Nenad Bjelica - fot. Mishka / Legionisci.com

Bjelica: Jagiellonia wskazała nam drogę do wygranej z Legią

Mishka, źródło: Legionisci.com

- Trudno analizować mecz Legii z Jagiellonią, bo po 15 minutach Legia miała jednego zawodnika mniej na boisku. Jagiellonia od początku grała wysokim pressingiem i to może być dla nas wskazówka jak zagrać. My mamy jednak swoje umiejętności, które musimy wykorzystać. To co pokazała Jagiellonia, to droga do wygranej z Legią - mówi przed niedzielnym spotkaniem trener Lecha Poznań Nenad Bjelica.

- Kto wygra ten mecz, będzie miał większe szanse na zdobycie mistrzostwa. Mamy 5 punktów straty do Jagiellonii, ale Legia także ma stratę do lidera i jeśli przegra, może ich mieć aż 6. Do końca jest jednak jeszcze dużo meczów, przed nami jeszcze spotkanie z Jagiellonią. Wiemy, że wygrana z Legią jest dla naszych kibiców bardzo ważna, ale nie jest to spotkanie najważniejsze. Wygraliśmy jesienią z Legią 3-0, ale teraz mamy w szatni katastrofalną atmosferę. Musimy wygrać z Legią, Jagiellonią, Lechią. Presja jest duża.

- Czy w meczu z Legią wystawię dwóch napastników? Tak zagraliśmy ze Śląskiem, a decyzję podjęliśmy na podstawie tego, jak Śląsk prezentował się w meczu z Górnikiem i jakie miał problemy z dwoma napastnikami. Problemem jest to, że mamy tylko dwóch napastników do dyspozycji. Czy zaryzykuję obydwu od początku? Zobaczymy. Podobało mi się, jak współpracowali i walczyli w drugiej połowie meczu ze Śląskiem. Dodatkowo do naszej dyspozycji nie będzie Darko Jevtić. Może znajdzie się na ławce, ale na pewno nie zagra od początku.

- To prawda, że na wyjazdach nie prezentujemy się dobrze. Musimy to poprawić i mamy wszystko, żeby to zrobić. Mamy najlepszą obronę, najmniej przegranych meczów, najlepszy bilans bramkowy. W Lechu zawsze jest presja i emocje. Nie mam z tym problemu, każdy dzień tutaj jest super. Kocham być tutaj. Zawsze chcemy walczyć i wygrywać.

- Trudno powiedzieć, kto jest w lepszej sytuacji przed niedzielą. Oba zespoły nie zaczęły rundy najlepiej, ale są bardzo mocne, mają duże umiejętności. Myślę, że różnica na boisku będzie minimalna. Na pewno będziemy biegać, walczyć i starać się dobrze grać piłką. Z tym zaangażowaniem i agresją mamy szanse wygrać w Warszawie.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (45)

@rek - 02.03.2018 11:00:16, *.dynamic.chello.pl

Cała Polska spina się na (L)egię... Czy jakikolwiek zespół w tym kraju jedzie do Warszawy na luzie..? Nie...!!! Wszyscy jadą do nas tak nabuzowani, jakby grali mecz swojego życia... A w swoich pozostałych meczach z innymi zespołami grają padakę...

Czy zatem (L)egia ma szansę zagrać wszystkie swoje mecze z tymi 15 zespołami ligi tak samo nabuzowana, jak tamte wszystkie zespoły..? Czy jest w ogóle technicznie i psychicznie możliwe i wykonalne..? Nie sądzę... Dlatego będą przytrafiać się nam "wpadki"... Pozdro (L)

Cult❤️Legia - 02.03.2018 11:03:24, *.62

No tak teraz wszyscy bédá naśladować Mamrota sukces,co zrobi ?nasz Romeo.

Łukasz - 02.03.2018 11:05:47, *.86

@rek - Nic dodać, nic ująć. Dodam, że te 15 zespołów spina sie na (L)egię również u siebie, czyli de facto (L)egia ma do rozegrania 30 ciężkich meczy.

ludzik - 02.03.2018 11:09:18, *.dynamic.chello.pl

Dlaczego jesli Legia przegra to bedzie moec 6pkt straty do lidera? To juz kilka dni przed meczem wiadomo ze Jaga wygra?

mano - 02.03.2018 11:14:08, *.static.ip.netia.com.pl

Jak LEGIA jest tak medialna i przyciąga sponsorów na te wszystkie spinki jakie mają inne zespoły to i podział pieniędzy z praw TV I REKLAM TEZ POWINIEN BYĆ INNY !!!

ja - 02.03.2018 11:15:59, *.189

Panowie zgadzam się że reszta ligi spina się na Legi ale mimo wszystko 8 porażek po 25 meczach to przynajmniej o 4 za dużo...

