Kapitalne Miasto - fot. Mishka / Legionisci.com

Fotoreportaże i video z Łazienkowskiej

Woytek, źródło: Legionisci.com

Po zaciętymi meczu Legia pokonała Lecha 2-1. Decydującą bramkę zdobył w końcówce z rzutu karnego Michał Kucharczyk. Spotkanie z trybun obejrzało 22 899 kibiców. Fani obu drużyn zaprezentowali oprawy z wykorzystaniem pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Łazienkowskiej i filmu z oprawą:
Fotoreportaż z meczu - 80 zdjęć Mishki
Fotoreportaż z meczu - 59 zdjęć Kamila Marciniaka
Fotoreportaż z meczu - 63 zdjęcia Hagiego
Fotoreportaż z meczu - 92 zdjęcia Piotra Galasa
Fotoreportaż z meczu - 45 zdjęć Marcina Banaszkiewicza
Fotoreportaż z meczu - 26 zdjęć Michała Wyszyńskiego


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (9)

eLeleL - 04.03.2018 21:01:51, *.dynamic.chello.pl

Pozdro capitaLcity!

Kol - 04.03.2018 21:08:40, *.dynamic.chello.pl

Wenger out... dno i metr mułu...

Pytanie - 04.03.2018 21:26:47, *.dynamic.chello.pl

Co przedstawia sektorówka pyr?

Tomasz - 04.03.2018 22:37:55, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zawsze chciałem przejechać się naszą ( samochód) Warszawą . Syreną jechałem kiedyś . Fantastyczne samochody , nasze (L) . Piękna oprawa .

Ali - 05.03.2018 07:02:45, *.warszawa.vectranet.pl

a po co tyle fotorelacji?

Amir(L) - 05.03.2018 10:13:44, *.play-internet.pl

Przypominam, że pojemność stadionu jest 31500 miejsc. Odejmując bufor wyjdzie 29 tys. Szkoda wprowadzać zamieszanie pisząc 22 800!!!!! Po co to wszystko ???

Na wiśle liczę na lepsze p....cie i jedziemy z nimi.

Woytek (LL!): Ty nie wprowadzaj zamieszania. Na meczu było niecałe 23 tysiące kibiców.

Do Pytanie - 05.03.2018 12:06:23, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Sami nie wiedzą ;)

Theczarek - 05.03.2018 14:06:16, *.centertel.pl

To jest liczba sprzedanych biletów i karnetów na mecz a nie frekwencja..... Spiker po ostatniej aferze też to podkreslal.

grafi - 05.03.2018 16:14:03, *.dynamic.gprs.plus.pl

To ilu w którym ncu było tych kibiców, z perspektywy trybun wyglądało bardziej na 29 niż 22 tys. To ile osób które mają karnet nie przyszło na mecz 6000???

Redakcja (LL!): 22 892.