Romeo Jozak - fot. Mishka / Legionisci.com

Jozak: W niedzielę pokażemy charakter i nasze serca

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Plan jest taki, by wrócić do zwycięstw na naszym stadionie. Wszyscy jesteśmy świadomi tego, że we wtorek zagraliśmy bardzo zły mecz. Zbyt wiele rzeczy nie poszło po naszej myśli, a do tego Jagiellonia zagrała znakomite zawody. W ostatnich dniach pracowaliśmy nad tym, by w niedzielę pokazać charakter, spokój, dobrą organizację i nasze serca - mówi przed niedzielnym meczem Romeo Jozak.

- Będzie co najmniej jedna niespodzianka w składzie, ale jaka to zobaczycie w niedzielę. Nie wyjawię także taktyki, ponieważ decyzje zapadną po dzisiejszym treningu i jutro rano. To jakim systemem zagramy jest częścią taktyki i też musi pozostać niewiadomą. Nie mogę tego zdradzić w piątkowe popołudnie - dodał Jozak.

- W spotkaniu z Lechem nie będziemy mogli skorzystać z Domagoja Antolicia, Chrisa Philippsa i Łukasza Brozia. Niepewna jest także sytuacja Artura Jędrzejczyka. Czy zagrają Cafu i Mauricio? Nie. Jeden z nich być może znajdzie się na ławce rezerwowych - powiedział trener Legii.

- Jesteśmy dobrymi znajomymi z Nenadem Bjelicą, ale odkąd jestem w Polsce, nie rozmawialiśmy prywatnie. Wiem w jakiej jest sytuacji - nie jest ona komfortowa. Bjelica w Lechu pracuje już długo, ma doświadczenie, poznał język. Było mi przykro po tym, że Śląsk zwolnił trenera po meczu z nami, ale takie jest życie - powiedział Romeo Jozak.

Szkoleniowiec Legii zapytany o to, który moment był trudniejszy: porażka w Poznaniu, czy porażka z Jagiellonią, nie miał wątpliwości.
- Zdecydowanie trudniej było po meczu z Lechem, bo jeszcze wtedy nie znałem drużyny i czułem się nieco bezradny. W meczu z Jagiellonią wszystko co złe skumulowało się w jednym momencie, ale znam swoich piłkarzy i wiem jak się czują. Każdy ma prawo do gorszego dnia - ocenił.

Trener odniósł się także do zbyt agresywnej gry, którą mogliśmy ostatnio obejrzeć.
- Wszedłem do szatni po meczu z Cracovią i gdy zobaczyłem, że stopy zawodników są całe we krwi, to podziękowałem im, bo wiedziałem, że dali z siebie wszystko. Ciężko jest grać w piłkę, gdy nie gramy na trawie, a na lodzie. Z Jagiellonią niektórzy chcieli chyba za bardzo. Pierwszy raz na meczu w Warszawie byli rodzice Antolicia. On chciał dać siebie z więcej niż wszystko i popełnił błąd. Jest inteligentnym człowiekiem i świadomym tego, co zrobił. Przeprosił sędziów i rywali za swój faul. Jestem pewien, że więcej to się nie powtórzy. Z kolei przewinienia Marko Vesovicia wynikały z tego, że kilka razy był spóźniony. Nie były to brutalne faule - powiedział Jozak.

Legia wygrała tylko jeden z pięciu meczów z drużynami z czołówki Ekstraklasy. Z czego to wynika?
- To bardzo dobre pytanie. Zastanawiałem się nad tym, ale nie chcę wygłaszać żadnych sądów. Nie uważam by mecz z Jagiellonią wpasował się w tę serię. Może jeszcze za mało dostrzegam, by znaleźć przyczynę, może to jakaś bariera psychologiczna. Jednak kwestią czasu jest to, gdy zostaniemy najsilniejszą i najbardziej poważną drużyną w Ekstraklasie.

