Radość Aleksandara Prijovicia - fot. Mishka / Legionisci.com

Menedżer Prijovicia: Legia oferowała Aleksowi jedynie mały bonus

Wiśnia, źródło: Weszło

Aleksandar Prijović w kontrowersyjnych okolicznościach przeniósł się z Legii do PAOK-u Saloniki. Transfer do Grecji okazał się dla napastnika strzałem w dziesiątkę. Jest tam prawdziwą gwiazdą, najlepiej zarabiającym zawodnikiem w lidze i ma olbrzymie szanse na wyjazd na mistrzostwa świata do Rosji.

Niedawno spekulowało się, że napastnik chciał wywrzeć na działaczach PAOK-u transfer do Rennes. Jego menadżer, Filip Leśniewski twierdzi, że taka sytuacja nie miała jednak miejsca. - Też czytałem takie rzeczy po ostatniej ofercie Rennes. Zapewniam cię, że nie był to dla nas aż tak interesujący kierunek, żeby Prijo miał zacząć sprawiać problemy w PAOK-u. Podatki we Francji są bardzo wysokie, Rennes nie byłoby w stanie złożyć propozycji, która sprawiłaby, że piłkarz wykonywałby jakieś manewry. I nie wykonywał - powiedział.

W rozmowie został poruszony wątek odejścia ze stołecznego klubu, czy "nie można było tego załatwić inaczej"? - Nie widzieliśmy innego rozwiązania. Trzeba było iść dalej. Kasa nie znajdowała się na pierwszym planie. Chińczycy dawali wtedy dużo mniej niż to, czym kusili parę dni temu, ale i tak prawie dwa razy więcej od pensji w Grecji. PAOK teraz znajdował się w podobnej sytuacji i widzisz, jak to załatwił: nowym kontraktem ze znaczną podwyżką. Legia oferowała Aleksowi jedynie mały bonus, nie mieliśmy pola do rozmów. Właściciel PAOK-u wybrał najrozsądniejszy wariant.

Prijović nie zapomniał o Legii. - Od dwóch tygodni jestem u niego w Grecji i dopiero co widziałem jego córkę biegającą w legijnej koszulce. Nadal ma przyjaciół wśród kibiców w Warszawie, ostatnio dostał paczkę dla małej z prezentami w emblematach klubowych. Jego żona też bardzo dobrze wspomina czas spędzony w Polsce - dodał Leśniewski.

Cały wywiad można przeczytać tutaj.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (18)

bolo - 28.02.2018 14:48:54, *.210

i co z tego, że "Prijo" "dobrze wspomina Legię i jego córka biega w koszulce". To nie ma żadnego znaczenia. Temat tego piłkarza zamknięty

Jelito - 28.02.2018 14:53:13, *.centertel.pl

Won pseudo Ibro !!!

syjon85 - 28.02.2018 14:58:24, *.play-internet.pl

ceniłem Jego umiejętności ... w parzę z Niko to najlepsze transfery do linii ataku jakie mogły przydarzyć się Legii ... głęboko jednak wierzę, że najlepsze wciąż przed Nami ...

Janusz z Pakistanu - 28.02.2018 14:59:06, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pozdrawiam serdecznie prezesa tysiąclecia co dał najwyższy kontrakt bocznemu obrońcy.

Aaa - 28.02.2018 15:06:30, *.177

Uj z nim

mirek - 28.02.2018 15:06:40, *.dynamic.chello.pl

nie placzmy po tobie llez nie ronimy rtampkarzu

Foresto - 28.02.2018 15:07:11, *.centertel.pl

A czego się spodziewaliście. Że piłkarz będzie łkał po nocach za byłym klubem. Nie te czasy. To jest ich zawód. Trzeba to szanować i dziękować za jego grę u nas. A swoją drogą przecież nie znamy kulisów ustaleń między stronami, to dlaczego ktoś miałby kogoś lżyć. Prawdziwy kibic Legii nie będzie ubliżał swoim (i byłym) piłkarzom.

Ja1916 - 28.02.2018 15:29:10, *.centertel.pl

A co kogo ob obchodzi. Fajnie jakby nie wrzucać tu info o tym gwiazdorzynie, gdyż nie ma nic wspólnego z nami.

Greg61 - 28.02.2018 15:36:43, *.centertel.pl

Chytry traci dwa razy. Przykro czytać tych dwóch wpisów wieś tańczy i śpiewa

Co płaczecie - 28.02.2018 16:04:39, *.supermedia.pl

Nie wiem, skąd te żale. Przyszedł gość z zagranicy na kontrakt, swoje nastrzelał i się nawalczył, a że odszedł? Jego wybór, robił tak w wielu klubach, sprawdźcie CV, wiedzieliśmy, że przychodzi obieżyświat. Rozstanie nie było najlepsze, ale nic się nie stało. To nie wychowanek przechodzący do wroga, to zawodowy piłkarz z zagranicy - ja od takiego oczekuje zaangażowania i wyników. Prijo zrobił swoje i poszedł dalej. Nie pierwszy, nie ostatni - a bywali drożsi, gorsi, a przy tym "oddani".

- 28.02.2018 16:46:14, *.207

Vadis 900tys.
nikolic 800tys.
prijo 800tys.
guilherme 500tys.
I by byla ekipa!

oBI - 28.02.2018 17:01:37, *.dynamic.chello.pl

No i dobrze. Powodzenia!

lalalala - 28.02.2018 18:02:35, *.207

Orlando Sa za 8mln euro z Luttich do Chin!!!

tomiacab @syjon85 - 28.02.2018 18:37:19, *.know.cable.virginm.net

Mam takie samo zdanie na temat Prijo i Niko. Ja juz w pierszym meczu bylem w szoku jakich napastników kupili, mieszanka stylów idealna.

oLaf - 28.02.2018 18:58:59, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

jak to było ... "miałeś chamie złoty róg.... ostał ci się jeno..." : ((((

Kipkorir - 28.02.2018 23:09:27, *.dynamic.chello.pl

Dziś to on pewno dziękuje Bogu, że ma lepsza kasę i nie musi grać w tej zbieraninie panienek.

TD - 01.03.2018 11:11:05, *.238.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Taki duet jak Niko i Prijo to była klasa sama w sobie, choć Prijo długo nie mógł odpalić, ale jak już odpalił, to zaczęły się wyprzedaże... ehhh z taką ekipą jak Niko, Prijo, Vadis to już można co roku realnie walczyc o fazę grupową.

Kto jeszcze ? - 01.03.2018 13:43:39, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Dwa gole strzelone Borussi , dobre to było . Pozdro i wracaj Prijo (L) . Potrzebujemy Cię .