma walczyć o Mistrzostwo i LM, to musi budować zespół z piłkarzy, którzy oddadzą serce w grze, a nie tylko wyciągną łapy po $$$!! Chyba, że planujemy otworzyć muzeum, w którym będziemy chwalić się jakie to sławy grały w Legii. Wtedy odpuszczam co wcześniej napisałem i się zgadzam z taką strategią :)

Hamstel - 28.02.2018 13:56:32, *.static.ip.netia.com.pl

Ja waze 108 kg a nie wygladam tak grubo jak on to ile on wazy 115kg?

krys008 - 28.02.2018 13:58:20, *.82

Już wczoraj bezpośrednio po meczu pisałem, że wyleje się fala nieuzasadnionego hejtu. Żaden ze mnie wróżbita, to było łatwe do przewidzenia. Część jest absolutnie labilna emocjonalnie, a część tylko czeka, kiedy wynurzyć się z jamy i hejtować przy najbliższej okazji.
To nasza Legia, wczoraj było słabo, ale mam wrażenie, że niektórym sprawia satysfakcję wylać wiadro pomyj, ponarzekać. Rozumiem konstruktywną krytykę, ona jest wskazana, ale k... nie te lamenty.

- 28.02.2018 14:03:48, *.centertel.pl

Szrot kolejny

Zajmon Szczecin - 28.02.2018 14:10:56, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Legia oprócz Soboty interesuje się jeszcze 26 letnim skrzydłowym ze Słowacji. Info z futbol.pl

do hrs350 - 28.02.2018 14:37:55, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Po drodze tobie kopa sprzeda :)

@rek do krys008 - 28.02.2018 14:51:56, *.dynamic.chello.pl

100% poparcia... Pozdro (L)

kalosz - 28.02.2018 14:53:58, *.centertel.pl

legia cudzoziemska sie znow robi...nim sie oni wszyscy zgraja to sie sezon skonczy... moim zdaniem cos sie psuje ..juz od meczu z cracovia bylo to widac...sytuacja w meczuz jagiellonia kiedy bylslupek tez aselurujacy zawodnik tez wracal "spacerkiem"...proponuje zaawodnikow "wyglodzic pilkarsko..." moze co niektorzy maja przesyt pilki...

Do hrs 350 - 28.02.2018 15:02:14, *.centertel.pl

Ty tak nacpany jesteś czy z ciebie taki inteligent?

0055gp - 28.02.2018 15:03:01, *.play-internet.pl

myślę, że nie sama porażka jest najgorsza a zawód jakiego chyba wszyscy doznaliśmy.
Przyznaję że trochę jak pelikan zacząłem łykać buńczuczne wypowiedzi Trenera i Prezesa, ale nie pierwszy raz okazało się, że pycha kroczy przed upadkiem.
Nie pozostaje nic innego jak zgrywać zespół, bo zawodników mamy, tylko żeby nie uwierzyli, że będą królować bo zewsząd słyszą, że trafili do kiepskiej ligi.
Mimo wszystko mam nadzieję, że w fazie finałowej drużyna będzie miała jeszcze o co walczyć.

@rek do Zajmon Szczecin - 28.02.2018 15:07:58, *.dynamic.chello.pl

Siemka brachu... Chodzi o Czecha, a nie o Słowaka, Erika Daniela... On po prostu gra w słowackim MFK Ruzomberok... To prawy pomocnik / lewy pomocnik... Pisałem o nim wczoraj po południu na forum...:))) Pozdro (L)

Ile - 28.02.2018 15:08:37, *.static.ip.netia.com.pl

Ile on waży do kurxy nędzy betoniara

Matt - 28.02.2018 15:13:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wszyscy myślą, że zmiany personalne i zmiana stylu gry oznacza bezwarunkowe zwycięstwa z każdym i na JUŻ. Dajcie sobie siana z tym narzekaniem. Trochę cierpliwości - czy to tak dużo?

Rainiw - 28.02.2018 15:46:48, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

@rek a jest jeszcze szansa na jakis transfer dzisiaj...