@rek do Łukasz - 02.03.2018 11:17:48, *.dynamic.chello.pl

Dlatego nie powinny być dziwne określenia trenerów (L)egii, iż: "to będzie trudny mecz", "czeka nas kolejny ciężki mecz"... Ludziska zrozumcie wreszcie.: im więcej "znanych" zakupów dokonamy, im bardziej będziemy stawiać docelowo na jakość graczy w naszym zespole, tym bardziej pozostałe 15 zespołów będzie się spinać na nas na maksa... Nie damy rady (!!!) w sezonie rozegrać 30 meczy na maksa i wszystkie wygrać... No way... Jedno jest natomiast pewne: to (L)egia motywuje w Polsce pozostałe zespoły i to (L)egia ciągnie tę siermiężna ligę do przodu... Pozdro (L)

Kasper - 02.03.2018 11:20:36, *.dynamic.chello.pl

Spoko nic dwa razy sie nie zdarza :D hehe sam powiedzial ze katarstrofalna atmosfera :D aaa w niedziele bedzie jeszcze bardziej , bo przegraja. Bedzie dobrze :D Bo czym wiecej negatywnych komentarzy o formie Legii tym Lepiej dla Legi :D

Szymon - 02.03.2018 11:23:17, *.163.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Śmieszny mały ludzik. Poczytajcie jego wypowiedzi z konferencji. To jest już odstrzelony typ. Strzępi ryja na wszystkich i wszystko. Tylko on takie cudo co zawsze potrafi upodlić klub w którym udaje trenera. Co złego to nie on a wszyscy dookoła. Var ch. nią. Sędziowie Ch... Zarząd be bo coś, kibole be bo chcą mistrza. Piłkarze be bo sam tak ich przygotował że do drugiej ligi się nadają. No może oprócz bramkarza. Łach jest tak słabo przygotowany jak nigdy. I ten pajac co nie wie co się dzieje na murawie. A te jego genialne taktyki. Mmmmm to takie coś dla konesera piłki nożnej. Podejrzewam że gdyby Pan Gmoch miał przeanalizować taktykę łacha to na bank by się zawiesił. Ale tak to jest z Ch.... Pacjentami co rżną geniusza trenerskiego. Ale im większy burdel tym weselej. Także w niedzielę za ten marne grosiki przyjedzie do Warszawy muppet show z osłem na czele.

maka - 02.03.2018 11:27:19, *.4

Co za puste pieprzenie. Spina tyłek lokomotywa bo Legia nadchodzi. Albo Niecierza też się spina. To ja mam pytanie a na Bayern, Real, Barcelonę, PSG i inne też się ktoś spina czy może nie? Wszystkie one mają w sumie mniej porażek w całym sezonie niz nasza L.... . no ale na nas się każdy spina.... I potem wychodzi taki jeden z drugim do kamery i pierniczy bo było za zimno za daleko do Miami..., tyle czasu w Hiszpanii bez rodziny, wiatr był nie w tą stronę albo zapomniałem że nie należy nap.. śledzia w nogi przy VAR-ze w 10 minucie.... LITOŚCI - brać du.. w troki i 5-0 ma być w niedzielę.

Tomek C. do @rek - 02.03.2018 11:34:36, *.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do @rek
Dokładnie też to zauważyłem. Dodam jeszcze, że większość zespołów która przyjeżdża do Warszawy na dzień dobry muruje bramkę. Dopóki Legia nie strzeli bramki, są męczarnie, choć ze Śląskiem szybko udało się strzelić i potem poszło... Nie ma co narzekać, trzeba grać, jeśli wygrają ligę, to będzie znaczyło, że mamy mocny zespół nie tylko pod kątem piłkarskim, ale i z charakterem. Pan Bjelica myśli, że zadziała ten schemat, ale jest w błędzie, trener Jozak na pewno wyciągnie wnioski z ostatniego meczu i przebieg spotkania będzie całkiem inny. Z wielką ciekawością pojadę na mecz. A następnego dnia obejrzę w TV mecz Jagiellonii i jestem ciekawy jak zagra, z polotem, a może będzie wypompowana po Legii? Po tych 2 spotkaniach będzie można już precyzyjniej określić szanse na Mistrza.

