2018-03-04 Legia Warszawa - Lech Poznań, Nenad Bjelica - fot. Mishka / Legionisci.com

Bjelica: Dobry mecz, ale i tak jestem wściekły

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Nenad Bjelica (trener Lecha): Gratuluję Legii. To był bardzo ciekawy mecz dla kibiców. Moi piłkarze zagrali dobrze. Szkoda, że na koniec nie mamy nawet jednego punktu. Bo dziś zasłużyliśmy na zdobycz punktową. Ale taka jest piłka. Patrzymy teraz na to, co przed nami. Nie ukrywam jednak faktu, że jesteśmy wściekli, że z Warszawy wyjeżdżamy bez punktów.

Zespół pokazał się dziś z dobrej strony. Przed nami jeszcze wiele meczów. Legia i Jagiellonia też nie będą wygrywały wszystkiego. A my pokazaliśmy dziś, że stać nas na dobrą grę.

Co sądzę o rzucie karnym? Nie widziałem jeszcze powtórki. Ale nie ma pretensji do sędziego. Pan Marciniak wykonał dziś dobrą pracę na boisku.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (28)

HKS - 04.03.2018 20:28:40, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

GOŚĆ Z KLASĄ !!

ytt567 - 04.03.2018 20:31:30, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To je circus

zaba285 - 04.03.2018 20:32:57, *.lukman.pl

mecz nie był ciekawy. powiedziałbym, że raczej nudny... albo się starzeje, albo poziom ligi pikuje w dół coraz bardziej...

krys008 - 04.03.2018 20:38:38, *.serv-net.pl

Jestem zaskoczony. Spodziewałem się emocjonalnej wypowiedzi, a tu zaskakująco stonowana, wypowiedź. Lech zagrał najlepszy mecz w tym roku. Wyszarpaliśmy bardzo ważne 3 pkt, ale gra daleko od optymalnej. Mam nadzieję, że najgorsze mamy już za sobą i teraz będziemy się zgrywali i grali coraz lepiej. Martwi, że fizycznie nie wyglądamy najlepiej, zgranie to kwestia dużej ilości nowych zawodników, ale forma fizyczna trochę martwi.
Ciekawe, czy Bjelica poleci, czy w Poznaniu wykażą się cierpliwością.

Hoh - 04.03.2018 20:43:31, *.dynamic.chello.pl

Po raz pierwszy wypowiedział się bez spiny. Chyba czuje, że jest na wylocie więc już mu gul nie podchodzi.
Gość i tak jest żenujący.

A karny prawidłowy. Było zagranie ręką. Ręka nie była ułożona naturalnie.

Paweł - 04.03.2018 20:47:09, *.pl-81-219-240-2

własnie w canal+ ten sam "gość z klasą" powiedział że by sie wstydził gdyby był kibicem Legii

Wolfik - 04.03.2018 20:48:10, *.dynamic.mm.pl

Cóż. Bjelica dobrze wie, że dostali od sędziów 3 oczka w meczu ze Śląskiem, to teraz z pokorą przyjmuje ich odebranie. Sędziowie w tej lidze są jeszcze gorsi od kopaczy, nawet z Varem wypaczają wyniki meczów.

w_jar - 04.03.2018 20:53:23, *.static.ip.netia.com.pl

Do HKS. Z jaką klasą? posłuchaj co mówil w Liga+extra

Kibic(L) - 04.03.2018 20:54:56, *.play-internet.pl

W lidze plus ekstra Bielica jedzie już z Marciniakem ostro.

Kola - 04.03.2018 20:58:43, *.bielskobiala.vectranet.pl

Gość z klasa ?;) obejrzyj sobie jak się zachowuje w Lidze+extra ;)

Szpilordzik - 04.03.2018 21:22:28, *.wapgw.era.pl

Jak sralka i inni faulowali to bylo gites... Z ta reka to mogl a nie musial odgwizdywac karnego bo jednak nie bylo zamyslone... Dziwny mecz... 1polowa jestesmy pod polem karnym i cofamy pilke do naszych obroncow... Czemu nie ma strzalow z dystansu? Czemu jak juz sa pod polem karnym to nie atakuja bramki tylko cofaja pilke? Czemu 2polowa byla bardziej wyluzowana przy wyniku remisowym? Romeo musi cos pozmieniac bo z taka gra to bedziemy sie bic do ostatniej kolejki

Matigol - 04.03.2018 21:25:59, *.adsl.inetia.pl

Wypowiedź z klasą. Nie to co jego poprzednicy. O ile nie zmieni zdania po obejrzeniu powtorki karnego to uważam że podsumowanie meczu w 100% trafne. I nie uwazam tak dlatego ze wygralismy ( jesli karnego byc nie powinno to w podobnej sytuacji w Lubinie przy zagraniu Pazdana również ). Po prostu doceniam takie slowa wypowiedziane przez trenera rywali bo jest to niezbyt czesty przypadek.

sceptyk - 04.03.2018 21:26:28, *.dynamic.chello.pl

Trzeba było oglądać C+ to byś był innego zadania ...

To je circus i skandaloza będzie go trochę brakowało. - 04.03.2018 21:29:57, *.play-internet.pl

Bidon - 04.03.2018 21:32:23, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Chyba jednak karny z kapelusza skoro wszystkie ''zainteresowane'' portale trabia o kontrowersji...
No coz to chyba zamknie buzie wszystkim przeciwnikom Marciniaka.