Poproszony o ocenę transferów trener powiedział: - Okienko transferowe oceniam znakomicie. Już na początku mieliśmy czterech nowych graczy do dyspozycji, a w ostatnich dniach doszło jeszcze dwóch.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (70)

Bidon - 02.03.2018 16:58:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wkoncu mecz ktory pokaze w ktorym miejscu jestesmy... albo zwyciestwo i droga po MP albo czas krytyki i kłótni z kazdej mozliwej strony...

Zamoj - 02.03.2018 17:00:46, *.21.ipv4.supernova.orange.pl

Ciekawe kogo pusci w pierwszym skladzie
Trochę mu się posypało....

Kamil - 02.03.2018 17:04:22, *.79

Jozak po meczu ,, Nie tak się umawialiśmy" bez komentarza

LW - 02.03.2018 17:06:04, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Tylko zwyciestrwo ! LEGIA !!!

LW - 02.03.2018 17:08:49, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 4-0 Lech ! LEGIA !!!

Trch - 02.03.2018 17:09:13, *.dynamic.chello.pl

To zapowiada się powtórka z wtorku lub Poznania, bo nie oszukujmy się - środek pola z craxa i jaga nie istniał, a tu jeszcze wypadają Antolić i Philips...
Bez 2 pomocników i z drewnianymi napastnikami nie mamy o czym marzyć w tym meczu. Tyle transferów, takie wzmocnienia a z Lechem trzeba skład sklecić z Pasquato i Kopczyńskiego.
Miała być walka o mistrzostwo a tu jeszcze się zima nie skończyła a u nas może być już pozamiatane :(

Pezet - 02.03.2018 17:09:24, *.dynamic.gprs.plus.pl

Kwietniewskiego bym widział w wyjściowym składzie

Wolfik - 02.03.2018 17:20:48, *.dynamic.mm.pl

To się nagrał Philips.

Transfery - 02.03.2018 17:29:47, *.static.ip.netia.com.pl

Spokojnie byle za duzo nie stracic do zimy pozniej sie zrobi transfery,aaaa nie wroc to juz byla zima i co teraz? Powaznie to mowilel ze Mioduski sie nie z na a Jzak to amator z młodziezowki. Nic z tegonie bedzie

ludzik - 02.03.2018 17:31:07, *.centertel.pl

Jedza nie zagra?
Jest światełko w tunelu

@rek - 02.03.2018 17:33:38, *.dynamic.chello.pl

"...Nie wyjawię także taktyki, ponieważ decyzje zapadną po dzisiejszym treningu i jutro rano. To jakim systemem zagramy jest częścią taktyki i też musi pozostać niewiadomą...."

No proszę, "nauka nie idzie w las, tylko w nas"... Może RJ zrozumiał, iż "karty zawsze trzymamy przy orderach..."... Pozdro (L)

Legionista - 02.03.2018 17:43:05, *.226

Pierwszy sprawdzian Jozaka się nie udał, a teraz czeka go kolejny. Jeżeli nie wygramy to możemy mieć 6 pkt - Jeżeli wygramy możemy nie mieć straty albo nadal będziemy mieli 3 pkt straty. Wszystko w ręku Jozaka i piłkarzy!! Nie ma Mistrza!! Nie ma Trenera!!

Czaro - 02.03.2018 17:43:22, *.dynamic.chello.pl

Wrócić 4231 , Jozak oby nie został takim Bjelica z tamtego roku gdzie wszystkie mecze z czołówka przegrywał włącznie z finałem PP

Sawo - 02.03.2018 17:44:51, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Obstawiam tak:

Hama Niezgoda Rado
Szymański Remy Mąka
Hlousek Astiz Pazdan Jędza
Malarz

Rambo - 02.03.2018 17:48:25, *.static.ip.netia.com.pl

Żadam wysokiej wygranej!! Zarzad wysokie ceny za bilety to oczekuje wysokiej jakosci gry i wygranej.
Jakosci adekwatnej do ceny.

grzesiek - 02.03.2018 17:52:29, *.centertel.pl

Będzie co najmniej jedna niespodzianka w składzie, ale jaka to zobaczycie w niedzielę. - rado

Surprise - 02.03.2018 17:56:01, *.static.ip.netia.com.pl

Jozak chce nas zaskoczyc ultra defensywnym ustawieniem na dwoch Bramkarzy.
2-4-4-1

@rek do Sawo - 02.03.2018 17:56:48, *.dynamic.chello.pl

Błagam, tylko nie rado, pls... To nie ten czas i nie ta forma...

