Domagoj Antolić najgorszy w meczu z Jagiellonią - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com

Oceny legionistów za mecz z Jagiellonią

Woytek, źródło: Legionisci.com

Jedynie Arkadiusz Malarz i William Remy otrzymali pozytywne noty za wtorkowy mecz z Jagiellonią. Najniższą ocenę przyznaliście Domagojowi Antoliciowi - 1,2 w skali 1-6. W sumie oceniało 979 osób. Średnia ocena drużyny za to spotkanie to 2,1.

Malarz 3,6
Remy 3,1
Vesović 2,2
Broź 2,1
Mączyński 2,0
Philipps 2,0
Hlousek 2,0
Eduardo 1,9
Jędrzejczyk 1,9
Pazdan 1,9
Kucharczyk 1,9
Niezgoda 1,8
Hamalainen 1,8
Antolić 1,2


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (29)

Mati - 01.03.2018 10:02:08, *.static.ip.netia.com.pl

Vesovic trzeci? Gość grał mega padake nie wiem czemu Broz nie grał od początku

yeg - 01.03.2018 10:08:00, *.18

ANTOLIC ZA WYSOKO!

Kuropatwa - 01.03.2018 10:15:40, *.50

Malarz 3,6??? Za co się pytam!! Chyba za podarowanie karnego

Aster - 01.03.2018 10:17:10, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Fajnie ze po 4 kolejkach jest juz konflikt w szatni i podział na grupy niezly ferment

Do kuropatwa - 01.03.2018 10:23:26, *.centertel.pl

Malarz i tak wyjątkowo niska Note otrzymał.
Za ten mecz powinien otrzymać 5 ( 6 - 1 za karnego)
Gdyby nie on to 0:5 by było.
Tyle w temacie.

DO KUROPATWA - 01.03.2018 10:27:18, *.acn.waw.pl

Oglądałeś słoiku mecz? Gdyby nie Malarz to z 0:6 by się skończyło.
Co do antolica to nie wiem kto przyznał mu więcej niż 1.....

jim - 01.03.2018 10:36:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Noty za wysokie

do kuropatwa - 01.03.2018 10:44:12, *.centertel.pl

a widziałeś ile razy uratował przed utratą bramki ?? fakt karny z jego winy ale i tak cala reszta na taki plus ze byl najlepszym zawodnikiem :D

do Kuropatwa - 01.03.2018 10:53:50, *.centertel.pl

Twoja ocena jak rozumiem na podstawie wyniku, ktory zobaczyles w necie lub w se. Na stadion sie nie poszlo bo mroz, anal plus za drogi to sobie w necie pouzywam na kims.padlo na Malarza bo dwie bramy puscil. Stuknij lbem o sciane zanim napiszesz takie cos.Arek wybronil tyle sytuacji, ze zubry powinny z nsmi pojechac 0.6

Do obrońców Malarza - 01.03.2018 11:00:15, *.122

Zadaniem bramkarza jest bronić, skoro wybronił strzał to znaczy że zrobił swoją robotę. Notę 5 lub 6 mógłby dostać gdyby obronił to co obronił i nie zrobił karnego. Za tak idiotyczne wyjście nota 3 to absolutny maks.

piorek - 01.03.2018 11:33:02, *.ip61.fastwebnet.it

ja od vesovicia wole 100 razy kucharczyka przynajmniej raz na jakiś czas cos strzeli a ten niby gra a nic nie gra

Roma - 01.03.2018 11:35:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

Broź to musi przejść kurs wrzucania piłki z autu.

Mietek - 01.03.2018 11:41:30, *.isp.bjm.pl

Po meczu z Cracovia trener powinien zrobić jakieś roszady w składzie. Ja uważam że Jędza, Pazdan, Mączynski w taką pogodę nie będą grać na pełnych obrotach. Sam kiedyś grałem i miałem za miesiąc wesele było chyba -6 i odstawiałem nogi, mniej biegałem.... a Powoli zbliżają się Mistrzostwa Świata a Ci piłkarze boją się o własne nogi...więc trener powinien dać szanse innym zawodnikom.Niech da szanse rywalizacji w składzie a nie ciągle tym samym składem .

Miras - 01.03.2018 12:59:57, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

W poprzednich meczach najlepsi byli Antolic, Vasovic, Remy i Eduardo. Gdy ci panowie zagrali słabo ukazał się prawdziwy obraz piłkarzy "starej Legii". Pocieszam się tym że nowi piłkarze nie są w stanie grać na wysokim poziomie przy takich mrozach.
Można jedynie ubolewać kto ustalał kalendarz ligi tak, że w lutym gra się trzy kolejki w tygodniu.

kibic(L) - 01.03.2018 13:19:40, *.pl

Do obrońców Malarza
Gdyby kierować się Twoją logiką to najwyższą notą dla bramkarza powinna być 3. Nie puścił bramki więc spełnił swoją rolę - nawet gdyby obronił 3 rzuty karne, 10 sam na sam i 50 strzałów z dystansu. Miał obronić i obronił, gratulujemy ocena 3. :)

wrtu - 01.03.2018 13:22:02, *.centertel.pl

Malar 3.6? To jakaś kpina gdyby nie on byłoby 0-6 , ocena zaniżona

jasz - 01.03.2018 14:50:06, *.adsl.inetia.pl

h..j z tego że wyjął 10 setek (jego powinność) jak jednym niekontrolowany padem(jak nowicjusz) daje karnego pałom.
Taka specyfika bramkarza jeden babol i wszystkie dobre interwencje idą w zapomnienie.

