Bramki i skrót meczu z Lechem Poznań

źródło: ekstraklasa.tv

Legia Warszawa wygrała przy Łazienkowskiej z Lechem Poznań 2-1. Pierwszą bramkę dla stołecznego zespołu zdobył już w 2. minucie spotkania Marko Vesović, a drugie trafienie dołożył w 86. minucie Michał Kucharczyk, który skutecznie wyegzekwował rzut karny. Zapraszamy do obejrzenia goli i najciekawszych akcji meczu:

DIKSON CZOTO - 04.03.2018 22:05:12, *.dynamic.chello.pl

PUCHAR PL LEGIA WYGRA. ALE MISTRZA ZGARNIA W TYM ROKU JAGA. TO BYLO WIDAC W 2 OST MECZACH

haha - 04.03.2018 22:07:14, *.dynamic.chello.pl

ból dupy mielcarskiego zawsze poprawia mi humor :D

Matt - 04.03.2018 22:17:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Większy ból zgłaszał dziś na antenie niejaki pan Kazek Węgrzyn. Przy wyniku 1:1 niemalże uniósł się pół metra nad ziemię. Jego zdaniem Lech zmiótł Legię w drugiej połowie - a jak to możliwe, że przegrał? :P

Co do mistrzostwa Jagi. Rok temu Lech kasował wszystkich 3:0 i kto był mistrzem? Do końca ligi jeszcze duużo czasu. W rundzie finałowej wrzucamy Jadze gładkie 2:0.

artic - 04.03.2018 22:17:46, *.adsl.inetia.pl

Dicson Choto czarne zloto!!!!mylisz w tym roku PP i MP dla Legii Warszawa

@baba - 04.03.2018 22:25:59, *.123.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kaziu Wegrzyn komentowal a nie Mielcarski

marian - 04.03.2018 23:33:22, *.120

:) :) :) Kaziu Węgrzyn - "Legia nie zasłużyła, nie, ja nie zgadzam się"
A w ogóle to się obraziłem, nadąsałem i mam Was wszystkich w otworku, buuuuuuuuuuuu...

Na temat baby Jagi - 05.03.2018 07:07:02, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jaga w rundzie finałowej to już będzie w proszku , w płynie i w depresji , że znowu się rozkleili w decydującej fazie ... To na razie .