Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Czwartek, 1 marca 2018 r. godz. 11:30

Zbiórka na oprawy przed meczem z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Przed niedzielnym meczem z Lechem Poznań przeprowadzona zostanie kibicowska zbiórka na oprawy. Podczas ostatniej takiej akcji, przy okazji spotkania ze Śląskiem Wrocław, do puszek trafiło 30 324 zł. "Cieszymy się kolejnym meczem Legii, cieszymy się, że to na Łazienkowskiej 3 we wtorek mamy prawie pełną Żyletę z dobrym dopingiem, a na innych stadionach jest 17 osób na krzyż.

Cieszymy się, że przed nami niedzielny mecz z Lechem - kupujemy bilety, zapełniamy cały stadion i dajemy z siebie wszystko ku chwale Legii Warszawa! Na Lechu ponownie prosimy Was o pomoc i lecimy z kolejną zbiórką, jak zwykle mamy nadzieję, że obdarzycie NaS zaufaniem i bez problemu pobijemy wynik z meczu ze Śląskiem. Do zobaczenia w niedzielę!" - informują Nieznani Sprawcy.Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!