do jasz - 01.03.2018 15:56:08, *.internetdsl.tpnet.pl

bredzisz gamoniu bredzisz. Przegraliśmy przez antolica i to tylko i wyłącznie jego wina

mr bean - 01.03.2018 16:04:57, *.94

do
Do obrońców Malarza, 01.03.2018 11:00:15 - *.122

zadaniem piłkarza jest granie w piłkę, skoro biega i nie potyka się o własne nogi to ocena 3
w meczu z jagą grali w piłkę czyli wszyscy mocne 3

grzesiek - 01.03.2018 17:43:03, *.centertel.pl

antolić to przez głupote. Gorzej martwi mnie niezgoda. Jak będzie dalej tak skuteczny jak jest to marnie to widzę.

nitka - 01.03.2018 18:14:17, *.play-internet.pl

@Mietek Nie do końca zgodzę się z Tobą kolego.Fajnie gdzieś tam sobie grałeś,tylko za przeproszeniem jak ma się Twoje wesele do gry w reprezentacji...???

nikovic - 01.03.2018 18:42:17, *.dynamic.mm.pl

troche zla taktyke obrali na ten mecz, nie wiem kto vesovica ustawia na prawej obronie raz ze slaby na tej pozycji dwa ze to marnowanie jego potencjalu w ataku, jak juz gramy z jedną padaką z przodu (czytaj Niezgoda) to wypadaloby miec 2 super ofensywnych skrzydlowych, kuchy i vesovic by pasowali, poki by sie nie zmachali a pozniej zmiana tych dwoch + ewentualnie jakas zmiana taktyczna
nie wiem jak inni ale jakby ktos dawal 1mln euro za niezgode to od razu bym go sprzedawal, Sadiku byl lepszym graczem do taktyki legii, bo potrafil przetrzymac pilke zastawic sie a goli pewnie strzelilby tyle samo co Niezgoda czyli niewiele (ps. Helik ma wiecej sytuacji bramkowych w meczu niz Niezgoda), śmiem zaryzykowac stwierdzenie ze jak slaby hama bedzie grac w 1 skladzie do konca to dogoni niezgode, pomimo slabej gry tego zawodnika zawsze bronia asysty i gole, niby najslabszy w kazdym meczu a jednak albo strzela albo asystuje

ostet - 01.03.2018 19:24:17, *.centertel.pl

Fatalczyk dawno tak wysoko nie był

Novacco - 01.03.2018 20:04:08, *.static.ip.netia.com.pl

Veso nr 1 jak dla mnie. Brakowało wsparcia. Reszty

Dżendżejczyk - 02.03.2018 08:47:19, *.dynamic.gprs.plus.pl

Słuchajcie już parę razy przewinęło się info, że jest konflikt w szatni. To potwierdzone info? Skąd to wiadomo i o co się drapią? :l

Mietek do Nitka - 02.03.2018 09:16:37, *.isp.bjm.pl

Czytaj ze zrozumieniem kolego....Napisałem że ja wesele miałem więc odstawiałem nogi bo mi zależało żeby być zdrowym na swojej uroczystości. A chodzi mi o nich że też nie grają na pełnych obrotach w klubie przy takiej temperaturze i boją się o kontuzje (oni już je mają Makuszewski, Wolski) i przez to nie pojadą na uroczystość Mistrzostw Świata w czerwcu! Myślę że teraz Ci wytłumaczyłem.

AAA - 02.03.2018 10:51:40, *.dynamic.chello.pl

do ostet:Faktycznie Fatalczyk "odpalił",4 od końca to jak na Niego mega wyczyn.

olew - 02.03.2018 12:21:24, *.warszawa.vectranet.pl

Uważam , że złe zmiany zrobił trener, Vesovic nie rozruszał skrzydła i gry w ogóle, a ten Eduardo ma fantastyczną zasłonę i podanie, On ich przyciągał i się nie dawał przewracać, NA GRĘ W 10 BYŁ ŚWIETNY. Ale to gdybanie, dostaliśmy baty, wszyscy byli słabiutcy, a końcówki tak upokarzającej dawno nie widziałem.

Dede - 02.03.2018 20:41:34, *.play-internet.pl

Do obrońców malarza. Ludziska przestańcie podniecać się tym drewnem. Gdyby on był dobry grał by za granicą a nie z Bełchatowa do nas bo żona miał dość rozłąki i robótek załatwiła. Od kiedy te drewno stoi między słupkami Legia traci w sezonie dużo więcej bramek niż traciła. Gość nie kieruje obrona i do tego przyznawany do lini każde wyjście to smród. Broni to co to trafi i tyle. Przestańcie się nim podniecać wolał bym młodego Majeckiego i by było dużo lepiej.