Łukasz Trałka - fot. Woytek / Legionisci.com

Lechici o meczu z Legią

Bartek Modzelewski i Wiśnia, źródło: Legionisci.com

Łukasz Trałka: Jeżeli uważa Pan, że była ręka to jest Pan w nielicznym gronie. Sytuacja była zupełnie niegroźna. Nawet nie było szansy na strzał ani nic takiego. Bardzo też żałuje, że nie było weryfikacji VAR. Z tego co wiem to sędzia nawet nie konsultował się przez słuchawkę. Mi odpowiedział, że gdy ręka jest powyżej głowy to musi być rzut karny.

To nie jest mecz sparingowy. My też przeżywamy takie spotkania i uważam, że nie powinno się dyktować takich karnych. Po stracie pierwszej bramki się nie załamaliśmy się i graliśmy cały czas do przodu. Możemy patrzeć optymistycznie na naszą grę, ale wynik bardzo nas boli.

Radosław Majewski: Przegraliśmy mecz, który zagraliśmy fajnie i intensywnie. Jak się dostaje handicap w pierwszej minucie to oczywiście, że gra się ciężko. Szybko się jednak podnieśliśmy i wróciliśmy do tego meczu. Pokazaliśmy jako drużyna, że chcemy. Już w meczu ze Śląskiem graliśmy fajną piłkę a teraz to tylko udowadniamy. Nie mam powodu, żeby się załamywać. Zrobiliśmy naprawdę wszystko co w naszej mocy. Każdy z remisu były zadowolony, ale koniec końców przegrywamy.

Jasmin Burić: Szkoda, że nie ma punktu z tego meczu. Wyglądaliśmy bardzo dobrze na boisku. Zadecydowały detale. Do zdobycia jest jeszcze dużo punktów. Nie wiem czy był karny, bo nie widziałem sytuacji. Jak będziemy kontynuować taką grę jak w drugiej połowie to jest przed nami bardzo fajna przyszłość i myślę, że możemy walczyć o czołówkę.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (48)

anonim - 04.03.2018 22:47:54, *.dynamic.chello.pl

Trałka kup sobie maść na ból dupy idioto.

brasu - 04.03.2018 22:49:43, *.slupsk.vectranet.pl

"Sytuacja była zupełnie nie groźna. Nawet nie było szansy na strzał ani nic takiego." - ale to nie ma nic do rzeczy!
Malarz w meczy z jagiellonia tez wycial kolesia w miejscu gdzie nie bylo szans na strzal... Czy kogos to interesowało? karny i tyle, bo takie sa przepisy!

Sasza - 04.03.2018 22:51:51, *.dynamic.chello.pl

Pieprzysz Trałka. Marciniak w wywiadzie powiedział że był pewien zagrania ręką a sędzia VAR to potwierdził. Więc co niby miał jeszcze konsultować?

Hiszpan - 04.03.2018 22:53:22, *.play-internet.pl

Trałka boli???? I ma boleć!!!!!

Jordan - 04.03.2018 22:57:16, *.dynamic.chello.pl

Kwestia nieco podobna do meczu w Lubinie i sytuacji Pazdana. Tu i tu nie gwizdnalbym karnego. Pilka spada na reke i tyle.

... - 04.03.2018 22:57:46, *.96.ipv4.supernova.orange.pl

no bo reka np Pazdana z meczu z Zaglebiem to byla taka straszna i zamierzona, ze ho ho ho..... tak samo karny na Eduardo, przeciez i tak by nic nie bylo ... no i co z tego? komentatorzy na C+ sie o malo nie zesrali

Quentin - 04.03.2018 23:00:20, *.dynamic.chello.pl

Panie Trałka, proszę poczytać przepisy, Ty pało ye-bana.

wwy - 04.03.2018 23:13:42, *.it4polska.com

L.K."cały czas do przodu"... drugi Krzynówek...