Malarz
Jędza (Turzyniecki) - Astiz - Pazdan - Hlousek
Mąka - Remy - Cafu
Vesovic - Hamalainen
Niezgoda

Ja bym to tak chciał w niedzielę zobaczyć............;) Pozdro (L)

gazza - 02.03.2018 18:03:53, *.adsl.inetia.pl

Rozumiem że jak będzie remis lub porażka to pan Jozak poda się do dymisji i odejdzie !

Sawo - 02.03.2018 18:11:34, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@rek

Jozak powiedzial ze ani Cafu ani Mauricio ni zagraja ale fakt zapomnialem o Vesoviciu bo nie dostal bezposredniej czerwonej tylko dwie zolte wiec zagrac moze. W takim wypadku jedynym sensownym wyjsciem byloby zastapienie nim Szymańskiego. Co do Turzynieckiego to narazie niech potrenuje przeciwko Termalice ;)

Roe - 02.03.2018 18:12:53, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jeśli stracimy punkty z Lechem to postawimy się pod ścianą. Nie będzie czasu i miejsca na stratę kolejnych punktów bo w naszej słabej lidze klub z Białegostoku może wygrywać bazując na samej ambicji i determinacji.
Tak wcześniej grało skutecznie już wiele drużyn.

Adam Owen - 02.03.2018 18:16:13, *.static.ip.netia.com.pl

Bardzo mnie martwi przygotowanie fizyczne najgorzej to Hama. Nie wiem co to dalej bedzie te USA to był glupi pomysl chyba za to płacimy

powiślak - 02.03.2018 18:19:01, *.centertel.pl

Rodzice byli i mu nie wyszło...co to k... ma byc ja się pytam??? Jak traci łeb jak trampkarz bo rodzice byli.to po co go czlowieku wystawiasz??? Stopki całe we krwi?? Poprzytulaj jeszcze te panienki!!! Ja pier.. no tego to się nie spodziewałem..kiedyś po meczu jeden lamusik w mojej juniorskiej druzynie stracił głowę i zaczął się skarżyć do trenera że źle mu się grało bo go mocno sfaulowali.reakcją trenera była autentycznie piącha w ryj.pozniej do końca sezonu lamusik już nie odstawiał nogi.taki sport że krew się leje.przeciwnik grał w tych samych warunkach.....załamka..:/ idę się nachlać

@Roe - 02.03.2018 18:21:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

a my k...wa nie możemy bazować na ambicji i determinacji? Ano nie, bo my mamy panienki, a nie piłkarzy, w dodatku za mocno przepłacane

ZA MAŁO - 02.03.2018 18:45:15, *.internetia.net.pl

A MOŻE POKAZAĆ NAPASTNIKÓW POZA EDUARDO I NIEZGODĄ - 2 NAPASTNIKÓW NIE NAJWYŻSZYCH LOTÓW NA PÓŁ SEZONU + PUCHAR POLSKI .TO CHYBA CIUT ZA MAŁO

Mrok - 02.03.2018 18:55:09, *.dynamic.chello.pl

ocho! Jozak zaczyna pieprzyć o pokazywaniu ambicji tak samo jak przed poprzednim meczem Legii z Lechem

Wolfik - 02.03.2018 20:05:03, *.dynamic.mm.pl

No, jak zagramy Astizem na środku, to klękajcie narody....

Szlag mnie trafia, jak widzę Szymańskiego na ławie. W każdym zespole nie boją się wystawiać młodych zawodników, ale my musimy być oryginalni.
Jozak nie pierdziel, tylko wystaw młodego Amerykanina do spóły z Jarkiem Niezgodą na szpicy. A Hama na superzmiennika.

WojtasBB - 02.03.2018 20:20:32, *.dynamic.mm.pl

Może Pasquato?

