fot. Mishka / Legionisci.com

Hamalainen: Potrzebujemy wrócić do serii zwycięstw

Woytek, źródło: Legionisci.com

- Spotkania z Lechem zawsze będą dla mnie wyjątkowe, ale to co stało się w poprzednich meczach to już przeszłość. Teraz piszemy nową historię. Mam nadzieję, że wrócimy do serii zwycięstw, bo tego potrzebujemy - mówi przed niedzielnym starciem Kasper Hamalainen.

- Czy nowi zawodnicy znają rangę tego meczu? Myślę, że już w dniu podpisania kontraktu byli świadomi tego, na czym polegają derby Polski. Jestem pewien, że wszyscy w drużynie wiedzą jaki jest ciężar tego spotkania. My, którzy jesteśmy w Legii nieco dłużej, na pewno przypomnimy im jakie to ważne spotkanie. Na pewno nie będzie jednak tak, że przeciążymy sobie tym nasze umysły. Będziemy mieli spokojne głowy i niemy się ponieść emocjom. Już czuję tę atmosferę, bo jest ona inna niż zazwyczaj - uważa Fin.

- Jesienna porażka z Lechem była dużo gorszym przeżyciem niż ta z Jagiellonią. Wtedy sięgnęliśmy dnia. Teraz wygląda to zdecydowanie lepiej. Jesteśmy w dobrej pozycji i mam nadzieję, że po porażce z "Jagą" wyciągniemy wnioski i przełoży się to na naszą grę w najbliższym meczu - dodał Hamalainen.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (19)

LW - 02.03.2018 17:22:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Walczymy ! LEGIA !!!

LW - 02.03.2018 17:24:18, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

LEGIA 3-1 Lech ! LEGIA !!!

@rek - 02.03.2018 17:37:32, *.dynamic.chello.pl

Hama, ty grasz co drugi mecz dobrze... Wychodzi więc na to, iż w niedzielę grasz bajecznie i zjadasz Lecha jako przystawkę do kolacji... Musi być wygrana... Wtedy może jakoś "przełkniemy" tę porażkę z Jagą... Mocno (L)egia... Pozdro (L)

Przemass ( L ) - 02.03.2018 17:49:42, *.play-internet.pl

Niepokoi mnie forma Hamy , jest bardzo wolny. Brakuje mu siły co było widać w meczu z Jagiellonią. Nie nadążał z powrotem, tracił krycie. Hama obudź się !!!

Olo - 02.03.2018 18:06:56, *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Hama jak Paolo Coelho normalnie. Coś w stylu: jak będziemy dużo wygrywać, to wtedy będziemy mało przegrywać! :D Mędrzec!

Gregori - 02.03.2018 18:09:01, *.250.c68.petrotel.pl

Jakiej serii 2 meczy ?

Saska Kępa (L) - 02.03.2018 18:56:48, *.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Hamalainen jak Ci powiem czego Tobie i Twoim kolesiom produktom piłkarskopodobnym grającym w koszulkach naszej Legii potrzeba: 1. Obniżki wynagrodzeń o jakieś 70 proc., bo to co reprezentujecie od lat na boisku na pewno nie zasługuje na taką kasę jaką dostajecie. No ale jeśli są frajerzy, którzy chcą Wam tyle płacić za tę szmirę piłkarską, to ich problem - nie nas kibiców; 2. Przynajmniej trzy razy w tygodniu każdemu z Was po 50 kg na plecy i obowiązkowe 2 godziny biegania wokół Kanałku Czerniakowskiego - może wówczas przestaniecie uważać się za wielkie gwiazdy i bożyszcze kibiców, a zaczniecie szanować, że reprezentujecie naszą Legię i nas kibiców poprzez gryzienie trawy w każdym meczu od pierwszej minuty do gwizdka kończącego mecz, bo ambicja i wola to na pewno nie jest Wasz znak firmowy; 3. Raz na jakiś czas rozmowy wychowawczej z niektórymi kibicami, bo odnoszę wrażenie, że lecicie sobie w kulki i macie w du.ie, że gracie w takim klubie jak Legia.

ja saska kepa - 02.03.2018 19:37:00, *.it4polska.com

widac ze w pilke nie grales... pewnie jeszcze masz kieszonkowe od mamy... 70% by ci zabrali to co bys zrobil? zacpal sie klejem... bo nie widzę inaczej... wysaw glowe na mroz... ochlon

Pultusk100%LEGIA - 02.03.2018 19:52:48, *.centertel.pl

Hama..strzel bramke...o jedna wiecej od Łacha ...mocno Legia.!

jarekk - 02.03.2018 21:18:41, *.46.rev.metrointernet.pl

Saska kepa w pewnym sensie rozumiem twoje odczucia i mam podobne. Nie życzę naszemu klubowi źle ale wolałbym świętowanie zwycięstwa po a nie przed meczem.

Hugon - 02.03.2018 22:48:49, *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

Saska kępa,kanału czerniakowskiego nie ma.Jeżeli już to port lub kanał piaseczyński.

do Olo - 02.03.2018 22:59:46, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A ja słyszałem tak : Piłka jest okrągła , a bramki są dwie . Hehe , sama prawda . Pozdro . Ale za to Niedzieela , ale za to Niedzieela , Niedziela będzie dla nas (L) !

wwy - 03.03.2018 00:22:09, *.it4polska.com

sukces rodzi się w bólach! cierpliwości! Tylko Legia!

Rozbawiony - 03.03.2018 03:54:41, *.centertel.pl

Do alberta: został przesuniety do druzyny młodzików.

Do ja saska kepska - 03.03.2018 07:20:59, *.play-internet.pl

Tu niebchodzi o to czy gral w legi graja za hajs nie za kibicow nie za klub biegaja za hajs wiec beda mecze tak wygladaly bo pensyjki nie utnie a jak pobiegam ze 4,5 meczy gorzej to srednia dobrych wystepow sie utrzyma. Ja to bym powspisywal jakies klauzule po przegranym sami placa jak duzo zarabiaja wtedy zostali by ci co chca zarabiac ale nie za darmo!

Juri - 03.03.2018 08:15:04, *.centertel.pl

Hama liczę na Twoje brameczki w tym meczu .

zly sen - 03.03.2018 09:29:04, *.246.ipv4.supernova.orange.pl

snil mi sie ten mecz. pierwsza polowa 0:3. gra gorsza niz z Jaga .

Skrzat - 03.03.2018 12:15:03, *.dynamic.chello.pl

A ja to widzę tak, jako że Hama strzelać Lechowi lubi

HAMA 3:0 wronki

Wolfik - 03.03.2018 16:17:08, *.dynamic.mm.pl

Również liczę na trafienie Kacpra do bramki Lecha. Najlepiej na początku i końcu meczu :).