Saska Kępa (L) - 04.03.2018 23:13:42, *.77.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

I połowa, gra jeszcze nie jest wznowiona, bo jest aut. Grajek Lecha chce wybić aut, podbiega do niego Jędza i cynicznie, z premedytacją uderza go ręką. Tymczasem Marciniak, który był taki surowy i konsekwentny przy karnym daje Jędzy tylko żółtą kartkę, chociaż przepisy są jasne - za celowe, z premedytacją uderzenie ręką - czerwona kartka. To tyle jeśli chodzi o "uczciwe" sędziowanie Marciniaka w tym meczu. To była I połowa i nasi musieliby większą część meczu grać jednego mniej. Nikt naszym nie zabraniał przekonująco wygrać tego meczu 3-1 albo 4-1, bo przecież sytuacje ku temu były. A tak został niesmak i bardzo duże wątpliwości, co do uczciwego sędziowania w tym meczu. Teraz czekam na hejt ze strony "prawdziwych kibiców".

Mok - 04.03.2018 23:20:55, *.dynamic.chello.pl

Ten trałka jest sfrustrowany tylko z jednego powodu...! Mianowicie dlatego, że wygląda jak kupa i dziewczyny się nim nie interesują !

Marek z. Zarnej Strugi - 04.03.2018 23:21:49, *.play-internet.pl

Tralka to elektryk

osa(L) - 04.03.2018 23:42:46, *.145

" jaaak poowieeedziaaał łuuukaaasz traaałkaaaa!
kaaażdyyy z lechaaa ku##a pał#aaaa!"

jak widać i słychać - on sam też....

Hutr - 04.03.2018 23:43:18, *.dynamic-ww-08.vectranet.pl

Trałka, ty wyglądasz i wypowiadasz się jak kosmita. Weź wróć do tych ropczyc wydobywać ropę. Następny kontrakt to ty złapiesz w podbeskidziu albo trzeciej lidze tureckiej.

Amir(L) - 04.03.2018 23:47:38, *.play-internet.pl

Trałka ma podwójny boool sraki, bo kolega dał mu żółtą kartkę i podyktował rzut karny dla Legii. Ten pajac musi mieć duży kubeł maści na ból duppppy bo to już czwarty raz z rzędu wracają do domu zbici. I nich powie ten cirkus, że sędzia grał pod Legię.

Skandaloza normalnie. Ku.......ę kolejorza wrzucimy do morza

felek - 05.03.2018 00:05:09, *.warszawa.vectranet.pl

Trałka tradycyjne widział mecz w swoich barwach.

ROSOMAK do Saskiej L - 05.03.2018 00:12:16, *.met.pl

Ja nie mam wątpliwości może nasi niegrali super ale trudno jest 3 punkty ile razy my dostaliśmy po dupie nikt po nas nie płakał . Lech dostał w prezencie 3 punkty ze Śląskiem nikt nie narzekał wiec nie mów tu o jakimkolwiek uczciwym sedzowaniu bo do bzdura raz my innym razem oni to tyle a może jeszcze jedno rozumiem że po meczu Lecha ze Śląskiem też krzyczałaś ze Śląsk został skrzywdzony i nie jest to hejt nawet pyrkii twierdzą że była ręką ale co ja tam wiem nieeeeeee

Leron - 05.03.2018 00:58:35, *.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

akurat zagranie ręką było ewidentne. Możemy się sprzeczać czy odgwizdanie tego jest zgodne z duchem gry, ale to nie pierwsza taka sytuacja. U nas to choćby Pazdan w meczu przeciwko Zagłębiu czy Jędza w tamtym sezonie. Też jestem zdania, że tego nie powinno się gwizdać, ale przepisy są jednoznaczne. Nienaturalnie uniesiona ręka w każdym przypadku jest z automatu karana karnym, co zresztą stwierdził sam Marciniak. Niech się lepiej zastanowi gość po kiego wyciągał łapy tak wysoko ??

