Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Środa, 28 lutego 2018 r. godz. 17:53

Dobrzy Ludzie: Licytacja 10 płyt PCV z kibicowskimi fotografiami

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie przygotowali unikalne gadżety w postaci płyt PCV z nadrukowanymi kibicowskimi fotografiami, przygotowanymi na pierwszą edycję UltrasArt. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Licytacja dziesięciu prac prowadzona jest na forum kibiców do czwartku do godziny 19:16.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!