REKLAMA

Dobrzy Ludzie: Licytacja 10 płyt PCV z kibicowskimi fotografiami

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kibice Legii z grupy Dobrzy (L)udzie przygotowali unikalne gadżety w postaci płyt PCV z nadrukowanymi kibicowskimi fotografiami, przygotowanymi na pierwszą edycję UltrasArt. Cały zysk z ich sprzedaży przeznaczony zostanie na dalsze odnawianie Centrum Zdrowia Dziecka. Licytacja dziesięciu prac prowadzona jest na forum kibiców do czwartku do godziny 19:16.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.