Slo - 05.03.2018 02:43:33, *.dab.02.net

do saska kepa (L)
Jak dla ciebie to bylo uderzenie to dobra ci_pa jestes , ja tam widzialem odepchniecie otwarta reka co kwalfikuje sie na zoltko.

krys008 - 05.03.2018 06:37:51, *.serv-net.pl

@Saska Kępa tak jak pisałem pod innym postem. Zachowanie Jędzy to jakiś sabotaż. Skrajnie nieodpowiedzialne i idiotyczne zachowanie.

tomiacab - 05.03.2018 06:47:29, *.know.cable.virginm.net

jak sie nie konsultowal to z kim rozmawial, z zoná?

loko - 05.03.2018 07:00:43, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

ewidentny karny za zagranie reka i tyle w temacie

Po(l)ubiony - 05.03.2018 07:04:45, *.dynamic.chello.pl

Do Saskiej Kępy z Jeżyc: grajek z Lecha (Situm) wcale nie dostał w pysk, a na dokładkę złapał piłkę, gdy jeszcze ta była na boisku. Widziałem to z bliska. Wracaj do siebie.

Wojtek - 05.03.2018 07:12:37, *.dynamic.chello.pl

Trałka już nie p...dol że nie było ręki bo to widać ewidentnie w powtórkach. Można ewentualnie dyskutować czy należał się karny, tu się nie wypowiadam bo się nie znam.

Sajonara - 05.03.2018 07:19:37, *.dynamic.chello.pl

Do saskiej.
Czekasz na hejt.
Proszę.
Wyjazd na strony łacha z posrania.

tomiacab o Pazdan/Kostewycz - 05.03.2018 07:20:54, *.know.cable.virginm.net

Ja bym tak do konca tych dwóch akcji nie prównywal, poniewaz Pazdan oprócz zagrania réká, takze faulowal na samym poczatku polozyl reke na barku przeciwnika, kontakt z pilká byl póxniej.

zaba285 - 05.03.2018 07:32:07, *.lukman.pl

Trałka żałosny... dobrze że boli :)

trzeba było nie machać rękami to by nie było karnego, to nie piłka ręczna

Do tomiacab - 05.03.2018 07:32:45, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Bo był przyjaźnie nastawiony .

do ŁT - 05.03.2018 07:46:04, *.jmdi.pl

Trałka obejrzyj sobie jeszcze raz tą akcję. Piłkarz Legii robi zwrot w prawo, a piłka nagle zmienia kierunek i leci w prawo. Poza tym Marciniak powiedział że miał kontakt z varem przez słuchawki. Aha co powiesz człowieku o wolnym z kapelusza przed polem karnym Legii za kilka minut?

pablizio - 05.03.2018 07:46:17, *.centertel.pl

trałka - ma boleć!

Sebo(L) - 05.03.2018 08:14:46, *.slupsk.vectranet.pl

Najważniejszy jest wynik i 3 punkty. Niestety uczciwie sobie trzeba powiedzieć,że w drugiej połowie to jednak Lech był stroną przeważajacą i stwarzał więcej zagrożenia. My i owszem graliśmy z kontrataku ale kompletnie nic z tego nie wynikło bo w decydujących momentach wszystko chrzaniliśmy.Po pierwszej połowie wydawało się,że mamy mecz pod kontrolą ale stracona bramka wprowadziła wiele nerwowości w szeregach obronnych. Najsłabszym ogniwem linii obrony jak dla mnie był "Jędza".O drugiej połowie trzeba jak najszybciej zapomnieć. Myślę jednak,że z meczu na mecz Legia będzie się zgrywać i gra będzie wygladać w całym meczu jak ta z pierwszej połowy.Gramy dalej!