@rek - 02.03.2018 11:38:00, *.dynamic.chello.pl

do mano

Masz rację kolego... Od dawna w mediach apeluję, aby (L)egia przy podziale wpływów z transmisji i tzw. medialności miała największy kęs tortu... I to znaczny kęs tortu, sięgający 50% całości wpływów... To (L)egia przyciąga wszędzie ludzi na stadiony, to mecze z (L)egią są najczęściej oglądane w C+, to (L)egia motywuje inne kluby i pokazuje, w jakim kierunku iść w piłkarskiej Europie...

do ja

Jaka liga, taka punktacja... W Polsce wystarczy 55-60 pkt w sezonie zasadniczym, aby spokojnie myśleć o MP... W dodatkowych 7 meczach pula to kolejne 21 pkt i wtedy o dziwo wszyscy ze wszystkimi grają już na maksa... Pozdro (L)

Kipkorir - 02.03.2018 12:02:58, *.dynamic.chello.pl

Z taką Legią to trudno... nie wygrać

piotr_zabki - 02.03.2018 12:03:30, *.dynamic.gprs.plus.pl

Brakujące punkty:
Sandecja 3:3 - 2 pkt (winna być wygrana)
Wisła P 0:2 - 3 pkt (winna być wygrana)
Termalica 2:3 - 1 pkt (tylko remis wystarczy)
Korona 2:3 - 1 pkt (remis po błędzie sędziego)
razem 7 pkt. (czyli 4 przed Jagą i 9 przed Lechem) bez potrzeby wygrania z Lechem i Jagą

olew - 02.03.2018 12:13:35, *.warszawa.vectranet.pl

Jesteśmy słabi , "wiosną " tylko słabe mecze, Jaga i Cracovia nie murowały, a nas skaleczyły, na Legię zawsze była napinka wszystkich , ale to dobrze, ja to lubię . Pono w kwietniu mamy być mocni . Trzeba przetrwać i zdobyć mistrza , nam zaś trzeba na Legię chodzić i drzeć mordę , a nie tak jak we wtorek...

Bubu - 02.03.2018 12:16:21, *.dynamic-ww-10.vectranet.pl

Zazdrosc , malostkowosc I kompleksy .Tym Kieruje sie reszta kraju .

zeno - 02.03.2018 12:17:06, *.138

ładna końcówka wypowiedzi: "Na pewno będziemy biegać, walczyć i się starać" pozwolę sobie dopowiedzieć dwa słowa: "A jak nie to wyp...ć" Tylko LECH

Mx - 02.03.2018 12:20:36, *.centertel.pl

Może i inne zespoły motywuje i każdy się spina ale prawda jest taka że nikt się Legii nie boi A to wynik tego że gra bardzo nie równo, potrafi zremisować z realem A przegrać z ostatnią drużyną w tabeli . Poza tym często traci głupie bramki i to bardzo często się zdarza . LEGIA Powinna dominować A przegrane powinny być po ciężkim meczu A nie przegrywać kilka meczy po 3:0 . Szczerze mówiąc czasami nie chce mi się ich oglądać A tak naprawdę to nie chce się znów denerwować

Szakal - 02.03.2018 12:29:39, *.153

Arek dalej swoje, a to zwykle tanie wymówki godne ludzi zatrudnionych na Ł3.

Na Bayern, ManCity czy Real też się wszyscy spinają, ale różnica sportowa bierze górę.
Jakość naszych grajków + taktyka naszego Romeo w naszym przypadku różnicy nie gwarantuje.

Był taki moment z VOO, Niko i Prijo, ale tylko moment...
teraz znowu kopiemy się po czole

Rychu - 02.03.2018 12:31:11, *.warszawa.virtuaoperator.pl

Liczę na wysoką wygraną i rewanż za tą wstydliwą przegraną z łachem w jesieni.

m4pierwszy - 02.03.2018 12:38:56, *.eaw.com.pl

"a ta droga to gra z przewagą jednego zawodnika, dlatego wyjdziemy w 12stu" kontynuował rozochocony Bjelica.