Niunio - 02.03.2018 20:21:57, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Nie wygramy mistrza bez napastnika...... Niezgoda to poziom II ligi, nie angażuje się w defensywie, jak nie dostanie podania w ofensywnie też nie walczy, Eduardo emeryt, super umiejetności, braki izyczne...

Matka Jozaka - 02.03.2018 20:40:59, *.adsl.inetia.pl

Romeo załóż czapkę bo się przeziębisz.

Sawo - 02.03.2018 21:02:04, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

@wolfik

Kolego co ty bredzisz? Nie wystawianie Szymańskiego ma byc oznaka bojazni przed stawianiem na mlodych? Moze sa poprosru lepsi? Czy widziales co Szymański zagral z Cracovia? Byl najgorszy na boisku. To zawodnik mocno pompowany przez prezesa zeby go jak najkoszystniej sprzedac a w rzeczywistkosci jest cienki jak dupa weza. Jak nie nabierze masy to nie sprzedamy go nawet za 2mln euro a co dopiero za 20.

Gra Astizem jak mowisz to decyzja „klekajcie narody”? To kim bys zagral? Antolic wypadl i Philips tez. Zatem najrosodnej jest przesunac Remiego do drugiej lini bo inaczej taki drwal tralka zrobi krzywde Mączyńskiemu lub Vesoviciowi. Kto wiec ma zagrac na stoperze twoim zdaniem obok Pazdana?

Mlody amerykanin... no coz jakby ci to powiedziec... to transfer marketingowy. Legia pojechala sie tam wypromowac pokazac i zaczerpnac inspiracji a amerykanie sa w pakiecie. Nasz Lloski nie zostal wybrany przez druzyny na poziomie Termalici nawet w trzecim sorcie. To swiadczy o realnym poziomie tego zawodnika.

Darek - 02.03.2018 21:03:57, *.dynamic.kabel-deutschland.de

A czemu w meczu z Jagiellonia nie pokazali charakteru i serca?
Bo po tym co zobaczylem w meczu z Jagiellonia to mam nadzieje ze jednak nie pokazali.Bo jak tak ma wygladac charakter i serce to mozna to wszystko zaorac.
Ciekawe czy juz wszyscy w klubie maja gotowe wytlumaczenia na wypadek kolejnej wtopy?

Rondel - 02.03.2018 21:20:14, *.play-internet.pl

Myślę że tą niespodzianka będzie wstawienie do składu jakiegoś Amerykanina pozyskanego na Florydzie.

TomTom1916 - 02.03.2018 21:24:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie Jozak daj Pan spokój przecież to gadka Probierza...proszę..

Sawo - 02.03.2018 21:25:38, *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

Oby ta niespodzianka nie byl Kopczyński...

Rychu - 02.03.2018 21:48:21, *.warszawa.vectranet.pl

Ten mecz to będzie papierek lakmusowy, który pokaże co możemy osiągnąć w tym sezonie. Albo rybki albo pipki...

Oster - 02.03.2018 21:50:13, *.static.ip.netia.com.pl

Akoncz pierolxxic Jozak ostatnio pokazaliscie serce z Jagielonia, za duzo gadania za malo grania.

kokojambo - 02.03.2018 21:59:32, *.236.ipv4.supernova.orange.pl

Przede wszystkim to pokażcie umiejętności bo samym charakterem i serduchem to się wygrywa w okręgówce.

Wolfik - 02.03.2018 22:19:41, *.dynamic.mm.pl

@Sawo: Lepsi to pojęcie mocno względne. Ja tam nie widzę, by taki Philips był 2x lepszy od Szymańskiego. Albo by taki Astiz był 2x lepszy niż Dąbrowski, którego się lekką ręką pozbyto. Ale może źle widzę.

Może 2-ga linia Jagi nie zjadła naszych wielkich pomocników, może mi się tylko wydawało...

Do Wolfik - 02.03.2018 22:31:57, *.internetia.net.pl

Ja też tam nie widzę żeby np. jakiś tam Ofoe był 2 x lepszy od Philipsa Albo taki Orlando czy Prjilovica czy Orlando lub Nikolića . Biorąc np. tych trzech to w ich miejsce pozyskujemy przecież tylko i wyłącznie lepszych .

