Zapasy: Wyniki legionistów w PP kadetów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Trzech zapaśników Legii wzięło udział w pierwszych tegorocznych zawodach Pucharu Polski w kategorii kadetów. Salman Khucheev był trzeci w kategorii wagowej do 55 kilogramów, Magamurziev Iskhadzhi piąty w kat. -48kg, zaś Jakub Wołoszyński dwunasty w kat. -110kg. W klasyfikacji drużynowej Legia sklasyfikowana została na miejscach 14-19.


przeczytaj więcej o:
Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (1)

czeczen 95 - 14.03.2018 19:26:21, *.dynamic.chello.pl

tak derżat

Dodaj komentarz:

autor:

e-mail:

treść:

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2018 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.