Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com
Daniel Ławrynowicz - fot. piecioboj-legia.com
Sobota, 3 marca 2018 r. godz. 19:59

Pięciobój: Ławrynowicz 23. w PŚ w Kairze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Kairze rozegrano pierwsze w tym roku zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których startował legionista, Daniel Ławrynowicz. Nasz zawodnik ukończył zawody na 23. pozycji, słabo rozpoczynają rywalizację, kończąc rywalizację w pływaniu na 34. miejscu (2:13,12 min.). W konkursie jeździeckim Ławrynowicz zebrał 11 punktów karnych za zrzutkę i 4 sekundy powyżej normy czasu i przed kombinacją plasował się na miejscu 21.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!