Kursy na mecz Legia - Lech / stan na 02.03.2018

Bukmacherzy: Nie ma zdecydowanego faworyta

Woytek, źródło: Legionisci.com

Według bukmacherów szanse Legii na wygraną z Lechem są mniejsze niż z Jagiellonią. Przed spotkaniem z białostoczanami "Wojskowym" dawano 55% szans na zgarnięcie trzech punktów, a przed niedzielnym pojedynkiem z Lechem tylko 42%. Kurs na Legię wynosi aż 2,22.

Ponad 100 zakładów na mecz Legii z Lechem

Jesienią w Poznaniu legioniści ponieśli klęskę, przegrywając 0-3. Atmosfera na trybunach stadionu przy ulicy Łazienkowskiej na pewno będzie gorąca i każdy liczy na rewanż na lechitach, którzy słabo grają na wyjazdach.

Wyniki ostatnich ligowych meczów Legii z Lechem:
01.10.2017 - Lech 3-0 Legia
17.05.2017 - Legia 2-0 Lech
09.04.2017 - Lech 1-2 Legia
22.10.2016 - Legia 2-1 Lech
15.04.2016 - Legia 1-0 Lech
19.03.2016 - Lech 0-2 Legia

Wybrane kursy na mecz Legia - Lech

Legia 2,22 - remis 3,25 - Lech 3,35

Padną więcej niż dwie bramki - 1,99

Kasper Hamalainen strzeli gola - 3,4

Obie drużyny strzelą gole - 1,7

Możesz zagrać Ekstraklasę na www.efortuna.pl – u legalnego bukmachera!

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (9)

TRADER - 02.03.2018 15:59:56, *.dynamic.chello.pl

W meczu z Jagą kursy otwarcie na Legie były nawet 1,65..Ktoś jakby wiedział że Legia tego meczu nie wygra bo czym bliżej meczu kurs na Jagę znacząco spadał...
Teraz jest podobnie, Kursy otwarcia na Legię 1,90 i szybują w górę. Aktualnie 2,20 Wyżej chyba już nie pójdą..

Obserwator - 02.03.2018 16:42:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ostatni raz ogladałem Premier League wczoraj gral Arsenal-Manchester piekny futbol i jak mam teraz ogladac Ekstraklase? Musze teraz przejsc przez aklimatyzacja jak w himalajach bo gdybym odrazu właczył po PL nasza kopane to mózg by mi zlasowalo i gały popuchły. Czym wy sie jaracie? Drewnoszrotem? Dajcie spokoj to obraza kibicow zeby za to placic jeszcze 65 zl. To jest warte 60groszy.

Do Obserwator - 02.03.2018 17:21:54, *.dynamic.chello.pl

Czym Ty się jarasz? Może grają przyjemniej dla oka, ale co to za mecz bez emocjonalnego przywiązania do klubu? Nie podoba Ci się to nie oglądaj.

Obserwator - 02.03.2018 17:40:32, *.static.ip.netia.com.pl

Do obserwator
Podoba mi sie ale kur.... Eymagam lepszego poziomu w 40mln kraju do kurxxxy nędzy smieszna holandia i belgia ma wyzszy poziom portugalia to samo my powinnismy niszczyc ludzie złoci ministerstwo sportu powinno zainwrstowac te kilka miliardow euro wybudowac wojewodzkie akademie przeciez kraj potrzebuje dobrej piłki a nie takiego czegos. Smiech na sali na ukrainie jest wyzszy poziom

Grucha - 02.03.2018 19:26:59, *.dynamic.chello.pl

Trzeba grać grubo na remis, kto gra grubo grubo wygrywa

Janusz z Pakistanu - 02.03.2018 19:47:52, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jest kilka kontuzji, więc zapewne dlatego kursy spadły. Jak się komuś polska piłka nie podoba, zawsze sobie może oglądać belgijską, portugalską i ukraińską jak taka lepsza. Albo najlepiej kupić jakiś klub lub zbudować od zera w jakiejś Niecieczy i pokazać jak się robi lepszą piłkę, akademie też chyba można otwierać, nikt nie zabrania i można szkolić. Wiadomo że nie ma programu szkolenia, trenerów, infrastruktury, ale takie głupiomądre komentrarze, dajcie pieniądze i coś zróbcie, bo ja chce oglądać lepszy futbol nic nie wnoszą. Załóż firmę, wytwarzaj coś, płać podatki, będzie więcej pieniędzy, na razie nie ma na wiele ważniejszych rzeczy niż piłka nożna więc porównywanie się z bogatszymi krajami jest skrajnie idiotyczne.

Do Janusza z Peszawaru - 02.03.2018 20:53:58, *.static.ip.netia.com.pl

A to od kiedy Czechy, Bułgaria, Rumunia, Chorwacja, Ukraina, Serbia sa bogatsze od Polski? Bo chyba z tamta sciagamy te gwiazdy do ekstraklasy

ARO -do trader - 03.03.2018 07:05:26, *.play-internet.pl

Ty to chyba amator jesteś jeśli chodzi o buchmakerke.Odkryłeś Ameryke, to jest normalne że na początku masz mniejszy kursy na lepszą drużynę.potem to się zmienia z przebiegiem gry...czerwona była to wiadomo że wzrośnie kurs,przewagę Jagielonia miała w posiadaniu też wzrośnie kurs.

Do ARO - 03.03.2018 09:15:42, *.dynamic.chello.pl

Ogarnij się dzieko...
Kursy na Jagielonie wyraźnie spadały jeszcze przed rozpoczęciem meczu, na Legie kurs szedł cały czas w górę. Nie mówię o kursach na live kiedy mecz już trwał.