Misiek - 28.02.2018 15:48:31, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Wszystko pięknie mamy obrońców mamy mocny środek pola Niezgode z przodu z alternatywą Eduardo ale to czego nie mamy i jest nam niezbędne to dwóch szybkich skrzydłowych bo sory ale z hamą i Eduardo na bokach to nic nie zwojujemy bo to poprostu nie ich pozycję więdz na prawdę zciągnijcie jakieś konkretne skrzydełka a jeśli nie ma pomysłu kogo takiego nabyć to uwarzam ze na bokach trzeba spróbować zagrać z szybkim kucharczykiem i szymańskim bo grając samym srodkiem w dodadku bez gry z pierwszej piłki to nie mamy na co liczyć w Europie pozdro (L)

lol - 28.02.2018 16:13:12, *.adsl.inetia.pl

co rok to gorzej

@rek do Rainiw - 28.02.2018 16:15:21, *.dynamic.chello.pl

Wałkowany jest jeszcze temat tego Czecha - Erika Daniela... Chodzi o transfer definitywny... Ponoć "walczy" o niego też Zagłębie Lubin... Jeśli nie kupimy go dzisiaj do północy, to najprawdopodobniej trafi on do nas tuż po sezonie wiosennym... Pozdro (L)

Do @rek - 28.02.2018 16:17:40, *.play-internet.pl

Ty Mioduski, niczego nie nauczył cie tranfer grubasa Chimy co nie grał pół roku?
Teraz bierzesz następnego grubasa co nie gra pol roku, do tego brutalnego obrońcę?
Jak to wróży???

Rainiw - 28.02.2018 16:25:09, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dzięki. Z kibicowskim pozdrowieniem. Tylko Legia.

@rek - 28.02.2018 16:25:42, *.dynamic.chello.pl

A tak w ogóle to większość starych graczy robi nas kibiców oraz (L)egię Warszawa w wała... Doją nasz klub niczym mleczną krowę... Jędza zarabia krocie i ma nas gdzieś... Mąka oraz Pazdek też nieźle zarabiają i mają gdzieś dobrą grę i walkę na całego... Czukwu nas robił w wała... Teraz okazuje się, iż (L)egia Warszawa oficjalnie dała news prasie, iż chce się pożegnać z Michałem Kopczyńskim... Ten jednak nie chce odchodzić i chce zostać... Mimo, iż w obecnej chwili ma niewielkie szanse na grę... Teraz on zamierza nadal doić (L)egię... Powiadam: trzeba dokończyć te WIETRZENIE szatni i pozbyć się tych darmozjadów, śmieszków i leserów... A my zaciskajmy zęby i zwieracze wierząc, iż RJ to wszystko poustawia i nowi gracze nas wszystkich mile "zaskoczą"... Pozdro (L)

Pszemek - 28.02.2018 16:32:03, *.as13285.net

Wow! Na to czekałem, wygrywamy z Zagłębiem - połowa forum się jara i chwali prezesa i trenera za transfery, wygrywamy ze Śląskiem - to jest to, mamy mistrza, następnie remis z Cracovia - zaczyna się pierwszy lament kibiców sukcesu, no i wiśnia na torcie, przegrywamy mecz z Jagiellonia i następuje typowa reakcja kibiców Legii - jazda po każdym zawodniku, prezesie i trenerze. Ludzie z Legia jest się na dobre i na złe, będziecie kibicami tylko jak będą wygrywać??? Nagle Niezgoda to drewno i ma wypier... a dwa mecze temu połowa w sklepie '' poproszę koszulkę z nr 11''. Ogarnijcie się, każdej drużynie trafia się słabszy mecz, każdy klub ma swój okres przejściowy. Malarz to nagle dla Was drewno a przez piłkarzy ekstraklasy zostaje wybrany Ligowcem roku??? Z jednym się zgodzę, Pazdan na ławkę to może się ogarnie, a Jędza i jego kolega z kadry Maka jak najdalej od tego klubu. Pozdrawiam prawdziwych kibiców Legii którzy są z tym klubem na dobre i na złe.

@rek do Misiek - 28.02.2018 16:34:13, *.dynamic.chello.pl

Jakbyśmy zdążyli dzisiaj kupić tego Erika Daniela, to oba skrzydła mielibyśmy wtedy jak ta lala... LP - ED, PP - MV... I śmigamy po kolejnego MP... Pozdro (L)

kalosz - 28.02.2018 16:49:14, *.centertel.pl

a ponoc z nizszej ligi do wyzszej mozna przeprowadzic transfer zawodnika w czasie trwania sezonu :)

Do arek - 28.02.2018 16:59:08, *.centertel.pl

Ale to nie Pazdan wczoraj załatwił mecz a Antolic. Reszta nowych nabytkow oprócz Remy tez nie zachwyciła. Jaga pokazała ze nie trzeba kupować całej jedenastki żeby dobrze grać. Wierzę że karta się odwróci i Kozak udowodni ze ma swój warsztat.