Diego - 05.03.2018 08:22:12, *.127.revdns.net.pulawy.pl

A mi wystarczy reakcja Kostewycza... On dobrze wiedział co zrobił... I tyle na temat karnego... Panowie po co się spinać! I jeszcze jedno, te ćwiartki z C+ nie potrafili wyczaic spalonego Łacha, fachowcy je.ani. Ubaw mieliśmy z chłopakami i to za darmola!

hrs350 - 05.03.2018 09:39:15, *.31.ip4.feromedia.eu

do Saska Kępa
Brawo jedyny obiektywny....dodam,że sam zamiar jest już czerwona , a tu wyraźnie było uderzenie....swoją drogą Jędza to półmózg! Powinien wylecieć z "czerwoną"....karny w życiu nie powinien zostać odgwizdany....Marcinaik się ośmieszył 2w Europie tą decyzją....jeszcze głupi się tłumaczy...

olew - 05.03.2018 10:26:31, *.warszawa.vectranet.pl

gra Legii była słaba, ale mocno tym razem chcieli , no i wynik jakiś jest, mnie zaskoczył Lech , jeszcze tak dobrze grającego nie widziałem, karny jednak był , choc zgadzam się niesprawiedliwy

mG - 05.03.2018 10:41:12, *.17

Karny był i koniec kropka.

Kipkorir - 05.03.2018 10:53:32, *.dynamic.chello.pl

Pałka wypad na K6

ja - 05.03.2018 11:14:13, *.dynamic.chello.pl

Boli? Ma boleć!

do Saska Kepa (L) - 05.03.2018 11:21:36, *.130

Po pierwsze, to Jędza pchnął Lechitę w pierś, a ta panienka rzuciła się na ziemię trzymając się za twarz, jakby mu pół szczęki urwał. Żółtko zasłużone, ale na czerwoną to było za małe. Co powiesz "znawco" na zachowanie Vujadinovića. Ściął naszych trzech lub czterech. Da Silvę z wysoko uniesioną nogą, Radowicza położył bez mydła, a żółtko dostał dopiero z kopnięcie Mączyńskiego w pierś. Ja nie wiem czy ty jesteś Saska Kępa, czy jesteś lotnisko Ławica, ale coś mi się wydaje, że jak ktoś naszym "zasług" dodaje, a przeciwnika broni to kibicem raczej przeciwników jest. Tym bardziej, że wszyscy znawcy sędziowania stwierdzili że dotknięcie ręką w polu karnym było, czyli karny czysty.

Saska Kępa (L) - 05.03.2018 11:47:05, *.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do tych którzy mnie hejtują za to, że jestem uczciwy i obiektywny i umiem przyznać, że sędzia skrzywdził wczoraj Pyrlandczyków dając Jędzy za uderzenie ręką Pyrlandczyka tylko żółtko. Przepisy są jasne: za odepchnięcie/uderzenie, a nawet za sam zamiar uderzenia - czerwona kartka. Powtarzam raz jeszcze: jak wygrywać, to uczciwie i honorowo. A jak sędzia gwizdał pod nas, to umieć się przyznać do tego, że pomógł nam wygrać mecz. Wiecie hejterzy/ "prawdziwi kibice" czemu taka jest moja postawa? Bo doskonale pamiętam jak PZPN odbierał nam mistrza na rzecz Lecha i wiem jak to "smakuje". Dlatego uważam, że my jesteśmy Legia i takie niskich lotów zachowanie nam jako kibicom klubu z taką tradycją jak Legia zwyczajnie nie przystoi. Siłą danego człowieka/ludzi jest umiejętność sprawiedliwego i uczciwego osądzenia pewnych spraw - to świadczy o sile, charakterze i honorze. Ale co tam niektórym przypominać o wartościach...Takie mamy czasy, że uczciwość, honor, fair play są uważane za synonimy frajerstwa, czego dowodem komentarze niektórych "prawdziwych kibiców"...

mietek - 05.03.2018 12:58:24, *.emea.ibm.com

@Saska Kępa (L): To jeszcze raz weź i przeczytaj, co sam Marciniak twierdzi o tej sytuacji. On - w przeciwieństwie do Ciebie - na pewno jest na bieżąco z przepisami.

diabe(L)s - 05.03.2018 13:32:06, *.static.ip.netia.com.pl

tralka w mniejszości to jesteś ty bucu.