L - 02.03.2018 13:02:32, *.internetdsl.tpnet.pl

Długo nie pociągnie ten typ.

witek - 02.03.2018 13:05:52, *.net.lovo.pl

Fakt jest taki że wystarczy ich przycisnąć i się gubią to już Probiesz pokazał

Pio - 02.03.2018 13:07:13, *.play-internet.pl

A ja w nocy trafiłem bilet na zwrotach i cieszę się ja małe dziecko bo się zgapilem w środę a wczoraj już nie było.uprzedzajac fakty czemu nie kupiłem dwupaka z jaga, odpowiadam że we wtorek byłem jeszcze daleko od Wawy i wróciłem wczoraj.do zobaczenia ziomki na Zylecie ;)

LL do @rek - 02.03.2018 13:44:18, *.226.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Sluchaj czy mozliwe ze ktos jeszcze przyjdzie do ofensywy....ktos oczywiscie kto jest obecnie bez klubu, bo slyszalen ze jest taka mozliwosc i ze ktos ma sie pojawic za kilka dni...mozesz to potwierdzic?????

0055gp - 02.03.2018 14:20:58, *.play-internet.pl

o tym, że wszyscy w lidze się spinają na mecze z nami wiadomo od dawna, teraz wg mnie doszedł jeszcze jeden czynnik, a mianowicie Prezes otwarcie mówi o swoich celach i na dodatek chce dla klubu większych pieniędzy z podziału, a to niepodoba się nie tylko konkurencji ale i PZPN, dlatego myślę, że będzie jeszcze gorzej, włącznie z sędziowanie.
Jedyna rada to zbudować wystarczająco silny zepół.

@rek - 02.03.2018 14:21:10, *.dynamic.chello.pl

do Mx

A gdzie jest napisane, iż (L)egia ma wygrywać wszystkie mecze i dominować, tak jak ty się tego domagasz..? (L)egia ma grać swoje i zdobyć kolejnego MP... My nie jesteśmy MC, Barceloną, Bayernem czy PSG, aby dominować w danej lidze... To tylko pobożne życzenie nas kibiców - dominacja (L)egii w lidze... Ale to dłuższy proces - wiele zmian w strukturach klubu, wiele wyrzeczeń i wiele pracy samych zawodników, aby takową dominację osiągnąć... Ot i cała filozofia tej naszej smutnej ligi...

do Szakal

Oooo, dawno cię tutaj nie było... Znowu żerujesz na niepowodzeniach zespołu..? Faktycznie, szakal z ciebie... A jak mnie kiedyś zatrudnią na Ł3, to ty pierwszy sie o tym dowiesz...:)))

do piotr_zabki

Matematyka to fajna nauka i fajnie już na zapas dodać komuś punkty... Ale po pierwsze, wszystkiego nie da się wygrywać... A po drugie, danego dnia forma, boisko i dyspozycja tegoż dnia wszystko weryfikuje... Nie martw się na zapas...;)))

Pozdro (L)

JacekL72 - 02.03.2018 14:39:13, *.play-internet.pl

Zawsze jest spinka na mistrza, w kazdym kraju... Na kogo maja sie sinac, na Termalike?

Kwachu - 02.03.2018 14:56:13, *.studiowik.net.pl

Ludwiku Dornie, Bjelico, psie Sabo...nie idźcie tą drogą!

sylwiusz11 - 02.03.2018 15:00:52, *.78

to , ze każdy spina sie na legie to nic nowego -zawsze tak było
tylko teraz coraz częściej zaczynamy przegrywać i nie prwda , ze każdy przyjeżdza do nas z zamiarem murowania

Jaga nic nie murowała a my graliśmy jak dzieci we mgle
zaczyna to wygladac tak , że z tymi co muruja mamy trudności a z tymi co nie muruja dostajemy wpie.rdol

pewnie , ze jest taki moment sezonu , a nasi ligowcy tak nie stabilni , ze jeszcze można wygrać tą lige swobodnie

denerwuje mnie natomiast brak pewnego stndardu ...kiedys za czasów Pisza, tez murowali , a dostawali becki jak chcieliśmy !!!

ktos powie liga sie wyrównuje tak zgoda lecz podobno równamy w dół ( popisy naszych drużyn w Europie) to dlaczego Legii jest coraz ciężej wygrywać skoro liga dołuje?