PAWEŁ - 04.03.2018 21:44:38, *.pl-81-219-240-2

LUDZIE!!!NENAD ODWÓŁAŁ TE SŁOWA W STUDIO CANAL+,POWIEDZIAŁ ŻE WSTYDZIŁBY SIE BYC DZIS KIBICEM LEGII PO TAKIM KARNYM

Paweł - 04.03.2018 21:47:32, *.dynamic.chello.pl

Niech sobie gada co chce.
Może odejść, nie jest już potrzebny

Rychu - 04.03.2018 22:04:46, *.warszawa.vectranet.pl

Wypowiedź z klasą. Zaskakujące, bo w Wielkopolsce jest głęboki deficyt ludzi z klasą.

Matigol - 04.03.2018 22:05:03, *.adsl.inetia.pl

"Trzeba było oglądać C+...." - ale nie oglądałem. Dlatego napisałem wyraźnie "o ile nie zmieni zdania". Więc po co się gotujesz "Sceptyk" ? A karny był i to ewidentny - taka jest moja opinia. NIENATURALNIE UŁOŻONA RĘKA. Jeśli ktoś kiedyś grał choćby półzawodowo to wie o co chodzi. Jeśli nie - no cóż :) :) :) :)

Marcin - 04.03.2018 22:26:33, *.centertel.pl

Bjelica ma rozdwojenie jaźni? W studiu canal+ po meczu na temat karnego mówił odwrotnie co innego, że karnego nie powinno być, a Marciniak powinien się wstydzić, bo popełnił wielki błąd. Ja zdziwiuszka ;)

R - 04.03.2018 22:34:26, *.dynamic.chello.pl

To zacytuję "człowiek z klasą" z Canal+ - szczególnie mi się podoba fragment z Termaliką :)
"Na konferencji prasowej mówiłem, że nie mam pretensji o karnego. Bo tej sytuacji wtedy jeszcze nie widziałem. Teraz już widziałem. I powiem tak… Gdybym był trenerem lub kibicem Legii, wstydziłbym się takiego karnego – powiedział Chorwat. – Nie było tu intencji… Dlatego ta decyzja sędziego to jest wstyd, to jest śmiech. Jakby grała Legia z Termaliką to rozumiem. Ale tu taki mecz, tylu kibiców i tak decydować – szkoda! Mamy przecież w Polsce najlepszych sędziów. Marciniak sędziuje Real w Lidze Mistrzów, PSG. Wstyd dla niego podejmować takie decyzje. Tym bardziej, że mógł skorzystać z VAR-u"

Popek76 - 04.03.2018 22:38:36, *.140.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Temat do dyskusji. Odwróćmy sytuację,napastnik w wyskoku piłka trafia w rękę i wpada do bramki.Żeby sprawa była jasna.I co wtedy BOSKA RĘKA.?

SKL - 04.03.2018 22:39:07, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trener początkowo nie komentował decyzji Szymona Marciniaka odnośnie podyktowania rzutu karnego za zagranie ręką Wołodymyra Kostewycza. Po obejrzeniu powtórki wybuchł w studiu NC+.

"- To jest wstyd. Śmieję się, gdy to widzę. Szkoda mi waszej piłki. Gdybym był kibicem czy trenerem Legii, wstydziłbym się takiego rzutu karnego - burzył się chorwacki trener."

FWK - 05.03.2018 00:02:02, *.play-internet.pl

Skoro craxa ma zgode z lachem to niech bjelica z probierzem walna lyche i niech podaja sobie wzajemnie l.che

Do Popek76 - 05.03.2018 06:58:33, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest tak : Jeśli nasz napastnik strzelił by ręką , to oczywiście gol by był , tu nie ma żadnych wątpliwości . My możemy , bo jesteśmy najważniejsi i najwspanialsi . Jeśli jednak ktoś inny , z innej drużyny by strzelił ręką , to tego się nie uznaje . No Diego strzelił i mu uznali , hmmm . Ja to się dziwię , czemu nasz Armando Sadiku nie próbował strzelać ręką , powinien zrobić piękną ścinę , to byłby gol kolejki . I ja to wszystko mówię poważnie . A apropo głupiej wypowiedzi Nenada , aż mi się żal zrobiło Termaliki , hehe . I jeszcze jedno : o co mu chodzi z tą intencją (zagrania ręką) ? Ręka to ręka i tyle . Karny jak ta lala , że tak powiem . A wstydzą niech się wszystkie Pyry łącznie z Bjelicą , że nam ukradli mistrzostwo w sezonie 1993 . Przypominamy . Zagotował się Nenad i głupoty gada . Jak on oglądał tą powtórkę , że tak się zbulwersował , ślepy czy co ? Eech , w Pyrlandii to można zgłupieć ...

tomiacab - 05.03.2018 07:59:13, *.39

Po pierwsze mecz był słaby. Po drugie ktoś napisał że gość ma klasę. Pokazał ją w L+E. Typowa poznańska rozpacz. Mam nadzieję że Bielicka będzie trenerem łacha jak najdłużej. Z nim nigdy nie zrobią kroku naprzód, bo gość nigdy nie sztuka winy bliżej siebie.

Szymon - 05.03.2018 08:35:47, *.dynamic.chello.pl

hmmm w końcu nie odleciał. a Szczerze sam bym się wur... ekstremalnie...... ale jak mówią mędrcy tego świata nie moje małpy nie mój circus

Rob L - 05.03.2018 09:33:38, *.dynamic.chello.pl

jeśli ten mecz był słaby to czas umierać!!!