Darek - 28.02.2018 17:04:16, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Tak sie podniecamy tymi transferami w tym ja tez a okazuje sie ze oni graja gorzej niz ca czasow Manu,Gizy czy Ogbuke.
Od teraz nie obchodzi mnie kto do Legii przychodzi tylko suche wyniki.Ci wszyscy ludzie razem ze sztabem szkoleniowym jeszcze nic nie zdobyli.A trener przygotowal druzyne na runde wiosenna tak ze wygrali tylko dwa mecze i z kazdym kolejnym meczem jest coraz gorzej.

Zajmon Szczecin - 28.02.2018 17:04:52, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@rek
Siema kolego. Tez bym wolał żeby wywalili Jedze bo za dużo bierze i słabo gra a Pazdan co mu nie zapomnę dwa mecze sabotowal łapiąc głupie czerwa albo robiąc karne. Wolałbym żeby zostawili Dabka co raczej nie nastąpi i nawet Kuchy mi nie przeszkadza bo na słabszych jako zmiennik albo dzoker z ławki da radę i Legionista.
PS. Wczoraj w Szczecinie ogólna radość bo Legia przegrała!! Chorzy ludzie chore miasto

Zajmon Szczecin - 28.02.2018 17:14:07, *.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@kalosz
Z tego co wiem to ten przepis obowiązuje TYLKO w ligach amatorskich czyli od B klasy do 3 ligi.

eLka - 28.02.2018 17:39:31, *.centertel.pl

Maurycy nie wygląda na głodnego krwi i sukcesów piłkarza tylko lekarza pierwszego kontaktu w średnim wieku z osiedlowej przychodni.

Zamoj - 28.02.2018 18:15:46, *.162.ipv4.supernova.orange.pl

No i podpisał :)

Anton - 28.02.2018 18:23:42, *.dynamic.chello.pl

Tylko ugrać coś z amicą. O nic więcej nie proszę. A ten Mauricio to już niech tam sobie będzie. Jest dobry. W końcu ma 77 overalla w fifie ;)

@rek - 28.02.2018 18:39:54, *.dynamic.chello.pl

Już temat Erika Daniela nieaktualny... Jak przed chwilką zapodał Piotr Kamieniecki, nie trafi on ani do (L)egii ani do Zagłębia... Sprawa upadła dzisiaj... Przynajmniej do lata... Teraz na 99%, zostanie na Słowacji... Pozdro (L)

do Do @rek - 28.02.2018 19:05:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ty jesteś gruby hahaha

Do @rek - 28.02.2018 20:05:56, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oglądam mecze tej ligi częściej niż naszej kopanej oprócz Legii :) i powiem, że on za slaby na Legię to jakaś plota lub podbicie dla Zagłębia.

Warszawiak - 28.02.2018 21:44:14, *.v34.interkam.pl

Każda przegrana boli i nie ma co nad tym dyskutować. Zastanawiam się tylko po co większość placzkow pisze te debilne komentarze, chcecie poprawić sobie ego wylać złość na klawiaturę. Jestem kibicem od kiedy większości waszych rodziców nie było jeszcze na świecie pamiętam starą zylete i zawodników o których możecie przeczytać w Wikipedii ale nie o tym. Bądźmy razem w trudnych chwilach nie wylewajmy na siebie pomyj nie róbmy wewnętrznej wojenki. Cała Legia zawsze razem!!!!!. Wszyscy na łacha pogodynka mówi że będzie trochę cieplej niż wczoraj. Pozdrawiam tylko Legia

Katanaczio ofensywne - 01.03.2018 13:30:18, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Podobny troche do Gattuzo , będzie dobry . Rozjedziemy ligę i to ostro . Będzie ostra jazda już od meczu z Pyrami , ale będzie goli , prawie pewne info . Romeo ich ustawi , przecież widział jak słabo było w ostatnich dwóch meczach . A od Jędzy się odwalcie chłopcy ( i dziewczęta ) bo ja widzę , że on się stara , błędy są , ale powinien za chwilę wrócić do topowej formy . No powinien .