uważam , ze nie ma juz grajków którzy by umierali za ten klub i za ta drużynę --liczy się kasa

Saska Kępa (L) - 02.03.2018 15:10:06, *.47.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Niektórzy twierdzą, że wszystkie drużyny w naszej dramatycznie słabej Ekstraklasie spinają się na nas. Przy założeniu, że tak faktycznie jest, to uwzględniając żenujący poziom polskiej Ekstraklasy, który z sezonu na sezon obniża się względem poważnej, europejskiej piłki i niskich lotów poziom piłkarski kopaczy, to przy tym zapleczu, jakie ma nasza Legia powinniśmy tę ligę wciągnąć nosem, a mistrzostwo kraju dla nas powinno być zapewnione co najmniej kilka kolejek przed zakończeniem rozgrywek. Ale jeśli wszyscy się na nas spinają, a my sobie z tym nie radzimy, to po co te przedmeczowe napinki w Internecie jacy to jesteśmy ura bura szef podwóra? Po co groteskowe napinanie muskułów jak to miało przed meczem chociażby z Jagą? Nie wiem jak inni, ale wolę stać na twardym gruncie faktów, a one są takie, iż jesteśmy przeciętną ligową drużyną, która pomimo tego, że zdobywa mistrza w ostatnich latach, to wkomponowała się w siermiężną rzeczywistość polskiej, pożal się Boże, Ekstraklasy. I nie mogą zaciemniać obrazu mecze w fazie grupowej Ligi Mistrzów czy raz na jakiś czas rozegranie jakiegoś lepszego meczu, w którym wyjdzie kilka składniejszych akcji. W stosunku do poważniejszej, europejskiej piłki, to my jedziemy na rowerze, a europejskie średniaki i półśredniaki odjeżdżają nam Mercedesami. O silnych, topowych klubach nawet nie wspominam. Dlatego uważam, że żenujące są te internetowe napinki niektórych kolegów kibiców co to my nie jesteśmy i jaką to jesteśmy "potęgą". Niektórym przydałoby się troszkę sportowej pokory, szacunku dla rywala i jego kibiców, bo mecz z Jagą boleśnie nam pokazał, że czasy, gdy wszystkie ekipy grające w lidze drżały przed meczem na Ł3 już dawno minęły. Teraz z naszej Legii została już tylko tradycja, legenda i dawnych wspomnień czar związanych ze starą Żyletą. Jednym z takich jaskrawych przykładów są statystyki naszych pojedynków z "potęgą" jaką jest Nieciecza. Z całym szacunkiem dla wszystkich mieszkańców wsi, ale to jest klubik z liczącej 600 mieszkańców podkrakowskiej wioski. Tymczasem statystyki naszych starć boiskowych z nimi wskazują, że ta "potęga" to dla nas La Bestia Negra. Dlatego moim skromnym zdaniem groteskowe i żenujące są te napinki części kibiców i propaganda uprawiana przez kolejnych prezesów naszego klubu jakoby montowany jest na Ł3 solidny europejski średniak.

Michal - 02.03.2018 15:25:38, *.static.ip.netia.com.pl

To beda najłatwiejsze 3pkt w sezonie po tym co widzialem jak gra Lech to kabaret moze pasc wynik nawet 5:0 realne jak najbardziej.

@rek - 02.03.2018 15:51:02, *.dynamic.chello.pl

W taki oto sposób media niepotrzebnie pompują balonik "wojny", a potem wszyscy się dziwią, iż wpada kolejna czerwona kartka za brutalne zagranie... Popatrzcie sami...

https://pbs.twimg.com/media/DXSglTAXUAARLnx.jpg

Velvr - 02.03.2018 16:04:21, *.50

Trochę mnie dziwią te wszystkie posty o spince itd. Na forum Poznania nawet tematu meczowego nie ma a tu pier...enie od tygodnia i post goni posta...

Wolfik - 02.03.2018 16:15:43, *.238

Ja też nie rozumiem takiego srania o "napinaniu". Żadna poważna drużyna nam punktów za darmo nie odda.

Pragnę zauważyć, że taka Jaga wygrała wszystkie dotychczasowe mecze w rundzie "wiosennej". Znaczy się "napięła się" na swoich rywali. Nas zjedli, przeżuli i wysrali. Mogliśmy się na nich "napiąć", ale woleliśmy zostać w szatni. Także trochę pokory, jak napisał Kolega wyżej.