Calbarro - 02.03.2018 22:47:34, *.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niespodzianką będzie wystawienie Iloskiego na lewej obronie.

do Sawo - 02.03.2018 22:52:36, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

(L)eszek Pisz też nie miał masy (gabaryty) , a jest genialny . Szymański jest ''cienki jak pupa węża ''? Naprawdę tak uważasz ? A nie miał asysty z rzutu rożnego do Jarka Niezgody w meczu ... zapomniałem jakim , ale tej wiosny ? Myślę , że go nie doceniasz . A Dąbrowskiego szkoda , dobre wślizgi miał . I w ogóle często dawał radę . To do Wolfika chyba (zgadzam się ) .

Haklan - 02.03.2018 22:53:46, *.play-internet.pl

Powinniśmy zagrać systemem 442. W środku pomocy Remy z Mąką. Na lewej pomocy Hama, na prawej pomocy Veso. W ataku Eduardo i Niezgoda.

Roberto - 02.03.2018 22:59:54, *.play-internet.pl

Mnie tylko zastanawia po co Eduardo jest wystawiany jako skrzydłowy? Eduardo po pierwsze to typowy napastnik lub środkowy napastnik, po drugie na skrzydło jest już za wolny. On ze swoją technika mógłby albo być samotnym środkowym napastnikiem albo jednym z dwóch klasycznych napastników w systemie 4-4-2.

Hugon - 02.03.2018 23:00:24, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Iloski powinien już dawno grać w 1 składzie bo to jedyny zapier...acz w tej drużynie.Antolicz dostał czerwień bo chciał dłużej pogadać z rodziną.

Legionista - 02.03.2018 23:07:34, *.226

Szymański ma dopiero 18 lat więc może się jeszcze rozwinąć, a taki Astiz już nie choć go szanuję i ten sezon powinien mieć zakończenie jak Choto. Na dodatek przyszedł jako rezerwowy obrońca, a przez jakiś czas miał lepszą formę niż Dąbrowski.

Daszka - 03.03.2018 00:11:17, *.dynamic.chello.pl

Z całym szacunkiem Koledzy, ale czy aby nie za wcześniej przypisujecie wskazanych piłkarzy do określonych pozycji na boisku?! Śmiem twierdzić, że sztab szkoleniowy Legii, na czele z trenerem Jozakiem, jest nadal na etapie weryfikowania potencjalnych możliwości dziesięciu nowo zakontraktowanych zawodników, z tym co aktualnie sobą prezentują. Jest to olbrzymie przedsięwzięcie trenersko-szkoleniowe, które na dodatek realizowane jest niejako z marszu, czyli ESA gra w najlepsze, a my w jej trakcie wzajemnie się poznajemy. Gdyby, którykolwiek z czytelników mojego posta nie kumał czaczy, to pośpiesznie wyjaśniam, iż tą nietuzinkową sytuację w I drużynie Legii świadomie sprokurowali prezes naszego klubu do spółki z rzeczonym trenerem. Wspomniany proces poznawczy zapewne jeszcze potrwa (min. 3-4 mecze) dlatego uważam, że w niedzielnej konfrontacji z Lechem czeka nas mnóstwo niespodzianek, oby w większości tych radosnych...

Domingosz - 03.03.2018 00:17:56, *.dynamic.gprs.plus.pl

Pie.....nie o Szopenie wygrajcie mecz i tyle.

r56 - 03.03.2018 06:02:12, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Żaden Turzyniecki ani amerykance nie zagrają bo dziś grają w rezerwach o 9:00 tak się interesujecie Legią tylko hejtować :)

witold - 03.03.2018 07:40:33, *.centertel.pl

jackson martinez bez klubu. brac go super napadzior

jim - 03.03.2018 08:28:24, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Panie trenerze mniej mówienia tylko pokazać to na boisku.

word!up - 03.03.2018 08:54:29, *.adsl.inetia.pl

Panie trener bez takich szumnych zapowiedzi. Najpierw pan się naucz co to jest taktyka i odpowiednie ustawienie zawodników na boisku.

