Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com

Pięciobój: Ławrynowicz 23. w PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Kairze rozegrano pierwsze w tym roku zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startował legionista, Daniel Ławrynowicz. Nasz zawodnik ukończył zawody na 23. pozycji, słabo rozpoczynają rywalizację, kończąc rywalizację w pływaniu na 34. miejscu (2:13,12 min.). W konkursie jeździeckim Ławrynowicz zebrał 11 punktów karnych za zrzutkę i 4 sekundy powyżej normy czasu i przed kombinacją plasował się na miejscu 21.

Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (0)

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.