fot. Raffi / Legionisci.com
REKLAMA

Mecz Legii II z Lechią Tomaszów Mazowiecki przełożony

Redakcja, źródło: Legia.com / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W związku ze złym stanem boiska zaplanowany na 11 marca mecz 18. kolejki III ligi pomiędzy Legią Warszawa i Lechią Tomaszów Mazowiecki został przełożony na inny termin. Spotkanie odbędzie się 18 kwietnia o godzinie 17:00 w Ząbkach. Najbliższy ligowy mecz Legia II rozegra 17 marca o godzinie 18:00, a jej wyjazdowym przeciwnikiem będzie Sokół Ostróda.

Terminarz, wyniki i tabela

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Peter - 07.03.2018 / 21:33, *..183

Dokładnie, to wstyd żeby rezerwy grały każdy mecz na "wyjeździe"!

odpowiedz
Cult❤️Legia - 07.03.2018 / 18:09, *..175

Na Ł3!tylko!a nie Zâbki to oddalanie sie od domu nie ma sensu a oszczêdzanie kasy w ten sposòb to powolna śmierć drugiej ekipy!Młodzi I talénty rozwijajá sie tylko w domu!

odpowiedz
ding - 07.03.2018 / 17:45, *..dynamic.chello.pl

A ostatnio, gdy patrzyłem w kalendarz była II połowa II dekady XXI wieku...

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.