M-z - 03.03.2018 09:00:17, *.dynamic.chello.pl

Podobno Niezgoda zagra na bramce a Malarz w pomocy w ataku Hlousek Lech jak to zobaczy zacznie się śmiać i my wtedy strzelimy na 1-0 o i to takie zaskoczenie będzie......

jasio865 - 03.03.2018 09:31:11, *.static.ip.netia.com.pl

zobaczymy.........a jesli będzie inaczej to....wiadomo!!!

kibic - 03.03.2018 09:44:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dla nas kibiców to mniej gadki o taktyce ,systemach itp .co słyszą od początku zatrudnienia trenera a zwycięstwa ,dobra gra i to tyle aż tyle . Jutro Niezgoda powinien odpocząć na ławie bo gra piach a ostatnio dosyć że nie strzela bramek to liczba strat przegranych pojedynków jest przerażająca .

szmal - 03.03.2018 10:15:32, *.dynamic.chello.pl

A tydzien temu mieliscie byc liderem...
przestań być taki romeo i skoncz pier*olic, tylko sie wezcie za robote i poszukajcie pilkarzy w formie, bo kiedys takich Legia sciągała, a kasy nie miala. Na parenascie przypadkow tylko vadis odpalil.

Bubu - 03.03.2018 11:42:14, *.lukman.pl

Ciekawe czy prezes już szuka nowego trenera ,myśle ,ze po Amice będziemy już wiedzieć więcej .

Juri - 03.03.2018 12:21:10, *.centertel.pl

Pokażcie że macie jaja Panowie.

@rek - 03.03.2018 12:21:27, *.dynamic.chello.pl

Wypowiedź Cafu.: "...Na ogół występuję jako „ósemka” mająca zadania na całym boisku. Chciałbym poczuć się ważną postacią Legii. Może nie najważniejszą, ale ważną. Nie chcę zawieść oczekiwań kibiców. Zależy mi, by ciągle być pod grą, bo wtedy najlepiej czuję się na boisku. Mogę także zagwarantować walkę do ostatniego tchu. Wierzę, że to pomoże Legii w zdobywaniu kolejnych sukcesów..."

Czyżby nowy Vadis rodził się na naszych oczach..? VOO też przychodził do nas jako no-name, a do tego był z lekka "zapuszczony" i pierwsze mecze miał raczej kiepściutkie... Ale potem nakrywał całą ekstraklasę czapką... Te jego zagrania, te jego kiwki, a przy tym dobrze się zastawiał i ciężko było mu odebrać piłkę... Cafu to także kawał byka, więc jeśli posiada technikę użytkową i zdolność gry na "8-ce", to należy mu tylko kibicować... Pozdro (L)

Zibin55 - 03.03.2018 12:51:51, *.play-internet.pl

Do @rek
Werbalnie to i Messim można zostać:)
Ale sądzę że to Cafu zagra i tak jak niektórzy,że Veso w końcu na prawym skrzydle, Eduardo za Niezgoda a Remy do pomocy. Wiem, że" Kozak " szuka optymalnych pozycji dla piłkarzy ale optymalnymi są zawsze te na których czują się i grają najefektywniej. Nie ma co cudować, zwłaszcza gdy miejsca na błędy i stratę punktów JUŻ nie ma....nawet jednego jeśli chcemy mieć MP. Jaga nadspodziewanie dobrze gra i nie liczylbym na jej potknięcie.

@rek do Zibin55 - 03.03.2018 13:03:46, *.dynamic.chello.pl

Siemka bracie... Ja wiem, iż mówić można wiele... Boisko wszystko zweryfikuje... Ale do cholery jasnej wierzę, powtarzam wierzę, iż wreszcie odpalimy w tej siermiężnej lidze i sezon podstawowy spokojnie dokończymy na 1-2 miejscu, aby potem w play-offach dominować już na całego... MP 2018 musi być nasze...!!! Pozdro (L)

krys008 - 03.03.2018 13:13:38, *.106.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Panowie dobrze to wygląda. Uważam, że podnieśliśmy jakość piłkarzy. Może nie wszyscy odpalą, ale uważam, że poza pozycją bramkarza (brak alternatywy dla Malarza) jest dobrze. Jak się zgrają to będzie moc.
Mecz z Jagą faktycznie katastrofa, ale panowie posypało się, ale traktujmy to jako wypadek przy pracy. Przy takiej ilości nowych graczy zespół nie reaguje jeszcze prawidłowo na sytuacje kryzysowe.

