Zapraszamy na naszą RELACJĘ LIVE! z meczu Legii Warszawa

LIVE!: Legia - Lech

Redakcja

O godzinie 18:00 przy Łazienkowskiej 3 rozpocznie się hit 26. kolejki. Legia Warszawa podejmie Lecha Poznań, który nie wygrał w lidze na wyjeździe od sierpnia. Bezpośrednią transmisję z meczu przeprowadzi stacja Canal+. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej RELACJI LIVE! prosto ze stadionu.


Gwiazdy Legii - zamów teraz!

Komentarze (26)

- 04.03.2018 16:39:18, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Nawet jesli dzisiaj wygramy to co dalej?Przeciez ta druzyna nie potrafi wygrac trzy razy z rzędu.Za chwilę 0

Darek - 04.03.2018 16:57:50, *.dynamic.kabel-deutschland.de

Dzisiaj wygramy a za tydzien lub dwa znowu bedzie lipa bo druzyna nie potrafi wygrac trzy razy z rzędu.Bedziemy sie podnicac wygrana z amica a za chwile jakas Arka pojedzie z nami jak z juniorami.Tak jak to zrobila pare dni temu Jagiellonia.
Ludzie problem jest wiekszy.Nie chodzi tylko o to by wygrac dzisiaj i sie tym podniecac.Chodzi o to ze co chwila do Legii przychodza teoretycznie coraz lepsi trenerzy i coraz lepsi pilkarze.Co za tym idzie Legia placi coraz wieksze pieniadze.Ale nie przeklada sie to na wyniki nawet w naszej lidze.Druzyny z budzetem kilkakrotnie mniejszym od nas graja z nami jak rowny z rownym a nawet lepiej.W kazdym meczy musimy drzec o zwyciestwo.Juz mamy 8 porazek w lidze.A do konca sezonu bedzie ich pewnie jeszcze kilka.Nie ma druzyny.Jest zlepek najemnikow ktorzy sa za slabi na inne ligi a w Legii moga dobrze zarobic.
Legia zrobila 10 transferow takich dobrych i super ze kazdy sie zastanawia czy to mistrzostwo Polski uda sie obronic czy nie.
Czym obecna Legia rozni sie od tej z przed roku,5 czy 10 lat.Chyba tylko zarobkami bo ilosc punktow zdobytych na boisku przez caly sezon jest praktycznie taka sama jak za czasow Wlodarczyka ,Gizy czy Manu.

MF85 - 04.03.2018 17:01:44, *.play-internet.pl

Żadnego obrońcy na ławce...
Rozumiem że Remy może się cofnąć ale jednak...

Legia king - 04.03.2018 17:25:27, *.dynamic-ww-05.vectranet.pl

Macie jakiegoś streama do meczu ?

Krzeszczu - 04.03.2018 18:15:47, *.cust.bredband2.com

Bardzo lubie Kazia Wegrzyna ale jak on kaleczy polska mowe to istne buractwo.
"biegnie z pilkom tom prawom stronom, zagrywa nogom, pilka nad bramkom"

Az uszy wiedna.....(albo: uszy wiendnom)

Nik - 04.03.2018 18:25:31, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Lech elegacko sie bawi u nas zbiórka goni zbiórkę a pytam sie gdzie oprawa ??? Mecz na szczycie z Jaga oprawy brak... a mozna bylo.pieknie oddac hołd Żołnierzom Wyklętym ale cóż a na Lechu gdzie ....

janusz - 04.03.2018 18:25:35, *.centertel.pl

Jędza jestes debilem jednak (zolta kartka za nic) . teraz

jack311 - 04.03.2018 18:31:55, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

gdzie można zobacxzyć mecz

kermit do krzeszczu - 04.03.2018 18:40:00, *.centertel.pl

ale to klasyka : "szłem łąką kwiaty pachły, wiater wiał ona mnie odepchła, więc weszłem do domu, trzasłem drzwiami pierdłem, rzygłem i wyszłem bo chamstwa nie zniese"

Krzeszczu - 04.03.2018 18:43:32, *.cust.bredband2.com

@ kermit: hahahahahhahaaa, az spadlem z fotela :-)))

Dzieki za poprawe humoru :-)

krys008 - 04.03.2018 18:55:23, *.218.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

@Krzeszczu mnie bardziej irytuje Hajto i to jego szczał na bramkę.

Krzeszczu - 04.03.2018 19:00:53, *.cust.bredband2.com

@ krys008: hahahhaa, tak, to kolejny klasyk :-))

sek - 04.03.2018 19:02:04, *.play-internet.pl

Jaka jest frekwencja na stadionie, Legii z Lechem, to wie? Czy mrozy odstraszyły kibiców, jak to było z Jagą.

Krysmet - 04.03.2018 19:17:54, *.bb.sky.com

Czy naprawde Legia nie moze zalatwiac sparingow z konkretnymi zespolami. Przeciez to nie przystoi aktualnemu MP „ deptac trawe wlasnego stadionu” z jakims zapyziala Amica. Żenada nie przeciwnik

Adi - 04.03.2018 19:19:27, *.6-2.cable.virginm.net

Kucharczyk?czemu nie Szymanski? Naprawde?

Męczyśki - 04.03.2018 19:21:46, *.sigma.jaslo.pl

Męczyśki radović i Nędza i hlousek do 3 ligi jak oni kontry wyprowadzaja jak niepełnosprawni umysłowo ludzie..

Męczyński - 04.03.2018 19:24:44, *.sigma.jaslo.pl

Trener taki sam jak wprowadza kuchego za jednego z lepszych(vesovica).. Może to i dobrze, brak mistrza w tym roku i posypie się połowa składu sztabu i zarzadu..

Wolfik - 04.03.2018 19:30:34, *.dynamic.mm.pl

Nędza, że głowa boli.....
3-4 podania i albo strata, albo do nikogo. Piłkarzy w sroc, a do grania (prawie) nikogo.

grzesiek - 04.03.2018 19:36:21, *.centertel.pl

jedrzejczykowi juz dziekujemy. Jak on w ogole za granice wyjechal ? Przeciez to poziom kucharczyka, rzezniczaka . CZYLI DNO

kermit do Rrr - 04.03.2018 19:43:57, *.centertel.pl

Kuchy King :)

Krzeszczu - 04.03.2018 19:47:43, *.cust.bredband2.com

Kuchy King!

Wolfik - 04.03.2018 19:48:41, *.dynamic.mm.pl

Sędziowie odebrali Lechowi to, co dali im w meczu ze Śląskiem. Tylko dlatego prowadzimy.

Krzeszczu - 04.03.2018 19:49:55, *.cust.bredband2.com

@ Wolfik: zgadzam sie, karny bardzo tani, powiedzialbym nawet ze z kapelusza.

Kermit - 04.03.2018 19:54:51, *.centertel.pl

A ja Panowie uważam, że jednak lechita zbił nadgarskiem piłkę w lewo. Dla mnie słaby ale jednak karny.

adams - 04.03.2018 21:04:11, *.177

ostatnio oglądam mecze na c+ a komentarz słucham na weszło fm :) no kurfa mistrzostwo swiata np.. karny dla Legii i komentarz " nawet trałka podszedł o Marciniaka i mu mowi zeby Kuchy nie strzelał karnego ... że to on nawet strzeli tego karnego byle nie Kucharczyk " HAHAHA padłem ze smiechu

S.ekspert - 04.03.2018 22:06:28, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Karny był . Wyraźny jak tv najnowszej generacji . Ewidentny , no przecie była to prosta sytuacja do oceny .