Wakacjusz - 02.03.2018 16:35:54, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Mecze z Lechem nie bede ogladał bo i tak wygra Legia a jeszcze nie odtajałem po Jagieloni

jankes - 02.03.2018 17:04:13, *.dynamic.gprs.plus.pl

Legia wskaże ci drogę jak wpierw..dostaniecie w niedziele

powiślak - 02.03.2018 17:14:53, *.centertel.pl

To żadna Ameryka bo od dawien dawna jest taka spina na Legię w latach 90 parę razy ogolili frajernie aż miło i potem już kazdy przyjeżdżal obsrany.nie może być tak ze przy największych możliwościach strukturalnych dostajemy u siebie wiecej razy niż kiedykolwiek.bo inni to widzą i dlatego się spinają.bo wiedzą że jesteśmy ciency i do ogrania.ma być walka i charakter k... mać.albo won z patalachami.bo to nie jest do k... nedzy przedszkole tylko LEGIA WARSZAWA.!! Ligi mistrzów się zachciewa ale w lidze się przechodzi obok meczu.takiego stylu wyuczyli się kopacze to niech się nie dziwią że każdy chce ich opier... Mają najwyższe kontrakty w lidze to muszą na nie zasłużyć!!!!

psychologia , he ... - 02.03.2018 22:30:14, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A co takiego pokazała Jagielonia ? To nasi grali katastrofalnie . Bjelica próbuje nas podrażnić , psychologia taka ... No to zobaczymy w Niedzielę . Pyry są słabe i nie może się powtórzyć taka postawa naszych jak z Jagielonią . Już wystarczy odpałów w tym sezonie . Punkty , punkty i tabela . Tyle .

do Wolfik - 02.03.2018 22:43:34, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A , jeszcze jedno . Ten tekst o zjedzeniu , przeżuciu to słaby jest . Nie warto tak o nas mówić , bo jest obraźliwe to . Zastanów się nad tym trochę . A pokorę to trzeba dobrze rozumieć . Nie można z tym przesadzać . Szczerze ? Ostatnio mam dość słowa pokora , bo dziwnie często się o tym mówi do nas akurat w momentach , kiedy potrzebujemy punktów , zwycięstw . Trochę to dziwne . Powinniśmy być pewni siebie , skończmy już z tym przesadnym szacunkiem do przeciwników . Nie zasługują na to . Tylko trzy punkty , żadnej innej obcji . A Jaga jest cienka , co najwyżej dobrze poukładana przez tego Mamrota . My pokonamy Pyry , a potem Pyry pokonają Jagę . I skończy się szpanowanie Jagieloni , stracą lidera , jak zwykle wiosną .

Saska Kępa (L) - 03.03.2018 11:17:59, *.233.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@do Wolfik

Kolego napisałeś: "A Jaga jest cienka". Wobec tego automatycznie powstaje pytanie: jeśli Jaga jest cienka, to jacy my jesteśmy jeśli w obecnym sezonie dostaliśmy od nich manto zarówno na ich boisku, jak i na naszym?

Wolfik - 03.03.2018 16:15:45, *.dynamic.mm.pl

@do Wolfik: Pewność siebie nie powinna wykluczać szacunku do rywali, nie sądzisz? Chcesz by nasz szanowano, ale my już nie musimy??? Zaprawdę, logika godna dorosłego człowieka.

@Saska Kępa: Widzisz Kolego, są tacy którzy w jednej wypowiedzi potrafią zaprzeczyć samemu sobie. To jest dopiero mocne.

Wolfik - 03.03.2018 16:30:54, *.dynamic.mm.pl

@do Wolfik: I na zakończenie tematu: Jaga jest słaba, Lech jest słaby, Górnik też słaby. A my w tej słabej lidze mamy już 8 porażek. Ot, ironia.

do Wolfik - 03.03.2018 23:14:03, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No , z tym że wiosną dopiero jedną porażkę mamy . A jak było jesienią to każdy pamięta , nie mówię że było różowo . Nadal jest średnio , a to już pora żeby wrzucić większy bieg . Po co nam komplikacje .

Tomasz1979 - 04.03.2018 11:51:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Pozdro dla prawdziwych kibiców niech wygra lepszy

Hej Lech !