@rek do krys008 - 03.03.2018 13:19:31, *.dynamic.chello.pl

Dobrze prawisz brachu... Polać ci...:))) Pozdro (L)

@rek do krys00 - 03.03.2018 13:26:02, *.dynamic.chello.pl

A tak z czystej ciekawości: kto wg. ciebie nie odpali z tych graczy: Vesović, Antolić, Eduardo, Remy, Philipps, Mauricio, Cafu...??? Pozdro (L)

krys008 - 03.03.2018 14:41:59, *.serv-net.pl

@rek nie wiem, na papierze dobrze to wygląda. Zawsze może coś pójść nie tak jak z Nagy np. Faktycznie zapowiada się ciekawie.
Dziś sobota będzie polewane, a jutro ważny mecz, zobaczymy jak drużyna zareaguje na porażkę z Jagą. Mam nadzieję, że pozytywnie i będą zap... za trzech, żeby pokazać, że to jest Legia, my pozamiatamy ligę, a takie wpadki jak z Jagą wyzwalają w nas tylko dodatkową motywację.
Pozdrawiam.

Zygfryd - 03.03.2018 14:42:46, *.play-internet.pl

EDUARDO to typowy lis pola karnego z bardzo dobrą technika, wystawianie go na skrzydle to marnowanie jego potencjału. Poza tym on ma swój wiek i nie ma już takich płuc by latać na skrzydle, a tam przecież trzeba się nabiegac. EDUARDO powinien grać jako środkowy napastnik. Dziś w wariancie bardziej ofensywnym zagrałbym na 2 napastnikow (jednym z nich byłby Eduardo). Wariant bardziej defensywy z jednym napastnikiem rozpoczął bym od wystawienia Eduardo a gdzues w okolicach w 65 minuty wpuściłbym za niego Niezgodę.

@rek do Zygfryd - 03.03.2018 15:21:00, *.dynamic.chello.pl

Dobrze kombinujesz... Ja od dawna postuluję bardziej ofensywne ustawienie, tzn. z 2 napastników... Wtedy Eduardo gra na szpicy (czyha niczym lis na linii pola karnego), a Niezgoda, jako że młodszy i szybszy, grał by wtedy cofniętego napastnika... Podwieszone skrzydła to wówczas Hama i Vesović... No i wtedy w ataku mamy siłę rażenia jak ta lala... Pozdro (L)

Saxon - 03.03.2018 15:32:31, *.play-internet.pl

@arek - każdy z nich ma spory potencjał. Dużą rolę będzie odgrywało to czy będą grać na swoich nominalnie najlepszych pozycjach. Niestety póki ławka rezerwowych będzie krótka to i będą roszady i nie zawsze dany piłkarz będzie grał na swojej optymalnej pozycji. Ja to widzę tak:
Eduardo środkowy napastnik (CF),
Vesovic prawa pomoc (RM) lub prawy skrzydłowy (RW),
Remy rozgrywający, środkowy pomocnik (CM), defensywny pomocnik (DM),
Philipps defensywny pomocnik (DM)
Antolic środkowy pomocnik (CM)
Cafu rozgrywający, środkowy pomocnik (CM),
Mauricio środkowy obrońca (CB)

krys008 - 03.03.2018 23:37:23, *.serv-net.pl

Tak każdy z nich ma spory potencja, ale teraz RJ musi stworzyć z nich drużynę, która będzie funkcjonowała na boisku i poza nim, żeby nie było podziałów w szatni, jak to już kiedyś bywało.

- 04.03.2018 07:08:11, *.centertel.pl

Czy po ewentualnej porazce jest plan B na lawce trenerskie czy czekamy na Czerczesowa po MŚ w Rosji