Max Kanada - 05.03.2018 14:27:48, *.dsl.bell.ca

@saska kepa

Jak juz pisalem wczesniej, jestes macicielem pyrowskim, a z Legia masz tyle wspolnego co ja z politykami,!!
Idz pan w piz.., i wstydu oszczedz sobie i calej pyrlandii!!
Masc na bol dupy to lekarstwo - a jaka to juz znajdz sam sobie, bo ja owej nie uzywam , wiec nie pomoge!!

CWKS 1916

Kulesza - 05.03.2018 14:30:14, *.elartnet.pl

Nie martwcie się kibole z Wielkopolski, zrobimy akcję zielony stoliczku nakryj się.

Do Saska Klępa - 05.03.2018 16:40:07, *.dynamic.gprs.plus.pl

Idź człowieku z jehowymi głosić prawdę objawiona i nadstawiać drugi policzek lub pośladek czy co tam wolisz. Wiele razy było udowodnione ze sędziom nie jest po drodze z Legia i wtedy mało kto bronił Legionistów tylko jechanie było ze słaby mecz zagrali.
Zgoda ze Jędrzejczyk ma coś z głowa - a ja Ci powiem więcej - jakby sędzia dał mu czerwona to byśmy grali lepiej i na dodatek bramki nie stracili...

b - 05.03.2018 17:38:42, *.16-1.cable.virginm.net

Wchodzic wszedzie i chwalic talent i warsztat Nenada Bielicy, nie ma wiekszej gwarancji tego, ze zawsze beda za nami. Facet widzi bledy wszedzie i u wszyskich tylko nie u siebie i swoich asow.

Saska Kępa (L) - 05.03.2018 20:21:00, *.71.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@mietek

Może i Marciniak jest na bieżąco z przepisami, ale wczoraj w przypadku chamskiego zachowania Jędzy nie respektował tychże przepisów dając mu tylko żółtą kartkę. Odsyłam do jednego z El Clasico w Hiszpanii, gdzie miała miejsce identyczna sytuacja: Sergio Ramos dokładnie tak samo jak wczoraj zrobił Jędza popycha Puyola. Sędzia błyskawicznie pokazał mu czerwoną kartkę. Jak widzisz czerwone za takie chamskie zachowania jak wczoraj zaprezentował Jędza w nie takich meczach jak wczoraj sędziowie pokazują. Bronisz coś, czego się nie da obronić z punktu widzenia przepisów i zwyczajnej ludzkiej uczciwości - ewidentnie złej decyzji Marciniaka.

kibic - 06.03.2018 16:59:07, *.dynamic.chello.pl

Trałka cieciu przestań płakać byliście gorsi o jedną bramkę i tyle w tym temacie już nikt nie pamięta ja piłka trafiła pazdana w rękę kilka kolejek temu i sędzia odrazu pokazał jedenastkę przeciwko Legii

Saska Kępa (L) - 06.03.2018 19:13:24, *.157.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@kibic

Gwoli ścisłości i elementarnej uczciwości dodajmy kolego, że byliśmy lepsi z pomocą sędziego Marciniaka, który w I połowie ustawił ten mecz nie pokazując Jędzy ewidentnej czerwonej kartki za chamskie potraktowanie rywala. Gdyby pokazał, to większość meczu gralibyśmy w osłabieniu. Więc sugeruję kolego-bez zbędnej napinki, bo to nam jako kibicom klubu z taką tradycją jak Legia zwyczajnie nie wypada, szczególnie po takim meczu, w którym nasze grajki zbyt wiele kunsztu piłkarskiego nie pokazali, a momentami kompromitowali siebie i nasze barwy (mam na myśli przeprowadzanie kontrataków).

kacper - 06.03.2018 20:27:24, *.32.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

czy cie pokrencilo tralka byl karny i tyle